لحظه  بروز رسانی 
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom
download (1).jpg

#وصیتنامه شهیده مریم فرهانیان

بسم الله الرّحمن الرّحيم و به نستعين انّه خير ناصر و معين

وصيتم را با نام خدا، اين بزرگترين بزرگترها، آن يگانه مطلق، اين فريادرس مستضعفان، اين در هم كوبنده كاخ ستمگران و يزيديان، اين منجي حق و عدالت، اين فرستاده ي قرآن، اين شنونده غم ها، اين مشكل گشاي دردها و ... شروع مي كنم.
اول از هر چيز از انقلاب اسلامي ايران به رهبري امام خميني به اندازه فهم خودم و وظايفم كه بر دوش دارم بگويم، انقلابي كه با دادن خون هزاران شهيد و هزاران معلول به اولين مرحله پيروزي خود رسيد. انقلابي كه در آن مردم، اسلام را، اين كامل ترين دين را مبناي كار خود قرار دادند و از آن الهام گرفتند و وحدتي را كه به دست آورده بودند، با توجه به دين اسلام و رهبري قاطع امام آن را حفظ كردند.
قدر اين رهبر را بدانيد و همواره پشت سر او باشيد. از امام پيروي كنيد. به پيام ها و فرمان ها و دستوارت اسلامي امام توجه كنيد و سعي كنيد از هر كلمه امام درس بگيريد.
امام را تنها نگذاريد. اين هواي نفسي را كه امام از آن صحبت و سعي مي كند آن را از وجود ما بزدايد، شما هم سعي كنيد كه در اين راه موفق شويد. سعي كنيد خود را بشناسيد كه اگر خود را بشناسيد خدا را شناخته ايد. در هيچ كاري خدا را از ياد نبريد. و همواره به ياد خدا باشيد و با هم به مهرباني رفتار كنيد.
امام زمان را از ياد نبريد. همواره به فكر امام زمان باشيد. همواره در راه اسلام باشيد و براي تحقق بخشيدن به آرمان اسلام بكوشيد و به قدرت الهي توجه داشته باشيد كه بالاتر و با عظمت تر از تمام قدرت هاست. هيچ وقت قدرت خدا را از ياد نبريد و سعي كنيد كه هر چه بهتر تزكيه نفس كنيد. چيزي را كه امام اينقدر درباره اش تكيه مي كنندكه تزكيه نفس كنيد. و در بين خطراتي كه ما را تهديد مي كنند هيچ خطري بالاتر از اين نفس نيست كه گاه انسان را به انحراف مي كشاند و خود انسان متوجه نمي شود.
قرآن بخوانيد زيرا قرآن تمام دستورات زندگي را به شما مي گويد. نهج البلاغه و صحيفه سجاديه هم همينطور.
مادر! اگر من سعادت شهادت را داشتم و شهيد شدم، اصلاناراحت نباش. ما همه امانت هستيم و همه ما از دنيا مي رويم، زيرا اين دنيا آزمايشگاهي است كه خداوند بندگان خود را در آن، مورد آزمايش قرار مي دهد. اين ما هستيم كه بايد سعي كنيم و از اين امتحان كه بالاترين امتحان هاست سربلند بيرون بياييم و در قيامت پيش خدا سرافكنده نباشيم.
يادم هست كه در آخرين جلسه گفتگويي كه با برادر شهيدم داشتم، درباره معاد برايم صحبت مي كرد و مي گفت در فكر آخرت باشيد و بعد از اين جلسه بود كه مقام شهادت را به دست آورد. از صميم قلب به او تبريك مي گويم و از خدا مي خواهم صداقتي همانند شهيدان به من عطا كند و سعادت اين را بدهد كه تنها و تنها در راه او قدم برداريم و براي رضاي او كار كنيم.
شهيد كسي است كه به آخرين مرحله كمال خود رسيده است و راهش را با آگاهي، ايمان و خلوص مي پيمايد و هميشه پيروز و جاويد است.
به ولايت فقيه ارج بنهيم و بدانيم كه الان امام خميني بر ما ولايت دارد و بدانيم تنها در اين صورت در دنيا و آخرت موفق مي شويم كه با همديگر صميمي باشيم و با دشمن مقابله كنيم. چه دشمناني كه در درون ما هستند و چه دشمنان بيروني. من هم مانند برادر شهيدم (مهدي) هر چه يادم آمد نوشتم و اگر در گفتارم اشتباهي هست، به بزرگي خودتان ببخشيد .

والسلام عليكم و رحمة الله و بركاته
مریم فرهانیان

مشاهده همه ی 2 نظر
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom
بارگیری.jpeg

محمدعلی باغبانی:

خدایا بخاطر اسلام از خانواده عزیز جدا شدم، جدا شدم تا اگرلیاقت شهادت داشته باشم، قطره های خونم همچون دانه های باران بر زمین ریزد و بجای هر قطره کلمه ا.. قرآن واسلام نقش بندد. کجائیه این دشمنان دین ،منافقین و گروههای دیگر که ببیند، بهترین جوانان این مرز وبوم و با کمترین آنان از مال وجان گذشته ودور از مادرانشان در زمینهای بیابان در راه خداوند و بخاطر اسلام بخون می غلطند...

#شهدای اصفهان

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom

#یک روز و یک اصفهان

۳۷۰ نفر از جوانان شهید این مرز و بوم در ۲۵ آبان ماه سال ۱۳۶۱ (حدود ۳۶ سال پیش) همزمان و با شکوهی به یاد ماندنی در اصفهان، مهد علم و فرهنگ ایران تشییع شدند. حماسه عظیم شرکت مردم در این تشییع توجه تمام ایرانیان به این واقعه را جلب کرد و باعث درخشندگی آن در تاریخ دفاع مقدس شد.
مردم اصفهان درهمان روز حدود هزار نفر دیگر از جوانان خود را راهی جبهه کردند.

#اصفهانیها نماد ایثار

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom
download.jpeg

🔴زیاد شنیده ام که می گویند ۲ تا بچه داری چرا می خواهی بروی؟
طوری می گویند به خاطر بچه هایت نرو که انگار من معنی زن و بچه را نمی فهمم و بویی از عشق نبرده ام یا دلم از سنگ است!
⚫️در این فاصله دو ماه و نیم از پایان سفر اول به سوریه تا این سفر سعی کردم بعضی از اعمالی که بنظرم مانع لطف ونظر خاص خدای متعال و حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و رسیدن به مقام شهادت باشد را جبران کرده و در جهت رضای حضرت حق بیشتر بکوشیم.
هدف اصلی این نبرد برای من اول پیروزی دوم پیروزی ُسوم پیروزی و چهارم شهادت در راه خداست که در حقیقت پیروزی نهایی در هدف چهارم است.
⚫️به فرموده ی خدای متعال چه کشته شویم و چه بکشیم پیروزیم و این بزرگ ترین لطف حق است که ما در همه ی حال پیروزیم و شکست برای ما بی معنی است. مواظب باشید با حرکات و رفتارتان دشمن شاد نشویم.

مشاهده همه ی 4 نظر
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom
1382378_837.jpg

عَلی اَصغِر شَبانی
سی سال از مفقودالجسد شدن علی اصغر میگذره توی تفحص جدید یک پیکر پیدا شده که احتمال دادن شهید مربوط باشه ولی کسی جسارت نداشت خبر پیداشدن جسد رو به مادری بده که هنوز امید به بازگشت پسرش داره...
وضعیت قلب مادرهمه رو نگران کرده بودولی نمیشد این خبرو پنهان کرد.وقتی مادرتابوت پسرشو دیدمثل همه ی مادرا قنداقه پسرشو بغل گرفت و صدای لالایش شد آرامشه قلبش...

۴آبان سالگرد بازگشت شهید علی اصغر شبانی گرامی

#شهدای اصفهان

مشاهده همه ی 2 نظر
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom
شهید2.jpg

# شُما بِه نیتِ کُدام شَهید قَدَم بَرمی دارید؟!

دوستان خوب یاد یاران لطفا شهیدی که منتخبتون هست رو به ما معرفی کنید تا بیشتر با خصوصیات اونها آشنا بشیم،انشاالله این اشتراک گذاری باعث بشه مفهوم مردونگی رو بفهمیم...

مشاهده همه ی 3 نظر
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom
download.jpeg

# شَهید اِبراهیمِ هِمَّت (سَردارِ خِیبَر)
بچه ها از شدت تشنگي و فقر امكانات، قمقمه ها را از آب گل آلود پر مي كردند و مي خوردند. حاج همت با ديدن اين صحنه خیلي ناراحت شد. قمقمه بچه ها را جمع كرد و با پل شناور كمي رفت جلو و در جايي كه آب زلال و شفاف بود آنها را پر كرد و آمد...

#زیر بارش خمپاره ها به فکر سلامت هم رزم هایش بود...

#شهدای اصفهان

مشاهده همه ی 1 نظر
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom
images (1).jpeg

#بَرادَر کِه داشتِه باشی اِنگار دُنیا پُشتته...
اَز دِلِ زینَب

{-w17-}{-w17-}{-w17-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مشکوکمشکوک
@aji_goli_khanom

!☝️

قرار نیست ⛔️
چون من و تو چادر به سر داریم☺️
نگاهمان به هم جنس هایمان رنگ داشته باشد😠
جنس برتری و خود بینی بگیرد😠☝️

قرار نیست ⛔️
چون من و تو برتر است
تماما و از همه نظر برتر باشیم!😒

قرار نیست ⛔️
دید خودمان به وضعیتمان را بالا و بالا تر ببریم☝️

مامور شده ایم که با خلق و خوی خوبمان☺️ خواهرهایمان را هم تشویق کنیم

قرار نیست ⛔️
چون خودمان روی یک تار مو حساسیم😕
با آنهایی که هنوز(درک نکرده اند فلسفه ی حجاب را) قطع رابطه کنیم😥
قرار نیست دوستمان را رها کنیم🙁

⛔️
مغرور شویم 😠

مامور شدیم که ✅
اگر لایق بودیم 👌

مامور نشدیم⛔️
که قاضی شویم و حکم صادر کنیم 😯

مامور شدیم✅
که از عواقب بد بگوییم👌

نکند میان پند و اندرزهایی که به خواهرت میکنی😳
اخم بر چهره بیندازی و صدایت را کلفت کنی و دم بزنی😠
این جور اگر عمل کنی خدا لیاقتِ هدایتِ دیگران را به ما نمیدهد😏

یادت نرود خودت هم از همان اول چادر به سر نداشتی☝️
واقعه ای رخ داد و درونت انقلاب کرد☺️

چه قدر زیبا میشود اگر❗️
زمینه ای فراهم کنی برای یک انقلاب جدید
انقلابی از جنسِ اسلامی با رنگ و بو و منشِ یک بانوی ایرانی☺️👌

🍃🌸🍃〰〰🌸〰〰🍃🌸🍃

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید