لحظه  بروز رسانی 
adaklock
adaklock

آیا می‌توان رمز قفل گاوصندوق را تغییر داد؟ ممکن است

 لینک
آیا می‌توان رمز قفل گاوصندوق را تغییر داد؟ ممکن است

آیا می‌توان رمز قفل گاوصندوق را تغییر داد؟
ممکن است زمانی باشد که بخواهید رمز قفل گاو صندوق دیجیتال خود را تغییر دهید. این می‌تواند به خاطر یک یا چند دلیل زیر باشد:

شما نگران این هستید که شخصی رمز قفل گاوصندوق شما را پیدا کرده و به آن دسترسی داشته باشد.
در هتل‌ها هر مهمان جدید با عوض کردن رمز می‌تواند وسایل ارزشمند خود را در گاو صندوق قرار دهد.
شما یک کارمند را اخراج کرده‌اید که از رمز گاو صندوق شرکت شما باخبر است.
رمز قفل خود را فراموش کرده‌اید و نمی‌توانید آن را به یاد بیاورید.
به خاطر سپردن رمز انتخابی شما دشوار است و می‌خواهید آن را با یک رمز دیگر عوض کنید.
می‌توانید رمز قفل گاوصندوق خود را تغییر دهید. اما بسته به این که گاوصندوق دارای قفل مکانیکی یا الکترونیکی است، روشی که باید برای انجام این کار انتخاب کنید، متفاوت خواهد بود. البته اگر رمز گاو صندوق را بدانید، این کار آسان‌تر خواهد بود.

تغییر رمز در قفل گاوصندوق الکترونیکی
فرآیند تغییر رمز در قفل‌های گاوصندوق دیجیتال / الکترونیکی نسبت به قفل مکانیکی ساده‌تر است. اگر گاوصندوقی که مجهز به قفل الکترونیکی است را از جایی معتبر خریداری کرده‌اید، احتمالا هنگام دریافت گاوصندوق، با مراحل تغییر کد (رمز) آشنا شده‌اید.

برای تغییر کد ترکیبی قفل گاوصندوق خود، به سادگی می‌توانید کلید “0” را شش بار فشار دهید (سپس دو بوق می‌شنوید)، کد شش رقمی موجود خود را وارد کنید (سپس باید دو بوق بشنوید)، کد شش رقمی جدید خود را وارد کنید (یک بوق می‌شنوید)، کد شش رقمی جدید خود را دوباره وارد کنید (یک بوق دیگر خواهید شنید). البته مراحل کار در انواع مختلف گاوصندوق با هم تفاوت‌هایی خواهد داشت.

در صورتی که رمز قفل الکترونیکی گاوصندوق را بدانید، بسیار آسان‌تر می‌توانید آن را تغییر دهید. اگر گاوصندوق الکترونیکی شما دارای صفحه نمایش است، این کار به مراتب آسان‌تر خواهد بود، به شرط آن که Super Code یا Code Manager خود را در دسترس داشته باشید. همیشه در زمان خرید گاوصندوق، کدهای اصلی آن را در جایی نگهداری کنید که افراد دیگر به آن دسترسی نداشته باشند. اگر در حال خرید یک گاوصندوق هستید یا گاوصندوق موجود شما به یک قفل مکانیکی مجهز است، ارتقاء آن به قفل الکترونیکی باعث تسریع روند تغییر رمز شما خواهد شد.

تغییر رمز قفل گاوصندوق مکانیکی
بعضی از گاوصندوق‌ها به قفل امنیتی مکانیکی مجهز شده‌اند که در آن شما نیاز به تغییر شماره‌ها برای وارد کردن کد خود دارید. تغییر کد در این نوع قفل‌ها می‌تواند کمی مشکل باشد، زیرا به کلید تغییر رمز نیاز دارید. اگر کلید خود را گم کرده‌اید یا هرگز این کلید را نداشته‌اید، برای درخواست کمک باید با نمایندگی خود تماس بگیرید یا این که یک فرد معتبر کد را برای شما تغییر دهد.

دفترچه راهنمای صاحب گاوصندوق شما باید دستورالعمل‌های دقیقی درباره نحوه تغییر رمز قفل امنیتی ارائه دهد. سعی نکنید به تنهایی آن را تغییر دهید، مگر این که اطمینان داشته باشید که می‌دانید چه کاری انجام می‌دهید. اغلب بهتر است ابتدا با یک متخصص مشورت کنید. اگر تصمیم دارید رمز خود را تغییر دهید، اطمینان حاصل کنید که آن را در هنگام باز بودن درب انجام دهید تا در صورتی که مراحل را اشتباه انجام دادید، بتوانید به محتویات گاوصندوق دسترسی داشته باشید.

شرکت آداک ارائه‌دهنده گاوصندوق هتلی
در صورت نیاز به تهیه گاوصندوق دیجیتال، می‌توانید با شرکت اندیشه داران ابد کوشا (آداک) ارائه‌دهنده انواع گاوصندوق هتلی در انواع مختلف و با بهترین کیفیت تماس بگیرید. گاوصندوق‌های ارائه شده توسط شرکت آداک را می‌توان در اتاق‌های هتل قرار داد تا مهمانان بتوانند اشیاء ارزشمند خود را در آن قرار دهند. زمانی که اتاق مهمان مشخص شد، مهمان می‌تواند رمز گاوصندوق را عوض کند و لوازمی که دارای ارزش مادی و یا معنوی هستند را در آن قرار دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
adaklock
adaklock

مزایای شگفت انگیز استفاده از قفل‌های درب دیجیتالی استفاده از

 لینک
مزایای شگفت انگیز استفاده از قفل‌های درب دیجیتالی استفاده از

مزایای شگفت انگیز استفاده از قفل‌های درب دیجیتالی
استفاده از قفل‌های درب دیجیتالی مزایای قابل توجهی را به ارمغان می‌آورد. این موارد زندگی شما را آسان‌تر و راحت‌تر می‌کنند. نوع قفل درب تا حد زیادی بر میزان ایمنی و راحتی شما از استفاده از آنها تاثیر می‌گذارد. قفل‌های سنتی اغلب هزینه‌های قابل توجهی را برای شما به وجود می‌آورند. آنها شما را به استفاده از کلیدها مجبور می‌کنند. به راحتی ممکن است کلیدهای خود را فراموش کنید. علاوه بر این، آنها اغلب مستعد شکستن و یا نفوذ توسط سارقان هستند.

در حقیقت، کلیدهای گمشده یا دزدیده شده می‌توانند خطر امنیتی قابل توجهی را برای درب‌های شما ایجاد کنند. از آنجا که هر زمان که آنها در اختیار شما نباشند، شخصی به طور بالقوه می‌تواند از آنها کپی کند. قفل‌های درب دیجیتالی هم در بین صاحبان خانه و هم صاحبان مشاغل محبوبیت بیشتری کسب کرده‌اند. این به دلیل راحتی و کاربردی بودن آنها است. در اینجا به برخی از مزایای شگفت‌آوری که می‌توانید از این نوع دستگیره الکترونیکی انتظار داشته باشید، اشاره شده است.

ورود و خروج بدون استفاده از کلید به لطف قفل‌های درب دیجیتالی
سهولت ورود بدون کلید ممکن است برجسته‌ترین مزیت نصب این قفل‌های درب دیجیتالی باشد. وقتی می‌خواهید شب به هنگام بازگشت به خانه درب را باز کنید، به کلیدها نیاز نخواهید داشت. به علاوه، وقتی درب خانه قفل شده است، دیگر نیازی به تماس با کلیدساز ندارید. علاوه بر این، هنگامی که عجله دارید، نیازی نیست زمانی را صرف جستجوی کلید کنید. به طور خلاصه، هیچ نیازی به کلید نخواهید داشت.

شما به سادگی می‌توانید شماره PIN خود را روی صفحه کلید و voila وارد کنید. سپس، به راحتی وارد و خارج شوید. وقتی خانه را ترک می‌کنید، قفل درب دیجیتال به طور خودکار درب را پشت شما قفل می‌کند. این اساسا سناریویی کاملا رایج که معمولا برای افراد رخ می‌دهد را حذف می‌کند که معمولا در نیمه راه به شک می‌افتند که آیا درب را قفل کرده‌اند یا خیر، با داشتن قفل الکترونیکی نیازی نیست برای بررسی دوباره به خانه برگردید.

باز و بسته شدن قفل‌های درب دیجیتالی را به صورت زمان‌بندی شده تعیین کنید
یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های قفل دیجیتالی، کنترل دسترسی و زمان‌بندی است. شما می‌توانید برای قفل کردن و باز کردن قفل درب‌ها به منظور کنترل دقیق دسترسی کارمندان به مناطق خاص، برنامه زمانی اختصاص دهید.

صاحبان خانه می‌توانند اطمینان حاصل کنند که همیشه درب‌های آنها در طول شب قفل است. آنها مجبور نیستند بازرسی‌های شبانه را برای اطمینان از این کار انجام دهند. برنامه‌های قفل و باز کردن درب‌های دیجیتالی، هم در وقت و هم در هزینه صرفه‌جویی می‌کنند. این امر امنیت و راحتی بالاتری را در مقابل استفاده از قفل‌های سنتی با کلیدها تضمین می‌کند.

قفل درب دیجیتال به افزایش امنیت کمک می‌کند
قفل درب دیجیتال امنیت بالاتری را ارائه می‌دهد. آنها در برابر اعمال فشار و ضربه مقاوم هستند. قفل سنتی در معرض هر دو این موارد آسیب‌پذیر است.

قفل درب دیجیتال به افزایش ایمنی بیشتر برای کودکان کمک می‌کند
قفل درب دیجیتالی، به کودک کمک می‌کند که نیازی به حمل کلید نداشته باشند. به خصوص اگر آنها قبل از این که به خانه بیایند، از مدرسه خارج شده باشند. در طول یک روز شلوغ مدرسه، کودک به راحتی ممکن است کلیدها را فراموش کرده یا گم کند. چه اتفاقی می‌افتد اگر آنها بعد از خروج از مدرسه در پشت درب خانه گیر بیفتند؟ این یک خطر بالقوه برای ایمنی آنها خواهد بود.

با داشتن قفل درب دیجیتالی، فرزند شما فقط کافی است کد امنیتی را به یاد داشته باشد. بر این اساس، آنها می‌توانند برای باز کردن درب جلو، کد را بر روی صفحه کلید وارد کنند. هنگامی که آنها داخل هستند، قفل به طور خودکار در پشت آنها قفل خواهد شد. این باعث می‌شود که آنها ایمن و سالم باشند.

قفل درب دیجیتال برای رفع نیازهای ویژه کودکان نیز مفید است و قفل‌های صفحه کلید دو طرفه یک لایه امنیتی اضافی را ایجاد می‌کنند. به عنوان مثال، برخی کودکان با نیازهای ویژه ممکن است تمایل به ترک خانه و سرگردانی در حین خواب داشته باشند. با استفاده از این نوع قفل، امنیت آنها تامین خواهد شد.

قفل درب دیجیتال از دوام بهتری برخوردار است
قفل سنتی می‌تواند به راحتی فرسوده شود. در نهایت، خرابی آن به دلیل استفاده مکرر یا نادرست است. شما تا به حال مجبور شده‌اید که با یک قفل روبرو شوید که برای باز کردن آن لازم است کلید را تعویض یا تعمیر کنید. اگر بله، می‌دانید که این کار چقدر می‌تواند دردسر ساز باشد.

قفل‌های دیجیتال به طرز قابل توجهی بادوام هستند. از آنجا که آنها برای قفل و یا باز شدن به کلید نیاز ندارند، قطعات متحرک کمتری در ساختار آنها استفاده شده است. وجود قطعات کمتر و بالا بودن کیفیت اجزاء داخلی قفل‌های دیجیتالی، باعث کارکرد طولانی مدت آنها می‌شود. هنگامی که به امنیت، راحتی و سهولت استفاده نیاز دارید، قفل‌های درب دیجیتالی برتری قالب توجهی خواهند داشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
adaklock
adaklock

قفل های الکترونیکی درب چیست و چگونه کار می‌کند؟ قفل

 لینک
قفل های الکترونیکی درب چیست و چگونه کار می‌کند؟ قفل

قفل های الکترونیکی درب چیست و چگونه کار می‌کند؟
قفل الکترونیکی درب راهی برای جایگزینی کلیدها یا اضافه کردن ویژگی‌های اضافی اتوماسیون مانند باز کردن قفل از راه دور است. اگر چه بیشتر در اتومبیل‌ها از قفل‌های الکتریکی استفاده می‌شود، اما بسیاری از ارائه‌دهندگان تجهیزات امنیتی، قفل های الکترونیکی درب را برای خانه‌ها و مکان‌های تجاری ارائه می‌دهند.

در هر نوع قفل درب، از یک زبانه برای جلوگیری از باز شدن استفاده می‌شود که با قفل شدن درب، این زبانه حرکت نمی‌کند و از دسترسی جلوگیری می‌کند. قفل‌های درب ورودی معمولا به صورتی هستند که با استفاده از یک کلید، قفل و یا باز می‌شوند. زمانی که درب قفل است، زبانه قفل از جای خود تکان نمی‌خورد و مانع از باز شدن درب می‌شود. برای باز شدن قفل‌های مکانیکی معمولی به کلید نیاز دارید و بعد از باز شدن قفل باید با استفاده از دستگیره، درب را باز کرد. اما برای قفل و یا باز کردن قفل های دیجیتال درب، نیازی به کلید فیزیکی نیست و قفل با روش‌های دیگری بسته و یا باز می‌شود.

عملکرد قفل های الکترونیکی و سنتی درب
قفل‌های سنتی از برخی از روش‌ها برای امنیت بیشتر و باز نشدن قفل استفاده می‌کنند. قفل‌های معمولی از پین‌هایی استفاده می‌کنند که تا زمانی که کلید وارد قفل نشده باشد، مانع از چرخیدن سیلندر قفل می‌شوند. دو ردیف پین در هر قفل وجود دارد که یک ردیف در داخل سیلندر قفل و ردیف دیگر در بدنه قفل قرار دارد. زمانی که کلید وارد سیلندر قفل می‌شود، لبه ناهموار کلید، پین‌ها را حرکت می‌دهد و پین‌ها در موقعیت صحیح قرار می‌گیرند. زمانی که کلید وارد سیلندر قفل می‌شود، هر کدام از پین‌های داخل سیلندر تا اندازه مناسب حرکت می‌کنند و پین‌هایی که در پشت آنها در بدنه قفل قرار دارند را در جای مناسب قرار می‌دهند. زمانی که کلید پین‌ها را حرکت می‌دهد، پین‌هایی که در بدنه قرار دارند از سیلندر قفل بیرون رانده می‌شوند و به سیلندر اجازه حرکت می‌دهند و با حرکت سیلندر قفل باز می‌شود.

قفل های الکترونیکی درب نیز شامل قطعاتی به نام محرک‌ها هستند که پیچ یا استوانه قفل را به موتور کوچکی متصل می‌کنند که کاملا درون درب یا قاب قفل قرار دارد. موتور توسط یک پالس الکتریکی کنترل می‌شود، که ممکن است از چندین طریق ایجاد شود، توسط یک کارت خوان الکترونیکی، توسط یک صفحه کلید یا یک سنسور کنترل از راه دور بی سیم. در هر صورت، قفل درب الکترونیکی پیکربندی شده است که محرک موتور را تنها پس از دریافت صحیح ورودی الکترونیکی، حرکت دهد.

هر کدام از انواع قفل دارای جوانب مثبت و منفی هستند. کلیدهای فلزی مانند کارت‌های مخصوص قفل‌ها یا ریموت کنترل به راحتی آسیب نمی‌بینند، در حالی که کدهای عددی را می‌توان فراموش کرد یا توسط اشخاص اشتباه آموخته شوند. اما کدهای کلیدی می‌توانند در صورت لزوم توسط کاربر به سرعت و به راحتی تغییر داده شوند، در حالی که تغییر در قفل‌های سنتی و کلیدهای فلزی به راحتی قابل انجام نیست و به سخت‌افزار و تخصص خاصی احتیاج است. خرابی برق برای قفل‌های درب الکترونیکی کاملا مشکل ساز است و باعث می‌شود تا زمان اتصال برق، قفل همچنان بسته باقی بماند.

مزایای قفل های الکترونیکی درب
در بیشتر قفل‌های الکترونیکی درب‌ها، ترکیبی از کنترل فیزیکی و الکترونیکی تعبیه شده است. به عنوان مثال، شما می‌توانید یک کلید فیزیکی برای مواقع اضطراری داشته باشید، اما برای قفل کردن و باز کردن قفل درب به صورت روزانه از ریموت یا صفحه کلید استفاده کنید. این لایه‌ای از راحتی و ایمنی بیشتر را برای کاربر فراهم می‌کند، اما ممکن است عملکرد دیگری نیز داشته باشد.

با داشتن یک سیستم خودکار پیشرفته، قفل‌های درب الکترونیکی را می‌توان از راه دور کنترل کرد. در مورد اتومبیل، این بدان معنی است که می‌توانید درب‌ها و صندوق عقب را قفل و یا باز کرده و یا موتور را روشن کنید در حالی که هنوز کمی از خودرو فاصله دارید. اما در مورد قفل خانه‌ها و یا محل‌های تجاری، این می‌تواند کمی متفاوت باشد. سیستم‌های خودکار می‌توانند برای قفل کردن درب‌ها برای شما در مواقع تعیین شده در طول روز، در صورتی که فراموش کنید تا درب را قفل کنید، برنامه‌ریزی شوند. برنامه‌های نظارت از راه دور می‌توانند به شما امکان دهند از تلفن هوشمند خود استفاده کنید تا موقعیت قفل درب‌ها را بررسی کنید و آنها را از هر جای دنیا قفل کنید. در بدترین حالت، در مواقع اضطراری هنگام دور بودن از خانه، می‌توانید درب خانه خود را از راه دور برای دسترسی سریع نیروهای آتش‌نشانی و پرسنل پلیس باز کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
adaklock
adaklock

پنج مزیت برتر استفاده از قفل‌های درب ورودی بدون کلید

 لینک
پنج مزیت برتر استفاده از قفل‌های درب ورودی بدون کلید

پنج مزیت برتر استفاده از قفل‌های درب ورودی بدون کلید
قفل درب ورودی بدون کلید باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود. این قفل‌ها چیز جدیدی نیستند، اما شاید شما با بسیاری از ویژگی‌ها و گزینه‌های موجود امروزی آنها کمتر آشنا باشید. برای کمک به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه در مورد استفاده از این نوع قفل در ساختمان خود، برخی از مزایای آنها را در زیر آورده‌ایم تا در زمان انتخاب نوع مناسب به شما کمک کند. استفاده از دستگیره الکترونیکی برای درب ورودی خانه باعث خواهد شد تا خانه شما امنیت بیشتری داشته باشد.

راحتی استفاده با درب ورودی بدون کلید
راحتی احتمالا اولین چیزی است که هنگام فکر کردن به درب ورودی بدون کلید به ذهن شما خطور می‌کند، اما این بیشتر از دسترسی آسان یا عدم نیاز به چرخاندن کلید برای باز کردن درب است. صفحه کلیدها و انواع دیگر قفل‌های درب الکترونیکی معمولا به راحتی نصب شده و قابل نگهداری هستند، حتی امکان مقاوم‌سازی آنها نیز وجود دارد، بنابراین می‌توانید به سرعت یک درب مکانیکی سنتی را با حداقل اختلال در کارکرد، به روزرسانی کنید.

در بیشتر موارد این قفل‌های ورودی بدون کلید دارای باتری هستند و این امر باعث می‌شود جلوگیری از دسترسی و مشکلات ناشی از قطعی برق از بین برود. نشانگرهای عمر باتری به شما این اطمینان را می‌دهند که در بیرون درب قفل شده گیر نیفتید، اگر چه برخی از درب‌های ورودی بدون کلید دارای قفل‌های مکانیکی نیز هستند. درب ورودی بدون کلید برای آسان‌تر کردن زندگی طراحی شده و محبوبیت روزافزون آن باعث به وجود آمدن طیف وسیعی از گزینه‌ها و امکانات برای آن شده است.

قفل‌های الکترونیکی خودکار با استفاده از انرژی کاربر، یک قدم جلوتر می‌روند. هر چرخش اهرم قدرت برای کارکرد مناسب قفل مورد نیاز است که توسط خازن‌های فوق العاده داخلی که قادر به شارژ کامل تا 10 هفته هستند تغذیه می‌شوند. قفل‌های فشار دکمه‌ای مکانیکی شکل دیگری از ورودی بدون کلید بدون نیاز به باتری‌ها را ارائه می‌دهند. کاربران با وارد کردن یک کد ترکیبی، به محل دسترسی پیدا می‌کنند. این راه حل مقرون به صرفه برای مدیریت آسان است.

کنترل دسترسی بهتر
برای مکان‌های حساس و نیازمند امنیت بیشتر و یا مشاغل دارای میزان بالای گردش مالی کارمندان، داشتن یک سیستم کنترل دسترسی که بتواند نیازهای خاص ساختمان و کاربران را برطرف کند، بسیار حیاتی است. درب ورودی بدون کلید اغلب در این زمینه نقش اساسی دارد. کلیدهای مکانیکی می‌توانند از بین بروند، دزدیده یا کپی شوند، اما یک رمز عبور می‌تواند در برابر این خطر از شما محافظت کند (البته به شرطی که هر از گاهی آن را تغییر دهید). برخی از این قفل‌های درب قادر به ذخیره تنظیمات مختلفی هستند که می‌توانند تعداد زیادی کد را در حافظه نگه دارند و حتی دسترسی برخی از افراد را در ساعت‌های خاص محدود کنند.

برخی دیگر، امکان ادغام با سیستم‌های کنترل دسترسی موجود را ارائه می‌دهند. برخی از این قفل‌ها امکان برقراری ارتباط بی‌سیم در زمان واقعی بین قفل درب و یک سیستم آنلاین را فراهم می‌کند و گسترش سیستم کنترل دسترسی را آسان و مقرون به صرفه می‌کند.

صرفه جویی در وقت و پول با جلوگیری از باز تولید کلید
همان طور که برخی از شرکت‌ها دارای کارمندان زیادی هستند، هزینه‌های باز تولید کلید برای قفل‌های مکانیکی می‌تواند با گذشت زمان افزایش یابد. این امر به ویژه در مورد مشاغل دارای کارمندان زیاد، مانند فروشگاه‌های مواد غذایی و خرده فروشان بزرگ صادق است. گردش مالی، ساعات کار طولانی و فضاهای فیزیکی بزرگ چالش‌های زیادی را برای کارفرمایان و کارمندان امنیتی به وجود می‌آورد. پیگیری کلیدهای فیزیکی نیاز به نظارت و سازماندهی گسترده دارد که با استفاده از این قفل‌های الکترونیکی می‌توان در وقت و هزینه صرفه‌جویی کرد.

با درب‌های ورودی بدون کلید، اضافه کردن یا ابطال دسترسی ساده و سریع است. ویژگی‌های کاربر پسند مانند راهنمایی صوتی چند زبانه برای برنامه‌نویسی و پیشرفته‌ترین صفحه لمسی روی صفحه نمایش، مدیریت تعداد زیادی از افراد را بدون ابزارهای خاص و دانش فنی بالا فراهم می‌کند. این شامل شخصی‌سازی سطوح و زمان دسترسی است.

شناسایی مجدد سبک و طراحی
با پیشرفت فن‌آوری ورودی بدون کلید، یک طراحی بصری ساده قابل انجام است. امروزه بسیاری از قفل‌های درب الکترونیکی در بسته‌بندی جذاب ساخته شده از مواد با دوام در دسترس هستند که نه تنها در برابر دسترسی ناخواسته، بلکه در برابر عوامل جوی نیز از شما محافظت می‌کنند. استفاده روزافزون از رابط‌های صفحه لمسی در قفل‌های درب بدون کلید باعث افزایش استانداردهای طراحی نسبت به قفل‌های صفحه کلید سنتی شده است. سطح براق و بدون درز آنها زیبایی را مانند تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها برای ساختمان‌ها به ارمغان می‌آورد.

اگر در حال تامین قفل درب بدون کلید برای شرکت و یا خانه خود هستید، باید مطمئن شوید که قفلی را که تهیه می‌کنید، برای محیطی که باید مورد استفاده قرار بگیرد مناسب باشد. برخی از این قفل‌ها برای استفاده در فضای باز مناسب نیستند.

امنیت بیشتر با درب ورودی بدون کلید
هر قفلی فقط متناسب با سطح امنیتی که ارائه می‌دهد، سنجیده می‌شود. این امر در مورد قفل‌های الکترونیکی با تکنولوژی بالا نیز صادق است. قفل‌های درب بدون کلید را می‌توان به طور معمول بر روی انواع درب‌ها از جنس‌های مختلف نصب کرد. فقط باید نوع مناسب قفل را انتخاب کنید که این کار با راهنمایی یک متخصص آسان خواهد بود.

بسیاری از قفل‌های ورودی بدون کلید نیز دارای ویژگی‌های امنیتی اضافی هستند، از جمله:

قفل سخت افزاری برای محدود کردن دسترسی پس از تعداد مشخصی از تلاش‌های ناموفق

طول کد قابل تنظیم

گزینه قفل شدن سریع در صورت نگران

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
adaklock
adaklock

ترموستات بی‌سیم چیست و در کجا باید نصب کرد ترموستات

 لینک
ترموستات بی‌سیم چیست و در کجا باید نصب کرد ترموستات

ترموستات بی‌سیم چیست و در کجا باید نصب کرد
ترموستات بی‌سیم قابلیت‌های فراوانی را ارائه می‌دهد. می‌توان با استفاده از آن صرفه‌جویی زیادی در مصرف انرژی کرد. این محصول برای اتاق‌های هتل بهترین نتیجه را خواهد داشت. استفاده از تجهیزات ساخته شده با استفاده از تکنولوژی مدرن باعث راحتی در کارها خواهد شد. در زیر درباره یکی از این تجهیزات هتلی کارآمد که می‌تواند محیطی با دمای مناسب ایجاد کند و باعث کم شدن مصرف برق و هزینه‌های انرژی هتل‌ها می‌شود، توضیحاتی ارائه شده است.

ترموستات بی‌سیم چیست؟
ترموستات بی‌سیم با قابلیت اتصال به WiFi، ساخته شده تا قادر به روشن و خاموش کردن سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی برقی برای کنترل دما و با قابلیت تنظیمات زمان و قابل تنظیم از راه دور در هر زمان و هر مکان باشد.

امروزه ترموستات‌های WiFi بیشتر و بیشتر در سراسر جهان محبوبیت کسب کرده‌اند. اما در برخی مواقع، WiFi برای کنترل ترموستات کافی نیست. اگر سیگنال WiFi قوی نباشد، نمی‌توانید ترموستات را با استفاده از WiFi کنترل کنید و همچنین در صورتی که نخواهید برای تنظیم درجه حرارت از طریق ترموستات از جای خود بلند شوید. در این شرایط چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

در واقع، شما تنها نیاز به نصب ترموستات بی‌سیم دارید، که می‌تواند به شما در کنترل درجه حرارت با وای فای در تلفن هوشمندتان کمک کند و اگر امواج WiFi قوی نباشد، شما دیگر نیازی به بلند شدن از جای خود ندارید و می‌توانید دما را از هر نقطه از اتاق از طریق فرستنده ترموستات بی‌سیم خود کنترل کنید.

مشخص کردن محل مناسب ترموستات بی‌سیم WiFi
مکان ایده‌آل برای قرار دادن ترموستات در یک محیط مشترک و به دور از هر منبع افزایش دما، مانند نور مستقیم خورشید، یک پنجره یا یک هواکش است. معمولا ترموستات در جایی مانند یک دیوار داخلی که از عواملی که باعث افزایش و یا کاهش دما می‌شوند دور است، نصب می‌شود. از قرار دادن ترموستات در یک اتاق جدا که با محیط اصلی خانه ارتباطی ندارد و تغییرات دمایی در آنجا با بقیه نقاط خانه متفاوت است، خودداری کنید. ترموستات باید بتواند تغییرات دمایی محیط را به بهترین نحو مشخص کند و نسبت به آن واکنش نشان دهد.

قبل از هر کاری لطفا اطمینان حاصل کنید که سیگنال Wifi در دسترس است. در صورتی که تصمیم دارید تا ترموستات را در نقطه‌ای نصب کنید که امواج Wifi ضعیف است و یا وجود ندارد، مودم را می‌توانید به آن نزدیک‌تر کنید و یا در صورتی که مودم آنتن داشته باشد، آنتن را طوری تنظیم کنید که ترموستات به راحتی بتواند با مودم ارتباط برقرار کند. در صورتی که برای چندین اتاق هتل از یک مودم استفاده می‌کنید و سیگنال‌های وای فای به خوبی به تمام نقاط نمی‌رسند، می‌توانید تعداد مودم‌ها را اضافه کنید یا از تجهیزات آنتن بهتری استفاده کنید و یا از مودم‌های قوی‌تری بهره ببرید.

اگر ترموستات بی‌سیم را در جای مناسبی قرار دهید و تنظیمات آن را به درستی اعمال کنید، هزینه مصرف برق پایین خواهد آمد و وسایل گرمایشی و سرمایشی طول عمر بیشتری خواهند داشت. این ترموستات‌ها مجهز به سنسورهای پیشرفته هستند که حساسیت بالایی دارند و می‌توانند تغییرات دمایی را به خوبی تشخیص دهند. به خاطر استفاده از مدار الکترونیکی با حداقل قطعات، این ترموستات‌ها مصرف برق بسیار کمی دارند.

آداک ارائه‌دهنده محصولاتی با کیفیت
اگر از ما سوالاتی درباره خدمات پس از فروش دارید، تیم‌های فنی آداک سریع و کارآمد هستند. در صورتی که سوالی داشته باشید، مشاوران ما در اسرع وقت مشکل شما را حل خواهند کرد. به عقیده ما، خدمات پس از فروش نیز بخش مهمی در همکاری تجاری است. ما همواره سعی در ارائه محصولات با کیفیت با قیمت‌هایی مناسب داریم. در صورت تماس، مشاوران نسبت به نیازها و الزامات محیط، بهترین محصول را به شما پیشنهاد خواهند داد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
adaklock
adaklock

پاور سوئیچ هتلی یا سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی اتاق‌های هتل

 لینک
پاور سوئیچ هتلی یا سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی اتاق‌های هتل

پاور سوئیچ هتلی یا سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی اتاق‌های هتل
پاور سوئیچ هتلی یا سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی برای اتاق‌های هتل به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی، در اتاق‌های هتل قرار داده می‌شود. از کارت مجاورت به منظور فعال سازی آنها استفاده می‌شود (کارت سنسور معمولا از جنس کارت T5557، کارت Mifare-1، کارت EM و غیره است).

هنگامی که مهمان هتل وارد اتاق می‌شود، زمانی که کارت در سوئیچ مخصوص صرفه‌جویی در مصرف انرژی در اتاق‌های هتل قرار داده می‌شود، می‌توانید از آن برای روشنایی، تلویزیون، تهویه هوا و سایر تجهیزات هتلی در اتاق استفاده کنید. هنگامی که مهمان از اتاق خارج می‌شود، کارت را بیرون می‌آورد (هنگام بیرون رفتن، باید کارت را بیرون بکشد، زیرا هنگام بازگشت به اتاق برای باز کردن درب، به آن احتیاج خواهد داشت). کل منبع تغذیه اتاق می‌تواند در مدت زمان 15 ثانیه به طور خودکار خاموش شود و این باعث می‌شود در مصرف برق صرفه‌جویی شود و ایمنی اتاق افزایش پیدا کند.

معرفی اولیه پاور سوئیچ هتلی
پاور سوئیچ هتلی یا سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی برای اتاق‌های هتل به طور کلی با توان 220 ولت تغذیه می‌شود. از یک رله 30 آمپری که قادر است تا بار 6600 وات برای تامین توان لوازم برقی اتاق هتل را دارد، استفاده می‌کند. سوئیچ پاور دارای چراغ نشانگر LED بوده که مطابق با روند مدرن هتل و مناسب برای کار در شب است. به منظور بهتر شدن فضای اتاق هتل برای رسیدن به میزان صرفه‌جویی بهینه در مصرف انرژی، از پاور سوئیچ هتلی یا سوئیچ صرفه‌جویی استفاده می‌شود.

پاور سوئیچ هتلی یا سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی همچنین سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی با قابلیت القایی و سوئیچ انرژی کارت القایی نیز نامیده می‌شود. با توجه به نوع کارت مورد استفاده قفل درب هتل، سوئیچ‌ها به سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی T5557، سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی M1 و سوئیچ EM تقسیم بندی می‌شوند. سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی اتاق‌ها برای استفاده در انواع مختلف هتل‌ها، متل‌ها، هتل‌های ارزان، آپارتمان‌ها و ساختمان‌های اداری مناسب است. این می‌تواند برای دستیابی به صرفه‌جویی در مصرف برق و کنترل تمام روشنایی ثابت اتاق و سوکت سوئیچ مورد استفاده قرار گیرد. کارت‌های دیگر یا ورق‌های کاغذی که به طور موثر به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی در اتاق استفاده می‌شوند، نمی‌توان برای فعال کردن این سوئیچ‌ها مورد استفاده قرار داد.

تجزیه و تحلیل مزایا
سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی برای اتاق‌های هتل به منظور صرفه‌جویی در مصرف انرژی و ایمنی در اتاق‌های هتل یا ساختمان‌های اداری طراحی شده است. هنگامی که هتل شما دارای سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف انرژی باشد، به محض ورود مهمانان یا کارمندان به محل، آنها کارت اتاق را درون سوئیچ در کنار درب قرار می‌دهند. با قرار دادن کارت، لامپ‌های اتاق و کل منبع تغذیه در اتاق روشن می‌شوند و می‌توان از وسایل برقی (روشنایی، تهویه مطبوع، تلویزیون، و غیره) درون اتاق استفاده کرد. وقتی مهمان از اتاق خارج می‌شود، مهمان می‌تواند کارت را بردارد یا از محل مورد نظر بیرون بکشد (مهمان یا کارمند باید کارت را بیرون بکشد زیرا مهمانان دیگر باید از آن استفاده کنند) با قرار دادن کارت در محل، درب باز می‌شود.

پاور سوئیچ هتلی یا سوئیچ صرفه‌جویی در مصرف برق بعد از خارج کردن کارت، پس از 15 ثانیه تاخیر به طور خودکار خاموش می‌شود. با توجه به پیکربندی الکتریکی استاندارد اتاق، انرژی مصرفی لوازم الکتریکی اتاق در مجموع توانی معادل با 1300 وات است. طبق این محاسبه توان، پس از استفاده از سوئیچ اختصاصی برای صرفه‌جویی در برق، هتل می‌تواند هر ساله در مصرف برق، صرفه‌جویی زیادی کند.

تجزیه و تحلیل ایمنی انرژی پس از نصب
اگر مهمان وسایل برقی هتل را خاموش نکند، پیشخدمت متوجه بیرون رفتن مهمان نمی‌شود، وسایل برقی هتل برای مدت طولانی کار می‌کنند و کار طولانی مدت دستگاه‌های برقی به خرابی آنها منجر خواهد شد. اگر وسایل برقی خیلی گرم باشند، احتمال سوختگی دستگاه‌های برقی افزایش پیدا می‌کنند. حتی احتمال وقوع آتش سوزی نیز وجود دارد. استفاده از پاور سوئیچ می‌تواند در اقتصاد هتل تاثیر مستقیم داشته باشد از جمله در صرفه‌جویی در قبض‌های برق، افزایش عمر وسایل اتاق مهمان، بهبود ضریب ایمنی اتاق مهمان و دستیابی به صرفه‌جویی در مصرف انرژی موثر در هتل.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
adaklock
adaklock

انواع قفل درب هوشمند برای استفاده در خانه و یا هتل‌ها

 لینک
انواع قفل درب هوشمند برای استفاده در خانه و یا هتل‌ها

انواع قفل درب هوشمند برای استفاده در خانه و یا هتل‌ها
چندین نوع قفل درب هوشمند در بازار وجود دارد. بنابراین، شما نیاز به آشنایی با گزینه‌های مختلف قفل هوشمند در دسترس شما و کاری که انجام می‌دهند، قبل از این که بتوانید تصمیم بگیرید که کدام یک برای شما و وضعیت خاص شما مناسب است، خواهید داشت.

بنابراین دومین کاری که شما باید قبل از خرید قفل هوشمند و یا دستگیره دیجیتال انجام دهید این است که در مورد انواع مختلف قفل‌های هوشمند در بازار و نحوه کارکرد آنها اطلاعات کسب کنید.

صفحه کلید و قفل درب هوشمند ترکیبی
قفل درب هوشمند صفحه کلیدی از جمله مواردی است که شما برای باز کردن آن، به داشتن کد پین نیاز دارید. نصب آنها بسیار آسان است و به شما امکان می‌دهد کدهای پین متفاوت را برای افراد مختلف تنظیم کنید، بنابراین می‌دانید که همیشه چه کسانی و در چه زمانی تردد می‌کنند. بیشتر قفل‌های هوشمند صفحه کلیدی از صفحه لمسی استفاده می‌کنند. با این حال، تعداد کمی از آنها از دکمه‌های فیزیکی بهره می‌برند که برای کار کردن باید آنها را فشار دهید.

همچنین قفل‌های هوشمند صفحه کلید ترکیبی نیز وجود دارند که دارای اهرم یا دستگیره‌هایی هستند. بیشتر این مدل‌ها همچنین دارای یک ویژگی اتصال اختیاری هستند، به این معنی که می‌توانید آنها را به سایر تجهیزات خانه هوشمند خود مانند دستگاه‌هایی با قابلیت Z-Wave و غیره متصل کنید.

قفل‌های هوشمند بی سیم و بی دکمه
انواع مختلفی از قفل‌های هوشمند بی سیم و بی دکمه وجود دارند. این بدان معناست که اگر اتصال Wi-Fi دارید، می‌توانید با استفاده از آن اتصال Wi-Fi به قفل‌های هوشمند خود متصل شوید و درب‌های خود را از راه دور از هر نقطه جهان قفل و باز کنید.

نکته‌ای که باید در مورد قفل‌های هوشمند بی سیم و یا بی دکمه به خاطر داشته باشید این است که اگر آنها را به عنوان بخشی از بسته امنیتی منزل خریداری نمی‌کنید، نمی‌توانید از یک برنامه اختصاصی برای کار با آنها استفاده کنید. بنابراین، اگر می‌خواهید با استفاده از الکسا یا برخی سیستم خانه‌های هوشمند دیگر بتوانید آنها را با تلفن هوشمند خود کنترل کنید، مجبور خواهید بود یک مرکز خانگی هوشمند مانند Amazon Echo، Wink یا همان فناوری خانه هوشمند را خریداری کنید.

علاوه بر این، قفل‌های هوشمند که قابلیت اتصال به Home Kit را دارند، در واقع از بلوتوث برای برقراری ارتباط با سیستم خانه هوشمند استفاده می‌کنند، و بیشتر آنها برنامه خاص خود را دارند که به این معنی است که لازم نیست آنها را به یک سیستم خانه هوشمند متصل کنید. اگر از فناوری بلوتوث استفاده می‌کنید و آنها را بر روی تلفن هوشمند خود نصب کنید.

در اصل، بلوتوث عملکردهای قفل چندگانه را فعال می‌کند و با تشخیص فاصله مشخصی از دستگاه کار کرده و با نزدیک شدن به درب، خود به خود باز می‌شوند. همچنین می‌توانید بر روی تلفن یا یک ریموت آن را باز و بسته کنید.

همچنین برخی از مارک‌های قفل هوشمند نیز وجود دارند که قابلیت اتصال به لوازم جانبی عمومی به شکل پل دارند که به شما این امکان را می‌دهند قفل‌های آنها را به شبکه Wi-Fi خود متصل کنید. این کار به شما امکان دسترسی از راه دور، نظارت و کنترل بر قفل‌ها را می‌دهد.

قفل درب هوشمند قابل فعالسازی با ریموت (FOB)
قفل درب هوشمند فعال شده با ریموت دارای نوعی ریموت است که برای استفاده از آن نیازی به تلفن هوشمند ندارید. این کارها با استفاده از یک ریموت قابل انجام بوده که به راحتی درون کیف پول، جیب، کوله پشتی یا کیف شما قابل حمل است. سپس هنگامی که به درب رسیدید، به سادگی قفل را لمس می‌کنید تا آن را باز کنید. سپس قفل باز خواهد شد، اما تنها در صورتی که ریموت مربوطه را به همراه داشته باشید. به طور کلی، یک ریموت قادر به باز کردن قفل‌های متعدد درب است. به عبارت دیگر، یک ریموت قادر به باز کردن قفل درب جلو، قفل درب پشت، قفل درب جانبی و غیره است البته در صورتی که همه آنها بخشی از یک سیستم قفل مشترک باشند.

قفل هوشمند با اثر انگشت و بیومتریک
قفل هوشمند با اثر انگشت یا قفل هوشمند بیومتریک چیزی است که از اثر انگشت برای کار استفاده می‌کند. اثر انگشت هر فردی منحصر به فرد بوده و جعل یا تغییر آن بسیار مشکل است. قفل فعال شونده با اثر انگشت را نمی‌توان حذف کرد یا تغییر داد و همین امر گزینه خوبی برای افزایش امنیت محسوب می‌شود.

قفل اثر انگشت با اسکن اثر انگشت کار می‌کند و سپس آن را به یک الگوی عددی تبدیل می‌کند. بنابراین اولین باری که انگشت خود را روی اسکنر قفل می‌گذارید، این داده‌ها با استفاده از مقادیر شناسایی شده از قبل ذخیره شده ضبط و ذخیره می‌شوند و این بدان معنی است که می‌توانید از آن برای دسترسی به چندین قفل استفاده کنید.

چند مشکل بالقوه در این نوع قفل‌ها وجود دارد، با این وجود، شما نمی‌توانید انگشت خود را مانند یک گذرواژه تنظیم مجدد کنید، این به معنای آن است که معمولا در موارد خاص مجبور به تعویض قفل هستید. علاوه بر این، گاهی اوقات برش یا خراش روی انگشت یا قطع برق می‌تواند شما را با مشکل مواجه کند.

هنگام خرید این نوع قفل، به دنبال گزینه‌ای باشید که دارای صفحه کلید یا قفل مکانیکی باشد، بنابراین اگر نمی‌تواند اثر انگشت شما را بخواند، شما هنوز هم قادر خواهید بود وارد شوید. به دنبال مواردی باشید که از برنج یا فولاد محکم ساخته شده‌اند و نه آلومینیوم. در آخر، حتما بررسی کنید که چه تعداد اثر انگشت را می‌توانید بر روی این نوع از قفل درب هوشمند ذخیره کنید تا اطمینان حاصل کنید که نیازهای شما را بر طرف می‌کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
adaklock
adaklock

درباره قفل درب هوشمند بیشتر بدانید برای اکثر مردم، مهم‌ترین

 لینک
درباره قفل درب هوشمند بیشتر بدانید برای اکثر مردم، مهم‌ترین

درباره قفل درب هوشمند بیشتر بدانید
برای اکثر مردم، مهم‌ترین دغدغه آنها بیش از هر چیز دیگری در زندگی، محافظت و در امان نگه داشتن خانواده در برابر آسیب است. بنابراین آشنایی با چگونگی محافظت موثر از خانه و همه وسایل موجود در آن باید اولویت اصلی شما باشد. اما دقیقا چطور می‌توانید این کار را انجام دهید؟ یک قفل درب هوشمند می‌تواند جواب این سوال باشد.

بهترین راه برای محافظت از خانه و تمام وسایل موجود در آن، نصب قفل درب هوشمند است. خوب، احتمالا شما فکر می‌کنید که حالا که یک سیستم امنیتی دارید اتفاقی بسیار عالی است، اما داشتن قفل مناسب لایه‌ای از امنیت را به خانه شما اضافه می‌کند که اگر از قفل‌های سنتی برای باز و بسته کردن قفل درب استفاده می‌کنید از آنها محروم خواهید بود. قفل الکترونیکی به خاطر راحتی در کارکرد و امنیت بالاتر روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند.

چرا نیاز به قفل درب هوشمند برای مکان‌های حساس است
قفل‌های سنتی که با استفاده از کلید باز می‌شوند را می‌توان به سادگی باز کرد. تقریبا 90% از قفل‌های سنتی بدون در اختیار داشتن کلید قابل باز شدن هستند. قفل‌های سنتی فقط ورود افراد را به تاخیر می‌اندازند و در جاهایی که عبور و مرور کم است، گزینه‌ای ایمن به شمار نمی‌آیند. انواع مختلفی از قفل‌های سنتی را می‌توان در بازار پیدا کرد که با استفاده از کلید باز می‌شوند. همان طور که قفل‌سازها در مواقعی که کلید را فراموش کرده‌اید، می‌توانند قفل درب خانه و یا شرکت شما را باز کنند، سارقین نیز این توانایی را دارند.

ابزار باز کردن قفل را هر فردی می‌تواند به راحتی تهیه کند و نیاز به ابزار خاصی نیست. در صورتی که زمان کافی باشد، بیشتر قفل‌های سنتی را می‌توان باز کرد. اما اگر از قفل درب هوشمند برای محافظت از خانه و یا شرکت خود استفاده کرده باشید، امکان باز شدن آنها توسط افراد دیگر، تقریبا به صفر می‌رسد. برخی از انواع این قفل‌های هوشمند به اینترنت متصل می‌شوند و شما را از هر ورود با خبر می‌کنند. قابلیت‌هایی که قفل‌های هوشمند در اختیار شما قرار می‌دهند را نمی‌توان از قفل‌های سنتی انتظار داشت.

خوب، شما باید قفل‌هایی را پیدا کنید که به راحتی قابل باز شدن نباشند. خوشبختانه، اکثر قفل‌های هوشمند را نمی‌توان با استفاده از ابزار باز کردن قفل باز کرد. بنابراین بیایید نگاهی به قفل‌های هوشمند و آنچه باید برای تصمیم گیری در مورد خرید بهترین قفل درب هوشمند متناسب با پول خود بدانید، بیندازیم.

استفاده از قفل درب هوشمند در خانه
محافظت از خانه و خانواده در صدر لیست موارد مهم در هر خانه است. با این وجود، اگر شما صاحب خانه خود هستید یا آن را اجاره کرده‌اید باید تعیین کنید که تا چه اندازه قادر هستید بر روی محافظت از خانواده خود در برابر آسیب سرمایه‌گذاری کنید.

بنابراین اولین چیزی که قبل از شروع کار باید بدانید این است که آیا مجبورید مجوز خاصی برای نصب قفل‌های هوشمند دریافت کنید که در صورتی که در خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنید، این مورد لازم خواهد بود.

اگر صاحب خانه خود هستید
اگر صاحب خانه خود هستید، هیچ نگرانی برای تعویض قفل درب‌های خود ندارید. زیرا اگر صاحب آن خانه باشید، می‌توانید هر کاری را که می‌خواهید انجام دهید و کسی نمی‌تواند شما را مانند یک خانه اجاره‌ای محدود کند.

اگر خانه خود را اجاره کرده‌اید
اگر در خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنید، این بدان معنا نیست که نمی‌توانید قفل‌های هوشمند را در آن نصب کنید، این بدان معناست که شما باید قبل از انجام این کار، از صاحب خانه اجازه بگیرید. اگر تصمیم دارید که قفل‌های خانه خود را تعویض کنید، بیشتر صاحب خانه‌های اجاره‌ای، شما را ملزم به تهیه قفلی می‌کنند که نیازی به تغییرات زیاد بر روی درب نداشته باشد و با دیگر قفل‌های موجود در ساختمان ظاهری هماهنگ داشته باشد.

در صورتی که صاحب خانه از این قفل برای مستاجر بعدی نیز بخواهد استفاده کند، باید هزینه تهیه قفل را پرداخت کند و در غیر این صورت، در زمان ترک خانه باید قفل را از روی درب باز کنید. سپس، اگر صاحب خانه به شما اجازه نصب قفل‌های هوشمند را در خانه اجاره‌ای خود داده باشد، حتما مجوز آن را دریافت کنید. این امر باعث می‌شود تا هنگام جابجایی، از پرداخت خسارت‌های مربوطه در امان باشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
adaklock
adaklock

راهنمای خرید قفل هوشمند و نکاتی در مورد آنها انتخاب

 لینک
راهنمای خرید قفل هوشمند و نکاتی در مورد آنها انتخاب

راهنمای خرید قفل هوشمند و نکاتی در مورد آنها
انتخاب کلید مناسب برای باز کردن درب ممکن است موضوعی پیش پا افتاده اما بسیار آزاردهنده باشد. قفل‌های الکترونیکی درب، به شما امکان می‌دهند قفل درب‌ها را از طریق یک برنامه، یک دکمه و یا حتی با نزدیک شدن به درب، دقیقا مانند قفل‌های موجود در مدل‌های جدیدتر اتومبیل، باز کنید. انواع مختلفی از قفل هوشمند را می‌توانید برای موارد مختلف تهیه کنید. این قفل‌ها به راحتی قابل کنترل هستند و می‌توان از راه دور وضعیت آنها را بررسی کرد.

برای درب ورودی خانه‌های مسکونی و یا درب اتاق‌های هتل، این قفل‌ها کارایی بالایی دارند و به راحتی وظایف خود را انجام می‌دهند. با مکانیزم ضد سرقت این قفل‌ها، موارد ایمنی رعایت شده و می‌توان با استفاده از قفل دیجیتال کنترل خوبی بر روی ورود افراد داشت.

در قفل هوشمند باید چه مواردی را در نظر بگیرید
آشنایی با انواع قفل هوشمند درب به شما کمک می‌کند، تصمیم بگیرید که کدام روش برای شما بهترین انتخاب است. بیشتر قفل‌های الکترونیکی در صورت خرابی باتری یا خرابی فنی از طریق کلیدهای فیزیکی قابل استفاده هستند و نباید در زمان خرید آنها نگران وارد شدن به خانه باشید. برخی از قفل‌ها همچنین ترکیبی از فناوری‌ها را ارائه می‌دهند و در صورت گم شدن کلید قفل یا فراموش کردن کد پین ورودی، دو گزینه بدون کلید را برای باز کردن قفل هوشمند درب برای شما فراهم می‌کنند.

بلوتوث
قفل‌های بلوتوثی عملکردهای مختلف قفل هوشمند را امکان‌پذیر می‌کنند. آنها را می‌توانید هنگامی که در فاصله مشخصی قرار دارید و با نزدیک شدن به درب به طور خودکار باز کنید. با فشردن کلید یا نزدیک کردن ریموت روی قفل می‌توانید آن را باز کنید. بلوتوث از انرژی کمی استفاده می‌کند و توان باتری را برای مدت زمان طولانی‌تری حفظ می‌کند.

بیومتریک
ورود با اثر انگشت می‌تواند بسیار مناسب باشد، مخصوصا برای مشاغل کوچک تا اطمینان حاصل شود فقط کارمندان مجاز اجازه ورود به مناطقی با اطلاعات حساس یا محصولات گران را دارند. برنامه نویسی آنها آسان است و اغلب اوقات می‌توانید تا 100 اثر انگشت را برای آنها تعریف کنید. این قفل‌ها حساسیت زیادی دارند و امنیت بالایی را تامین می‌کنند.

RFID
این روش را بیشتر اوقات در مکان‌های کار مشاهده خواهید کرد. این امکان استفاده از یک fob یا کارت را برای باز کردن قفل درب‌ها فراهم می‌کند. بیشتر آنها نیاز دارند که fob / card را بر روی خواننده RFID فشار دهید، اما بعضی از آنها را می‌توان از راه دور نیز مورد استفاده قرار داد.

صفحه کلید
برای باز کردن درب با استفاده از صفحه کلید نیاز به شماره پین ​​دارید. تنظیمات آنها بسیار آسان است و مالکان می‌توانند کدهای پین متفاوت را برای افراد مختلف تنظیم کنند یا کد پین را در هر زمان تغییر دهند و این کار را برای صاحب خانه‌ها و مالکین هتل راحت‌تر می‌کند. در جاهایی مانند هتل‌ها و مراکز اجاره سوئیت، زمانی که مدت زمان اجاره به اتمام رسید، می‌توانید به سادگی کد پین را برای مستاجر بعدی به کد جدید تغییر دهید. بیشتر صفحه کلیدهای این روزها لمسی هستند و تعداد کمی از آنها دکمه‌های فیزیکی فشاری دارند. ترتیب نمایش اعداد در کلیدهای لمسی به گونه‌ای است که در هر بار استفاده، عدد نمایش داده شده در مکان دیگری قرار می‌گیرد. این کار باعث بالا رفتن بیشتر امنیت می‌شود.

Wi-Fi
برخی از سیستم‌های قفل را می‌توان به یک هاب متصل کرده و امکان اتصال به Wi-Fi و افزایش عملکرد را برای آنها فراهم کرد. با داشتن قفل متصل به Wi-Fi، می‌توانید به راحتی آمار مربوط به افرادی را که در حال باز و بسته کردن درب هستند را ردیابی کنید و در صورت انجام چنین کاری، حتی از راه دور قفل هوشمند را باز و بسته کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید