لحظه  بروز رسانی 
afrazenc
afrazenc

رنگ‌های مختلف پلی‌کربنات پوشش متحرک در حالت معمول،

 لینک
رنگ‌های مختلف پلی‌کربنات پوشش متحرک در حالت معمول،

رنگ‌های مختلف پلی‌کربنات پوشش متحرک

در حالت معمول، از استخر می‌توان فقط در روزهای گرم و آفتابی استفاده کرد و در بقیه روزهای سال، استخر بدون استفاده می‌ماند. اگر می‌خواهید مدت زمان طولانی‌تری از استخر شنای خود استفاده کنید و شرایط مطلوبی برای شنا داشته باشید، پوشش‌های استخر گزینه خوبی خواهند بود. این سقف‌ها به راحتی و بر روی ریل‌هایی که در دو طرف استخر نصب می‌شوند، حرکت کرده و فضای مطلوبی را برای شنا ایجاد می‌کنند.

استفاده از آلومینیوم اکسترود شده برای پایه‌ها، باعث کم شدن وزن و بالا رفتن دوام این سقف متحرک استخر می‌شوند. این آلومینیوم‌ها زنگ نمی‌زنند و برای سال‌ها بدون تغییر به کار خود ادامه می‌دهند. نیازی نیست تا برای پوشش از پایه‌های زیادی استفاده کرد، این پایه‌ها از مقاومت بالایی برخوردار هستند و با تعداد کم، محیط استخر را پوشش می‌دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

سقف‌های متحرک قابل نصب در محیط‌های مختلف سقف‌های

 لینک
سقف‌های متحرک قابل نصب در محیط‌های مختلف سقف‌های

سقف‌های متحرک قابل نصب در محیط‌های مختلف

سقف‌های متحرک انواع مختلفی دارند و می‌توان از آنها در محیط‌های مختلف استفاده کرد. این سقف‌ها را می‌توان هماهنگ با محیط طراحی کرد و ساخت. به راحتی می‌توان از آنها در محیط‌های مختلف استفاده و فضای مناسبی را برای کارهای متفاوت ایجاد کرد. موادی که در ساخت این سقف‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، دوام بالایی دارند و با کمترین نگهداری، سال‌ها بدون تغییر باقی می‌مانند.

این سقف‌ها را می‌توان در رنگ‌های متفاوت سفارش داد و رنگی را انتخاب کرد که بیشترین هماهنگی را با محیط اطراف داشته باشد. هر بخش از این سقف‌ها را می‌توان به یک رنگ متفاوت، رنگ‌آمیزی کرد. پایه‌های مورد استفاده در این سقف متحرک از جنس آلومینیوم اکسترود شده ساخته می‌شوند و به راحتی می‌توان آنها را به رنگ دلخواه، رنگ کرد.

پوشش این سقف‌ها را می‌توان از جنس‌های مختلف انتخاب کرد. هر کدام از این پوشش‌ها از بهترین‌ها هستند و علاوه بر دوام بالا، تنوع رنگ نیز دارند و به راحتی می‌توان رنگی که متناسب با محیط اطراف است را انتخاب کرد. برخی از این سقف‌ها با ورق‌های پلی‌کربنات پوشش داده می‌شوند که این ورق‌ها نیز انواع مختلفی دارند و در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند. نوع مات و یا شفاف را متناسب با جایی که از آنها استفاده می‌شود، می‌توانید انتخاب کنید.

کاربردهای مختلف سقف‌های متحرک
برای پوشش دادن استخر و ایجاد یک منطقه خصوصی، می‌توانید اطراف این سقف‌ها را از ورق‌های مات استفاده کنید. حتی برخی از این ورق‌ها به گونه‌ای ساخته می‌شوند که به هیچ عنوان داخل قابل مشاهده نیست و به راحتی می‌توان از این ورق‌ها در دیواره‌ها استفاده کرد و حریم خصوصی مناسبی ایجاد کرد.

از این سقف‌های متحرک می‌توان برای اهداف دیگری به غیر از پوشش استخر استفاده کرد. این سقف‌ها را می‌توان در هر جایی نصب کرد و از مزایای آن بهره برد. به راحتی می‌توانید با نصب این سقف‌ها، یک محیط مناسب برای خودروی خود ایجاد کنید. اگر خودروی خود را در حیاط پارک می‌کنید، برای نصب این سقف‌ها نیازی به مجوز نیست و می‌توانید برای اتومبیل خود از آنها استفاده کنید. برای کسب‌وکارهای خرید و فروش خودرو که اتومبیل‌های خود را در فضای باز پارک می‌کنند، این سقف‌ها می‌توانند محافظت مناسبی از خودروها داشته باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

پوشش استخر در مقایسه با نرده استخر

 لینک
پوشش استخر در مقایسه با نرده استخر

پوشش استخر در مقایسه با نرده استخر


چگونه می‌توانید از دسترسی عوامل مزاحم به استخر شنا جلوگیری کنید؟ در مورد محافظت بچه‌ها از غرق شدن چطور؟ می‌دانم که اتخاذ بهترین تصمیم آسان نیست. به احتمال زیاد، شما ممکن است بخواهید گزینه‌های محفظه استخر پلی کربنات و نرده و حصارکشی استخر را با یکدیگر مقایسه کنید.

نگران نباشید، در این مقاله، این دو محصول را با هم مقایسه خواهیم کرد. این بدین منظور است که بدانید چرا محفظه استخر پلی کربنات بهتر از حصارکشی استخر است. پاسخ برخی از سوالات مربوط به پوشش متحرک استخر و حصارکشی استخر را در اینجا خواهید یافت. این به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک می‌کند. در زیر یک چک لیست ارائه شده است تا از آن استفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

انواع ورق پلی کربنات برای استفاده در سقف متحرک

 لینک
انواع ورق پلی کربنات برای استفاده در سقف متحرک

انواع ورق پلی کربنات برای استفاده در سقف متحرک

از ورق پلی کربنات می‌توان برای پوشش سقف متحرک استفاده کرد. آنها انواع مختلفی دارند و بسته به طرح محیط، می‌توان از رنگ‌های متفاوت برای ساخت سقف‌های قابل حرکت بهره برد. با استفاده از این ورق‌ها می‌توان سقف متحرک استخر را در هر محیطی با صورت استاندارد و یا با طرح‌های سفارشی ساخت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

با ورق پلی‌کربنات بیشتر آشنا شوید به عنوان

 لینک
با ورق پلی‌کربنات بیشتر آشنا شوید به عنوان

با ورق پلی‌کربنات بیشتر آشنا شوید

به عنوان یک مصرف کننده، ممکن است از قدرت، کشش و مقرون به صرفه بودن ورق پلی‌کربنات آگاه باشید. آنچه ممکن است از آن آگاه نباشید این است که این ورق‌ها می‌توانند در اشکال مختلفی تولید شوند که به طور خاص برای تحقق برنامه‌های گسترده و متنوع طراحی شوند. انعطاف‌پذیری پلی‌کربنات به حدی است که دارای تنوع بالایی در تولید است. مهم نیست که برای ورق‌های پلی‌کربنات به چه چیزی نیاز دارید، این محصول برای تمامی نیازها مناسب است. این ورق‌ها انعطاف‌پذیری بالایی دارند و می‌توان از آنها برای برآورده کردن نیازهای خاص مانند سقف متحرک استفاده کرد و در عین حالی که با دوام هستند، کارایی مناسبی نیز دارند.

پاک کردن ورق پلی‌کربنات
پلی‌کربنات در سال‌های اخیر به یک انتخاب فوق‌العاده محبوب برای چراغ‌های جلویی خودرو، تابلوها، پیاده‌روهای سرپوشیده و موارد دیگری که شفافیت مورد نظر است تبدیل شده است. دلیل خوبی برای استفاده از آن وجود دارد، مقاومت در برابر ضربه پلی‌کربنات، 250 برابر بیشتر از شیشه است و در عین حال مقاومت در برابر حرارت و استحکام کششی خوبی نیز دارد.

علاوه بر این، ورق پلی‌کربنات مورد استفاده در سقف‌های متحرک ما در برابر زردی، احتراق، شکستگی و هرگونه نقص دیگری که قابلیت انتقال نور آن را کاهش می‌دهد، دوام زیادی دارد. به عبارت ساده‌تر، شما حتی در سخت‌ترین محیط‌ها، مواد بهتری برای وضوح و دوام پیدا نمی‌کنید.

بنابراین، انتخاب نوع شفاف پلی‌کربنات به بهترین وجه می‌تواند با طیف گسترده‌ای از نیازهای شما هماهنگ باشد. برای کاربردهای مختلف می‌توان از نوع مات آن استفاده کرد و یا با استفاده از انواع رنگی آن می‌توان طرح‌های متنوعی را برای سقف در نظر گرفت. در عین حال انواعی از این ورق‌ها موجود هستند که دارای پوشش UV در هر دو طرف ورق هستند، این امر برای محیط‌هایی که هر دو طرف به طور مداوم در معرض نور خورشید قرار می‌گیرند، ضروری است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

استخر شنای چهار فصل با پوشش متحرک زمانی

 لینک
استخر شنای چهار فصل با پوشش متحرک زمانی

استخر شنای چهار فصل با پوشش متحرک

زمانی که شما سرمایه‌گذاری زیادی در ساخت استخر شنا می‌کنید، تمایل دارید تا از آن در هر آب و هوایی بیشترین استفاده را ببرید. به راحتی می‌توان با نصب پوشش در تمامی فصول سال از محوطه استخر شنای خود استفاده کنید. اگر استخر با این پوشش‌ها مجهز شده باشد، شرایط آب و هوایی تاثیری در استفاده شما نخواهد داشت و می‌توانید در هر زمانی از استخر شنا بهره ببرید.

با پوشش متحرک می‌توانید یک استخر سرپوشیده بسازید
شما می‌توانید استخر روباز خود را که در خانه وجود دارد با این سقف‌ها سرپوشیده کنید. با این سقف‌ها، استخر روباز به راحتی محصور خواهد شد. از نظر فنی، استخرهای سرپوشیده به استخرهایی گفته می‌شود که از محیط بیرون جدا شده باشند. از این گذشته، با یک سقف متحرک استخر می‌توان شرایط یک استخر سرپوشیده را مهیا کرد.

ساخت استخر سرپوشیده
هنگامی که ایده، لذت بردن از یک استخر در طول سال است، مطمئنا یک استخر سرپوشیده، مناسب با این هدف است. علاوه‌بر این، می‌توان با استفاده از پوشش‌ها یک فضای شخصی ایجاد کرد. ساختن استخر سرپوشیده شما نیاز به برنامه‌ریزی خوبی برای ساخت و ساز آن دارد. یک طراح خانه معمولی ممکن است مهارت‌های لازم برای مقابله با پیچیدگی‌های استخر و زیرساخت‌های مورد نیاز آن را نداشته باشد.

چنین پیچیدگی‌هایی می‌تواند شامل مواد مورد استفاده برای ساختار استخر، سیستم اختصاصی تهویه، اقدامات کنترل رطوبت، روشنایی، استفاده از لوازم جانبی مناسب و زهکشی و موارد دیگر باشد. بنابراین یک طراح یا معمار با تجربه را برای طراحی استخر انتخاب کنید.

استخرهای سرپوشیده می‌توانند باعث کاهش هزینه‌های نگهداری شوند. نگهداری از استخر و فضای اطراف مورد نیاز استخر هزینه دارند، اما با نصب این سقف‌ها از هزینه‌ها کاسته خواهد شد. این سقف‌ها باعث کاهش هزینه‌های تمیز کردن و کلرزنی آب استخر می‌شوند. این سقف‌ها باعث کاهش ورود نور مستقیم خورشید به محوطه استخر می‌شوند و کلر موجود در آب استخر، دیرتر تجزیه خواهد شد. برای به دست آوردن تجربه استفاده از استخر در فضای باز، می‌توانید این سقف‌ها را جمع کنید.

ساخت پوشش متحرک در زمان ساخت استخر
این گزینه به طراح خانه و استخر این امکان را می‌دهد تا با توجه به الزامات این پوشش‌های متحرک، طراحی خود را انجام دهد. می‌توان شکل استخر و سقف را هماهنگ طراحی کرد. در صورتی که سقف نتواند شکل انتخابی استخر را به خوبی پوشش دهد، می‌توان طرح استخر را متناسب با نیازهای سقف تغییر داد. می‌توان در زمان ساخت پوشش استخر برای خانه، محیط اطراف آن را به گونه‌ای طراحی کرد که لطمه‌ای به زیبایی خانه وارد نکند.

ساخت یک استخر در فضای باز بسیار کم هزینه‌تر از طراحی استخر در درون سازه ساختمان است. می‌توان با استفاده از این سقف متحرک جمع شونده، استخری که در بیرون ساختمان ساخته می‌شود را پوشش داد تا همانند استخر درون ساختمان عمل کند. این سقف‌ها مانع ورود گرد و غبار و برگ درختان به محوطه استخر می‌شوند. نیازی نخواهد بود تا در فواصل زمانی کوتاه و یا قبل از هر بار استفاده، استخر را تمیز کنید. این پوشش‌ها به راحتی جلوی ورود گرد و غبار را می‌گیرند.

این سقف‌های متحرک را می‌توانید در رنگ‌های متنوع سفارش دهید. طیف رنگی که شما می‌توانید انتخاب کنید، بسیار گسترده است و می‌توانید رنگی را انتخاب کنید که با محیط اطراف استخر هماهنگ باشد و زیبایی محیط را تکمیل کند. ورق‌های پلی کربنات مورد استفاده در پوشش استخر دوام بالایی دارند و سال‌ها بدون تغییر کار خود را انجام می‌دهند. ریل‌های استفاده شده در این پوشش‌ها به خاطر جنس مرغوبی که دارند، امکان حرکت مناسب سقف را می‌دهند و می‌توان با کمترین نیرو، این سقف‌ها را جمع و باز کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

استفاده از سقف‌های متحرک در خانه‌ها در هر

 لینک
استفاده از سقف‌های متحرک در خانه‌ها در هر

استفاده از سقف‌های متحرک در خانه‌ها

در هر خانه‌ای فضای باز وجود دارد و معمولا این محیط‌ها بدون استفاده هستند و هیچ بهره‌برداری از آنها نمی‌شود. می‌توان با استفاده از سقف‌های متحرک از فضاهای خالی بیشترین استفاده را برد. در حیاط خانه‌ها معمولا برای تزئین از گیاهان استفاده می‌شود و جایی برای گذراندن وقت ساکنین نیست. در صورتی که از این سقف‌های متحرک در حیاط استفاده کنید و میز و صندلی در حیاط قرار دهید، می‌توانید از فضای موجود استفاده بیشتری را ببرید.

برای نصب سقف متحرک نیازی به فضای بزرگی نیست و در هر مکانی قابل نصب هستند. این سقف‌ها به راحتی جمع و باز می‌شوند و در مواقع لزوم می‌توان آنها را باز کرد و از تابش نور خورشید استفاده کرد. این سقف‌ها با مواد مقاوم ساخته می‌شوند و دوام بالایی دارند. دارای پایه‌هایی قوی هستند و در اثر رطوبت زنگ نمی‌زنند. می‌توانید برای پوشش آنها از مواد مختلفی استفاده کنید که متناسب با سلیقه شما باشد.


مزایای سقف‌های متحرک
طرح‌های بسیاری از این سقف‌ها را می‌توانید برای حیاط خانه خود انتخاب کنید. هر طرحی که با طرح منزل شما هماهنگ باشد را می‌توانید انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید. این سقف‌ها را می‌توان گسترش داد و همان موادی که برای پوشش سقف آنها در نظر گرفته می‌شود را برای استفاده در دیواره‌ها به کار برد. زمانی که محیطی با دیوار پوشیده داشته باشید، در تمامی فصول سال قابل استفاده خواهد بود.

در تابستان این سقف‌های متحرک جلوی شدت نور خورشید را می‌گیرند و در هنگام عصر و شب محیط مطلوبی ایجاد می‌کنند. این سقف‌ها در روزهای سرد سال نیز محیطی مناسب برای گذراندن وقت ساکنین ایجاد می‌کنند. با داشتن دیواره‌های جانبی، هوای سرد نمی‌تواند به درون آنها نفوذ کند و اگر از انواعی که پوشش آنها دارای مواد پلی کربنات هستند استفاده کنید، نور خورشید در زمستان به داخل وارد می‌شود و محیط داخل به سردی بیرون نخواهد بود.

از سقف‌های متحرک می‌توان برای محافظت از خودروها نیز استفاده کرد. خودرو را اگر در محیط بیرون پارک کنید، در اثر شرایط آب و هوایی و گرد و غبار هوا، در مدت کوتاهی کثیف می‌شود و باید در فواصل زمانی کوتاهی آن را به کارواش ببرید. اما اگر در جایی که خودرو را پارک می‌کنید از این سقف‌ها استفاده کنید، در روزهایی که باران و برف می‌بارد هم اتومبیل شما کثیف نخواهد شد.

می‌توان از این سقف‌ها برای پوشش محل گیاهان استفاده کرد و در زمستان‌ها با باز کردن سقف، یک گلخانه برای نگهداری گیاهان ایجاد کرد. در صورتی از پوشش پلی کربنات استفاده کنید، در روزهای سرد سال، مانند گلخانه‌ها، فضای داخل خیلی زیاد سرد نخواهد شد و گیاهانی که به سرما حساس هستند، خراب نمی‌شوند. با انتخاب طرح مناسب، این پوشش‌ها به راحتی با محیط اطراف هماهنگ می‌شوند و تاثیری بر زیبایی محیط نخواهند داشت و حتی می‌توان گفت که زیبایی محیط را بیشتر خواهند کرد.

تقریبا هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ وجود ندارد و می‌توانید رنگ دلخواه را برای آنها در نظر بگیرید. برای هر محیطی رنگ مناسب متفاوت خواهد بود و در صورت تماس با شرکت افراز انتخاب طرح مناسب آسان خواهد بود. هر رنگی را که تمایل دارید می‌توانید برای این پوشش‌های متحرک در نظر بگیرید و فضاهای باز خانه خود را زیباتر کنید. می‌توانید حتی از رنگ‌های مختلف استفاده کنید و طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید.

این سقف‌ها به راحتی جمع و باز می‌شوند و برای این کار به نیروی زیادی نیاز نیست. حتی می‌توان برای این کار به این سقف‌ها موتور الکتریکی وصل کرد و با استفاده از کلید آنها را جمع و باز کرد. این سقف‌ها ریل‌های مقاومی دارند و در اثر کارکرد از شکل طبیعی خود خارج نمی‌شوند و به مدت طولانی به کار خود ادامه خواهند داد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

مزایای استفاده از سقف شفاف متحرک برای خانه‌ها

 لینک
مزایای استفاده از سقف شفاف متحرک برای خانه‌ها

مزایای استفاده از سقف شفاف متحرک برای خانه‌ها

با استفاده از سقف متحرک می‌توانید فضاهای خالی را به مکان‌هایی با استفاده بالا تبدیل کنید. انواع مختلفی از پوشش‌ها را می‌توانید برای این سقف‌ها در نظر بگیرید. هر پوششی، مزایای مخصوص به خود را دارد و انواع سقف شفاف متحرک محیطی بدون حذف نور برای استفاده ایجاد خواهند کرد. می‌توان از این سقف‌ها در هر محیطی بهره برد و متناسب با دکوراسیون اطراف و الزامات مورد نیاز طراحی آن را انجام داد.


موارد استفاده از سقف متحرک شفاف
برای نصب این سقف‌ها به مجوز نیازی نیست و به راحتی از آنها در هر جایی می‌توان استفاده کرد. موارد گوناگونی وجود دارند که می‌توان از پوشش متحرک استفاده کرد. در خانه‌های مسکونی که دارای حیاط بزرگی هستند و امکان پارک کردن خودرو در حیاط وجود دارد، می‌توان از این سقف‌ها برای محافظت خودرو استفاده کرد. با نصب این سقف‌ها، باران و برف تاثیری بر روی خودرو نخواهند داشت و برگ درختان بر روی اتومبیل نمی‌ریزند.

می‌توان از سقف متحرک شفاف برای پوشش قسمتی از حیاط استفاده کرد و با قرار دادن میز و صندلی، محیطی برای استراحت ساکنین ایجاد کرد. این سقف‌های شفاف جلوی شدت نور خورشید را می‌گیرند و در عین حال محیط زیر آنها فضای روشنی خواهد بود. حتی می‌توان دیواره‌ها را هم پوشش داد تا در روزهایی که باد می‌وزد و فصول سرد سال هم بتوان از این محیط استفاده کرد. سقف شفاف متحرک به راحتی جمع و باز می‌شود و در صورت نیاز می‌توان آن را باز کرد.

سقف شفاف متحرک را می‌توان برای محل گیاهان استفاده کرد، با نصب دیواره برای این سقف می‌توان یک محیط مناسب برای گیاهان ایجاد کرد. بسیاری از گیاهان تزئینی در برابر سرما مقاومت زیادی ندارد و اگر در معرض هوای سرد قرار بگیرند، به راحتی خراب می‌شوند. در صورتی که از این سقف‌های متحرک شفاف برای گلخانه ساختمان خود استفاده کنید، در فصول سرد سال به راحتی بسته می‌شوند و جلوی خراب شدن گیاهان گرفته خواهد شد. زمانی که این سقف‌ها بسته هستند، نور خورشید باعث گرم شدن محیط داخل خواهد شد و گیاهان سرمازده نخواهند شد.

از کاربردهای دیگر این سقف‌ها، نصب آنها برای محیط استخر است. زمانی که از این سقف‌ها برای استخر خانه خود استفاده می‌کنید، به راحتی مدت زمان استفاده از استخر افزایش پیدا می‌کند. هر زمانی می‌توان این سقف شفاف متحرک را باز کرد و یک محیط مستقل برای استخر ایجاد کرد.

حتی در فصول سرد سال، محیط داخل خیلی سرد نمی‌شود و حتی می‌توان در این فضا صندلی و میز قرار داد. با قرار دادن این سقف‌ها بر روی استخر شنا، می‌توان یک محیط خصوصی ایجاد و به راحتی از استخر شنا استفاده کرد. نور به راحتی از این سقف‌های شفاف عبور کرده و محیط روشنی را ایجاد می‌کند.

ساختار سقف شفاف متحرک با استفاده از نگهدارنده‌های مقاوم ساخته می‌شود و علاوه بر داشتن دوام بالا، مقاومت خوبی هم در برابر عوامل جوی دارد. باد و تگرگ آسیبی به آنها وارد نکرده و نور خورشید آنها را کدر نمی‌کند. جمع و باز شدن آنها را می‌توان با دست و یا با استفاده از موتور الکتریکی انجام داد. معمولا دو سنسور سرعت باد و رطوبت برای سقف‌های متحرک کاربرد بیشتری دارند و می‌توان با استفاده از آنها در صورتی که سرعت باد از مقدار مجاز تحمل سقف بیشتر بود، سقف را جمع کرد و یا اگر باران شروع به باریدن کرد سقف را باز کرد.

می‌توان جمع و باز شدن سقف را به صورت اتوماتیک تنظیم کرد و در زمانی که سنسور باران، رطوبت را تشخیص داد، سقف با استفاده از موتور الکتریکی باز شود و اگر سرعت وزش باد زیاد شد، سقف جمع شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با افراز تماس بگیرید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

اضافه کردن فضای کسب‌وکار با سقف متحرک سقف‌های

 لینک
اضافه کردن فضای کسب‌وکار با سقف متحرک سقف‌های

اضافه کردن فضای کسب‌وکار با سقف متحرک

سقف‌های متحرک کاربردهای گوناگونی دارند و از آنها می‌توان برای ایجاد یک فضای سرپوشیده استفاده کرد. این سقف‌ها از مواد اولیه مقاوم و سبک ساخته می‌شوند و به راحتی قبل جمع و باز شدن هستند.

یکی از جاهایی که این سقف‌ها می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند، فضاهای کسب‌وکار و محیط‌های تجاری هستند. مغازه‌ها با استفاده از این سقف‌ها می‌توانند علاوه بر این که جلوی تابش نور مستقیم خورشید را به داخل محیط بگیرند، از این سقف‌ها برای ایجاد محیطی استفاده کنند که مشتریان بتوانند از خدمات کسب‌وکار استفاده کنند.


استفاده از سقف متحرک در محیط‌های تجاری
سقف متحرک می‌تواند برای برخی از فضاهای تجاری و کسب‌وکارها مزایایی را داشته باشد. به خاطر تنوع در طرح و ساختار، این سقف‌ها با هر محیطی به راحتی هماهنگ می‌شوند. حتی برخی از مغازه‌ها می‌توانند برای ارائه خدمات از آنها استفاده کنند، از جاهایی که این سقف‌های متحرک می‌توانند کمک زیادی به افزایش مشتری و فروش کنند، رستوران‌ها، فست فودها و مغازه‌هایی است که مواد غذایی آماده را به فروش می‌رسانند.

این سقف‌های متحرک محیط مناسبی را برای مشتریان فراهم می‌کنند. مشتریان می‌توانند غذای خود را زیر این سقف‌ها بخورند. سقف متحرک جلوی تابش مستقیم نور خورشید را می‌گیرد و در مواقعی که هوا بارانی و یا برفی باشد، زیر آن محیط مناسبی برای صرف غذا خواهد بود. صاحبان رستوران‌ها و فست فودها می‌توانند به راحتی در مواقع مورد نیاز این سقف‌ها را جمع کنند. این سقف‌ها از مواد مقاوم و سبک ساخته می‌شوند و دوام بالایی دارند.

از دیگر کسب‌وکارهایی که پوشش متحرک می‌تواند برای آنها مزایایی را به دنبال داشته باشد، نمایشگاه‌های فروش خودرو هستند. خودروها در زیر باران و برف و یا در برابر تابش مستقیم نور خورشید آسیب‌پذیر هستند و برای محافظت از آنها یک پوشش متحرک کارساز خواهد بود. برای نصب سقف متحرک نیازی به مجوز نخواهد بود و می‌توان در هر محیطی از آنها استفاده کرد. پارکینگ‌های خودرو که اتومبیل‌های نمایشگاه‌های خودرو در آن پارک می‌شوند، بهترین مکان برای نصب پوشش متحرک خواهد بود.

با کمترین متعلقات، محیط وسیعی را می‌توان به وسیله این سقف‌ها پوشش داد. می‌توان از ورق‌های پلی‌کربنات در ساختار این سقف‌ها استفاده کرد. انواع مختلف ورق‌های پلی کربنات را می‌توانید با توجه به مصرف و محیط انتخاب کنید. این ورق‌های پلی‌کربنات در رنگ‌های مختلفی تولید می‌شوند و می‌توان در ساخت پوشش متحرک از رنگی استفاده کرد که با محیط هماهنگ باشد. علاوه بر رنگ، انواع مات و شفاف ورق‌های پلی‌کربنات برای استفاده در سقف متحرک در دسترس هستند و با توجه به کاربردی که دارند می‌توانید نوع مناسب را انتخاب کنید.


روش‌های جمع و باز کردن پوشش متحرک
به دو صورت کلی این سقف‌ها جمع و باز می‌شوند، دستی یا با استفاده از موتور الکتریکی. به خاطر وزن سبکی که دارند به راحتی و با کمترین نیرو جمع و یا باز خواهند شد. حتی می‌توانید برای راحتی بیشتر جمع و باز شدن این سقف‌ها را به وسیله موتور الکتریکی انجام دهید. با استفاده از کلید سیم دار و یا ریموت کنترل این سقف‌ها جمع و باز می‌شوند.

می‌توان به این سقف‌های متحرکی که با استفاده از موتور جمع و باز می‌شوند، سنسورهایی متصل کرد تا در مواقع خاص آنها را جمع و یا باز کنند. سنسور رطوبت در زمان‌هایی کاربرد دارد که سقف جمع شده و باران یا برف شروع به باریدن می‌کند. سنسور، رطوبت محیط را تشخیص می‌دهد و فرمان باز شدن را به موتور الکتریکی می‌دهد و سقف اتوماتیک باز می‌شود.

می‌توان سنسور تشخیص سرعت باد را نیز نصب کرد. سقف متحرک دوام بالایی دارد و بادهایی با شدت متوسط تاثیری روی آن ندارند، اما اگر به این سقف‌ها سنسور باد متصل کنید، زمانی که سرعت باد بیش از حد باشد، سقف جمع می‌شود و خسارتی به آن وارد نمی‌شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
afrazenc
afrazenc

سقف متحرک پلی کربنات بهتر است یا وینیل

 لینک
سقف متحرک پلی کربنات بهتر است یا وینیل

سقف متحرک پلی کربنات بهتر است یا وینیل

شرکت افراز تولید کننده سقف پلی کربنات استخر بوده و انواع طرح‌های مختلف را با استفاده از مواد درجه یک تولید می‌کند که دارای دوام بالایی هستند و به مدت زیادی عمر می‌کنند. سقف‌های تولید شده در شرکت افراز بدون هیچگونه تغییر شکلی استخر شما را پوشش خواهند داد. شرکت افراز به دلیل داشتن خواص فیزیکی و شیمیایی برتر، از ورق‌های پلی کربنات جامد برای سقف‌های خود استفاده می‌کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید