شرکت اریکه تجارت پایتخت
شرکت اریکه تجارت پایتخت

نام کالا لیوان سفید پلیمری سابلیمیشن مشخصات ارتفاع لیوان 9.2 سانتیمتر-اندازه

 لینک
نام کالا لیوان سفید پلیمری سابلیمیشن مشخصات ارتفاع لیوان 9.2 سانتیمتر-اندازه

نام کالا

لیوان سفید پلیمری سابلیمیشن

مشخصات

ارتفاع لیوان 9.2 سانتیمتر-اندازه دهانه لیوان 7.7 سانتیمتر ۱۱OZ

تعداد در کارتن

۶۰ عدد

ابعاد کارتن

43*26.5*41

وزن لیوان

125 گرم

وزن کارتن

7.5 کیلوگرم

جنس این محصول از مواد درجه یک پلیمری بوده وزن سبک و نشکن بودن و کیفیت بهتر چاپ آن نسبت به محصولات سرامیکی،قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی،قابل استفاده در مایکروویو و ضد خش بودن آن

از مهمترین مزایای این محصول است.

1-لیوانهای سرامیکی و شیشه ای شکننده هستند و برای بسیاری از مصارف مناسب نیستند در حالی که لیوانهای پلیمری بدلیل نشکن بودن جهت مصارف گوناگون از قبیل استفاده بچه ها در محیط خانه و بیرون از منزل استفاده در محیط کار و بدلیل سبک بودن آن در سفر قابل استفاده است.

2-بدلیل سطح براق لیوان بعد از چاپ، عکس چاپ شده ،بسیار جذاب تر از نمونه های سرامیکی است.

3-این لیوان تمامی آزمونهای غذایی را پاس نموده و از لحاظ سلامتی هیچ گونه ضرری ندارد.

4- در لیوانهای پلیمری جوهر جذب مولکولهای پلیمر میگردد این در حالی است که در لیوانهای سرامیکی جوهر جذب یک لایه در سطح لیوان میشود به همین دلیل استقامت این لیوانها و ماندگاری آن بسیار بیشتر از لیوانهای سرامیکی است.

-حال عکس خود را از طریق پرینتر پرینت گرفته و در اطراف لیوان با چسب نسوز بچسبانید ،دمای دستگاه را تنظیم کردن قالب محافظ لیوان های پلیمری را داخل لیوان قرار دهید و با شدت پرس بسیار کم لیوان خود را داخل دستگاه قرار دخید به یاد داشته باشید شدت پرس باید بسیار کم باشد حال بعد از طی زمان معین پرس را آزاد نموده و قالب محافظ را خارج کرده و اکنون لیوان شما آماده است.

از آن لذت ببرید :)

مشاهده همه ی 2 نظر
شرکت اریکه تجارت پایتخت
شرکت اریکه تجارت پایتخت

شرکت اریکه تجارت پایتخت با بیش از یک دهه فعالیت مستمر

شرکت اریکه تجارت پایتخت با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و مفید در صنعت چاپ سابلیمیشن افتخار دارد که در هر سال با ایجاد نواوری و ابتکار در جهت تجهیز و تکامل این صنعت نامحدود باعث گردش  هر بیشتر این چرخه اقتصادی بوده است

این شرکت با بکار گیری از نیروهای متخصص و فعال در زمینه تحقیق و توسعه و بازاریابی و بازار سازی موفق به دریافت  نمایندگی معتبر از چندین کمپانی  تولیدکننده این محصولات گردیده است.

ارائه انواع دستگاههای چاپ حرارتی (سابلیمیشن )و محصولات کوتینگ شده و آماده چاپ ،با کیفیت بالا و درجه کیفی استانداردهای اروپایی ،گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر ارسال سریع و به موقع کالا به تمامی نقاط ایران موجب جذب اعتماد  بیش از  3500 مشتری داخلی و خارجی را نموده است که این اعتماد هر روز مستحکم تر و قوی تر  میگردد.

کار آفرینی مستمر و ایجاد اشتغال با حد اقل سرمایه و حداکثر سود دهی  از مهمترین اهداف شرکت اریکه تجارت پایتخت از بدو تاسیس تا کنون بوده است .که دستیابی به این مهم جز با تعامل و همکاری زنجیر وار فی ما بین ما و مشتریان محقق نمیگردد چرا که قانون اول تجارت قانون برنده برنده است ارائه محصولات با کبفیت و همگام با سلیقه مشتریان موجبات سودآوری دو طرفه را فراهم می آورد.

نگاه تخصصی و حرفه ای به این کار و در اختیار داشتن چندین نمایندگی انحصاری  و غیر انحصاری و حمایت کامل از جانب شرکتهای مادر برای ما این امکان را فراهم نموده است  که با ارائه سیستم خدمات جامع پس از فروش از قبیل تهیه لوازم جانبی ،تعمیر،تعویض وبه طوری کلی حمایت کامل از ابتدای خرید تا تولید در کنار مشتریان خود باشیم.
نسل جدید دستگاه چاپ روی قاب موبایل با قابلیت های بسیار بالا و برگرفته از سیستم کاملا هوشمند جهت چاپ روی قاب گوشی و انواع قاب موبایل بازاری گسترده و جدید را برروی مشتریان گشوده است که امید است با ارایه خدمات مناسب همراه مشتریان وفادار خود باشیم.
و اکنون با ارایه محصولی جدید با نام قلم سه بعدی ۳دیزاینر در بازارهای داخلی بار دیگر برای اولین بار در کشور در خدمت مشتریان گرامی میباشیم قلم سه بعدی ۳دیزاینر برگرفته از تکنولوژی پرینترهای سه بعدی یکی از مهمترین پدیده های دنیای تکنولوژی در سال ۲۰۱۵ بود.

دستگاه چاپ سه بعدی یا دستگاه چاپ 3D سابلیمیشن دستگاه چاپ 8 کاره تلفیقی از دستگاه چاپ روی لیوان و دستگاه چاپ لیوان و همچنین دستگاهچاپ تیشرت ودستگاه چاپ روی بشقاب که چاپ لیوان و چاپ بر روی لیوان با لیوان سفید کوتینگ شده و لیوان سابلیمیشن است اگر چهامروزه باتوجه به اهمیت سابلیمیشن و کوتینگ همچنین افزایش انواع جوهر های پرینتر جوهر افشان و دستگاه پرس حرارتی یا دستگاه پرس لیوان میتوان از راههای اخذ پرینت روی لیوان و پرینت روی پازل و دستگاه پرینت روی تیشرت به آن چاپ موبایل آیفون را افزود همچنین گفتنی است که مخزن پرینتر اپسون با کیفیت بالا و ارائه این مقاله در جایگاه پرینتر های جوهر افشان افزودی بشقاکه چاپ لیوان و چاپ بر روی لیوان با لیوان سفید کوتینگ شده و لیوان سابلیمیشن است اگر چه امروزه باتوجه به اهمیت سابلیمیشن و کوتینگ همچنین افزایش انواع جوهر های پرینتر جوهر افشان و دستگاه پرس حرارتی یا دستگاه پرس لیوان میتوان از راههای اخذ پرینت روی لیوان و پرینت روی پازل و دستگاه پرینت روی تیشرت به آن چاپ موبایل آیفون را افزود همچنین گفتنی است که مخزن پرینتر اپسون باکیفیت بالا و ارائه این مقاله در جایگاه پرینتر های جوهر افشان افزود دستگاه چاپ تیشرت و خرید دستگاه چاپ تیشرت با چاپ تیشرتدستگاه پرس همه کاره یا "دستگاه چاپ همه کاره"  نیز یکی از آنهاست خودکار سه بعدی برای دستگاه چاپ روی لیوان,فروش خودکار سه بعدی-دستگاه چاپ روی موبایل-قلم سه بعدی-قلم سه بعدی ۳دیزاینر-خودکار سه بعدی و دستگاه چاپ روی قاب موبایل به همراه دستگاه چاپ موبایل و دستگاه چاپ قاب موبایل دستگاه چاپ لباس-دستگاه چاپ روی لباس و لیوان خرید دستگاه چاپ لیوان برای خرید دستگاه چاپ تیشرت و خرید چاپ تیشرت خرید دستگاه چاپ لیوان و همراه خرید دستگاه چاپ رو ی لیوان اگر در ارتباط با فروش دستگاه چاپ تیشرت و یا فروش دستگاه چاپ لیوان در هنگام فروش دستگاه چاپ سه بعدی در سراسر  خرید دستگاه چاپ روی قاب موبایل و خرید دستگاه چاپ قاب موبایل در راستای خرید دستگاه چاپ روی قاب موبایل و چاپ سابلیمیشن دستگاه چاپ مستقیم و پرینتر چاپ مستقیم برای پرینتر چ

مشاهده همه ی 1 نظر
شرکت اریکه تجارت پایتخت
شرکت اریکه تجارت پایتخت

دستگاه چاپ روی قاب موبایل دستگاه چاپ سه بعدی دستگاه چاپ

 لینک
دستگاه چاپ روی قاب موبایل دستگاه چاپ سه بعدی دستگاه چاپ
دستگاه چاپ سه بعدی پنوماتیک

دستگاه چاپ روی قاب موبایل دستگاه چاپ سه بعدی دستگاه چاپ تیشرت دستگاه چاپ روی تیشرت خرید دستگاه چاپ تیشرت دستگاه چاپ روی لیوان جهت چاپ روی قاب موبایل شرکت اریکه تجارت فروشنده دستگاه چاپ روی قاب موبایل.
دستگاه چاپ سه بعدی سابلیمیشن برای اولین بار در ایران از طریق این دستگاه میتوانید بر روی تمامی سطح محصول مورد نظر چاپ نمایید.جهت خرید دستگاه چاپ روی قاب موبایل به وب سایت www.ariketejarat.com مراجعه نمایید.
مزایای این دستگاه نسبت به دستگاههای پرس حرارتی:
- چاپ عکس بر روی تمامی سطح محصول ، شما میتوانید از طریق این دستگاه بر روی تمامی نقاط لیوان چاپ نمایید حتی دسته و کف لیوان همچنین انکان چاپ بر روی تمامی سطح بشقاب را نیز برای شما فراهم می آورد.
- از طریق این دستگاه میتوانید در یک زمان واحد 12 لیوان همزمان چاپ نمایید 2 بشقاب و 4 قاب موبایل
- استهلاک پایین این دستگاه نسبت به دستگاههای پرس حرارتی نیازی به پرس و فشار نیست
- کیفیت چاپ به مراتب بهتر از دستگاههای پرس حرارتی
- کارایی به مراتب ساده تر و طراحی کاربردی تر دستگاه که فضای کمتری را اشغال نماید.
- سازگاری با سیستم چاپ سابلیمیشن
دستگاه چاپ روی قاب موبایل
چاپ قاب موبایل
دستگاه چاپ قاب موبایل
چاپ تیشرت
دستگاه چاپ تیشرت
خرید دستگاه چاپ تیشرت
همچنین

برای اولین بار در ایران فروش لیوانهای سفید پلیمری کیفیت بهتر ، سبکتر ، با دوام تر و نشکن ، قابل استفاده در مایکروریو ، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی آماده تحویل در تهران و شهرستانها.
شرکت اریکه تجارت پایتخت بزرگترین واردکننده انواع دستگاههای چاپ حرارتی(دستگاه چاپ لیوان ، دستگاه چاپ بشقاب ، دستگاه چاپ تیشرت و سطوح صاف از قبیل چاپ بر روی تیشرت ، سرامیک ، پازل ، پد موس دستگاه چاپ روی کلاه آماده ارائه خدمات به عکاسی ها ، آتلیه ها و شرکت های تبلیغاتی سراسر کشور میباشد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شرکت اریکه تجارت پایتخت
شرکت اریکه تجارت پایتخت

در حال حاضر عرضه این خودکار توسط شرکت اریکه تجارت پایتخت

در حال حاضر عرضه این خودکار توسط شرکت اریکه تجارت پایتخت

در حال حاضر عرضه این خودکار توسط شرکت اریکه تجارت پایتخت توسط وب سایت www.ariketejarat.com صورت گرفته است و آماده جذب نمایندگی سراسر کشور میباشد..

این خودکار با اندازه ای بزرگتر از خودکار معمولی با داشتن نوک گرمایشی، پلاستیک موجود بعنوان جوهر خود را گرم کرده و بر اساس نیاز کاربر به بیرون ترشح می‌کند.


مشاهده همه ی 9 نظر
شرکت اریکه تجارت پایتخت
شرکت اریکه تجارت پایتخت

عرضه خودکار سه بعدی در ایران باقیمت بازارهای جهانی خودکار

 لینک
عرضه خودکار سه بعدی در ایران باقیمت بازارهای جهانی خودکار

عرضه خودکار سه بعدی در ایران باقیمت بازارهای جهانی

خودکار سه بعدی که برای اولین بار در انگلستان عرضه گردید اکنون در بازار داخلی توسط شرکت بازرگانی  اریکه تجارت پایتخت آماده عرضه در بازارهای داخلی  میباشد

·        

به گزارش سایت آفتاب این خودکار به کاربران خود این امکان را می‌دهد، تا بتوانند با استفاده از آن اقدام به طراحی نوشته‌ها و طرح های سه بعدی کنند.

خودکار سه بعدی  با داشتن قابلیت ترشح و تزریق پلاستیک می تواند امکان ایجاد اشکال سه بعدی را برای افراد فراهم کند.

در حال حاضر عرضه این خودکار توسط شرکت اریکه نجارت پایتخت توسط وب سایت www.ariketejarat.com صورت گرفته است و آماده جذب نمایندگی سراسر کشور میباشد..

این خودکار با اندازه ای بزرگتر از خودکار معمولی با داشتن نوک گرمایشی، پلاستیک موجود بعنوان جوهر خود را گرم کرده و بر اساس نیاز کاربر به بیرون ترشح می‌کند.

این پلاستیک در دمای معمولی به سرعت خشک شده و کاربر می‌تواند با استفاده از آن به راحتی اقدام به ایجاد اشکال سه بعدی نماید.

این خودکار همچنین می تواند برای تعمیرات جزئی اشیاء، طراحی ظاهر وسایل شخصی مانند پوشش تلفن همراه، و فعالیت های مشابه مورد استفاده قرار گیرد.

کاربران می توانندخود کار سه بعدی را بر تمام سطوح از جمله پلاستیک مورد استفاده قرار دهند. 

افزایش خلاقیت و نواوری در دانش آموزان ,

ایجاد طرح های مبتکرانه توسط دکوراتورها ,

ارائه طرح های هنری توسط دانشجویان و هنرمندان رشته های هنری

 ورزش فکری در اوقات فراغت

 

مشاهده همه ی 2 نظر
شرکت اریکه تجارت پایتخت
شرکت اریکه تجارت پایتخت

دستگاه چاپ سه بعدی سابلیمیشن برای اولین بار در ایران از

دستگاه چاپ سه بعدی سابلیمیشن برای اولین بار در ایران از طریق این دستگاهمیتوانید بر روی تمامی سطح نحصول مورد نظر چاپ نمایید.
مزایای این دستگاه نسبت به دستگاههای پرس حرارتی:
- چاپ عکس بر روی تمامی سطح محصول ، شما میتوانید از طریق این دستگاه بر روی تمامی نقاط لیوان چاپ نمایید حتی دسته و کف لیوان همچنین انکانچاپ بر روی تمامی سطح بشقاب را نیز برای شما فراهم می آورد.
- از طریق این دستگاه میتوانید در یک زمان واحد 12 لیوانهمزمان چاپ نمایید 2 بشقاب و 4 قاب موبایل
- استهلاک پایین این دستگاهنسبت به دستگاههای پرس حرارتی نیازی به پرس و فشار نیست
- کیفیت چاپ به مراتب بهتر از دستگاههای پرس حرارتی
- کارایی به مراتب ساده تر و طراحی کاربردی تر دستگاه که فضای کمتری را اشغال نماید.
- سازگاری با سیستم چاپ سابلیمیشن
همچنین

برای اولین بار در ایران فروش لیوانهای سفید پلیمری کیفیت بهتر ، سبکتر ، با دوام تر و نشکن ، قابل استفاده در مایکروریو ، قابل شستشو در ماشین ظرفشویی آماده تحویل در تهران و شهرستانها.
شرکت اریکه تجارت پایتخت بزرگترین واردکننده انواع دستگاههای چاپ حرارتی(دستگاهچاپ لیوان ، دستگاه چاپ بشقاب ، دستگاه چاپ تیشرت و سطوح صاف از قبیلچاپ بر روی تیشرت ، سرامیک ، پازل ، پد موس دستگاه چاپ روی کلاه آماده ارائه خدمات به عکاسی ها ، آتلیه ها و شرکت های تبلیغاتی سراسر کشور میباشد.این دستگاهها عکس شما را در ظرف 3 دقیقه بروی لیوان ساده و لیوان جادویی و تیشرت و کلاه و ...چاپ و تحت هیچ شرایطی این نوع چاپ پاک نخواهد شد.گفتنی است حجم کوچک و وزن بسیار سبک این دستگاه ها موجب گردیده تا جایگاه مناسبی در صنعتچاپ دستی در دنیا پیدا کند .کارکرد با این دستگاهها بسیار ساده و استقبال مشتریان بسیار زیاد است .هزینه چاپ بر روی این محصولات از طریق دستگاههای چاپ پرس حرارتی یا سابلیمیشن کمتر از 200 تومان میباشد که با توجه به کیفیت بالا و 6 رنگ آن بسیار به صرفه است جهت اطلاع بیشتر حتما با ما تماس حاصل فرمایید.(چاپ بر رویلیوان بشقاب تیشرت کریستال سرامیک و کلاه)
قابل توجه شرکتها و سازمانها شما می توانید با تهیه یک دستگاه هشت کاره هدایای تبلیغاتی خود را ، خود تولید و از واسطه گری ها نجات یابید.
یک هدیه فوق العاده چاپ عکس روی لیوان(چاپ روی لیوان) معمولی لیوان جادویی (لیوان حرارتی)بشقاب و تیشرت سرامیک پازل ام دی اف آلمینیوم در هر جای ایران که هستید .ما عکس شما را با کیفیت باور نکردنی برروی لیوان بشقاب و تیشرت

مشاهده همه ی 2 نظر