سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

اپلیکیشن شیک پوش ترینِ سال ۹۶ شیک پوشی و جذاب بودن

 لینک

اپلیکیشن شیک پوش ترینِ سال ۹۶

اپلیکیشن شیک پوش ترینِ سال 96

شیک پوشی و جذاب بودن در جمع دوستان، خانواده، ملاقات های دوستانه یا رسمی و … چیزی است که همه خانم ها و آقایان به دنبال آن هستند. در واقع بخش عمده‌ای از قضاوت اولیه‌ی افراد، از راه نگاه کردن به ظاهر یکدیگر انجام می‌شود. نوع لباس پوشیدن یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین عوامل زیبایی انسان‌ها به حساب می‌آید. واقعا چه کسی است که دلش نخواهد خوش تیپ باشد و اطرافیان از نوع لباس پوشیدن او تعریف کنند ؟

خبر خوشحال کننده اینست که: شما هم می توانید به جذاب ترین و شیک پوش ترین فرد ممکن تبدیل شوید، اگر اصول مد و شیک پوشی را رعایت کنید.

{-w74-} برای اولین بار در ایران {-w74-}

« اپلیکیشن شیک پوش ترینِ سال ۹۶ »

کامــــل تریـــن اپلیکیشن آمــــوزش مـــد و شیــــک پوشی در ایران

اولیــــــن اپلیکیشن کامــــلا تصویــــری مــــد و شیـــک پوشی

آپدیـــت بـــروزتریـــن مطالب مـــد و لباس به صورت روزانه

« اپلیکیشن شیک پوش ترینِ سال ۹۶ » به شما کمک می کند تا همه آنچه درباره لباس پوشیدن خانم ها و آقایان، جدیدترین مدهای سال ۱۳۹۶ – ۲۰۱۷، جذاب تر شدن از دید اطرافیان، ترفندهای لاغرتر، چاق تر، قدبلندتر یا عضلانی تر بنظر رسیدن و … لازم است را بدانید.

اپلیکیشن شیک پوش ترینِ سال 96

خلاصه ای از محتوای اپلیکیشن شیک پوش ترینِ سال ۹۶ :

جدیدترین مدل های لباس خانم ها در سال ۹۶

جدیدترین مدل لباس آقایان در سال ۹۶

اصول ست کردن لباس در سال ۹۶

جدیدترین مدل های مو خانم ها در سال ۹۶

جدیدترین مدل های مو مردانه در سال ۹۶

انتخاب ریش و سبیل جذاب در سال ۹۶

جذاب ترین عطرهای زنانه و مردانه سال ۹۶

و ...

آپدیت روزانه اپلیکیشن

علاوه بر همه مطالب گفته شده در اپلیکیشن، هر روز جدیدترین مطالب مد و شیک پوشی خانم ها و آقایان و لباس های مد سال ۹۶ و ست های لباس هر فصل سال با مناسبت های مختلف و … در اپلیکیشن بروز رسانی می شود.

همه آموزش ها همراه با عکس
اپلیکیشن « شیک پوش ترینِ سال ۹۶ » برای اولین بار به صورت کاملا تصویری در ایران ارائه شده است. کاملا تصویری بودن این اپلیکیشن به شما کمک می کند تا دقیقا جزییات هر مطلب را درک کنید و به راحتی در سبک لباس پوشیدن خود به کار گیرید.
پاسخگویی ۲۴ ساعته به سوالات شما
با خرید این اپلیکیشن شما از پشتیبانی آنلاین به سوالات خود بهره مند می شوید. گروه پشتیبانی سایت آموزش اول به صورت فعال و در کمترین زمان ممکن به سوالات شما در زمینه مد و شیک پوشی پاسخ می دهد.

برای دیدن محتوای
این اپلیکیشن، خرید و دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید :

اپلیکیشن شیک پوش ترینِ سال 96

مشاهده همه ی 4 نظر
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

۱۰ رنگ مد در بهار سال ۹۶ از رنگهایی که براق

 لینک

۱۰ رنگ مد در بهار سال ۹۶

رنگ سال 96 , 10 رنگ مد در بهار سال 96

از رنگهایی که براق و برجسته هستند تا آنهایی که حسی طبیعی را منتقل می کنند، ۱۰ رنگ برتر بهار امسال در واقع یاد آور رگ هایی است که در طبیعت دیده می شوند و ما را به محاصره خود درآورده اند.

ترکیبی از انرژی، آرامش و طبیعت بزرگ

پنتون هر سال رنگ سال و رنگ های مد هر فصل را اعلام می کند. نفوذی که این برند رنگ سازی روی تولید کنندگان و طراحان دارد باعث می شود پس از هر اعلام رنگ جهت گیری های زیادی انجام شود.

یکی از چیزهایی که رنگهای بهار را خاص کرده توجه پنتون به طبیعت بوده به صورتی که از گرمای آفتاب تا آرامش دریا و سبزی درختان را می توان در این رنگ ها ببینید.

1- سبز طبیعت

رنگی مولد طراوت. سبزه ای در واقع ترکیبی از زرد و سبز است. یاد آور شکوفایی شاخ و برگ است و با دیدن این همه باروری در این رنگ دوست دارید نفسی عمیق بکشید و اکسیژن را درون خود تقویت کنید. سبزه ای به عنوان رنگ سال نیز انتخاب شده است.

ادامه مطلب در لینک زیر :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

اولین رنگ موی خانم ها در سال ۲۰۱۷ این رنگ، بلورینج

 لینک

اولین رنگ موی خانم ها در سال ۲۰۱۷

این رنگ، بلورینج یا بلوند مایل به نارنجی هست که شباهت زیادی به رنگ میوه پرتقال خونی داره. بلورینج ترکیبی از رنگ های طیف نارنجی و قرمز و نزدیک به رنگ هلویی هست.

این رنگ برای همه مناسبه و همه رنگ پوست ها رو روشن تر میکنه. هم برای موهای فر و حالت دار و هم برای موهای صاف مناسبه. رنگ بلورینج روی موهای سفید و بلوند راحت تر درمیاد. اما مو مشکی ها هم میتونن با دکلره این رنگ رو دربیارن. شاید کمی زمان ببره اما ارزش امتحان کردنش رو داره.

نخستین رنگ موی مد سال ۲۰۱۷

در تصاویر زیر چند نمونه از رنگ های طیف بلوند مایل به نارنجی آوردم که می تونید همین الان هر مدلی که پسندیدید با خودتون به آرایشگاه ببرید و امتحانش کنید.

رنگ مو سال 96 , اولین رنگ موی خانم ها در سال 2017

ادامه تصاویر این رنگ مو در لینک زیر :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

ارتفاع پاشنه ایده آل کفش های پاشنه بلند چقدر است ؟

 لینک

ارتفاع پاشنه ایده آل کفش های پاشنه بلند چقدر است ؟

شاید تصور کنید قد پاشنه کفشی که استفاده می کنید مناسب و راحت است اما قد ایده آل پاشنه کفش به چند عامل بستگی دارد. مثل: شکل پا، انعطاف پذیری و قوس پاها. با راهنمای زیر می توانید پاشنه ایده آل پاهای خود را ارزیابی و پیدا کنید.

ارتفاع پاشنه ایده آل خود را مانند شکل زیر بررسی کنید :


کفش پاشنه بلند مناسب , ارتفاع پاشنه ایده آل کفش های پاشنه بلند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

خانم های قد کوتاه چگونه لباس بپوشند ؟ برای خانم های

 لینک

خانم های قد کوتاه چگونه لباس بپوشند ؟

لباس خانمهای کوتاه قد , خانم های قد کوتاه چگونه لباس بپوشند ؟

برای خانم های قد کوتاه چگونه لباس بپوشند تا قد بلندتر بنظر برسند بسیار مهم است با ترفندهای قد بلند تر بنظر رسیدن همراه باشید.

شلوارهای جین دمپا گشاد

لباس خانمهای کوتاه قد , خانم های قد کوتاه چگونه لباس بپوشند ؟

شلوارهای جین دمپا گشاد اندام را بسیار زیبا می کنند. هم چنین خطای دیدی که ایجاد می کنند شما قدبلندتر دیده می شوید.

ادامه مطلب در لینک زیر:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

اصول شیک پوش بودن در محل کار اساسی ترین قانون در

 لینک

اصول شیک پوش بودن در محل کار

اصول شیک پوش بودن در محل کار

اساسی ترین قانون در لباس پوشیدن دانستن استایل و سبک خودتان است و امکانات و محدودیت هایتان را بشناسید. مهم است که به حالتی از لباس پوشیدن برسید که ساده، جذاب و باوقار باشد و شخصیت اصلی شما را نشان دهد. نتیجه آن اعتماد به نفس درونی و در نهایت به دست آوردن موفقیت است. با این مطلب در آموزش اول همراه باشید.

مشکی یا آبی : کدام برازنده شماست ؟

زمانی که صحبت از لباس پوشیدن برای رسیدن به موفقیت می شود. ما کت و شلوار آبی و سورمه ای یا مشکی را تصور می کنیم. این می تواند برای خانم ها و آقایون صدق کند. به رنگ پیراهن یا اگر قرار است از کروات استفاده کنید نیز دقت کنید. اینگونه است که استایل شما تکمیل می شود. روی یک کت و شلوار خوش دوخت تمرکز کنید.

ادامه در لینک زیر:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

جذاب ترین مدل های عینک سال ۲۰۱۷ عینک بیشتر از آن

 لینک

مدل عینک سال 96 , جذاب ترین مدل های عینک سال 2017

عینک بیشتر از آن که یکی از لوازم جانبی باشد سالیان سال است به عنوان یکی از واجبات استفاده می شود. خیلی از هنرمندان و بازیگرانی که عادت داشتند همیشه از عینک های بزرگ استفاده کنند چند سالی است که به سمت عینک های فوق العاده شیک و جذاب روی آورده اند. در اینجا پنج مدل از این عینک ها را معرفی کرده ایم.

عینک چشم گربه ای

عینک های چشم گربه ای بیشتر به صورت های گرد و پهن می آید زیرا گردی و پهنی صورت را متعادل می کند. از این عینک ها در رنگ های زیبایی مثل زرشکی استفاده کنید تا کاملا روی صورت به چشم بیاید. البته رنگ های مشکی و ترکیبی قهوه ای و زرد هم مناسب است.

ادامه در لینک زیر:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

چه لباس هایی خانم ها را بلندتر نشان می دهد ؟

 لینک

چه لباس هایی خانم ها را بلندتر نشان می دهد ؟

لباس خانمهای قدبلند, چه لباس هایی خانم ها را بلندتر نشان می دهد ؟

دامن های کوتاه باعث می شود که هر زنی بلندتر به نظر برسد.

حتما لازم نیست که دامن های بسیار کوتاه و مینی بپوشید، یک دامن با قدی درست روی زانو بسیار عالی است. اگر شما کوتاه قد هستید، پوشیدن دامن های بلندتر باعث می شود که کوتاهتر به نظر برسيد.

ادامه در لینک زیر:

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

مردان با اندام عضلانی چگونه لباس بپوشند ؟ (راهنمای کامل) ۱

 لینک

مردان با اندام عضلانی چگونه لباس بپوشند ؟ (راهنمای کامل)

ست کردن لباس مردان عضلانی , مردان با اندام عضلانی چگونه لباس بپوشند


۱- با لباس هایی با تن خوری تنگ و skinny fit خداحافظی بکنین

و در حد الامکان لباس های slim fit . این نوع لباس ها برای نوع بدن شما ساخته نشده اند . بجای خرید این نوع دوخت ها برای بالاتنه و پایین تنه ی خود دوخت های متفاوتی رو امتحان بکنین و از این کار نترسین .

برای مثال اگه پایین تنه ی عضلانی دارین ، میتونین از شلوار هایی که حالت مخروطی دارن استفاده بکنین ، این شلوار ها برای افرادی با ران های بزرگ میتونه مناسب باشه . و اگه بالا تنه ی بزرگی دارین ، میتونین بجای تیشرت ها و سویشرت های گشاد ، از خیاطتون بخاین واستون پیراهن هایی مناسب با سایز بدن شما بدوزه . متاسفانه اینجا زیاد کاری از دست ما برنمیاد ، باید خودتون انواع دوخت هارو امتحان بکنین تا دوخت مناسب و منحصربه خودتونو پیدا بکنین .

ادامه در لینک زیر :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سایت آموزش اول
سایت آموزش اول

حفظ رابطه عاشقانه از راه دور با کسی که دوستش داریم

 لینک

حفظ رابطه عاشقانه از راه دور با کسی که دوستش داریم (آموزش بهترین راه ها)

حفظ رابطه عاشقانه از راه دور با کسی که دوستش داریم (آموزش بهترین راه ها)

رابطه عاشقانه و حفظ احساس مشترک شکل گرفته بین عاشقان اگر از هم فاصله داشته باشند بسیار مهم است با آموزش بهترین راه های حفظ رابطه عاشقانه از راه دور با کسی که دوستش داریم در سایت آموزش اول همراه باشید.

برخی از زوجین بعد از آشنایی یا ازدواج دچار فاصله می شوند. از مهمترین عوامل ایجاد فاصله بین زوجین ازدواج با فردی اهل شهر دیگر یا اشتغال یکی از زوجین به تحصیل یا کار در شهر دیگر است. به هر حال اگر در چنین رابطه ای وارد شده اید، باید هر کار می توانید انجام دهید که رابطه را مستحکم و زنده نگه دارید.

۱- به طرف مقابل خود ارج دهید.

این از موارد بسیار مهم است. به همسر خود این حس را دهید که در همه حال، وی بهترین و مهم ترین چیزی است که در زندگی شما رخ داده است و در همه حالی تمام توان خود را برای او می گذارید.

ادامه در لینک زیر :

مشاهده همه ی 3 نظر