افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان

http://s5.picofile.com/file/8140190742/kankardesh_1378119366_facenama_cover_png.gif39408910518000326811.gif

66731691646308194151.png
http://www.up.iranblog.com/images/jzd030t1jjcxjk862qa.png
10880873887985099590.gif

47716722908224681083.png
14878946461235370230.png
44438370081296439316.png
58238104788580852626.png
58714075855756677869.png
23862235102265938292.png
84416405282826659829.png
00102094162345833447.gif

16559067969103524258.png

46098659271930729942.pngبروز رسانی 
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
عاشقعاشق
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است

خدا را کی خلق کرده است؟!!

حال ممکن است برای عده ای این سوال پیش بیاید که اگر هر چیزی که آغازی داشته، حتما علتی و خالقی هم دارد، پس خالق خدا کیست؟ پاسخ به این سوال در فهم نکته ی ظریفی نهفته است: ما در استدلال خود گفتیم هر چیزی که آغازی داشته باشد، علت و خالقی خواهد داشت، اما مسئله اینجاست که خدا آغازی نداشته است! طبق قانون نسبیت عام اینشتین که در کنار کوانتوم، یکی از نظریات انقلابی قرن بیستم بود و آزمایش ها هم آن را اثبات کرده اند، زمان به ماده و فضا ارتباط دارد، بنابراین زمان خودش با ماده و فضا آغاز شده است! پس بحث کردن در مورد زمان قبل از خلق کائنات کاملاً اشتباه است. زیرا زمان خود با کائنات متولد شده است. اما خدایی که ما از او حرف میزنیم خالق کل کائنات و من جمله زمان است! بنابراین خدا با زمانی که خودش آن را آفریده، محدود نمی شود و در آن نمی گنجد.در نتیجه خداوند، آغازی در زمان نداشته و در نتیجه نیازی به علت و خالقی ندارد!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
عاشقعاشق
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است

قربت چیست ؟

واژه قربت یعنی نزدیک شدن، قربت دو جهت دارد سمت اول نزدیک شدن به صورت فیزیکی به یک ماده ای یا موجودی که مقید به مکان و زمان است یعنی در این سمت اگر زمان و مکان نباشد این قربت معنی ندارد نزدیکی متکی به زمان و مکان است تا نباشد صورت نمی گیرد اما سمت دیگر قربت که بیشتر سر نمازاتفاق می افتد تحت عنوان قربت الی الله این نوع قربت متکی به زمان و مکان نیست بلکه قربت معنوی است و وسیله آن نیت خالصانه است اگر نیت قلبی پاکی داشته باشیم می توانیم در سمت خدا قرار بگیریم و با ابزار خالصانه مثل نماز ، امر به معروف و نهی از منکر ، زکات و خمس دادن به فقرا، روزه گرفتن ، اخلاق محسنه، دوست داشتن همدیگر، نگفتن دروغ ، دزدی نکردن ، رفتار خوب ، دوست داشتن پدر و مادر ، عدم ریاکاری ، ربا نخوردن، حلال و حرام را دانستن و به آن عمل نمودن، و سایر حرکات فضایل اخلاقی اینها وسیله و ابزار رسیدن یا قرب الی الله است مثل یک خودرو برای رسیدن به مقصد و نزدیک شدن به محل مورد نظر باید کلیه قطعات ماشین درست باشد مثلاً( سیستم سوخت رسانی ، سیستم ترمز، سیستم فرمان و جلو بندی ، روغن ، سالم بودن تایر و سالم بودن موتور و.....) راننده داخل ماشین است اما اگر همین ماشین نقص فنی داشته باشد دیگر عمل قربت الی مقصد را نخواهد داشت خداوند سایه بی کران خود را روی ما و سایر موجودات کسترانیده و هیچ چیزی خارج از این سایه نیست اصلاً نمی تواند باشد چون تمام این تشکیلات هستی سایه خداوند است از سایه چیزی کم نمی شود و اندازه هست هر چند این مثال است خداوند بی انتها و لایتناهی است این مثل را چون در قید زمان و مکان هستیم داریم می زنیم برای روشن شدن مطلب و الی خداوند همه جا حضور آشکار و پنهان دارد البته پنهانی به نیت و قلب افکار ما بستگی دارد و الی خداوند همه جا تجلی می کند اصلاً پنهانی وجود ندارد از ذره برون هیگز کرفته تا کهکشانه

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فروش ویژه موبایل
خوشحالخوشحال
فروش ویژه موبایل

اپلیکیشن مدیریت تماس ها برای اندروید
برخی از امکانات و قابلیت های برنامه اندروید :

شماره گیر ساده و حرفه ای به صورت t9
پشتیبانی از دو سیم کارت به صورت همزمان
شناسایی و ردیابی تماس های اسپم و مسدود سازی آن ها
اضافه کردن شماره های مورد نظر خود در لیست سیاه و دریافت نکردن تماس از آن ها
سیستم هوشمند ضبط خودکار تمامی تماس های ورودی و خروجی
یادآوری تماس های از دست رفته و پیام های خوانده نشده
پشتیبانی از یادآوری پیام های خوانده نشده در برنامه های واتس آپ، تانگو، فیسبوک و …
ایجاد میانبر مخاطبین برای شماره گیری سریع
مدیریت و جست و جوی آسان در میان مخاطبین خود
اندروید ۴ به بالا

دانلود برنامه
http://mobile888.blogsky.com/1396/1...ost-664/
۲۰ مگابایت


http://mobile888.blogsky.com/1396/1...ost-683/

http://mobile888.blogsky.com/1396/1...ost-682/


http://mobile888.blogsky.com/1396/1...ost-676/

http://mobile888.blogsky.com/1396/1...ost-675/http://mobile888.blogsky.com/1396/1...ost-674/http://mobile888.blogsky.com/1396/1...ost-673/

http://mobile888.blogsky.com/1396/1...ost-671/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
عاشقعاشق
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
14772_153.jpg

عید چیست ؟

عید از ماده «عود» به معنی بازگشت و رجوع است یعنی رجوع به اصل و حقیقت و فطرت پاک خود. عید روز توجه به خویشتن خویش و خود اصیل انسانی و دل کندن و گسستن از منیات است که مدت یک سال کامل از چپ ، راست، عقب و جلو مورد هجوم ابلیس و شیطان قرار گرفته و پس از مدت ها فاصله و دوری و جدایی از حقیقت خود آن را دوباره می یابد؛ موانع شامل ( صفات شیطانی و رذایل اخلاقی توجه به فطرت و حقیقتش را نادیده می گیرد و سر نقطه (عید) دوباره گوهر درخشان و ارزنده درونش را پیدا می کند . بنابراین هر روز و زمان و ساعتی که انسان بر امیال و خواهش های ناروای نفس چیره گردد و دامنش به گناه آلوده نگردد و مطیع خواست خداوند و بنده راستین او گردد، عید است

پس عید یعنی درون خود را تکاندن و فکر را از نوء به سوی خدا متوجه کردن عید یعنی بازگشت به سوی پاکی ها عود به سوی ذات اقدس الهی و غرق شدن در اقیانوس معرفت و آگاهی عید یعنی بازگشت همه چیز به خرمی ،پاکی سبزه ، گل و شادی ، نغمه های بلبل و صداهای زیبا و جمالات هستی در بطن جمادات، نبادات، حیوانات و بلاخص انسانهای آگاه عید در اصل زدودن غرورهای کاذب زدودن اخلاق و رفتارهای زشت و درنهایت غربالگری کل هستی از ناپاکی به سوی پاکی و حق و عدالت

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سید محمد
آروم و عادیآروم و عادی
سید محمد

هر گاه «است» به هر دلیلی در ابتدای جمله قرار گیرد، لاجرم به «هست» تبدیل می‌شود. این اتفاق معمولاً در شعر و متن‌‌های ادبی می‌افتد.

مثال:
هست قرآن حال‌های انبیا
ماهیان بحر پاک کبریا (مولوی)

هست کلاه و کمر آفات عشق
هر دو گرو کن به خرابات عشق (نظامی)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
عاشقعاشق
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است

سلام حرف های عاشقانه از کجا سرچشمه می گیرد اگر از اعماق باطن باشد (وقتی که میگم اعماق، یعنی میلیونها برابر کوچکتر از اتم یعنی کوارک ها و میلیونها برابر کوچکتر از کوارک ها یعنی هیگز یا ذره خدا ) آن عشق رنگ خداییی به خود می گیرد و مخلد است یعنی جاودانه ولی اگر از ظاهر قضیه سرچشمه بگیرد در مرور زمان باد یا طوفان خیانت آنرا می برد و نابود می کند متشکرم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
عاشقعاشق
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
images (13).jpg

بطن کلام الله
مطالعه کننده گان عزیز حالا یک نفس عمیق بکشید و بعد جهت پیدا کردن در به سوی ابدیت بایستی اول خالق ازلی و ابدیت را در اندازه سطح فکریمان بشناسیم سپس در را به سوی ابدیت نشان خواهیم داد .با ما باشید تا آخر ... در ابتدا در حد اندیشه مان به وصف خداوند بپردازیم امیدوارم مورد قبول حضرت حق باشد . انشاالله .
1- اوست خدای یکتا و صمد، نه زاده است و نه زاده شده است . هیچ کس همتا و همگون او نیست چیزی همانند او نیست خدا، اول، آخر، ظاهر و باطن است
2- خدا زنده است .زنده‌ای است که نمی‌میرد . خدا زندۀ پاینده است. نه چرت او را فرا می‌گیرد و نه خواب خدا نور آسمان‌ها و زمین است. خدا هر کس را بخواهد به نور خود هدایت می‌کند .
3- خدا دانای آگاه ، دانای توانا ، دانای حکیم و دانای بردبار است . به هر چیزی داناست . به یقین علم خدا هر چیزی را احاطه کرده است . او قطعاً به هر چیزی محیط است . خدا بسیار دانا به نهانی‌ها و دانندۀ غیب و شهود است . خدا شنوای دانا و شنوای بیناست . او به همه چیز بیناست . خدا لطیف آگاه است . دیدگان او را درنمی‌یابند و او دیدگان را درمی‌یابد .
4- خدا آنچه را اراده کند، انجام می‌دهد . او چون ارادۀ کاری کند، تنها می‌گوید باش، پس موجود می‌شود . هر چه را بخواهد می‌آفریند . و در آفرینش می‌افزاید وهیچ محدودیتی در خلقتش نیست آنچه را بخواهد محو یا اثبات می‌کند .امر خدا انجام‌پذیر است . خدا بر امر خود غالب است . امر خدا همواره به اندازۀ مقرّر است .
5- اوست خدای خالقِ نوآفرینِ صورتگر که بهترین نام‌ها از آنِ اوست . او خالق هر چیزی است . اوست خلّاق دانا . او بهترین خلق‌کنندگان است . هر چیزی را آفریده، نیکو آفریده است . هر چیزی را آفرید و برای آن، چنان‌که باید اندازه‌ای قرار داده است . خدا شکافندۀ صبح است . شکافندۀ دانه و هسته است . خدا هر چیزی را استوار کرده است .آفرینش خدا تغییرناپذیر است . خداست که آفرینش را آغاز می‌کند و سپس آن را باز ‌می‌گرداند. این کار بر خدا بسیار آسان است .
6- همه چیز از آنِ خداست . دنیا و آخرت .آفرینش . حق . همۀ امر . حکم . همۀ مکرها . و فرمانروایی از آنِ خدا است . مالک فرمانروایی است . ملکوت هر چیزی به دست اوست .تمام عزّت . بزرگی در آسمان‌ها و زمین .برترین وصف‌ها در آسمان‌ها و زمین .زیباترین نام‌ها . و همۀ شفاعت از آنِ خداست .مالک روز جزاست .سرانجام همۀ کارها از آن خداست . خدا صاحب عرش است . او صاحب عرش مجید . و صاحب عرش مکین است . میراث آسمان‌ها و زمین از آن خداست .
7- خدا پروردگار هر چیزی است . او پروردگار آسمان‌ها و زمین و آنچه میان آن دو است، می‌باشد . پربرکت است خدا، پروردگار جهانیان . کارها را تدبیر می‌کند . هیچ جنبنده‌ای نیست مگر این‌که مهار هستی‌اش در دست اوست . پروردگارِ غفور . و پروردگارِ رحیم است .
8- خدا بر هر چیزی وکیل است . او مراقب هر چیزی است . او بهترین محافظ است . خدا سلامت‌بخش‌، مؤمن، نگاهبان، شکست‌ ناپذیر، جبّار و صاحب کبریاست .
9- او وسعت‌دهندۀ دانا و وسعت‌دهندۀ حکیم است . بهترین روزی‌دهندگان است . اوست که خوراک می‌دهد و خوراک داده نمی‌شود . خداست که خود، روزی‌بخشِ نیرومندِ استوار است . او هرگونه بخواهد از نعمت‌های خود می‌بخشد . او هر اندازه بخواهد و به هر کس بخواهد، روزی می‌دهد .
10- سخن خدا حق است .او حق را می‌گوید وهمه چیز را راست گفته است و وعدۀ خدا حق است .وعدۀ او را تبدیلی نیست . مسلماً خدا خلاف وعده نمی‌کند . هرگز برای سنّت خدا تبدیلی نخواهی یافت و هرگز برای سنّت خدا دگرگونی نخواهی یافت .برای کلمات خدا هیچ دگرگون کننده‌ای نیست . خدا با کلمات خود، حق را ثابت می‌گرداند. هر چند مجرمان را خوش نیاید . اگر آن‌چه درخت در زمین است، قلم باشد و دریا را هفت دریای دیگر به یاری آید، سخنان خدا پایان نپذیرد .
12- خدا قطعاً زنده‌کنندۀ مردگان است .زنده را از مرده بیرون می‌آورد و مرده را از زنده بیرون می‌آورد .وعدۀ [برانگیختن] بر خدا حق است . این بر خدا آسان است . روز قیامت زمین یکسره در قبضۀ اوست و آسمان‌ها پیچیده به دست اوست .او بر هر چیزی حسابگر دقیق است . او برای حسابرسی کافی است . حسابرس همه چیز است . او سریع الحساب و سریعترین حسابرسان است . خدا از آن‌چه انجام می‌دهد، بازخواست نمی‌شود .او سخت ‌عقوبت‌کننده و صاحبِ احسان است . شدید العذاب و سخت کیفر است .قدرت خدا بیشتر و سخت کیفرتر است . هیچ مصیبتی جز به اذن خدا نرسد .خدا بهترین مکر کنندگان است . مکر او سریع‌تر است .
13- تنها معبود یگانه اوست . جز خدایِ یگانۀ قهّار، معبودی نیست . خدا که همواره نگاهبان عدل است، گواهی می‌دهد که جز او معبودی نیست و فرشتگان و دانشوران (نیز گواهی می‌دهند که)معبودی جز او نیست . او منزّه و برتر است از آنچه شریک می‌گردانند .
14- خدا را سجده کنید و بپرستید . جز خدا را نپرستید . نه برای خورشید سجده کنید و نه برای ماه. آن خدایی را سجده کنید که آنها را خلق کرده است، اگر تنها او را می‌پرستید . سجده کن و تقرّب بجوی . خدا را بسیار بزرگ شمار. بر خدا برتری نجویید . از خدا آمرزش بطلبید .به سوی او توبه کنید .
15- تنها از خدا بترسید و از خدا پروا کنید . به سوی او وسیله بجویید. در راه او جهاد کنید تا رستگار شوید مطیعانه برای خدا به پا خیزید .چون خدا و پیامبر، شما را به چیزی فرا خواندند که به شما حیات می‌بخشد، آنان را اجابت کنید آن‌چه خدا بر شما مقّرر کرده است، دنبال کنید . از خدا و رسول او پیش نیفتید . همواره برای خدا قیام کنید .در راه خدا با مال و جان خود جهاد کنید.اهل توکّل باید بر خدا توکّل کنند . به پیمان خدا وفا کنید . به خدا و پیامبر خیانت نکنید . روزی را نزد خدا بجویید . از آن‌چه خدا روزی شما کرده، حلال و پاکیزه بخورید و نعمت خدا را اگر تنها او را می‌پرستید، شکر گزارید . بگو، ای بندگا

مشاهده همه ی 2 نظر
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است
عاشقعاشق
مغز انسان برابری میکند با هفت طبقه آسمان یعنی مغز انسان کوچک شده هفت طبقه آسمان است

زمان چیست
سلام دوستان گرامی زمان را نمیشود دقیق و منطقی تعریف یا تصور کرد چون زمان با اراده خداوند در تمام هستی نهاده شده است مبداء آفرینش که مشخص شد زمان با اراده خداوند به آن مبداء عمر قانونی داد و فرصتی بود از طرف خداوند به مبداء آفرینش زمان یعنی فرصت یعنی عمری که باید به مقصد برسد و پایان یابد زمان مثل رودخانه است که از سرچشمه منشاء یافته و به سوی اقیانوس بی کران در حرکت به جلو می باشد و همه جا این حرکت یکسان بوده و هیچ تفاوت زمانی در کل هستی نداریم ولی وقتی که جزئیات هستی را مورد بررسی قرار میدهیم هر چیزی در جای خودش با زمان متفاوت برخوردار است آن هم عمر قانونی هر چیز است نسبیت انیشتن می گوید زمان را نمی توان به عقب برگرداند ولی می توان به جلو برد و سریعتر از زمان هستی به پیش برد این نظریه از یک جهت درست است که زمان به گذشته نمی تواند برگردد چون در کتاب آسمانی هم داریم که قرآن می فرماید کافران به خدا می گویند ما را برگردون به دنیا تا عمل نیک انجام بدهیم و خداوند به این گونه انسانها می فرماید دیگر امکان برگشت شما به گذشته و یا به دنیای مادی غیر ممکن و از محالات است و اینکه نسبیت انیشتن می گوید در زمان می توان به آینده سفر کرد این نظریه کاملاً اشتباه محض است مثلاً می گوید وقتی که یک سفینه با سرعت نور به کهکشانها سفر کند سرنشینان این سفینه اگر 7 سال در راه باشند و اگر بعد از 7 سال با سرعت نور به زمین برگردن می بینند 500 سال به آینده رفته اند این تصور با ذهن سازگار نیست چون سفینه با سرعت نور 7 سال در کهکشان بپیماید و بازگشت آن به زمین با سرعت نور 7 سال طول بکشد هیچ اتفاقی در طول زمان نیافتاده است همان 14 سال زمینی از عمر سفینه گذشته است چطور ممکن است 7 سال سفینه با سرعت نور در اعماق کهکشان سفر کند و برگشت به زمین سرنشینان آن درک کنند که 500 سال از عمرشان گذشته است بلی از یک جهت درست است که این سفینه موقع برگشت به زمین با سرعت نور برنگردد و با سرعت عادی به زمین برگردد خوب مشخص است هر آنچه در طول سفر بوده به همان اندازه از عمر سرنشینان گذشته است چون زمان در طول به سمت جلو و یا به قول معروف به آینده سفر می کند این زمان همه هستی را در کل به جلو می برد تا بیگ بنک 7 صورت بگیرد تا آسمان هشت خلق شود هیچ .وقت انسان نمی تواند به زمان کلی هستی تسلط پیدا کند چون خود انسان نیز در داخل زمان به سمت آینده در حرکت است لطفاً نظر بدهید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید