لحظه  بروز رسانی 
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie
عصبانیعصبانی
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie

آیا شریفی هم باید به تراکتورسازی می‌رفت؟ آیا

آیا شریفی هم باید به تراکتورسازی می‌رفت؟ آیا شریفی هم باید به تراکتورسازی می‌رفت؟

تراکتورسازی با داشتن بهترین بازیکنان سرباز فوتبال ایران در سال‌های گذشته، بهترین آکادمی سربازی فوتبال ایران لقب گرفته است.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام ; جدیدترین جنجال فوتبال ایران خوردن کد سربازی مهدی شریفی بازیکن جوان سابق سپاهان به نام تراکتورسازی بود که روز گذشته صدای دیگر تیم نظامی ایران یعنی ملوان را در آورد. ملوانی‌ها پا را از فریاد هم بالاتر گذاشتند و با تصمیم هیات مدیره باشگاه‌شان تصمیم به تعطیلی تمرینات تیمشان گرفتند و اعلام کردند تا زمانی که وضعیت تقسیم سربازها مشخص نشود از تصمیم‌شان منصرف نخواهند شد.

 

قصه از جایی شروع می‌شود که تراکتوری‌ها بدون اطلاع نظام وظیفه مذاکراتشان را با مهدی شریفی آغاز کردند و این بازیکن هم اعلام کرد که برای سپری کردن دوران سربازی به تراکتور می‌رود و در تمرین این تیم هم حاضر شد اما اظهار نظر سردار باران چشمه رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح مبنی بر اینکه تراکتورسازی سربازهای زیادی دارد و این بازیکن را به ملوان می‌دهیم، همه انزلیچی‌ها را امیدوار کرد. این تصمیم در ابتدا صدای تراکتوریها و به خصوص هوادارانشان را بلند کرد. آنها معتقد بودند که این تصمیمات فوتبالی نیست و جریانات سیاسی موجب این تصمیم شده است.

 

تصمیم مسئولان امر برای حضور شریفی در ملوان بیشتر 24 ساعت دوام نیاورد و روز گذشته اعلام شد که با توجه به حضور تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا و برای دفاع از اعتبار ایران در رقابت با تیم‌های عربی شریفی به تراکتور می‌رود. ساعاتی پس از این تصمیم نظام وظیفه، ملوان که خود را مورد بی مهری مسئولان می‌دید تصمیم به کناره‌گیری از لیگ‌برتر گرفت اما سردار موسی کمالی معاون اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت که با وجود اعتراض ملوانی‌ها، مهدی شریفی به این باشگاه بر نمی‌گردد چرا که بعد از اعزام نمی‌توان کد سربازی بازیکنی را تغییر داد.

 

در شرایط فعلی ملوان حال روز خوبی در لیگ برتر ندارد و سال گذشته هم در دقایق پایانی در لیگ برتر ماند. از طرفی تراکتورسازی هم در میانه‌های جدول قرار دارد و باید در لیگ قهرمانان آسیا با نمایندگان کشورهای عرب زبان حوزه خلیج فارس دیدار کند و هر دو تیم برای حل مشکل گلزنی خود به بازیکنی مانند شریفی نیاز دارند. ادعای ملوانی‌ها این است که تراکتور در ابتدای فصل بهترین بازیکنان مشمول خدمت را جذب کرد و این یکی حق تیم آنهاست. حتی تراکتوری‌ها در گذشته دو بازیکن تیم‌های پایه ملوان یعنی شاهین ثاقبی و محمد پوررحمت‌الله را در شرایطی که ملوان طبق قانون می‌توانست از بازیکن سرباز استفاده کند به تیم خودشان بردند.

 

بازیکنان سرباز تراکتورسازی در نیم فصل نخست عبارتند از بختیار رحمانی، سروش رفیعی، شاهین ثاقبی، احمد عبدالله زاده، محمدرضا اخباری، سامان نریمان جهان، سعید آقایی، سینا عشوری، شجاع خلیل زاده، علی حمودی، محمد پور رحمت الله. بازیکنان سرباز ملوان هم در نیم فصل نخست عبارتند از آرش افشین، حسین ماهینی، امین جهانکن، سید حسین حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، شهاب کرمی، صادق محرمی، فرزاد جعفری، محمد رضی‌پور، علی عابدی، نیما میرزازاد، سیاوش حق نظر و مهیار زحمتکش.

 

در شرایطی که به شدت نام بازیکنان تراکتور نسبت به نام بازیکنان ملوان سنگینی می‌کند، باید دید این مسئله به کجا می‌رسد و ملوانی‌ها به لیگ باز می‌گردند یا نه.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie
عصبانیعصبانی
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie

عباسی: بازیکنان تراکتور در آسیا سرباز نظام هستند/ چاگو یا جماعتی

عباسی: بازیکنان تراکتور در آسیا سرباز نظام هستند/ چاگو یا جماعتی را می‌خواهیم

مدیرعامل تراکتورسازی با تشریح وضعیت نقل و انتقالات تیمش گفت که تراکتورسازی با قدرت گام در رقابت‌های آسیایی می‌گذارد.

مدیرعامل تراکتورسازی با تشریح وضعیت نقل و انتقالات تیمش گفت که تراکتورسازی با قدرت گام در رقابت‌های آسیایی می‌گذارد.

سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت بختیار رحمانی و اینکه آیا این بازیکن در نیم فصل دوم برای سرخ‌های تبریز به میدان می‌رود یا نه گفت: ما یک بحث کلی داریم که بازیکنان سرباز می‌توانند برای تیم‌هایی مثل تراکتورسازی به میدان بروند. بختیار رحمانی یک سرمایه ملی است و صحبت‌هایی مبنی بر کسر خدمت او مطرح بود ولی استعلام‌های ما نشان داد که او همچنان سرباز است. بعد از قضایایی که پیش آمد و در جریان آن هستید هم بختیار رحمانی با آقای قلعه‌نویی صحبت کردند و در نهایت قرار شد تمام و کمال در خدمت تیم باشد.

او ادامه داد: همانطور که می‌دانید بعد از قضایایی که اخیراً رخ داده است، ما باید همه تلاش خود را بکنیم تا مقابل تیم‌های عربستانی و سایر تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا با قدرت به میدان برویم. بازیکنان تراکتورسازی همگی سرباز نظم هستند و ما برای جنگیدن در زمین نیاز داریم تا قدرتمندتر باشیم. بختیار رحمانی هم در همین راستا قرار شد با قدرت در تراکتورسازی کار کند و به تیم کمک کند.

مدیرعامل تراکتورسازی درباره بحث جذب هاشم بیک‌زاده از سوی تیمش گفت: به صورت کلی باید بگویم که برخی بازیکنان رضایت‌نامه دارند و بازیکن آزاد هستند که می‌توانیم با خود آنها مذاکره کنیم و یک دسته هم بازیکنانی هستند که آزاد نیستند و باید ابتدا با باشگاه‌های آنها مذاکره کنیم. در مورد بیک‌زاده هم چنین چیزی مطرح است و باید ببینیم وضعیت او چگونه است. در کل ما تمایل داریم که او را جذب کنیم ولی باید شرایطش را ببینیم که چطور است و چگونه می‌توانیم با او مذاکره کنیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره عبدالله‌زاده بیان کرد: این بازیکن در حال حاضر در اختیار نیروی زمینی است و آنها در موردش تصمیم‌گیری می‌کنند. با توجه به اینکه او به ما گفته بود اندکی از خدمتش مانده و باید در نیم فصل دوم به فولاد برگردد از او استفاده نکردیم تا مشکلی برایش پیش نیاید.

عباسی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد که قرار است طهماسبی را با شریفات و جماعتی معاوضه کنند، گفت: خیر. ما پیشنهادمان به فولادی‌ها این است که چاگو یا جماعتی را بدهند تا با طهماسبی معاوضه کنیم. در حال حاضر هم ما منتظر پاسخ فولادی‌ها هستیم.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت شریفی در نهایت به کجا رسید، گفت: ان‌شاءالله مشکل او حل می‌شود. با نیروهای مسلح صحبت کرده‌ایم و تقاضای خود را ارائه داده‌ایم. امیدواریم که مسئولان محترم محبت کنند و در نظر بگیرند که ما در رقابت‌های آسیایی بازی‌های بزرگی داریم و شرایط ما یک شرایط ملی در آسیا خواهد بود. در آسیا بحث تراکتور مطرح نیست و بحث منافع ملی مطرح است. ما امیدواریم تا مسئولان محترم مساعدت لازم را انجام دهند.

مدیرعامل تراکتورسازی در پایان و در پاسخ به این سوال که عملکرد تیمش را در نیم فصل دوم چطور ارزیابی می‌کند، گفت: ما با امید زنده‌ایم و تمام سعی ما در نیم فصل دوم جهت جبران مافات است. تمام مجموعه باشگاه تراکتورسازی از هیات مدیره تا بازیکنان تلاش می‌کنند تا تیم موفق شود و ان‌شاءالله یک تراکتور متفاوت را در نیم فصل دوم ببینیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie
عصبانیعصبانی
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie

توافق نفت برای جدایی مهاجم کامرونی/ نانگ شاگرد قلعه‌نویی می‌شود؟باشگاه

توافق نفت برای جدایی مهاجم کامرونی/ نانگ شاگرد قلعه‌نویی می‌شود؟باشگاه نفت تهران اجازه داده تا باشگاه‌های دیگر از جمله تراکتورسازی با مهاجم کامرونی این تیم مذاکره کنند.

دیدار تیم های فوتبال سایپا و نفت تهران

به گزارش خبرنگار مهر، باشگاه نفت تهران را باید یکی از باشگاه‌هایی دانست که اکثر تیم‌های حاضر در لیگ برتر در تعطیلات نیم فصل خواهان بازیکنانش شده‌اند؛ از پیشنهاد پرسپولیس به علیرضا بیرانوند و وحید امیری گرفته تا بازیکنانی مثل«آلویس نانگ» و سید جلال حسینی. هرچند نفت تا الان با جدایی امیری و بیرانوند مخالفت کرده است ولی برای بعضی دیگر از بازیکنانش مجوز مذاکره با سایر باشگاه‌ها را صادر کرده است.نانگ و سیدجلال حسینی دو بازیکنی هستند که از باشگاه‌های تراکتورسازی و فولاد خوزستان پیشنهاد دارند و احتمال دارد در نیم فصل دوم در یکی از این تیم‌ها توپ بزنند؛ بخصوص آلویس نانگ که حتی مذاکرات جدی با تراکتورسازی داشته و مبلغ درخواستی را هم به مسئولان این باشگاه ارائه کرده است.امیر قلعه نویی که به شدت پیگیر حضور نانگ در تیم تراکتورسازی است، خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شده است.سعید عباسی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: ما با مدیربرنامه نانگ صحبت کردیم ولی لازمه حضور نانگ در تراکتورسازی این است که قیمت پیشنهادی خود را تعدیل کنند.عباسی درباره اینکه آیا باشگاه نفت مشکلی با مذاکره شما با نانگ ندارد؟ تصریح کرد: گویا نانگ با باشگاه نفت برای جدایی به توافق رسیده و این باشگاه به وی اجازه داده است تا با باشگاه‌های دیگر مذاکره کند.

***********************

باشگاه تراکتورسازی به مهاجم برزیلی 48 ساعت فرصت داد.

به گزارش کاپ، بحث حضور لوسیانو ادینیو برزیلی در تراکتورسازی از مدت ها پیش مطرح شده اما این مهاجم هنوز به سرخپوشان تبریزی پاسخی نداده است.

با توجه به اینکه شب گذشته رسانه های قطری خبر دادند یک مهاجم پرویی جایگزین ادینیو در السیلیه شده است، تراکتورسازان در تماس با این بازیکن به او اعلام کردند تا شنبه شب پاسخ نهایی خود را برای حضور در تراکتورسازی ارائه کند.

این تصمیم با توجه به جلوگیری از دست رفتن زمان برای تراکتورسازی گرفته شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie
عصبانیعصبانی
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie

1) درباره شریفی قانونی عمل کردیم/برای هیچ

1)
درباره شریفی قانونی عمل کردیم/برای هیچ بازیکنی مثل ادینیوپیگیرنبودیم درباره شریفی قانونی عمل کردیم/برای هیچ بازیکنی مثل ادینیوپیگیرنبودیممدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره مهدی شریفی و لوسیانو ادینیو توضیحاتی را ارائه کرد.سعید عباسی در گفت و گو با خبرنگار کاپ، درباره اظهارات سردار باران چشمه و اینکه گفته شده کد سربازی مهدی شریفی برای تیم ملوان خورده است، اظهار داشت: من ترجیح می دهم در این باره صحبتی انجام ندهم. همه موارد مربوط به سربازان به صورت قانونی در باشگاه تراکتورسازی انجام می شود و ما هم هیچ کار خلاف قانونی انجام ندادیم. وی ادامه داد: باید بگویم هیچ کس در باشگاه تراکتورسازی نگفته شریفی تراکتوری شد حتی ذوالفقاری نیز مصاحبه ای که از قولش منتشر شد را تکذیب کرد. تصمیم گیری نهایی در این باره با نیروهای مسلح است و باید ببینیم ظرف روزهای آینده چه اتفاقاتی پیرامون این مساله رخ می دهد.عباسی در پایان درباره وضعیت ادینیو افزود: همه هواداران می دانند که ما چقدر بحث ادینیو را پیگیری کردیم. ما برای هیچ بازیکنی اینقدر تماس نمی گیریم اما به خاطر نظر کادرفنی و هواداران این کار را انجام دادیم. ادینیو هنوز به ما پاسخ نداده و بر این اساس تا شنبه شب منتظر او می مانیم.

2)

همبازی زلاتان مورد توجه تراکتورسازی قرار گرفت همبازی زلاتان مورد توجه تراکتورسازی قرار گرفتمهاجم پیشین تیم ملی سوئد گزینه باشگاه تراکتورسازی شد.به گزارش کاپ، مسئولان تراکتورسازی با یک بازیکن سوئدی صحبت هایی را انجام داده اند تا در صورت منتفی شدن حضور لوسیانو ادینیو و آلویس نانگ او را به خدمت بگیرند.ادینیو هنوز به تراکتورسازی پاسخی نداده و از سوی دیگر باشگاه نفت هم بابت رضایتنامه نانگ مبلغ بالایی را درخواست کرده است.بر این اساس تراکتورسازان با یک مهاجم 30 سوئدی که سابقه حضور در تیم ملی سوئد و بازی در کنار زلاتان ایبراهیموویچ را نیز دارد، صحبت هایی را انجام داده اند. فیلم بازی های این مهاجم در سال گذشته در شرق آسیا نیز توسط قلعه نویی بازبینی شده و رضایت سرمربی تراکتورسازی را به همراه داشته است.سعید عباسی، مدیرعامل تراکتورسازی در گفت و گو با کاپ این خبر را تایید کرد.


مشاهده همه ی 1 نظر
nazanin
شیطونشیطون
nazanin

دوستای گل کانال تیم تراکتورسازی آذربایجان هست لطفا جوین

دوستای گل کانال تیم تراکتورسازی آذربایجان هست لطفا جوین بشید و لینکشو به همه دوستانتون هم بدین تا گسترش پیدا کنه این کانال مرجع کامل اخبار جدید تیم تراختورمی باشد

مشاهده همه ی 4 نظر
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie
عصبانیعصبانی
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie

شروع تمرینات تراکتور از امروز بعد از پنج روز تعطیلی

شروع تمرینات تراکتور از امروز بعد از پنج روز تعطیلی

تمرینات تیم تراکتورسازی از امروز در کمپ اختصاصی باشگاه تراکتورسازی پیگیری خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی آنا،شاگردان امیر قلعه نویی بعد از 5 روز تعطیلی از ساعت 14:30 امروز در کمپ اختصاصی باشگاه تمرینات خود را آغاز می کنند.

به نظر می رسد کارهای اداری مربوط به مهدی شریفی در تیم تراکتور هم به اتمام رسیده و این بازیکن از امروز بتواند در تمرینات تیم تراکتورسازی حاضر باشد.
تمرین امروز تیم تراکتورسازی زیر نظر دستیاران امیر قلعه نویی برگزار خواهد شد.

مشاهده همه ی 1 نظر
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie
عصبانیعصبانی
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie

در ترکیه خبری از برگزاری دربی


تراکتورسازی و گسترش فولاد در اردوی ترکیه به مصاف یکدیگر نمی روند.

به گزارش کاپ، با اینکه گفته می شد قرار است تیم های تراکتورسازی و گسترش فولاد در ترکیه دیداری تدارکاتی را برگزار کنند اما با توجه به اینکه هنوز مشکل خروجی بازیکنان سرباز تراکتورسازی به طور کامل رفع نشده، این مسابقه انجام نخواهد شد.

فراز کمالوند، سرمربی گسترش فولاد در گفت و گو با کاپ این خبر را تایید کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie
عصبانیعصبانی
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie

خبرهایی کوتاه از باشگاه تراکتورسازی تمرینات تیم تراکتورسازی تبریز

خبرهایی کوتاه از باشگاه تراکتورسازی

تمرینات تیم تراکتورسازی تبریز از امروز زیر نظر امیرقلعه نویی شروع خواهد شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،تیم تراکتورسازی تمریناتش را برای شروع نیم فصل دوم از امروز در تبریز شروع خواهند کرد و این تمرینات زیرنظر امیرقلعه نویی انجام خواهد شد.

تراکتوری‌ها که در فصل نقل و انتقالات تا کنون پرکاربوده اند امیدوارند تا وضعیت تیمشان در نیم فصل دوم دگرگون شود و سهمیه آسیایی را حداقل کسب کنند.

تراکتورسازی  اکنون با ٢٦ امتیاز از ١٧ بازی در جایگاه هفتم قرار دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
علي سان
بی‌حالبی‌حال
علي سان

این عکس کار مدیرگروهمونه که در کانال دانشگاه به اسم


این عکس کار مدیرگروهمونه که در کانال دانشگاه به اسم ایشون ثبت شده یاشاسین

اینم کانال گروه ترآختورعاشقلری

https://telegram.me/TRACTOR_ESHGHIhttps://telegram.me/azadtab

1451903432621270_large.jpg

مشاهده همه ی 30 نظر
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie
عصبانیعصبانی
amir/مدیرگروه تراختورعاشقلری وLove Lie

دوست قلعه نویی به من گفت به تراکتورسازی بروم مهاجم

دوست قلعه نویی به من گفت به تراکتورسازی بروم

مهاجم تیم سپاهان گفت: «نزدیکان قلعه نویی با من صحبت کردند تا به تراکتورسازی بروم.»

محمدرضا خلعتبری در خصوص شایعه پیشنهاد تراکتورسازی به این بازیکن اظهار داشت: «در روزهای اخیر به صورت غیر مستقیم از طرف باشگاه تراکتورسازی با من صحبت هایی انجام شده و یکی از دوستان نزدیک سرمربی تراکتور با من تماس داشت و در خصوص پیوستنم به تیم تراکتورسازی مذاکراتی را انجام دادیم.»

وی ادامه داد: «من گفتم تا پایان فصل با سپاهان قرارداد دارم و بازیکن سپاهان هستم. اگر سپاهان من را بخواهد با جان و دل در خدمت تیم هستم در غیر این صورت درباره آینده تصمیم گیری می کنم.»

*****************************

صحبت‌های بختیار رحمانی با قلعه‌نویی برای بازگشت به تراکتورسازی

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی که با تصمیم مسئولان و سرمربی این باشگاه برای سپری کردن دوران خدمتش به پادگان فرستاده شده بود، در آستانه بازگشت مجدد به تیم قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، بختیار رحماتی که از نظر امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در دیدار جام حذفی مقابل استقلال تهران عملکرد نامطلوبی داشت و مورد انتقاد شدید قلعه نویی قرار گرفته بود، با تصمیم مسئولان باشگاه برای سپری کردن ادامه خدمت خود راهی پادگان شد.

با گذشت حدود دو هفته بعد از این اتفاق، بختیار رحمانی برای بازگشت مجدد به تیم صحبت‌هایی را با مسئولان باشگاه و امیر قلعه نویی داشته و در تلاش است تا اعتماد کادر فنی را دوباره برای بازی در این تیم به دست بیاورد.

سعید عباسی مدیرعامل تراکتورسازی با اعلام این مطلب به خبرنگار مهر، گفت: بختیار صحبت‌هایی با قلعه نویی انجام داده و ما احتمال می‌دهیم نتیجه آن مثبت باشد. به هر حال سوء تفاهم‌ها ممکن است منجر به خیلی مسائل شود. سال قبل هم شبیه این اتفاق در تیم ما رخ داد که به آن ورود کردیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید