لحظه  بروز رسانی 
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

آیا داشتن ویزای شینگن شانس اخذ ویزای کانادا را بالاتر می

 لینک
آیا داشتن ویزای شینگن شانس اخذ ویزای کانادا را بالاتر می

آیا داشتن ویزای شینگن شانس اخذ ویزای کانادا را بالاتر می برد؟
آیا داشتن ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا الزامی است؟ بدون ویزای شینگن می توانم ویزای 5 ساله کانادا بگیرم؟ ویزای شینگن چقدر شانس اخذ ویزای کانادا را بالا می برد؟
اینها سوالاتی است که همکاران ما همه روزه با آنها سر و کار دارند ولی متاسفانه اکثر پاسخ هایی که متقاضیان ویزای کانادا دریافت می کنند باعث طولانی شدن مسیر و حتی به مخاطره افتادن کل روند اخذ ویزای مولتیپل کانادا برای آنها خواهد شد. که علت آن دانش ناکافی و یا دلایل سودجویانه می باشد.
شرکت آدراپانا با دارا بودن کادری مجرب و با تجربه همراه با کارنامه ای درخشان در زمینه اخذ ویزا، پاسخ گوی سوالات شما خواهد بود و شما را در این راه تا آخرین لحظه یاری خواهد نمود.
با کارشناسان ما تماس بگیرید: 02188542094
مطالب مرتبط: ویزای کانادا
در ادامه می خواهیم به عوامل موثر در اخذ ویزای کانادا بپردازیم. از اصلی ترین و پایه ای ترین نکات اخذ ویزای کانادا به این موارد می توان اشاره نمود.

سابقه سفر
تمکن مالی
برنامه سفر دقیق
دعوت‌نامه
پیوند‌های خانوادگی در کشور مبدأ
افسر ویزا
تکمیل دقیق و شفاف فرم درخواست ویزا
شغل

درست است که در نهایت این افسر ویزاست که در مورد پرونده شما تصمیم می گیرد، ولی رعایت چند نکته باعث می شود که ریسک برای شما پایین تر بیاید.
سابقه ی سفر یا travel history
هرچه یک پاسپورت، تعداد برچسب ویزای بیشتری داشته باشد، آن پاسپورت قوی تر خواهد بود. پاسپورت هایی که هیچ برچسبی نداشته باشند را به اصطلاح پاسپورت سفید می نامند. اما این برچسب ها چه اثری بر پرونده ی ویزای کانادای شما دارد؟
این برچسب ها و سفرها نشان دهنده چند نکته است:

شما استطاعت مالی سفر به کانادا را دارید
دغدغه اصلی کانادا این است که مسافرانی که ویزای توریستی دارند، در نهایت خاک کانادا را ترک کنند. وجود این برچسب ها نشان می دهد که متقاضی به کشورهایی با شرایط خوب (مثل کشورهای حوزه شینگن) سفر کرده و در نهایت خاک آنها را ترک کرده پس خاک کانادا را هم بعد از پایان ویزا ترک خواهد کرد.

پس یکی از عوامل خیلی مهم و تاثیرگذار، سابقه سفر می باشد که حتی با در صورت نداشتن آن و کامل بودن مدارک دیگر متقاضی، ریسک ریجکتی پرونده را بالا می برد. اما در بین ویزای کشورهای مختلف، بعضی کشورها اهمیت بیشتری دارند. ویزای شینگن جز ویزاهای قوی می باشد ولی ویزای دبی یا تایلند اثر چندانی برای پرونده تان نخواهد داشت. ویزای استرالیا نیز یکی از ویزاهای قوی است. ولی متاسفانه اخذ ویزای شینگن یا سایر ویزاها هم سخت خواهد بود، پس بهتر است از طریق موسسه ای با تجربه مانند آدراپانا اقدام نمایید.
اما ویزای شینگن چیست؟ در ادامه به توضیح کوتاهی از آن می پردازیم:
ویزای شینگن
پیمان شینگن در سال ۱۹۸۵ در روستایی به نام شینگن (یا همان شنگن) در لوکزامبورگ به تصویب رسید. بر اساس مفاد این پیمان، ابتدا شهروندان ۶ کشور اروپایی می‌توانستند بدون اخذ روادید به این کشورها سفر کنند. چندی بعد، کشورهای دیگری نیز به این پیمان پیوستند.
شما با داشتن ویزای شینگن می توانید مانند شهروندان کشورهای عضو این پیمان به سایر کشورهای عضو شینگن نیز سفر کنید. البته باید توجه داشته باشید سفر شما از کشوری آغاز خواهد شد که از طریق آن ویزای شینگن را دریافت نموده اید.
در حال حاضر شهروندان ۲۶ کشور اروپایی می‌توانند بدون دریافت ویزا بین این کشورها رفت‌ و آمد کنند. بعضی کشورهای اروپا اما هنوز عضو کامل قرارداد شینگن نیستند و تنها بعضی از مفاد آن را پذیرفته‌اند.
کشورهایی که کلیت پیمان شینگن را پذیرفته‌اند و “اعضای شینگن” در معنای اخص آن به حساب می‌آیند عبارتند از:
«بلژیک، دانمارک، آلمان، استونی، فنلاند، فرانسه، یونان، اسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، اتریش، لهستان، پرتغال، سوئد، سوئیس، اسلوواکی، اسلوونی، اسپانیا، جمهوری چک ، مجارستان و لیختن اشتاین»
کشورهایی که به طور کامل در پیمان شینگن عضویت ندارند عبارتند از: انگلستان، ایرلند، بلغارستان، ، قبرس، رومانی.
مدارکی که برای ویزای شینگن نیاز است، به شرح زیر است:
فرم تکمیل‌شده درخواست ویزا

شناسنامه ایرانی

گذرنامه

سه قطعه عکس رنگی

گواهی اشتغال به کار
پرینت حساب بانکی

بیمه کاری (اجباری نیست)

سند ملکی (اجباری نیست)

بیمه مسافرتی

برگه تائیدیه رزرواسیون هتل (واچر)

دعوت‌نامه (اجباری نیست)
حالا می رسیم به این سوال که آیا داشتن ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا الزامی است؟
نکته ایجاست که در هیچ جا حتی سایت سفارت کانادا، قانونی مبنی بر الزام داشتن ویزای شینگن برای اخذ ویزای کانادا وجود ندارد. اما به همان دلایلی که بالاتر بیان کردیم، داشتن سابقه ی سفر افسر ویزا را بیشتر متقاعد می کند که شما خاک کانادا را ترک خواهید کرد. از طرفی گفتیم که پاسپورتی که برچسب ویزا به خصوص ویزای کشورهای قوی تر را داشته باشد، پاسپورت قوی تری خواهد بود. پس با توجه به این نکات هرچه پاسپورت قوی تر باشد، ریسک پرونده پایین تر خواهد بود.
البته فقط ویزای شینگن نیست که پاسپورت شما را قوی می کند. آمریکا، انگلستان، استرالیا، ژاپن یا حتی کشورهای کم قدرت تر چین، هند، بلغارستان و … هم در قدرت پاسپورت شما اثر خواهند داشت.
ادامه در لینک زیر:
https://adrapanavisa.com/schengen-and-canada-visa/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

اقامت دائم در کانادا بعد از تحصیل کانادا علاوه بر

 لینک
اقامت دائم در کانادا بعد از تحصیل کانادا علاوه بر

اقامت دائم در کانادا بعد از تحصیل
کانادا علاوه بر سیستم آموزشی قوی این امکان را برای دانشجویان فراهم کرده است که بتوانند در این کشور اقامت داشته باشند. روش های عمومی که در همه استان ها برای متقاضیان قابل اجرا است، در ادامه ی این مطلب آورده شده است. با آدراپانا همراه باشید.
مطالب مرتبط: ویزای تحصیلی کانادا
روش های عمومی به شرح زیر است. علاوه بر این سه روش، می توانید بر اساس استانی که در آن تحصیل کرده اید امکان اقامت دائم را بررسی کنید.


سیستم اکسپرس اینتری و فارغ التحصیلان بین المللی در کانادا
اکسپرس اینتری یک سیستم مدیریت جذب پویا است که درخواست ها را از سه مورد از مشهورترین برنامه های اقتصادی مهاجرت کانادا مدیریت می کند. این سه گروه شامل برنامه ی تجربه ی کانادایی (CEC)، برنامه ی نیروی متخصص فدرال (FSWC)، و برنامه ی نیروی فنی حرفه ای فدرال (FSTC) می شوند.
افرادی که واجد شرایط یکی از این سه برنامه هستند می توانند یک پروفایل اکسپرس اینتری بسازند. با انجام این کار امتیازی تحت عنوان امتیاز CRS به آنها تخصیص یافته و وارد بانک اطلاعاتی داوطلبین می شوند. این امتیاز بر اساس فاکتورهای مختلفی از جمله آموزش، سابقه ی کار و مهارت زبان و بسیاری از عوامل دیگر تخصیص داده می شود. داوطلبین در بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری بر حسب امتیازشان رتبه بندی شده و داوطلبین در رتبه های بالا دعوت نامه ی پذیرش (ITA) را برای اخذ وضعیت اقامت دائم در طول دراو های دوره ای انجام شده توسط سازمان IRCC دریافت می کنند.
این برنامه ها میان دانشجویان بین المللی که از موسسات کانادایی فارغ التحصیل می شوند و قصد دارند بعد از تحصیلشان نیز در کانادا اقامت داشته باشند، شهرت دارد. مخصوصا برنامه CEC که به عنوان برنامه ای که مبتنی بر امتیاز نیست و هر فردی که شرایط برنامه را برآورده می کند می تواند بعد از یک سال کار به عنوان نیروی ماهر در کانادا واجد شرایط CEC شود، جذابیت زیادی دارد. در نتیجه فارغ التحصیلان بین المللی که یک مجوز کار پس از فارغ التحصیلی را اخذ کرده و حداقل برای یک سال در کانادا کار می کنند می توانند واجد شرایط این برنامه باشند.
فارغ التحصیلان بین المللی که شرایط برنامه ی FSWC یا FSTC را نیز برآورده می کنند می توانند پروفایلی برای بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری از طریق آن برنامه ها ارائه نمایند.در صورتیکه دانشجو شرایط زیر را داشته باشد میتواند برای اقامت کانادا اقدام نماید:

آشنایی کافی با جامعه کانادا
دانش کافی زبان انگلیسی و یا فرانسه
توانایی شرکت در فعالیت های اقتصادی در کانادا
تجربه کاری مرتبط
شرکت در برنامه مهاجرتی اکسپرس انتری کانادا جهت اخذ اقامت دائم
فارغ التحصیلان دانشگاه های کانادا می توانند از امتیازات زیر برخوردار گردند:

داشتن تجربه کاری در کانادا ۷۰ امتیاز
تحصیلات کانادایی ۳۰ امتیاز
داشتن پیشنهاد شغلی ۲۰۰ امتیاز

* طبق قوانین جدید دولت کانادا، مدت زمان حضور دانشجو و همراه وی دراین کشور، از زمان مورد نیاز برای دریافت شهروندی کانادا می کاهد. (حداکثر تا یکسال)*روش‌های استانی
علاوه بر روش های مذکور استان های کانادا از طریق برنامه های ویژه مهاجرتی خود متقاضیانی که در آن استان تحصیل کرده اند را دعوت به اقدام برای اخذ اقامت دائم می کنند. متقاضی پس از اخذ اقامت از طریق استان الزامی برای ماندن در آن استان نداشته و می تواند در هر نقطه ای کار یا تحصیل و زندگی کند.
در صورتیکه دانشجو شرایط زیر را داشته باشد میتواند برای اقامت کانادا اقدام نماید:

۱۸ سال به بالا باشد.
حداقل هشت ماه به طور مداوم در کانادا تحصیل کرده باشد.
مدرک معتبر از مدرسه/ کالج/ دانشگاه محل تحصیل خود، که تایید کند دانشجو دوره مربوطه را گذرانده است. (رونوشت، نامه رسمی، گواهی نامه، و غیره)
اتمام یک مقطع تحصیلی درکانادا که حداقل ۸ ماه (۹۰۰ ساعت) به طول انجامیده باشد.
داشتن ویزای تحصیلی معتبر در زمان اقدام.
دانشجویان فارغ التحصیل پس از اتمام دوره، حداکثر تا ۹۰ روز فرصت دارند برای دریافت “اجازه کار” اقدام نمایند.
دانشجویان در صورت داشتن شرایط زیر نمی توانند در برنامه فوق شرکت کنند:

کمتر از هشت ماه در کانادا تحصیل کرده باشند.
تحصیل در برنامه بورسیه تحصیلی کشورهای مشترک المنافع کانادایی (Global Affairs Canada (GAC
تحصیل در برنامه ای که از سوی دولت کانادا و توسط GAC تامین میگردد.
داشتن بودجه از GAC
شرکت در برنامه تحصیلی بورسیه کانادا-شیلی
شرکت در برنامه تحصیلی بورسیه کانادا-چین
تجصیل در دوره های آموزش از راه دور از خارج از کانادا و یا داخل کانادا

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

شرایط تحصیل در کبک تحصیل در کبک یک تجربه ی

 لینک
شرایط تحصیل در کبک تحصیل در کبک یک تجربه ی

شرایط تحصیل در کبک
تحصیل در کبک یک تجربه ی فراموش نشدنی است. مونترال به عنوان برترین شهر برای دانشجویان جهان انتخاب شده است.
کانادا دارای 80 دانشگاه و 240 کالج است. سالیانه بیش از 150000 دانشجو از خارج از کانادا جهت ادامه تحصیل به کانادا می آیند و استان کبک به نوعی بهشت دانشگاهی کانادا می باشد. هزینه های تحصیل در کبک نسبت به دیگر شهرهای کانادا ارزانتر می باشد و برای دانشجویان بین المللی بسیار مقرون به صرفه است. کمترین میزان شهریه در میان دانشگاه های کانادا مربوط به دانشگاه های استان کبک می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با شرایط تحصیل در این استان آشنا شوید.
در استان کبک 9 دانشگاه وجود دارد که سه دانشگاه انگلیسی زبان هستند: هم چون مک گیل که دارای رتبه 17 می باشد (تمرکز بر رشته های علوم پایه/پزشکی و مهندسی) و کنکوردیا که دانشگاهی تازه تاسیس و با سرعت رو به پیشرفت است (تمرکز بر رشته های علوم پایه/ پزشکی و مهندسی و بازرگانی) و بیشاپ هستند. و همچنین چهار دانشگاه فرانسه زبان: هم چون دانشگاه مونترال که بزرگترین دانشگاه فرانسه زبان قاره آمریکاست (تمرکز بر رشته های علوم پایه/پزشکی و مهندسی) و لاوال و شربروک و کبک هستند. دو دانشگاه دیگر اکول پلی تکنیک و اچ ای سی HEC (مدرسه بازرگانی) می باشند.
هزینه های زندگی در کبک:
هزینه زندگی در مونترال را می توان به دو بخش هزینه های ثابت که هر ماه اتفاق می افتند و هزینه های متغیر که هر زمان اتفاق می افتد و به صورت دوره ای نیست را می توان تقسیم بندی کرد.
منطقه ای است که در شمال غربی مونترال واقع می باشد که قسمت اعظم ایرانیان و دانشجویان در این منطقه زندگی میکنند حدود 85%.
هزینه خورد و خوراک در کبک نیز بسته به مجرد بودن و یا متاهل بودن متفاوت است. اگر هزینه های مهمانی و رستوران و سایر هزینه های تفریحی را در هر ماه نیز اضافه کنیم برآورد این گونه خواهد بود:
حمل و نقل عمومی:
به ازاء یک نفر 70 دلار در ماه برای استفاده نا محدود. 30-35 دلار برای استفاده موردی بچه ها و افراد بالاتر از 65 سال و دانشجویان تا 26 سال از مزایای تخفیف برخوردار خواهند بود.
وسیله شخصی:

90 دلار در سال هزینه گواهینامه
300 دلار در سال هزینه پلاک خودرو
از ماهی 50 دلار برای بیمه به بالا که در سال بین 600-700 دلار می شود.

به ازاء هر بچه می توانید تا ماهی 250 دلار اضافه کنید.
به طور کلی به همراه داشتن 20 تا 35 هزار دلار برای سال اول تا زمان دریافت کمک هزینه های تحصیلی و یا دستمزد پژوهشی در مقطع دکترا به ازاء هر فرد مبلغی قابل اتکا و مناسب به نظر می رسد.
هزینه های تحصیل در کانادا:
به طور معمول در مناطق جنوبی تر کبک به علت گرمتر بودن آب و هوا اجاره مسکن بیشتر می باشد نسبت به مناطق شمالیتر و سردتر.
هزینه تحصیل نیز برای دانشجویانی که با ویزای دانشجویی وارد کانادا می‌شوند در حدود 3000 تا 12000 دلار در هر ترم بسته به رشته تحصیلی و دانشگاه متغیر است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا تحصیل در کانادا برای دانشجویان

 لینک
مقاطع تحصیلی در کشور کانادا تحصیل در کانادا برای دانشجویان

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا
تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی از دبستان تا دوره‌های دانشگاهی و دوره های زبان امکان پذیر است. کشور کانادا یکی از پیشگامان از نظر سرانه سرمایه گذاری در زمینه تحصیلات و ارائه بورسیه تحصیلی می‌باشد، که این منجر به کیفیت بالای موسسات و آموزشگاه‌های کانادا شده است. بر اساس آمار اداره مهاجرت کانادا، هر ساله بیش از ۱۵۰ هزار دانشجو از کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل در بیش از ۱۰ هزار رشته دانشگاهی به کانادا می‌آیند. تحصیل در کانادا به زبان انگلیسی و زبان فرانسوی ممکن می‌باشد. در ادامه با آدراپانا همراه باشید تا با مقاطع تحصیلی در کشور کانادا آشنا شوید.
دوره کالج در کانادا
دوره های کالج دوره هایی هستند که بیشتر روی مهارت های کاربردی و مربوط به بازار کار تمرکز دارند. این دوره ها در کشور کانادا بسیار پر استقبال بوده و شمار زیادی از دانشجویان کانادایی و بین المللی در این دوره ها تحصیل می کنند. شرایط ورود به دوره های کالج در کانادا، نسبت به دانشگاه ها ساده تر بوده ولی دریافت ویزای دانشجویی از طریق ثبت نام در کالج کانادایی کمی پر ریسک بوده و باید تمامی حوانب را سنجیده و سپس عمل کنید. انتخاب نوع دوره و نوع کالج در اخذ اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا بسیار حائز اهیمت می باشد.
دوره پری بچلر
دوره پری بچلر درکانادا مخصوص متقاضیانی است که قصد ورود به دوره لیسانس را دارند ولی از نظر آکادمیک و زبان در دوره لیسانس پذیرفته نشده اند.
پیش نیاز اخذ پذیرش کالج در کانادا:

داشتن مدرک پیش دانشگاهی
داشتن مدرک زبان الزامی نیست.

دوره لیسانس در کانادا
دوره لیسانس در کانادا یا همان undergraduate degree در تمامی استان ها به جز استان کبک پس از سال ۱۲ دبیرستان آغاز می شود. دوره لیسانس در کانادا معمولا ۴ سال طول می کشد. در استان کبک پس سال ۱۱ دبیرستان، دانشجو می تواند وارد دوره کالج شود یا در دوره پیش دانشگاهی دو ساله شرکت کرده و سپس وارد دوره لیسانس ۳ ساله شود.
پیش نیازاخذ پذیرش لیسانس در کانادا:

داشتن مدرک پیش دانشگاهی ( ۱۲ ساله )
داشتن مدرک زبان برای اخد پذیرش الزامی نیست.

دوره پری مستر در کانادا Pre-master
دوره پری مستر در کانادا مخصوص متقاضیانی است که قصد ورود به دوره مستر را دارند ولی از نظر آکادمیک و زبان در دوره مستر پذیرفته نشده اند. برای برخی از رشته ها مانند حقوق، شرکت در دوره های پری مستر برای ادامه تحصیل در دوره فوق لیسانس بسیار رایج است. در گروه رشته های مهندسی نیز، برخی از دانشگاه ها برای ادمیشن دوره فوق لیسانس نیاز به نمره آزمون جی آر ای یا جی مت دارند، ولی با شرکت در دوره پری مستر و ارائه کارنامه آن، دانشگاه متقاضی را بدون مدرک جی آر ای یا جی مت می پذیرد.
پیش نیاز اخذ پذیرش پری مستر در کانادا:

داشتن مدرک لیسانس با معدل بالای ۱۴
داشتن مدرک آیلتس ۵.۵

دوره فوق لیسانس در کانادا Master’s
دوره فوق لیسانس در کانادا یا همان‌ graduate degree معمولا ۱ تا ۲ سال بوده و به صورت ریسرچ یا کورس ارائه می شود. در دوره های course-based دانشجو با شرکت در کلاس و گذراندن واحد های درسی مدرک فوق لیسانس خود را دریافت می کند. در دوره های فوق لیسانس research-based دانشجو باید با کمک استاد راهنمای خود بر روی موضوعی تحقیق کرده و پایان نامه ارائه بدهد. برخی از دوره های مستر نیز ترکیبی بوده و شامل کورس و ریسرچ می شوند. دوره های مستر با ریسرچ در بسیاری از موارد توسط دانشگاه یا استاد راهنما فاند می شودند و نوعی از بورسیه ی تحصیلی کانادا را دریافت می کنند.
پیش نیاز اخذ پذیرش فوق لیسانس در کانادا:

داشتن مدرک لیسانس با معدل بالای ۱۴
داشتن مدرک آیلتس ۶ یا ۶.۵
در برخی از رشته هاداشتن مدرک زبان برای اخد پذیرش الزامی نیست.

برخی از دوره های مستر این امکان را به متقاضی می دهند که به صورت مستقیم در مقطع دکتری دوره ادامه پیدا کند. برای دریافت اطلاعات کامل شرایط تحصیل در کانادا، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
دوره دکتری در کانادا Doctoral degree
دوره دکتری در کانادا ۳ تا ۵ سال طول می کشد. در دوره دکترای کانادا دانشجو باید یک پروژه را دنبال کند. بیشتر این پروژه ها توسط شرکت های بزرگ اسپانسر شده هستند و به همین دلیل بیشتر پروفسورها در دوره دکتری به دانشجویان فاند یا کمک تحصیلی اعطا می کنند. این فاند ها گاها شهریه دانشجو را پوشش داده و گاها مبلغی اضافه بر آن نیز به دانشجو داده می شود تا هزینه های زندگی او نیز پوشش داده شود. دوره دکتری در کانادا دارای کورس نیز می باشد.
پیش نیاز اخذ پذیرش دکترا در کانادا:

داشتن مدرک لیسانس و فوق لیسانس با معدل بالای ۱۴
داشتن مدرک آیلتس ۶ یا ۶.۵
در برخی رشته های مهندسی بدون مدرک زبان کار را میتوان آغاز کرد.
پذیرش دوره دکتری در کانادا نیازمند رزومه علمی قوی می باشد. در صورتی که سطح زبان انگلیسی و فرانسوی ضعیف دارید و رزومه علمی مناسبی ندارید ( مقالات معتبر)، امکان پذیرش دوره دکتری در کانادا برای شما وجود نخواهد داشت.

دوره دیپلما در کانادا graduate diploma
این دوره ها برای متقاضیانی است که مدرک لیسانس را دارند ولی در دوره فوق لیسانس تمایلی به انجام تز یا پایان نامه ندارند و همچنین در دوره فوق لیسانس تمایلی به انجام کارورزی نیز نداشته باشند. این دوره معمولا متشکل از ۳۰ واحد درسی است که در پایان این امکان را به متقاضی می دهد که مدرک Graduate Diploma را دریافت کند. متقاضیانی که قصد دریافت فوق لیسانس را پس از این دوره دارند معمولا می توانند با گذراندن ۱۵ واحد دیگر مدرک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

بورسیه تحصیلی کانادا جهت استفاده از بورسیه تحصیلی کانادا باید

 لینک
بورسیه تحصیلی کانادا جهت استفاده از بورسیه تحصیلی کانادا باید

بورسیه تحصیلی کانادا
جهت استفاده از بورسیه تحصیلی کانادا باید این نکته را واقف باشید که بسیاری از دانشگاه های کانادا برنامه های فاند و کمک تحصیلی و بورس متنوعی برای دانشجویان خارجی دارند و شناخت این بورسیه ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برای آشنایی بیشتر با این روند با آدراپانا همراه باشید.
مطالب مرتبط: ویزای تحصیلی کانادا
Scholarships, grants, bursaries مدل های مختلف بورسیه تحصیل در کانادا هستند. Scholarships بر اساس شرایط درسی و تحصیلی متقاضی بوده و توسط منابع دولتی یا شرکت های خصوصی یا دانشگاه ها ارائه میشوند و به این نوع اسکولارشیپ ها اصطلاحا فلوشیپ fellowship هم گفته میشود. برای دریافت این بورسیه تحصیلی کانادا، متقاضی باید دارای صلاحیت های علمی مانند معدل بالا، مقاله، و گاها نمره زبان انگلیسی یا جی آر ای مناسب باشد.
بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا
grants و bursaries مربوط به مواقعی هستند که دانشجو نیاز مالی داشته و از منبعی به آنها کمک میشود. در این موارد صلاحیت های علمی دانشجو مد نظر نمیباشد. این نوع کمک هزینه ها کمتر برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته میشود.
هر سه نوع فاند تحصیلی در کانادا که در بالا ذکر شد، غیر قابل بازگشت هستند و نیاز به باز پس دادن ندارند.
انواع فاند تحصیلی در کانادا:

بورسیه های کشور مبدا
کمک هزینه تدریس TA Teaching Assisstantship
فاند تحقیقاتی Reasearch Assisstantship RA
بورسیه دانشگاهی برای دوره های مستر و دکتری
Bursaries
بورسیه خارج ازدانشگاه مانند بورس ونیه

این بورس تحصیلی کانادا سالانه به ۵۰۰ دانشجوی کانادایی یا خارجی به مبلغ سالی ۵۰ هزار دلار اعطا میشود و فقط مربوط به دوره دکتری است.
بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا
بورس ترودو
این بورس تحصیلی کانادا سالیانه به ۱۵ متقاضی دوره دکترا داده می شود و مبلغ کل آن ۶۰ هزار دلار است.
بورس پست دکتری بنتینگ
این بورس تحصیل در کانادا نیز نوعی فلو شیپ بوده و سالی ۷۰ هزار دلار می باشد که به ۷۰ دانشجوی دوره های پست دکتری به مدت دو سال اعطا می شود.
بورس کوئین الیزابت دوم
این بورس کمک هزینه تحصیل در کانادا برای دانشجویانی حوزه Commonwealth است که نوآور هستند و به مدت دو سال پرداخت می شود.
مطالب مرتبط: سیستم آموزشی کانادا
بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا
بورس وزارت امور خارجه کانادا
این بورسیه نیز سالیانه به ۹۰۰ متقاضی اعطا می شود.
برای جستجوی بورسیه تحصیلی کانادا، از لینک های زیر کمک بگیرید:

سایت رسمی بورسیه های تحصیلی دولت کانادا
Provincial and Territorial Grants and Bursaries
Apprenticeship grants
yconic
ScholarshipsCanada.com
(Association of Universities and Colleges of Canada (AUCC

بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا
اگر تمایل به تحصیل در کانادا را دارید، ابتدا فرم زیر پر کنید. کارشناسان آدراپانا با شما تماس خواهند گرفت.
فرم ارزیابی آنلاین اخذ ویزای تحصیلی کانادا (رایگان)
با تکمیل فرم در چند ثانیه، شرایط شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.

تکمیل فرم ارزیابی ویزای تحصیلی کانادا
امکان اخذ بورسیه در مقطع کارشناسی کانادا بسیار ضعیف است. بورس مقطع کارشناسی ارشد کانادا ممکن هست ولی بیشتر برای دوره های ریسرچ محور بوده و برای دوره های کورس محور بیشتر دانشگاه ها بورسیه ارائه نمی کند. در مقطع دکتری در رشته های مهندسی حتی بدون داشتن نمره زبان امکان اخذ بورسیه وجود دارد. میزان بورس تحصیلی در کانادا در مقطع دکتری بستگی عوامل مختلفی از قبیل میزان بودجه دانشگاه، میزان بودجه ای که استاد راهنما برای پروژه در نظر گرفته و مبلغی که او در اختیار دارد و هم چنین سطح توانایی دانشجو دارد.

بورسیه تحصیلی کانادا
جهت اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا، متقاضیان باید ابتدا رزومه تحصیلی خود را برای کارشناسان آدراپانا ارسال کنند تا ارزیابی دقیقی توسط کارشناسان انجام شود. در رزومه دانشجو می بایست به دوره های گذرانده شده و معدل هر دوره و هم چنین مقالاتی که تاکنون کار کرده و نمره زبان انگلیسی اشاره کند. ما برای متقاضیان بسیار زیادی موفق به اخذ فول فاند کانادا و هم چنین اسکولارشیپ های بسیاری شده ایم. حتی در صورتی که میزان بورسیه مققری برای دانشجو در ابتدا کم باشد که البته همین مقدار معمولا در بیشتر موارد شهریه دانشگاه را پوشش خواهد داد، متقاضی می تواند در ادامه برای اخذ بورس تحصیلی در کانادا از ارگان های مختلف یا استاد راهنما درخواست کمک داشته باشد.
در رشته های غیر فنی تمام دانشگاه های کانادا برای اعطای بورسیه، مدرک زبان انگلیسی با نمره بالای ۶.۵ در آزمون آیلتس میخواهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا تحصیل در کانادا برای دانشجویان

 لینک
مقاطع تحصیلی در کشور کانادا تحصیل در کانادا برای دانشجویان

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا
تحصیل در کانادا برای دانشجویان بین المللی از دبستان تا دوره‌های دانشگاهی و دوره های زبان امکان پذیر است. کشور کانادا یکی از پیشگامان از نظر سرانه سرمایه گذاری در زمینه تحصیلات و ارائه بورسیه تحصیلی می‌باشد، که این منجر به کیفیت بالای موسسات و آموزشگاه‌های کانادا شده است. بر اساس آمار اداره مهاجرت کانادا، هر ساله بیش از ۱۵۰ هزار دانشجو از کشورهای مختلف برای ادامه تحصیل در بیش از ۱۰ هزار رشته دانشگاهی به کانادا می‌آیند. تحصیل در کانادا به زبان انگلیسی و زبان فرانسوی ممکن می‌باشد. در ادامه با آدراپانا همراه باشید تا با مقاطع تحصیلی در کشور کانادا آشنا شوید.
مطالب مرتبط: سیستم آموزشی کانادا
دوره کالج در کانادا
دوره های کالج دوره هایی هستند که بیشتر روی مهارت های کاربردی و مربوط به بازار کار تمرکز دارند. این دوره ها در کشور کانادا بسیار پر استقبال بوده و شمار زیادی از دانشجویان کانادایی و بین المللی در این دوره ها تحصیل می کنند. شرایط ورود به دوره های کالج در کانادا، نسبت به دانشگاه ها ساده تر بوده ولی دریافت ویزای دانشجویی از طریق ثبت نام در کالج کانادایی کمی پر ریسک بوده و باید تمامی حوانب را سنجیده و سپس عمل کنید. انتخاب نوع دوره و نوع کالج در اخذ اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا بسیار حائز اهیمت می باشد.
مقاطع تحصیلی در کشور کانادا

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا
دوره پری بچلر
دوره پری بچلر درکانادا مخصوص متقاضیانی است که قصد ورود به دوره لیسانس را دارند ولی از نظر آکادمیک و زبان در دوره لیسانس پذیرفته نشده اند.
پیش نیاز اخذ پذیرش کالج در کانادا:

داشتن مدرک پیش دانشگاهی
داشتن مدرک زبان الزامی نیست.

دوره لیسانس در کانادا
دوره لیسانس در کانادا یا همان undergraduate degree در تمامی استان ها به جز استان کبک پس از سال ۱۲ دبیرستان آغاز می شود. دوره لیسانس در کانادا معمولا ۴ سال طول می کشد. در استان کبک پس سال ۱۱ دبیرستان، دانشجو می تواند وارد دوره کالج شود یا در دوره پیش دانشگاهی دو ساله شرکت کرده و سپس وارد دوره لیسانس ۳ ساله شود.
پیش نیازاخذ پذیرش لیسانس در کانادا:

داشتن مدرک پیش دانشگاهی ( ۱۲ ساله )
داشتن مدرک زبان برای اخد پذیرش الزامی نیست.

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا
دوره پری مستر در کانادا Pre-master
دوره پری مستر در کانادا مخصوص متقاضیانی است که قصد ورود به دوره مستر را دارند ولی از نظر آکادمیک و زبان در دوره مستر پذیرفته نشده اند. برای برخی از رشته ها مانند حقوق، شرکت در دوره های پری مستر برای ادامه تحصیل در دوره فوق لیسانس بسیار رایج است. در گروه رشته های مهندسی نیز، برخی از دانشگاه ها برای ادمیشن دوره فوق لیسانس نیاز به نمره آزمون جی آر ای یا جی مت دارند، ولی با شرکت در دوره پری مستر و ارائه کارنامه آن، دانشگاه متقاضی را بدون مدرک جی آر ای یا جی مت می پذیرد.
پیش نیاز اخذ پذیرش پری مستر در کانادا:

داشتن مدرک لیسانس با معدل بالای ۱۴
داشتن مدرک آیلتس ۵.۵

دوره فوق لیسانس در کانادا Master’s
دوره فوق لیسانس در کانادا یا همان‌ graduate degree معمولا ۱ تا ۲ سال بوده و به صورت ریسرچ یا کورس ارائه می شود. در دوره های course-based دانشجو با شرکت در کلاس و گذراندن واحد های درسی مدرک فوق لیسانس خود را دریافت می کند. در دوره های فوق لیسانس research-based دانشجو باید با کمک استاد راهنمای خود بر روی موضوعی تحقیق کرده و پایان نامه ارائه بدهد. برخی از دوره های مستر نیز ترکیبی بوده و شامل کورس و ریسرچ می شوند. دوره های مستر با ریسرچ در بسیاری از موارد توسط دانشگاه یا استاد راهنما فاند می شودند و نوعی از بورسیه ی تحصیلی کانادا را دریافت می کنند.
پیش نیاز اخذ پذیرش فوق لیسانس در کانادا:

داشتن مدرک لیسانس با معدل بالای ۱۴
داشتن مدرک آیلتس ۶ یا ۶.۵
در برخی از رشته هاداشتن مدرک زبان برای اخد پذیرش الزامی نیست.

برخی از دوره های مستر این امکان را به متقاضی می دهند که به صورت مستقیم در مقطع دکتری دوره ادامه پیدا کند. برای دریافت اطلاعات کامل شرایط تحصیل در کانادا، فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
فرم ارزیابی آنلاین اخذ ویزای تحصیلی کانادا (رایگان)
با تکمیل فرم در چند ثانیه، شرایط شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.

تکمیل فرم ارزیابی ویزای تحصیلی کانادا
دوره دکتری در کانادا Doctoral degree
دوره دکتری در کانادا ۳ تا ۵ سال طول می کشد. در دوره دکترای کانادا دانشجو باید یک پروژه را دنبال کند. بیشتر این پروژه ها توسط شرکت های بزرگ اسپانسر شده هستند و به همین دلیل بیشتر پروفسورها در دوره دکتری به دانشجویان فاند یا کمک تحصیلی اعطا می کنند. این فاند ها گاها شهریه دانشجو را پوشش داده و گاها مبلغی اضافه بر آن نیز به دانشجو داده می شود تا هزینه های زندگی او نیز پوشش داده شود. دوره دکتری در کانادا دارای کورس نیز می باشد.
پیش نیاز اخذ پذیرش دکترا در کانادا:

داشتن مدرک لیسانس و فوق لیسانس با معدل بالای ۱۴
داشتن مدرک آیلتس ۶ یا ۶.۵
در برخی رشته های مهندسی بدون مدرک زبان کار را میتوان آغاز کرد.
پذیرش دوره دکتری در کانادا نیازمند رزومه علمی قوی می باشد. در صورتی که سطح زبان انگلیسی و فرانسوی ضعیف دارید و رزومه علمی مناسبی ندارید ( مقالات معتبر)، امکان پذیرش دوره دکتری در کانادا برای شما وجود نخواهد داشت.

مقاطع تحصیلی در کشور کانادا
دوره دیپلما در کاناد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا و در هر مقطع تحصیلی،

 لینک
اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا و در هر مقطع تحصیلی،

اگر قصد ادامه تحصیل در کانادا و در هر مقطع تحصیلی، قبل از مدرسه تا تحصیلات عالیه، را دارید باید بگوییم که انتخاب درستی کرده اید. با حمایت دولت های محلی و فدرال، دانش آموزان می توانند بعد از تحصیل، این کشور را برای زندگی نیز انتخاب نمایند و اقامت کانادا را بدست آورند.
در ادامه با آدراپانا همراه باشید تا با شرایط تحصیل در کانادا به تفکیک مقاطع تحصیلی آشنا شوید. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس گرفته و یا اقدام به تکمیل فرم ارزیابی نمایید.
فرم ارزیابی آنلاین اخذ ویزای تحصیلی کانادا (رایگان)
با تکمیل فرم در چند ثانیه، شرایط شما برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا توسط کارشناسان ما بررسی خواهد شد.

تکمیل فرم ارزیابی ویزای تحصیلی کانادا
مطالب مرتبط: ویزای توریستی کانادا
شرایط تحصیل در کانادا به تفکیک مقطع تحصیلی، قبل از دانشگاه، کالج و ورود به دانشگاه به شرح زیر می باشد.

مقاطع قبل از دانشگاه
کالج
مقاطع ورود به دانشگاه

در هر مقطع تحصیلی که هستید، قبل از دبستان تا دبیرستان، می توانید برای مدارس کانادا درخواست دهید و ادامه تحصیل دهید تا دیپلم بگیرید.
هر استان برنامه و قوانین خاص خود را برای دانش آموزان خارجی دارد و حتی مدارس خاصی برای آنها در نظر گرفته شده است. هر کس بر اساس سن، مدرسه اش برگزیده می شود، به طور کلی افراد 5 تا 18 سال می توانند در این مدارس ادامه تحصیل دهند.
هیچ جای نگرانی هم برای سطح زبان شما وجود ندارد! شرط زبان در بیشتر این مدارس برای دانش آموزان ایرانی قرار داده نشده است و پیش نیازهای هر متقاضی بر اساس سطح زبان در طول تحصیل ارایه می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل کنید:
جهت دریافت مشاوره و اخذ ویزای تحصیلی کانادا با همکاران ما تماس حاصل نمایید:
۰۲۱-۸۸۵۴۲۰۹۴
انوع مدارس کانادا
مدارس کانادایی به دو دسته ی عمومی و خصوصی تقسیم می شوند. مدارس عمومی دارای تنوع زیادی در مباحث درسی هستند. رتبه ی هر مدرسه بر اساس نتایجی که دانش آموزان بدست می آورند و هم چنین امکانات موجود در مدارس تعیین می شود. بهترین مدارس از لحاظ رتبه برای تحصیل دانش آموزان خارجی انتخاب می شود و تحصیل در کنار دانش آموزان کانادایی باعث یادگیری فرهنگ و آداب و رسوم نیز خواهد شد.
مدارس خصوصی در کمتر از مدارس عمومی به ارایه دروس می پردازند و عموما دارای محدودیت در ارایه دروس اختیاری و امکانات ورزشی و فوق برنامه می باشند. هزینه ی این مدرسه ها بالاتر از مدارس عمومی است و باعث تحمیل هزینه های زیادی در صورت موارد فوق برنامه خواهد شد.
به طور کلی تمام این مدارس مورد قبول اداره مهاجرت کانادا هستند و نیازی به کد دی ال آی هم نمی باشند.
هزینه های تحصیل در کانادا
هزینه تحصیل به طور میانگین در تمام ایالت کانادا در مقطع راهنمایی و دبیرستان 12500 دلار سالیانه و در مقطع دبیرستان 14000 دلار سالیانه می باشد و به این هزینه ها باید هزینه بررسی مابین 200-400 دلار و هزینه بیمه به میزان 900 دلار سالیانه و هزینه منزل 900 دلار ماهیانه و قیم که می تواند تا سالی 1500 دلار باشد را اضافه کرد ولی در مدارس خصوصی این هزینه به مراتب بیشتر و تا 30تا 50 درصد گرانتر خواهد بود.
ویزای تحصیلی کانادا

ویزای تحصیلی کانادا
اسکان دانش آموزان خارجی
دانش آموزان خارجی می توانند در کنار خانواده های کانادایی داوطلب زندگی کنند تا در محیطی کانادایی رشد کرده و فرهنگ آنها را نیز بیاموزند. این مراکز تحت نظر و بررسی ادارات آموزش و پرورش هر ایالت هستند و مورد بازبینی و سرکش قرا می گیرند.
در این خانه های هر دانش آموزی اتاق شخصی و تغذیه ی روزانه در کنار خانواده ی کانادایی دارد که باعث رشد و تقویت زبان وی نیز خواهد شد. در صورتی که دانش آموزان نخواهند از سیستم Home Stay استفاده کنند، می توانند یکی از والدین خود را نیز با خود به کانادا بیاورند و با هم زندگی کنند.
ویزای صادره در این برنامه از نوع توریستی چند بار ورود و بلند مدت می باشد.
قیم در کانادا
دانش آموزان متقاضی تحصیل در کانادا باید قیم داشته باشند که این فرد از طرف مدرسه و یا از طرف خانواده دانش آموز می تواند انتخاب شود. قیم مسئولیت تحصیلی دانش آموز را بر عهده خواهد داشت و از مدرسه می توانند با آنها تماس بگیرند. فرد قیم باید شرایط خاصی داشته باشد. فرد قیم باید دارای اقامت دایم کانادا و حداقل 25 سال سن داشته باشد و از سلامتی کامل جسمی و روحی مناسب برخوردار باشد. در مواقعی که اولیا دارای آشنایی در کانادا نباشند این فرد توسط ادارات آموزش پرورش تعیین و هزینه ان توسط اولیا پرداخت می شود.

مشاهده همه ی 1 نظر
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

سیستم آموزشی کانادا در حال حاضر یکی از قویترین سیستم های

 لینک
سیستم آموزشی کانادا در حال حاضر یکی از قویترین سیستم های

سیستم آموزشی کانادا در حال حاضر یکی از قویترین سیستم های آموزش در دنیا می باشد. اگر شما هم قصد تحصیل در کانادا را دارید، می توانید از طیق پر کردن فرم زیر، اولین گام پذیرش در کانادا را بردارید. آدراپانا در تمام مراحل در کنارتان خواهد بود.
مدرسه در کانادا
به طور کلی تمامی مدارس کانادا آموزش به محصلان از سن 5 سال تا 17 یا 18 سال را پوشش می دهد. اما سیستم آموزشی کانادا و سطح بندی دانش آموزان در استان های مختلف متفاوت است:

مدارس ابتدایی کانادا سطوح 1 (یا پیش دبستانی) تا 4، 5، 6 و یا گاهی سطح 7 را شامل می شود.
مدارس راهنمایی کانادا سطوح 5، 6، 7 و 8 را شامل می شود البته سطوح ارائه شده به منطقه و مدرسه نیز بستگی دارد.
دبیرستان مقدماتی سطوح 7، 8 و گاهی 9 را شامل می شود و در واقع دانش آموزان را برای انتقال به دبیرستان آماده می کند.
دبیرستان کانادا سطوح 8، 9 یا 10 تا 12 را شامل می شود البته به جز تحصیل در استان کبک که دبیرستان در این استان سطوح 7 تا 11 را شامل می شود.
عموما ساعات مدرسه بین 5 تا 6 ساعت می باشد به جز پیش دبستانی که تقریبا نیمی از ساعات روز را تشکیل می دهد. سال تحصیلی از ماه سپتامبر (مهر) تا ماه ژوئن (خرداد) را شامل می شود البته گاهی برخی مدارس کل سال را برنامه ارائه می دهند.
بر اساس سیستم آموزشی کانادا، دانش آموزان خارجی برای تحصیل در مدارس دولتی کانادا باید بین 10 تا 14 هزار دلار در سال بپردازند. مسلما هزینه مدارس خصوصی از این میزان بیشتر است.
پس از پایان دوره دبیرستان در کانادا، مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا شروع می شود. اما امروزه بسیاری افراد ترجیح می دهند که با توجه به رشد سریع بازار کار، به دوره های کوتاه مدت در کالج ها و یا موسسات فنی بروند تا بتوانند مهارت های مرتبط با دنیای بازار کار را سریعتر و در دوره های کوتاهتر بگذرانند. مشاورین شرکت ویزای آدراپانا آماده ارائه خدمات مربوطه می باشند.
تحصیل در دبیرستان کانادایی:
محصلین دبیرستانی سال های سوم و چهارم و کسانی که معدل دیپلم آنها پایین از حد نصاب اخذ پذیرش لیسانس در کانادا می باشند، می توانند ابتدا دیپلم دبیرستان کانادایی خود را از یک دبیرستان کانادایی دریافت نمایند و سپس برای دانشگاه اقدام کنند. مدت تحصیل در دبیرستان بستگی به سابقه تحصیل متقاضی و نمرات قبلی آنها دارد و معمولا بین 1 تا 2 سال طول می کشد.
تحصیل در دوره های زبان کانادا:
متقاضیان تحصیل در دوره های زبان انگلیسی و یا فرانسه می توانند، پذیرش زبان از یکی از دانشگاه ها، کالج ها و سایر مراکز آموزشی زبان در کانادا دریافت کنند. مدت آموزش زبان بستگی به سطح زبان متقاضی دارد و از 6 ماه تا یک سال طول می کشد. دوره های زبان در کالج ها، موسسات زبان کانادا و دانشگاه های کانادا برگزار می شود. جهت تحصیل در دوره های زبان در کانادا متقاضی گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب دارد. جهت انتخاب بهترین گزینه متقاضی می تواند با مشاورین آدرپانا مشورت کند تا در کوتاه ترین زمان اخذ پذیرش از دوره های زبان انجام شود. شایان ذکر است در حال حاضر سفارت کانادا به متقاضیان ایرانی که فقط در دوره زبان در کشور کانادا شرکت کنند ویزای تحصیلی اعطا نمی کند.
تحصیل در کالج های کانادا:
متقاضیان تحصیل در بسیاری از دوره های فنی، مهندسی، کاربردی، و هنری می توانند پذیرش تحصیلی از یک کالج کانادایی دریافت نمایند. مدت تحصیل در دوره های کالج بین 2 تا 4 سال می باشد. متقاضیانی که دارای مدرک زبان انگلیسی نیستند، باید ابتدا در دوره های زبان کالج شرکت کنند. آدراپانا نماینده رسمی تمامی کالج های بزرگ کشور کانادا می باشد. حتی در صورت داشتن پذیرش از کالج های معتبر کشور کانادا شانس دریافت ویزای تحصیلی با دوره های کالج، برای متقاضیان ایرانی بالا نیست.
سیستم ترانسفر واحد های درسی در کانادا:
بسیاری از کالج ها و پلی تکنیک ها طبق توافقنامه ای که با دانشگاه های کانادا دارند این امکان را به متقاضیان می دهند که واحد های درسی پاس شده در کالج یا پلی تکنیک را به دانشگاه ها منتقل کنند. این روش در کانادا بسیار مرسوم می باشد و متقاضیانی که از نظر صلاحیت علمی و یا زبان در حد دانشگاه خاصی نیستند، ابتدا وارد دوره کالج شده و با داشتن شرط معدل مشخص در کالج ( که دانشگاه مورد نظر مشخص میکند ) می تواند واحد های پاس شده را به دانشگاه ترانسفر کند. این روش در بین دانشجوهای بین المللی نیز کاملا مرسوم است و دانشجو با ورود به کالج می تواند در محیط ساده تر و کمتر آکادمیک و شهریه پایین تر کالج وارد شده و پس از گذراندان یک یا دو سال و البته داشتن شرایط معدل و زبان دانشگاه مورد نظر، ادامه تحصیل خود را در آنجا دهد.
متقاضیان تحصیل در مقطع لیسانس در کانادا بایستی دارای معدل بالا و نمره زبان انگلیسی باشند. پذیرش مقطع لیسانی بستگی به سابقه تحصیلی و معدل متقاضی دارد. پذیرش لیسانس در تمامی رشته ها و دانشگاه های کانادا انجام می گیرد. درصورتی که متقاضی دارای نمره زبان کافی برای دانشگاه مورد نظر نباشد، بایستی ابتدا در دوره زبان دانشگاه شرکت نماید. دوره لیسانس در کانادا اگر تمام وقت باشد معمولا ۳ تا ۴ سال می باشد. برای پذیرش در مقطع لیسانس در کانادا متقاضیان باید دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی معتبر باشند. در برخی از استان ها متقاضی می تواند دوره پیش دانشگاهی نیز را در کشور کانادا سپری کند که معمولا ۲ سال خواهد بود.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری در کانادا:
متقاضیان تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری در کانادا، بایستی دارای معدل بالای ۱۳ و مدرک IELTS با نمره حداقل ۵ و گاها مدارک GRE و GMAT برای برخی از رشته ها باشند. پذیرش فوق لیسانس و دکتری در تمامی رشته ها ممکن می باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

نمایشگاه محصولات زیبایی | Beauty Eurasia | استانبول درباره ی

 لینک
نمایشگاه محصولات زیبایی | Beauty Eurasia | استانبول درباره ی

نمایشگاه محصولات زیبایی | Beauty Eurasia | استانبول
درباره ی محصولات زیبایی استانبول:
نمایشگاه محصولات زیبایی استانبول(Beauty Eurasia) یکی از مهم ترین و معتبرترین رویدادها دربخش زیبایی، مو و لوازم آرایشی در کل منطقه اوراسیا به حساب می آید. این نمایشگاه در سال 2018 و در شهر استانبول برگزار می گردد.
تاریخ شروع نمایشگاه 30 فروردین 1397 April 12, 2018
تاریخ پایان نمایشگاه 02 اردیبهشت 1397
April 14, 2018
وبسایت نمایشگاه http://www.beautyeurasia.com/home
آدرس نمایشگاه Istanbul Expo Center, Turkey
محصولات ارائه شونده در نمایشگاه
محصولات مراقبت پوستی، عطر و عطر درمانی، لاک ناخن، محصولات مراقبت از مو، لوازم مرتبط با زیبایی، لوازم آرایش و محصولات بهداشتی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
راسا پرواز آدراپانا
گرفتارگرفتار
راسا پرواز آدراپانا

نمایشگاه کاشی و سرامیک | Unicera Istanbul | استانبول درباره

 لینک
نمایشگاه کاشی و سرامیک | Unicera Istanbul | استانبول درباره

نمایشگاه کاشی و سرامیک | Unicera Istanbul | استانبول
درباره ی نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول:
نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبولیک نمایشگاه 5 روزه است که در مرکز کنگره و انجمن نمایشگاه تویاپ در استانبول ترکیه برگزار می شود. بزرگترین نمایشگاه سال است که در دوره بیست و هفتم تمامی حرفه ای های این صنعت را گرد هم آورد. این نمایشگاه در سال 2018 و در شهر استانبول برگزار می گردد.

تاریخ شروع نمایشگاه 08 اسفند 1396 Feb 27, 2018
تاریخ پایان نمایشگاه 12 اسفند 1396 March 03, 2018
وبسایت نمایشگاه http://unicera.com.tr/
آدرس نمایشگاه : Istanbul Expo Center / Istanbul Fuar Merkezi / CNR Expo
محصولات ارائه شونده در نمایشگاه
پوشش های دیوار و کف، سرامیک، مرمر، سنگ های طبیعی، گرانیت، حاشیه ها، محصولات و تجهیزات ساختمان سازی، تولیدات شیشه ای، محصولات و تجهیزات حمام، و لوازم جانبی از جمله وان حمام، محصولاتی که بصورت شیشه ای در آمده، کاغذهای دیواری، آرمیچر، اتاقک های دوش و لوازم جانبی اش، جکوزی، مبلمان حمام و لوازم جانبی، لوازم نصب مخازن آب داخلی، تکنولوژی های سرامیک پیشرفته و محصولات اضافه و تکمیلی، تجهیزات آشپزخانه و لوازم جانبی، تجهیزات و ایمنی کار و نرم افزارها و لوازم دیگر …

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید