application98.ir
application98.ir

دانلود Ugly Meter 1.0.5 نسخه جدید اپلیکیشن محاسبه میزان خوشگلی برای

 لینک
دانلود Ugly Meter 1.0.5 نسخه جدید اپلیکیشن محاسبه میزان خوشگلی برای

دانلود Ugly Meter 1.0.5 نسخه جدید اپلیکیشن محاسبه میزان خوشگلی برای اندروید
Meter

Ugly Meter این برنامه جنبه سرگرمی دارد پس محاسبات آن را جدی نگیرید. آیا می خواهید بدانید زیبا هستید یا زشت؟ و یا میزان زیبایی و زشتی خود را بدانید؟ نرم افزار جالب و سرگرم کننده Ugly Meter این امکان را برایتان فراهم کرده است. با استفاده از این نرم افزار از صورت خود یا دوستتان عکس بگیرید و اجازه دهید تصویر چهره، مورد اسکن قرار گیرد و سپس Ugly Meter یک امتیاز به چهره تان می دهد. اگر باور کرده اید که این نرم افزار واقعی می باشد، سخت در اشتباه هستید! Ugly Meter فقط برای سرکار گذاشتن دیگران به درد می خورد.آیا شما خوش تیپ هستید یا …؟ با نرم افزار Ugly Meter می توانید از چهره خود و دوستانتان عکس بگیرید تا نرم افزار میزان خوشگلی و قشنگی آن را محاسبه کرده و نمره دهد. این نرم افزار جنبه شوخی دارد پس محاسبات آن را جدی نگیرید. نرم افزار یا Ugly Meter که مخصوص موبایل می باشد، میزان بی ریختی شما را خواهد سنجید روش کار به این صورت است که باید با نرم افزار Ugly Meter عکسی از خودتان یا یکی از دوستانتان بگیرید. امروز برنامه به شما معرفی میکنیم که برای سیستم عامل اندروید بوده و بر روی تلفن های همراه قابل نصب می باشد این برنامه میزان زیبایی و زشتی چهره شما را مقایسه کرده و اعلام میکند. در این برنامه که Ugly Meter نام دارد تنها کافیست تصویر خود و یا دوستانتان را به برنامه بدهید و منتظر بمانید تا برنامه تصویر را اسکن نموده و نتیجه را به شما اعلام نماید. با بررسی و تحلیل تصویر چهره شما به آن نمره ای از ۰ تا ۱۰ اختصاص میدهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود Islamic Compass Prayer Times 1.5 اپلیکیشن قبله نما و اوقات

 لینک
دانلود Islamic Compass Prayer Times 1.5 اپلیکیشن قبله نما و اوقات

دانلود Islamic Compass Prayer Times 1.5 اپلیکیشن قبله نما و اوقات شرعی برای اندروید
Islamic Compass

Islamic Compass – Prayer Times بدون هیچ تنظیماتی یا بدون اتصال به اینترنت قبله را در هرجای دنیا پیدا کنید. همچنین با استفاده از GPS ساعت های اذان های صبح و ظهر و شب را بدست می آورد و به صورت خودکار اذان پخش می کند. نرم افزاری برای تمام مسلمانان است. این نرم افزار که دارای یک قبله نمای زیبا است، به شما می گوید که چه زمان و به کدام طرف نماز بخوانید. محاسبه اوقات شرعی (صبح، ظهر، عصر، مغرب، عشاء)، پیدا کردن بسیار آسان جهت قبله، هشدار دهنده اذان نامحدود، اذان های مختلف، فرمت زمان خودکار، هفت روش محاسبه زمان نماز، بدون نیاز به تنظیمات دستی، اسکرول منحصر به فرد و … از ویژگی های این نرم افزار می باشد. برای استفاده از این نرم افزار نیاز به اتصال به اینترنت ندارید. قبله نما برنامه ایست که توسط آن می توانید در هر کجایی که هستید از مکان دقیق قبله مطلع شوید. چهره ی این برنامه شبیه به قبله نماهای قدیمی و آشناست. همچنین این نرم افزار با استفاده از GPS میتواند موقعیت شما را شناسایی کرده و برایتان در وقت نماز اتوماتیک فعال شود و اذان پخش کند. دانلود رایگان نرم افزار قبله نما و اذان برای آندروید Islamic Compass Prayer Times با لینک مستقیم . نرم افزار Islamic Compass – Prayer Times یکی از بهترین برنامه ها برای یافتن جهت قبله و اذان است . با استفاده از این نرم افزار می توانید بدون هیچ تنظیماتی یا بدون اتصال به اینترنت قبله را در هرجای دنیا پیدا کنید . همچنین این نرم افزار با استفاده از GPS میتواند موقعیت شما را شناسایی کرده و برایتان در وقت نماز اتوماتیک فعال شود و اذان پخش کند . هم اکنون می توانید این برنامه ی کاربردی برای گوشی آندروید را از سایت دانلود دریافت نمایید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود Anatomy 3D Pro Anatronica 2.07 نرم افزار آناتومی بدن انسان

 لینک
دانلود Anatomy 3D Pro Anatronica 2.07 نرم افزار آناتومی بدن انسان

دانلود Anatomy 3D Pro Anatronica 2.07 نرم افزار آناتومی بدن انسان برای اندروید
Anatomy 3D

Anatomy 3D Pro Anatronica در این برنامه می توانید به سادگی به اکتشاف در استخوان بندی بدن انسان و نیز سیستم ماهیچه ای اش در مدل های ۳D که در طراحی آنها از دقت بسیار بالایی استفاده شده است بپردازید . توضیحات مربوط به هر بخش از ویکی پدیا گرفته شده است و می تواند یک سفر علمی شگفت انگیز را به دنیای درون انسان برایتان رقم بزند . این اپلیکیشن با سازگاری کامل برای تبلت ها و اسمارت فون های اندروید ارایه گردیده است. نرم افزاری کاربردی در زمینه ی پزشکی و آموزشی برای اندروید می باشد که آناتومی بدن انسان را به صورت کاملا سه بعدی همراه با رابط کاربری پیشرفته در اسمارت فون شما به نمایش می گذارد. این برنامه آناتومی اسکلت و ماهیچه های بدن انسان را همراه با توضیحاتی کامل نمایش می دهد و امکان شناخت و بررسی آسان قسمت ها و اعضای مختلف بدن را در محیطی گرافیکی برایتان فراهم می آورد. اپلیکیشن Anatomy 3D Pro تمام سیستم اسکلتی و عضلانی بدن را شامل می شود و این اختیار را دارید که با سرعتی بالا به جست و جوی قسمت موردنظر بپردازید و اطلاعاتی کامل و جامع را در مورد هر کدام از آن ها بدست اورید که منبع همه ی اطلاعات سایت معروف ویکیپدیا می باشد. Anatomy 3D Pro – Anatronica هم اکنون با قیمت 4.99 دلار در مارکت اندروید به فروش می رود که می توانید جدیدترین نسخه ی آن را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از دریافت کنید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود Songify 1.0.9 Unlocked نسخه جدید اپلیکیشن قرار دادن آهنگ روی

 لینک
دانلود Songify 1.0.9 Unlocked نسخه جدید اپلیکیشن قرار دادن آهنگ روی

دانلود Songify 1.0.9 Unlocked نسخه جدید اپلیکیشن قرار دادن آهنگ روی صدا برای اندروید
Songify

نرم افزار Songify یک برنامه جالب و سرگرم کننده است. شما دکمه رکورد این برنامه را می زنید و در میکروفون گوشی شروع به خواندن می کنید. پس از اتمام کار خوانندگی، نرم افزار به اینترنت متصل شده و به صورت اتوماتیک یک موزیک روی صدای شما می گذارد و یک ترانه به شما تحویل می دهد. نرم افزاری است که بر روی صدای شما موزیک قرار می دهد. برای این کار فقط کافیست با دستگاه اندرویدتان صحبت کنید تا Songify صدای شما را به صورت جادویی به یک آهنگ تبدیل کند. شما دکمه ضبط این برنامه را می زنید و در میکروفون گوشی شروع به خواندن می کنید. پس از اتمام کار خوانندگی، نرم افزار به اینترنت متصل شده و به صورت اتوماتیک یک موزیک روی صدای شما می گذارد و یک ترانه به شما تحویل می دهد. به جمع 9 میلیون معتاد این نرم افزار در سراسر جهان بپیوندید. فقط لازم است با دستگاه آندرویدتان صحبت کنید، و این برنامه صدای شما را جادویی به آهنگ تبدیل می‌کند. به ۹ میلیون معتاد این برنامه بپیوندید. یک برنامه جالب و سرگرم کننده است. شما دکمه رکورد این برنامه را می زنید و در میکروفون گوشی شروع به خواندن می کنید. پس از اتمام کار خوانندگی، نرم افزار به اینترنت متصل شده و به صورت اتوماتیک یک موزیک روی صدای شما می گذارد و یک ترانه به شما تحویل می دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود DeFunkt Calls 2.0 نسخه جدید اپلیکیشن اطلاع از علت قطع

 لینک
دانلود DeFunkt Calls 2.0 نسخه جدید اپلیکیشن اطلاع از علت قطع

دانلود DeFunkt Calls 2.0 نسخه جدید اپلیکیشن اطلاع از علت قطع تماس برای اندروید
DeFunkt

DeFunkt Calls به شما اجازه می دهد تا از علت قطع تماس های تلفنی خود مطلع شوید. گاهی اوقات پیش می آید طرف مقابلتان ساکت می شود و شما نمیدانید که او ساکت است یا تماس قطع شده. گاهی اوقات هم تماس قطع می شود و شما می خواهید بدانید طرف مقابلتان تماس را قطع کرده یا خود به خود و به علت عوامل مخابراتی تماس قطع شده است. با نرم افزار DeFunkt Calls می توانید از همه اینها مطلع شوید. در صورت قطع شدن تماس، نرم افزار علت آن را از طریق پیام صوتی به شما اطلاع می دهد. همچنین می توانید در تنظیمات نرم افزار، برای هر یک از حالت های یاد شده صدای دلخواه خود را تنظیم کنید. خیلی وقت ها پیش می آید که در حال صحبت کردن از طریق تماس تلفنی با دوستان و آشنایان خود هستید و ناگهان صدا قطع می شود و شما هم از علت قطع شدن صدا مطلع نیستید، شاید تماس به کلی قطع شده، شاید گوشی تلفن طرف مقابل رها شده یا عوامل مخابراتی باعث از دست رفتن ارتباط تلفنی شده است. توسط نرم افزار DeFunkt Calls می توانید از علت قطع شدن تماس های تلفنی خود باخبر شوید. در صورت قطع شدن تماس، نرم افزار علت آن را از طریق پیام صوتی به اطلاع شما می رساند. می توانید در تنظیمات نرم افزار، برای هر یک از حالت های یاد شده صدای دلخواه خود را تنظیم کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود Majmue Divane Ashar نسخه جدید اپلیکیشن کتاب اشعار شاعران ایران

 لینک
دانلود Majmue Divane Ashar نسخه جدید اپلیکیشن کتاب اشعار شاعران ایران

دانلود Majmue Divane Ashar نسخه جدید اپلیکیشن کتاب اشعار شاعران ایران برای اندروید
Majmue

اگر اهل شعر و ادبیات هستید اپلیکیشن های توسعه دهنده عصر شبکه و لوح فشرده قطعا شما را مجذوب خود خواهد کرد.در این برنامه ها مجموعه اشعار شعرای بنام ایران گنجانده شده است که می توانید برنامه شاعر مورد علاقه خود را نصب و از آن استفاده کنید. مجموعه دیوان های اشعار شعرا، کتب الکترونیکی موبایل دیوان های شعر شاعرین است که شامل 20 کتاب شعر از 19 شاعر است. مولانا، حافط، بیدل، سعدی، فردوسی، خیام، صائب، ایرج میرزا، پروین، شاملو، فروغ، باباطاهر، نظامی، عطار، سهراب، مشیری، زاکانی، وحشی بافقی، اخوان ثالث، اقبال لاهوری، رودکی، ناصر خسرو، ثنایی، رهی معیری، جامی، شهریار، نیما، عراقی، انوری، خاقانی، شبستری، منوچهری، کاشانی، فیض، بسطامی، بهایی، ابوسعید، منشی، گرگانی، کرمانی، فرخی، بهار، ملا هادی سبزواری. کتابي فوق العاده خواندني را براي شما عزيزان آماده کرده است که قطعا از خواندن آن پشيمان نخواهيد شد.اين کتاب شامل اشعار گلچين شده از 800 شاعر معاصر تاريخ ايران زمين مي باشد که واقعا اشعار گردآوري شده در اين کتاب خواندني و زيبا هستند. روش حذف تبلیغات درون برنامه: اگر تبلیغات درون برنامه برای شما آزار دهنده است می توانید تسط برنامه لاکی پچر تبلیغات درون برنامه را حذف کنید.برای این کار پس از نصب لاکی پچر و دادن دسترسی روت به برنامه، بر روی اپ مورد نظر لمس طولانی انجام داده و از منوی ظاهر شده گزینه Remove Google Ads را انتخاب کنید. سپس گزینه Patch to remove Google Ads را انتخاب کرده و گزینه Apply را انتخاب کنید تا تبلیغات برنامه حذف شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود Persian Calendar 5.2.2 نسخه جدید اپلیکیشن تقویم فارسی برای اندروید

 لینک
دانلود Persian Calendar 5.2.2 نسخه جدید اپلیکیشن تقویم فارسی برای اندروید

دانلود Persian Calendar 5.2.2 نسخه جدید اپلیکیشن تقویم فارسی برای اندروید
Persian Calendar

Persian Calendar اگر به تقویمی نیاز دارید که هم مشخصات روزهای شمسی، میلادی و قمری را داشته باشد و یا اگر از زمان اوقات شرعی شهر مورد نظر بی اطلاعین و یا اگر در مکانی حضور دارید که سمت قبله برایتان نا مشخص است ما به شما نرم افزار محبوب و کاربردی Persian Calendar معرفی میکنیم. Persian Calendar تقویم فارسی برای آندروید است که توسط آقای Ebrahim Byagowi به صورت رایگان طراحی و ساخته شده است و پاسخگوی تمام نیاز های متفرقه شما در زمینه تقویم می باشد. این اپلیکیشن با ویجت های متنوع و زیبا جلوه ای تازه با هوم اسکرین گوشی آندرویدی شما می دهد. از امکانات جالب آن قابلیت نمایش ساعت به فرمت های 24 و یا 12 ساعته نمایش مشخصات روز ( نوع رویدادهای ) نمایش تاریخ ه زبان های متفاوت همگی کنار هم یک تشکیل نرم افزار جذاب را می دهد . نمایش جهت قبله و مختصات جغرافیایی با استفاده از شتاب سنج گوشی نرم افزار تقویم شمسی به همراه تقویم میلادی می باشد. این برنامه تعطیلات در ایران را نشان می دهد. روزهای تعطیل با جعبه قرمز نشان داده می شوند. برای مشاهده مناسبت ها نیز می توانید بر روی جعبه قرمز کلیک کنید. تاریخ روز با رنگ زرد نشان داده شده است. از سایر قابلیت های این تقویم شمسی میتوان به نمایش اوقات شرعی، تنظیم آلارم، نمایش مناسبت های تاریخی هر روز، یادداشت گذاری برای روزهای خاص (مثل تاریخ تولد یا سالگرد ازدواج)،و قالب های مختلف گرافیکی اشاره کرد.این نرم افزار امکان نمایش تاریخ روز به صورت هجری شمسی بر روی صفحه Home را نیز دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود Sanity Donate 2.12 نسخه جدید اپلیکیشن منشی تلفن و مدیریت

 لینک
دانلود Sanity Donate 2.12 نسخه جدید اپلیکیشن منشی تلفن و مدیریت

دانلود Sanity Donate 2.12 نسخه جدید اپلیکیشن منشی تلفن و مدیریت تماس برای اندروید
Sanity Donate

Sanity Donate برنامه ای کاربردی که علاوه بر بهبود کیفیت تماس ها ویژگی های دیگری از جمله پاسخ خودکار به تماس ها (Auto Answer) – منشی تلفنی و ضبط و پخش پیغام صوتی شما نرم افزاری است که تماس های گوشی شما را بهتر، آسان تر و سالم تر می کند. در واقع این یک برنامه بسیار کاربردی برای مدیریت و بهبود کیفیت تماس ها است که قابلیت های بی شماری در این زمینه دارد. ضبط نامحدود مکالمات در فرمت های MPEG4 – 3GPP – AMR، اعلام نام تماس گیرنده یا فرستنده پیامک با استفاده از برنامه TTS، مسدود کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته، پاسخ خودکار به تماس ها، ایجاد یک تنطیمات سفارشی برای تماس های فوری، خاموش و روشن کردن خودکار هندزفری زمانی که گوشی از گوش دور یا نزدیک باشد، روشن کردن خودکار هندزفری بلوتوث در زمان های مشخص، تعیین زمان برای حالت های (حالت پرواز)airplane و (حالت بی صدا)silent از امکانات این برنامه به شمار می آیند. Sanity Donate برنامه ای کاربردی که علاوه بر بهبود کیفیت تماس ها ویژگی های دیگری از جمله پاسخ خودکار به تماس ها (Auto Answer) منشی تلفنی و ضبط و پخش پیغام صوتی شما ضبط نامحدود مکالمات در فرمت های MPEG4 – 3GPP – AMR اعلام نام تماس گیرنده یا فرستنده پیامک با استفاده از برنامه مسدود کردن تماس ها و پیامک های ناخواسته پاسخ خودکار به تماس ها – ایجاد یک تنطیمات سفارشی برای تماس های فوری – خاموش و روشن کردن خودکار هندزفری و … را دارا می باشد. اپلیکیشن Sanity Donate یک منشی همه کاره است، برروی تلفن شما نصب می شود و از ضبط مکالمات، تماس خودکار و …

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود Power Bubble 1.0.8 نسخه جدید اپلیکیشن تراز سنج برای اندروید

 لینک
دانلود Power Bubble 1.0.8 نسخه جدید اپلیکیشن تراز سنج برای اندروید

دانلود Power Bubble 1.0.8 نسخه جدید اپلیکیشن تراز سنج برای اندروید
Power Bubble

ژیروسکوپ سنسوری جهت اندازه گیری شتاب و تعادل در گوشی است. شما با استفاده از این سنسور میتوانید وضعیت صاف یا کج بودن یک سطح را چک کنید، قدم ها خود را بشمارید و کارهای جالب دیگری انجام دهید. در این مطلب نرم افزار Power Bubble را برای شما آماده کرده ایم. با استفاده از این نرم افزار میتوانید به صورت کاملا حرفه ای از سنسور ژیروسکوپ خود استفاده کنید. این نرم افزار یک تراز خوب در گوشی شما ایجاد میکند که میتوانید از آن استفاده کنید. اگر موبایل یا تبلت اندرویدی دارید، در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از این نرم افزار را مشاهده کرده و سپس آن را دانلود کنید. این مطلب مربوط به موضوع دانلود Power Bubble اندروید میباشد. ابزاری برای تعیین میزان صاف بودن یک جسم با سطح زمین می باشد. این یک نرم افزار زیبا، کاربردی و با استفاده آسان و یک ابزار ضروری در هر گوشی هوشمند می باشد. این برنامه با استفاده از شتاب سنج دستگاه اندروید، به شما کمک می کند تا تراز بودن تقریبا هر جسمی را تست کنید. گوشی خود را بر روی سطحی که می خواهید محاسبه کنید قرار دهید، استوانه سبز رنگ به سه قسمت تقسیم شده است که در وسط آن حبابی سفید رنگ وجود دارد. کاربردی و ساده و مناسب انواع گوشی های اندروید است که از شتاب سنج به عنوان شاغول و تنظیم تعادل اشیاء استفاده می شود. و قابلیت نصب روی کارت SD است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
application98.ir
application98.ir

دانلود Multi-lens Camera 1.2.0 اپلیکیشن دوربین چند لنزی برای اندروید

 لینک
دانلود Multi-lens Camera 1.2.0 اپلیکیشن دوربین چند لنزی برای اندروید

دانلود Multi-lens Camera 1.2.0 اپلیکیشن دوربین چند لنزی برای اندروید
Multi-lens

اپلیکیشنی برای سیستم عامل اندروید است که هنگام عکاسی میتواند با لنزهای مختلف عکس گرفته، آنها را با یکدیگر ترکیب کرده و در قالب یک عکس ذخیره کند. قابلیت عکس برداری چند عکس به طور همزمان را فراهم می کند و در آخر تمامی این عکس ها را کنار هم در قالب یک عکس به شما تحویل می دهد. این برنامه چندین صفحه نمایش را به طور همزمان با هم باز کنید و از آن ها استفاده کنید. همچنین می توانید آن ها را در کنار هم قرار دهید. به طور معمول وقتی عکسی می گیرید هر کدام به عنوان یک عکس جدا هستند که برای کنار هم گذاشتن آنها نیاز به ویرایش کردن تصاویر دارید. با این برنامه می توانید چندین عکس را در یک عکس داشته باشید. به این ترتیب که بین 2 تا 6 عکس را می توانید همزمان داشته و در یک عکس نگه دارید. از ویژگی های این برنامه می توان به اشتراک گذاری تصاویر یا آلبوم ها و ایمیل کردن تصاویر اشاره نمود. قصد معرفی نرم افزار جالب Multi-lens Camera را داریم . نرم افزاری جالب که امکان عکاسی با چندین نوع لنز را فراهم می آورد. هر کدام از لنزها دارای افکت خاص خود هستند. شما می توانید به صورت آنی و با استفاده از لنزهای مختلف عکس هایی با افکت هایی زیبا تهیه کنید و دیگر نیازی به استفاده از نرم افزارهای ویرایشگر عکس برای ویرایش عکس گرفته شده نیست. بعد از عکاسی می توانید عکس های گرفته شده را در کنار هم قرار داده و به صورت یک عکس واحد در بیاورید. برای دانلود آخرین نسخه از این نرم افزار به ادامه مطلب مراجعه نماید .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید