لحظه  بروز رسانی 
Gandom
ناراحتناراحت
Gandom

سکوت کن؛ بگذار انسان ها تا تا انتهای قضاوت

سکوت کن؛
بگذار انسان ها تا تا انتهای قضاوت
اشتباهشان نسبت به آنچه هستی برود !!!

بگذار نیت های تو را اشتباه بگیرند ...
خیره نگاهشان کن ...
مگر چقدر مهم است درست شناخته شدن در اذهان دیگران ،
وقتی آن ها از درونت بی خبرند !

چه فرقی میکند تو را فرشته خطاب کنند یا شیطان ؛
اگر این دنیا غریب است
تو آشنا بمون ...
تو پای خوبی هایت بمان !

مشاهده همه ی 3 نظر
حوریه
آروم و عادیآروم و عادی
حوریه

باسلام خدمت یاران قدیمی

باسلام خدمت یاران قدیمی

باسلام خدمت یاران قدیمی

مشاهده همه ی 5 نظر
arash
آروم و عادیآروم و عادی
arash

{-t4-}

مشاهده همه ی 1 نظر
صبا
صبا

روزهـــــــــــــــا را مثنـــــوے مے بـافــــم

روزهـــــــــــــــا را مثنـــــوے مے بـافــــم

روزهـــــــــــــــا را
مثنـــــوے مے بـافــــم

و شـــــب هـا غَـــــزل

در فـراقـــــت درد را
با درد درمـان مےکـنم ..... {-35-}

مشاهده همه ی 34 نظر

sietwGX.jpg

مشاهده همه ی 21 نظر
arash
آروم و عادیآروم و عادی
arash

تغییر نگاه به زندگی باید از ذهن شروع شود ،

تغییر نگاه به زندگی باید از ذهن شروع شود ،
یادمان باشد
سنگ ها نه خرده حسابی با پاهای لنگ دارند
نه قرار و مداری با پاهای سالم !
پس باورهای اشتباه را کنار بگذاریم...
هر سقوطی پایان کار نیست....
باران را ببین،
سقوط باران قشنگ ترین آغاز است....
هوای زندگیمان سرشار از لحظه های خوب باران.....

مشاهده همه ی 50 نظر
ساینا
ساینا

ویژگی شوهران ایرانی برای اینکه ویژگی های مردان یا همسران

 لینک

ویژگی شوهران ایرانی


%D9%88%DB%8C%DA%98%DA%AF%DB%8C-%D8%B4%D9


برای اینکه ویژگی های مردان یا همسران خود را بشناسید، بهتر است از لحاظ کیفیتی انواع حس ها را بشناسید و بعد متوجه شوید که شوهر شما، جزء کدام یک از این گروه ها است.


افراد لمسی


این افراد، بیشتر به کیفیت های لمسی توجه می کنند. ظاهرا آن ها آرام و هیجانات آن ها کم است. این افراد، بسیار ملایمت و متانت دارند. لمسی ها با آنچه با دست و تن حس می کنند، میانه خوبی دارند. باید آن ها را مورد نوازش و مهربانی قرار دهید؛ زیرا این گونه افراد، از کلمات و ابراز علاقه گفتاری، احساس خشنودی و خرسندی نمی کنند.


افراد سمعی


این گونه افراد، بیشتر به کیفیت های شنیداری توجه دارند و از آنچه شنیده اند بیشتر صحبت می کنند. کلام، طنین و آهنگ را به خاطر می سپارند. آهسته صحبت را به خاطر می سپارند. آهسته صحبت می کنند. سعی می کنند که بیانشان شیوا و رسا باشد و به گفتار خود توجه خاصی نشان می دهند.

افراد سمعی گفت و گوها، کلمات و عباراتی را به کار می برند که با صورت ارتباط دارد؛ برای مثال «در گوشم زنگ می زند»، «گوش دادن»، «سراپا گوش»، «سکوت»، «شنیده شدن» و غیره. طرز سخن گفتنشان متعادل و آهنگین است و واضح صحبت می کنند.

پیشنهاد می شود همسران این افراد سخنان ان ها را با تمام وجود گوش دهند. همچنین به تحسین ها، تقدیرها، تشکرها و به آنچه با عشق به آن ها می گویید، بسیار واکنش نشان می دهند و احساس خوشنودی می کنند. با این گونه افراد، کمی آرام تر صحبت کنید و شمرده بودن و مودبانه بودن کلمات یادتان باشد.

برای این افراد، تحسین و تمجید، هزار مرتبه بیشتر از یک شاخه گل می ارزد. یک «دوستت دارم» نیز نسبت به یک شاخه گل بیشتر می ارزد. آن ها اغلب موسیقی ملایم گوش می دهند و همسران باید متوجه باشند که در منزل باید از موسیقی آرام و طرز بیان شیرین استفاده کنند.


همسران بصری


بصری ها افرادی هستند که بیشتر به کیفیت های دیداری توجه دارند و تصاویر برایشان بیشتر جلب نظر می کنند. از آنچه دیده اند، بیشتر صحبت می کنند و هیجانی می شوند. سریع صحبت می کنند. از حرکات دست شان بسیار استفاده می کنند و می کوشند سخنان خود را با حرکات به تصویر بکشند؛ چون سرعت کلامشان با سرعت تصاویر متحرک ذهنی شان برابر نیست. اغلب برای بیان اندیشه های خود شتاب دارند و برخی کلمات را حذف می کنند.

همسران افرادی که «شخصیت بصری» دارند بدانند که افراد بصری، به رفتار ما، به ظاهر ما و هر آنچه از ما به چشم می آید، بیشتر توجه می کنند؛ اینکه رفتار ما چقدر محترمانه است، برایشان بسیار مهم است. آیا به احترامشان بلند می شویم؟ آیا لباس هایمان تمیز است؟ بصری ها عاشق گل هستند و دوستدار هدیه اند. به کاغذ کادو و هدیه علاقه مندند و به اینکه از دید دیگران چگونه اند، خیلی اهمیت می دهند. بصری ها تصویری اند.

باید دانست در نقش همسر، باید همسران یا شوهران را درست ارزیابی کنیم و شخصیت و تیپ شخصیتی و ویژگی های آن ها را به خوبی بشناسیم تا بتوانیم رفتار خود را به همان ترتیب تنظیم کنیم.

مشاهده همه ی 15 نظر

گنجشکی به خدا گفت؟لانه کوچکی داشتم، آرامگاه خستگیم سر پناه

گنجشکی به خدا گفت؟

لانه کوچکی داشتم، آرامگاه خستگیم سر پناه بی کسیم بود، طوفان تو آن را از من گرفت!  کجای دنیای تورا گرفته بودم؟...

خدا درجواب گفت:

ماری در راه لانه ات بود تو خواب بودی باد را گفتم لانه ات را واژگون کند آنگاه تواز کمین مار پر گشودی.

 چه بسیار بلاها که به واسطه محبتم از تو دور کردم و تو ندانسته به دشمنیم برخواستی... 

مشاهده همه ی 21 نظر
مهربان
مهربونمهربون
مهربان

۷ راه ساده برای نزدیک‌تر کردن شما به همسرتاندر دنیای عشق

۷ راه ساده برای نزدیک‌تر کردن شما به همسرتان55668271.jpg

در دنیای عشق و عاشقی، همه چیز زیبا و جذاب است. اول مسحور هم می‌شوید، طوریکه اصلاً نمی‌توانید دست از هم بکشید. مدام با هم در تماسید یا اس‌ام‌اس می‌زنید. هر لحظه از کنار هم بودنتان توام با اکتشافات تازه درمورد همدیگر و رابطه‌تان است. با گذشت زمان این عشق خام کامل‌تر شده و کم‌کم به دوستانی خیلی خوب و یاران همیشگی برای هم تبدیل می‌شوید. به طور اجتناب‌ناپذیری سال‌های بعد از ازدواج عادت‌هایی در دو طرف ایجاد می‌کند. کمی فکر کردن و تلاش برای بهبود کیفیت زمانی که دو طرف کنار هم می‌گذارند، تغییر شگرفی در رابطه آنها ایجاد می‌کند که پایه‌های عشقی بادوام و همیشگی را برایشان فراهم خواهد کرد. در ازدواج برخلاف زمان دوستی و آشنایی، با هم بودن دیگر فقط به شام‌ در رستوران‌ها و کافه‌های شیک ختم نمی‌شود و حتی ساده‌ترین برنامه‌ها هم می‌تواند خاطراتی به یادماندنی در ذهنتان ایجاد کند.

1/خرید موادغذایی: بیدار شدن و به خرید موادغذایی موردنیاز روزانه رفتن نباید حتماً کاری از سراجبار و خسته‌کننده باشد. می‌توانید به آن بعنوان فرصتی برای غذاهایی که می‌توانید در روزهای آتی با هم درست کنید فکر کنید. کمی در اینترنت برای دستورغذاهای جدید جستجو کنید. لیست خریدتان را با خودتان ببرید و موقع خرید کردن به لذتی که آن آشپزی دونفره برایتان خواهد داشت فکر کنید.

2/پیاده‌روی آخرهفته‌ها: به جز این دیگر چه زمانی زن و شوهر می‌تواند شانه‌به‌شانه و دست در دست هم راه بروند و از زمان با هم بودن خود لذت ببرند. البته بهتر است در این مواقع تلفن همراهتان را خاموش کنید که زنگ‌های آن صمیمیت دونفره‌تان را بر هم نزند. وقتی هوا گرمتر باشد و گل‌ها و درخت‌ها زیبا و سرسبز، زمانی جادویی را کنار هم خواهید گذراند.

3/آخرهفته‌های دونفره: چند ساعت مرخصی برای با هم بودن هیچ فایده‌ای ندارد. دو روز آخر هفته دست از کار بکشید، گوشی‌های موبایلتان را خاموش کنید، کمی خرید کنید. چند فیلم سینمایی از قبل آماده کنید و تعطیلات آخر هفته‌ای عالی در کنار هم بگذرانید. این بهترین زمان است که روی کاناپه کنار هم بنشینید و لذت ببرید.

4/زیباسازی حیاط خانه: اگر هوا خوب باشد می‌توانید کمی در حیاط خانه باغبانی کنید. به گل‌فروشی محل بروید، کمی تخم گل بخرید و با هم در باغچه خانه بکارید. این تجربه برای ماه‌ها خاطره‌ای خوش در ذهنتان ایجاد خواهد کرد.

5/ماشین‌سواری: یک سفر درون‌شهری با اتومبیل شخصی‌تان این امکان را فراهم می‌کند که زمانی عالی را کنار هم بگذرانید و کلی هم سیاحت کنید. یک سبد پیک‌نیک و زیرانداز همراه خود بردارید تا اگر محلی مناسب پیدا کردید کنار هم ناهاری عاشقانه صرف کنید.

6/یک روز در شهر مثل توریست‌ها: چند نفر هستند که از دیدنی‌های شهرشان دیدن کرده باشند؟ برای بازدید از مناطق دیدنی شهرتان وقت بگذارید. چه موزه‌های نزدیکتان باشد و چه آثار تاریخی و چه جدیدترین تئاتر شهر، همیشه کشف دوباره محلی که در آن زندگی می‌کنید لذت‌بخش خواهد بود.

7/حرف زدن شب‌هنگام: هیچ زمانی برای ابراز احساسات بهتر از زمانی نیست که کنار هم روی تخت دراز کشیده‌اید. این نوع صمیمیت است که باعث می‌شود هیچوقت از هم جدا نشوید. 

رابطه‌ای که طی سال‌ها کنار هم بودن تقویت می‌شود باعث می‌شود زمانی را که زن و شوهر کنار هم می‌گذرانند، صرف‌نظر از نوع فعالیت آن، بسیار پربارتر باشد. هیچوقت این واقعیت را فراموش نکنید که باوجود از بین رفتن شور و هیجان اول ارتباط، این همسرتان است که با او زندگی می‌کنید: کسی که همه زندگی‌تان دوستش داشته‌اید.

مشاهده همه ی 11 نظر