تولدت مبارک
لحظه  بروز رسانی 
arash fathi
ورزشکارورزشکار
arash fathi

مولتی ویتامین فوق العاده شرکت ماسل تک مخصوص ورزشکارا.تعداد محدود با

مولتی ویتامین فوق العاده شرکت ماسل تک مخصوص ورزشکارا.تعداد محدود با

مولتی ویتامین فوق العاده شرکت ماسل تک مخصوص ورزشکارا.تعداد محدود با بهترین قیمت             

مشاهده همه ی 5 نظر
arash fathi
ورزشکارورزشکار
arash fathi

هیدروکسی کات ژله ای یکی از بهترین چربی سوزها مخصوصا برای

هیدروکسی کات ژله ای یکی از بهترین چربی سوزها مخصوصا برای

هیدروکسی کات ژله ای یکی از بهترین چربی سوزها مخصوصا برای بانوان     
           برای اطلاع از موجودی و قیمت پیام خصوصی دهید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
arash fathi
ورزشکارورزشکار
arash fathi

افرادی که هنگام غذا خوردن در مقابل کامپیوتر یا تلویزیون می

افرادی که هنگام غذا خوردن در مقابل کامپیوتر یا تلویزیون می نشینند کالری بیشتری نسبت به افرادی که سر میز شام می نشینند مصرف میکنند. نه تنها جذب مواد غذایی که مصرف میکنید تحت تاثیر وعده غذایی قبلی میباشد بلکه باید بدانیم که اختلالات ذهنی که در اثر استفاده از دستگاه های الکترونیکی ایجاد میشود بر مکانیسم کنترل اشتها مستقیماً  تاثیر میگذارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
arash fathi
ورزشکارورزشکار
arash fathi

براي ورزش در منزل تردميل بهتر است يا دوچرخه ثابت؟ يكي

براي ورزش در منزل تردميل بهتر است يا دوچرخه ثابت؟ يكي از سوال هاي بسيار متداولي كه بيماران از پزشكان و به ويژه متخصصان پزشكي ورزشي هنگامي كه آنان ورزش را براي ايشان تجويز مي كنند، مي پرسند اينست كه استفاده از تردميل بهتر است يا دوچرخه ثابت؟

بسياري از افراد به علت اينكه فرصت كافي براي رفتن به باشگاه هاي ورزشي ندارند تصميم مي گيرند كه داخل منزل ورزش كنند و به همين علت به فكر تهيه يك ابزار ورزشي مناسب نظير تردميل يا دوچرخه ثابت مي افتند؛ در چنين مواقعي است كه توجه فرد به اين معطوف مي شود كه كداميك از اين دو وسيله ورزشي مناسب تر است؟.

تردميل

واقعيت آنست كه هر يك از اين دو وسيله ورزشي مزاياي خاص خود را دارند؛ به طور مثال تردميل وسيله ورزشي مناسبي است كه الگوي حركتي روزانه انسان يا در واقع همان راه رفتن را تقليد مي كند كه اين يك مزيت است. همچنين بسياري از انواع تردميل امكان نشان دادن ضربان قلب هنگام ورزش ، ميزان كالري مصرفي در طول مدت ورزش و مسافت طي شده را دارند و بدين طريق مي توان شدت ورزش را تعيين كرد و بر اساس شدت تعيين شده در نسخه ورزشي ، به ورزش پرداخت.

متخصصان پزشكي ورزشي معتقدند، افرادي كه بيماري خاصي ندارند و از دردهاي مزمن زانو رنج نمي برند مي توانند از تردميل براي داشتن يك فعاليت ورزشي هوازي مناسب در منزل استفاده كنند و درصورتي كه به بيماري مزمني نظير بيماري قلبي ، ديابت ، پرفشاري خون يا ..... دچارند پيش از شروع ورزش حتما با يك متخصص پزشكي ورزشي مشورت كنند.

دوچرخه ثابت نيز همانند تردميل مزاياي زيادي براي ورزش در منزل دارد.

به گفته متخصصان گرچه ميزان حداكثر اكسيژن مصرفي كه شاخص مناسبي از استقامت قلبي - عروقي است هنگام استفاده از دوچرخه ثابت به اندازه تردميل افزايش نمي يابد، اما اين وسيله ورزشي به علت نياز به فضاي كمتر و همچنين توليد صداي كمتر گزينه مناسبي براي بسياري از افراد است.

افزون بر اين ، توصيه مي شود مبتلايان به آرتروز زانو و دردهاي اسكلتي - عضلاني براي شروع يك برنامه ورزشي هوازي از اين وسيله استفاده كنند.

در پايان ذكر اين نكته مهم است كه براي شروع يك برنامه ورزشي و تداوم آن حتي در داخل منزل تهيه وسايل ورزشي متعدد و گران قيمت الزامي نيست ؛ بلكه با پيروي از يك برنامه ورزشي علمي ، همه جانبه و متناسب با شرايط جسماني فرد ، بدون صرف هزينه مي توان به آثار مفيد بي شمار ورزش دست يافت

مشاهده همه ی 2 نظر
arash fathi
ورزشکارورزشکار
arash fathi

فرم دادن به باسن یکی از مهمترین دغدغه ی خانوماس تو

فرم دادن به باسن یکی از مهمترین دغدغه ی خانوماس تو

فرم دادن به باسن یکی از مهمترین دغدغه ی خانوماس تو بدنشون.که خیلیم راحته فقط یکم تمرین میخواد و پشتکار که متاسفانه خیلیا ندارن.یکی از مهمترین حرکات برای شکل دادن به باسن اسکاته که همیشه هم تاکیید میشه به زدنش.حتی توی خونه هم میشه انجام داد بی هیچ وسیله ای اما با تعداد تکرار بالا.اگه مهمه براتون پیشنهاد میکنم از همین امروز انجام بدید نتیجشو میبینید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
arash fathi
ورزشکارورزشکار
arash fathi

از تمام کسانی که به این صفحه میان خواهش میکنم که

از تمام کسانی که به این صفحه میان خواهش میکنم که اگه از پستی خوششون میاد لایک کنن.نظری دارن نظر بدن یا اگه مفید بوده براشون باز نشر کنن و صفحه رو پیشنهاد بدن به بقیه.نه اینکه بیان و یه نگا بندازنو هر چی میخوان کپی کنن و برن........ممنون

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
arash fathi
ورزشکارورزشکار
arash fathi

بعضی اوقات بعضی از ادمها علت اضافه وزن یا بالا رفتن

بعضی اوقات بعضی از ادمها علت اضافه وزن یا بالا رفتن به تدریج وزنشونو نمیدونن علاوه بر یه سری چیزهای مشخص یه سری چیزهای پنهانم هست که به چندتاشون اشاره میکنم     

 

کم خوابی

 

اگر تا دیر وقت بیدار بمانید، احتمال بیشتری وجود دارد که آخر شب به غذا خوردن روی بیاورید و به این ترتیب میزان کالری دریافتی تان افزایش می یابد. از طرفی تغییرات در میزان هورمون ها در این وضعیت باعث افزایش احساس گرسنگی و اشتها می شود و دیرتر احساس سیری خواهید کرد.

 

 

 

یائسگی

 

بیشتر زنان نزدیک به زمان یائسگی مقداری وزن اضافه می کنند، اما احتمالا کاهش هورمون های جنسی علت این افزایش وزن نیست بلکه با بالا رفتن سن، سوخت وساز در بدن کند می شود و کالری کمتری می سوزد. از طرفی تغییرات در شیوه زندگی (مانند تحرک کمتر) نیز ممکن است در این افزایش وزن دخیل باشد اما جایی که در آن چربی در بدن تجمع پیدا می کند، ممکن است به یائسگی مربوط باشد. در یائسگی، چربی بیشتر اطراف کمر جمع می شود، نه در ران ها و لگن.

 

 

 

ترک سیگار

 

افرادی که سیگار را ترک می کنند به طور میانگین کمتر از ۵/۴ کیلوگرم وزن اضافه می کنند زیرا با حذف نیکوتین ? اتفاق می افتد:

 

فرد احساس گرسنگی بیشتری می کند و غذای بیشتری می خورد که این احساس گرسنگی ممکن است پس از چند هفته برطرف شود.

 

بدون اینکه میزان کالری دریافتی کم شده باشد، سوخت وساز کند می شود.

 

غداها برای فرد خوشمزه تر به نظر می رسد که ممکن است به پرخوری بینجامد. فرد به خوردن غذاهای حاضری پرچربی و پرقند روی می آورد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید