انصار کلیپ
انصار کلیپ

کلیپ صوتی «600 ثانیه با یمن» / رائفی پور نواهنگ صوتی

 لینک

کلیپ صوتی «600 ثانیه با یمن» / رائفی پور


600SaniehBaYaman.jpg

نواهنگ صوتی «۶۰۰ ثانیه با یمن» گزیده ای از سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور با موضوع اوضاع یمن

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
انصار کلیپ
انصار کلیپ

فیلم / آمریکا تسلیم ایران را به خواب ببیند حضرت آیت

 لینک

فیلم / آمریکا تسلیم ایران را به خواب ببیند

EmamKhamenei_TaslimeIran.jpg

حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه تذکرات و نکات خود در باب مسئله هسته ای به رجزخوانی چند روز اخیر امریکایی ها اشاره کردند و افزودند: دولت مردان و دولت زنان امریکا این روزها برای حل مشکلات داخلی به ناچار، مشغول رجز خوانی هستند اما زیاده گوییهای آنها حقیقت ندارد.
 
ایشان با اشاره به یکی از رجزهای امریکایی مبنی بر جلوگیری از تولید سلاح هسته ای در ایران خاطرنشان کردند: ما سالها قبل براساس مبانی اسلام، فتوای حرمت تولید سلاح هسته ای داده ایم و برای تولید این سلاح، مانع شرعی داریم اما امریکاییها با وجود اینکه گاهی به اهمیت این فتوا اذعان می کنند، در تبلیغات و رجز خوانیها دروغ می گویند و ادعا می کنند تهدید آنها جلوی ساخت سلاح هسته ای ایران را گرفته است.
 

رهبر انقلاب اسلامی افزودند: مقامات فعلی امریکا از تسلیم ملت ایران حرف می زنند البته پنج رئیس جمهور قبلی آنها نیز پس از انقلاب از این آرزوها داشتند اما یا مردند یا در تاریخ گم شدند و شما هم مثل آنها، تسلیم ایران را مگر به خواب ببینید. 1394/4/27

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
انصار کلیپ
انصار کلیپ

مستند عکس بر عکس / زندگینامه حجت الاسلام راشد یزدی مستند

 لینک

مستند عکس بر عکس / زندگینامه حجت الاسلام راشد یزدی


AksBarAks.jpg

مستند «عکس برعکس» هشت مقطع از زندگی حجت‌الاسلام راشد یزدی را در قالب هشت عکس روایت می‌کند.

حجت الاسلام کاظم راشد معروف به راشد یزدی در یزد به دنیا آمد و پس از اینکه تحصیلات مقدماتی را در حوزه علمیه این شهر به پایان رساند به قم مهاجرت کرد؛ از جمله اساتید او در قم می توان به آیات صدوقی، مصباح یزدی و مشکینی اشاره کرد.

حجت الاسلام راشد یزدی را بیشتر به سخنرانی های مذهبی اش در منابر و مجالس مختلف در شهرهای گوناگون و حضور در برنامه های معرفتی و دینی سیما می شناسند.

بیان مطالب عینی از زندگی های روزمره و طرح دقیق مسائل مورد نیاز افراد در جامعه امروز از ویژگی های آیت الله راشد یزدی به شمار می رود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
انصار کلیپ
انصار کلیپ

فیلم / خدای وهابیت وهابیت همواره دیگر فرقه های اسلامی و

 لینک

فیلم / خدای وهابیت


KhodayeVahabiat.jpg

وهابیت همواره دیگر فرقه های اسلامی و در رأس همه، شیعه را متهم به شرک نموده و تنها خود را پرچمدار اسلام راستین و توحید واقعی می پندارند، در حالی که همان گونه که امیرالمومنین سلام الله علیه در آغازین خطبه نهج البلاغه(خطبه 1 ص 14) می فرماید:« اساس آغاز دین، معرفت و شناخت پروردگار جهانیان است»

 گروهی که دربنیادی ترین مباحث اعتقادی و کلامی، یعنی توحید دچار گمراهی و ضلالت است چگونه می تواند دیگران را در مباحثی همچون؛ تبرک جستن، توسل، زیارت و دیگر احکام فقهی و فرعی اسلامی به چالش کشیده و آنان را مشرک بخواند؟ بعبارت دیگر کسی که در مسلمان بودنش شک و شبهه وجود دارد آیا می تواند از مسلمانان در مورد احکام فقهی آنان ایراد گرفته و آنان را مشرک معرفی کند؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
انصار کلیپ
انصار کلیپ

پاسخ امام خامنه ای به رجزخوانی اوباما حضرت امام خامنه ای

 لینک

پاسخ امام خامنه ای به رجزخوانی اوباما


PasokhBeRajazKhaniObama.jpg

حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در واکنش به تهدیدات نظامی طرف آمریکایی در خطبه های عید سعید فطر فرمودند: «این آقا (رئیس جمهور امریکا) گفته است می تواند ارتش ایران را نابود کند. قدیمی های ما این جور حرف ها را لاف در غریبی می گفتند. اگر می خواهند درست بفهمند اگر می خواهند از تجربه های خود درست استفاده بکنند بدانند اگر جنگی این جا اتفاق بیفتد آن کسی که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز و جنایتکار است.»

لاف در غریبی مربوط به یکی از ضرب المثل های قدیمی است که این مثل به افرادی گفته می‌شود که با وقاحت در حضور کسانی که به خوبی از سوابق آنها خبر ندارند، لاف می‌زنند.

در رابطه با این ضرب المثل داستان های مختلفی وجود دارد اما مشهورترین آن مربوط به لغات و ضرب المثل هاي كاشاني تأليف حسن عاطفي است که در رابطه با داستان این ضرب المثل می نویسد: «درباره فرد بي شخصيتي گويند كه در جايي كه او را نشناسند، گزافه گويي كند و لاف بيهوده زند كه من چنين و چنانم، در چنين وضعي به او مي گويند: لاف در غربت و ... چون لاف در غربت باعث رسوايي او نمي شود، همچنان كه صداي ناهنجاری است که به هنگام چكش كاري مسگران شنيده نمي شود و فرد را شرمنده نمي سازد.»

مشاهده همه ی 10 نظر
انصار کلیپ
انصار کلیپ

آهنگ «ماه تو» با صدای حامد زمانی آهنگ جدید«ماه تو» به

 لینک

آهنگ «ماه تو» با صدای حامد زمانی


MaheTo_HamedZamani.jpg

آهنگ جدید«ماه تو» به مناسبت عید سعید فطر و برای پخش از ویژه برنامه شهرباران تهیه و تولید شده است.شعر این اثر را پیمان طالبی و حامد زمانی سروده اند و آهنگسازی آن را هم حامد زمانی انجام داده است.تنظیم این آهنگ را امید رهبران و میکس کار را علی درخشنده و شاهین منصوری بر عهده داشتند.

متن شعر:

به سوی تو پرکشیدم چیزی ندیدم جز نگاه تو
ازت ممنونم گذاشتی بازم ببینم روی ماه تو
واسه ی تو زندگیمو دارم از این دنیا پس میگیرم
واسه ی تو دیوونه میشم از در خونت نمیرم
همه ی دنیامو میدم تا یکمی باشی کنارم
اگه نگاتو پس بگیری دیگه امیدی ندارم
برا تو از دل بریدن ،سختی کشیدن خیلی شیرینه
هنوزم با تو میمونم ،آره میدونم عاشقی اینه
نخوردم من غصه هاتو،اما برا تو،از همه سیرم
من امسال از هرچی جزتو هر روز سالو روزه میگیرم
همه ی دنیامو میدم تا یکمی باشی کنارم
اگه نگاتو پس بگیری دیگه امیدی ندارم…….

مشاهده همه ی 1 نظر
انصار کلیپ
انصار کلیپ

مستند «از وین تا ونک» درباره جشن محدودیت های هسته ای

 لینک

مستند «از وین تا ونک» درباره جشن محدودیت های هسته ای بعد از اعلام توافق


AVienTaVanak.jpg

دعوت مقامات دولتی از مردم برای برپایی جشن مذاکرات از یک روز قبل از اتمام مذاکرات وین و قرائت بیانیه توسط نمایندگان ایران و 1+5 آغاز گردید. شاید بتوان دستور غیررسمی وزیر کشور در صفحه اینستاگرام خود به استانداران جهت آماده نمودن زمینه حضور مردم برای جشن هسته ای را مهمترین این پیام ها دانست.

بعد از اعلام امضای جمع بندی مذاکرات در برخی از مناطق تهران شاهد حضور جمعیت چند صد نفری از مردمی بودیم که به منظور پایان یافتن مذاکرات و جمع بندی صورت گرفته قبل از اجرایی شدن مفاد توافق نهایی به خیابان ها آمده بودند و به شادی می پرداختند.

دوربین ما به میان مردم شرکت کننده در خیابان ها رفته و از مردم در مورد علت شادی و خوشحالی شان پرسیده است و سعی شده در قالب ویدیویی کوتاه جشن مذاکرات را توصیف نماید.

مشاهده همه ی 1 نظر
انصار کلیپ
انصار کلیپ

سرنوشت غنی سازی در متن توافق هسته ای غنی سازی

 لینک

سرنوشت غنی سازی در متن توافق هسته ای


KarbordEnerjyHastei.jpg

غنی سازی یکی از مولفه های اصلی و مهم برنامه جامع اقدام مشترک بین ایران و ۱+۵ است که در این کلیپ نحوه اجرا و محدودیت های آن بر اساس متن توافق شده توضیح داده می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
انصار کلیپ
انصار کلیپ

مستند کوتاه «روباه صحرا» «روباه صحرا» روایتی از تجربه تلخ کشور

 لینک

مستند کوتاه «روباه صحرا»


RubaheSahra.jpg

«روباه صحرا» روایتی از تجربه تلخ کشور عراق در پذیرش بازرسی های غیرمتعارف از مراکز نظامی و امنیتی این کشور است. چالشی آژانس انرژی اتمی آن را برای حل مسئله ابعاد نظامی احتمالی ایران نیز درخواست دارد …

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
انصار کلیپ
انصار کلیپ

سرنوشت تحریم ها در متن توافق هسته ای در تاریخ 14

 لینک

سرنوشت تحریم ها در متن توافق هسته ای


TahrimhaDarTavafogheJamea.jpg

در تاریخ 14 جولای 2015 متن «برنامه جامع اقدام مشترک» پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد. پرسش ساده‌ای که همگان در پی پاسخ آن هستند این است که محتوای این برنامه چیست؟ پاسخ اما ساده نیست. متن «برنامه جامع اقدام مشترک» بسیار مفصل است و حاوی جزئیات بسیار. در این کلیپ تلاش شده است تا تحریم‌هایی که براساس «برنامه جامع اقدام مشترک» لغو یا اجرای آنها متوقف می‌شود، شرایط لغو یا تعلیق آنها و زمان برداشته شدنشان توضیح داده شود و تغییراتی که برنامه مزبور در نظام تحریم‌های ایران ایجاد می‌کند، تبیین شوند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید