لحظه  بروز رسانی 
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

دکوراسیون عشقی دکوراسیون داخلی این آپارتمان در دو طبقه توسط گروه

 لینک
دکوراسیون عشقی دکوراسیون داخلی این آپارتمان در دو طبقه توسط گروه

دکوراسیون عشقی
دکوراسیون داخلی این آپارتمان در دو طبقه توسط گروه طراحی Ki Design و به درخواست مشتری، با ایده ای برگرفته از ایجاد فضا ای آرام و با نشاط انجام پذیرفته است. 
طبقه اول شامل نشیمن، آشپزخانه و فضای غذا خوری و اتاق کودکان می باشد و طبقه دوم شامل اتاق خواب مستر، اتاق کار، اتاق مهمان و حمام است. 
اتاق نشیمن با پنجره های عمودی و مبلمان مدرن خود، محیطی عمومی و سرگرم کننده و به عنوان نقطه ی مرکزی خانه طراحی شده است، همچنین وجود سرسره ی ارتباطی میان طبقه اول و دوم، نشیمن را به محیطی سرگرم کننده و متفاوت تبدیل کرده است. 
یکی از ویژگی های برجسته مبلمان به کار رفته در دکوراسیون این خانه استفاده از رنگ آبی فیروزه ای به صورت لکه های رنگی و در قسمت ها و قطعات خاصی از مبلمان است که علاوه بر حفظ ایده و روند طراحی در طبقات مختلف، جذابیت رنگی محیط را افزایش داده است. 
وجود پارتیشنی از گیاهان تزیینی به عنوان جداکننده ی آشپزخانه و نشیمن، علاوه بر جداسازی هوشمندانه ی فضا ها، جلوه ای طبیعی و با طراوت را به محیط آشپزخانه بخشیده است.
www.artimandec.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

نورپردازی اتاق خواب نورپردازی کلی و نورپردازی محاصره شده (محصور):  می

 لینک
نورپردازی اتاق خواب نورپردازی کلی و نورپردازی محاصره شده (محصور):  می

نورپردازی اتاق خواب

نورپردازی کلی و نورپردازی محاصره شده (محصور): 
می توانید با کمک وسایل نورپردازی سقفی مانند لوستر یا دیوارکوبهایی که هر کدام نور را رو به طرف پا یین منتشر می کنند تامین شود. کنج ها و گوشه ها فضا های مناسبی هستند تا با استفاده از لامپهای فلورسنت در آنجا، نور کلی فضا را تامین و در مصرف انرژی برق هم صرفه جویی کنید.

نورپردازی کنار تخت خواب :
این نوع نورپردازی مناسب مطالعه قبل از خواب و زمانی که روی تخت خواب خود دراز کشیده اید می باشد. برای این نوع نورپردازی می توان از یک چراغ مطالعه و یا آباژور، روی میز کنارتختی استفاده کرد و یا اگر دلتان نمی خواهد فضای روی میز کنار تختتان اشغال شود، میتوانید از انواع چرا غهای دیواری که دارای بازوی قابل تنظیم هستند استفاده کنید. 

چرا غهای کودکانه یا چرا غهایی که سبک و مدلی خاص و جالب توجه برای کودکان دارند راهی مناسب برای ایجاد سبک و جذابیت در دکوراسیون اتاق بچه ها هستند. این نوع چرا غها و وسایل روشنایی را متناسب با سلیقه و علاقه فرزند خودا نتخاب و درا تاق واستفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

www.artimandec.ir ده راه برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه 1- بکوشید تا

 لینک
www.artimandec.ir ده راه برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه 1- بکوشید تا

www.artimandec.ir
ده راه برای بزرگتر جلوه دادن آشپزخانه
1- بکوشید تا جایی که امکانش را داریداز انواع کوچک و کم حجم وسایل و تجهیزاتی چون یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی استفاده کنید. اگر همه وسایل موجود در آشپزخانه اندکی ظریف تر و کوچک تر از اندازه های معمول انتخاب شوند، به مقدار زیادی در فضا صرفه جویی خواهد شد.

2- استفاده از رنگ های ملایم و روشن به بزرگ تر به نظر آمدن فضا کمک شایانی می کند. برای نمونه می توان همراه با کابینت های کرم رنگ، برای دیوارها از رنگ بژ استفاده کرد یا اگر نمی خواهید از رنگ های خنثی استفاده کنید، می توانید از رنگ سبز ملایم یا زرد روشن استفاده کنید.

3- اگر از کابینت هایی با درهای آینه ای در آشپزخانه استفاده شود آشپزخانه بزرگ تر به نظر می رسد. و یا می توان برای تعدادی از کابینت ها از درهای شیشه ای استفاده کرد و درونشان ظرف های کریستال و شیشه ای بگذارید تا درخشش آن ها فضای آشپزخانه را روشن تر کند.

4- وسایلی چون سرویس کفگیر ملاقه و جاروشارژی را از نوعی انتخاب کنید که بتوان روی دیوار نصب کرد ؛تا در فضای کشوها و روی کابینت ها صرفه جویی شود.

5- یک یا دو کابینت را در طرحتان از کف تا سقف آشپزخانه در نظر بگیرید تا هم قفسه های بیشتری برایتان داشته باشید و هم سقف آشپزخانه بلندتر به نظر آید.

6- حتماً بخش بالای کابینت ها را با لامپ های هالوژن نور پردازی کنید تا زمانی که آنها را روشن می کنید فضایی شیک ایجاد شود و روی سطح کابینت های زیرین روشن شود.

7- سقف آشپزخانه را با رنگ های روشن رنگ آمیزی کنید و شاید بهتر باشد اندکی نور غیر مستقیم به آن بتابانید. این کار سقف را روشن تر و بلندتر و در نتیجه آشپزخانه را بزرگ تر نشان می دهد.

8- می توانید برای روی سینک ظرفشویی قطعه ای متحرک از جنس سطح کابینت ها در طراحیتان تازمانی که با سینک کاری ندارید ان را روی سینک قرار دهید تا سطح کار شما وسیع تر و بیشتر شود.

9- وسایل پر کاربرد را در دسترس بگذارید و وسایل دیگر را در کمد ها و کابینت ها جایگذاری کنید. هرچه آشپزخانه شما خلوت تر باشد فضا بزرگ تر به چشم می آید.

10- بهتر است اگر آشپزخانه تان پنجره دارد از پرده های نازک و کم چین استفاده کنید تا راه ورود نور خورشید به درون آشپزخانه مسدود نشود. 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

www.artimandec.irما به شما پیشنهاد می‌كنیم كه از این قوانین و باورهای

 لینک
www.artimandec.irما به شما پیشنهاد می‌كنیم كه از این قوانین و باورهای

www.artimandec.ir

ما به شما پیشنهاد می‌كنیم كه از این قوانین و باورهای معروف در طراحی مانند این كه رنگ‌های روشن باعث بزرگ‌تر به نظر رسیدن فضا می‌شوند و یا ستون‌ها یا خطوط عمودی از نظر بصری باعث توهم مرتفع‌تر بودن سقف می‌شوند فاصله بگیرید و كمی از آن‌ها دوری كنید. رویكردهای مدرن و جدید طراحان داخلی و دكوراتورها در این زمینه بسیار خلاقانه‌تر است و ایده‌های متفاوت و جذاب‌تری را در اختیار شما قرار می‌دهد. ما در این مطلب ایده هایی برای طراحی فضاهای كوچک را با شما در میان می‌گذاریم و شما هم می‌توانید بر اساس نیازهایتان از این ایده‌ها در طراحی داخلی خانه خود استفاده كنید.

رنگ های روشن
آیا می‌خواهید اتاق نشیمن خانه شما عاشقانه‌تر و خاص‌تر شود؟ برای رسیدن به چنین فضایی كافی است در اتاق نشیمن خانه خود از یك كاناپه، چند چراغ، و چند شی تزئینی (مانند شمع) به رنگ روشن (رنگ‌های مانند صورتی یا آبی كم‌رنگ) استفاده كنید. اجزای دیگر اتاق را نیز می‌توانید به رنگ‌های روشن و حتی رنگ سفید درآورید.

مقادیر اندک رنگ های سیاه و سفید
اگر كلیت رنگ‌های اتاق نشیمن خانه شما به رنگ روشن باشد، آن‌گاه تعادل بصری میان رنگ‌های تیره و روشن از بین می‌رود. برای حل این مسئله بهتر است از مقادیر اندكی رنگ سیاه یا خاكستری تیره استفاده كنید. در این حالت فضای شما حجم پیدا می‌كند و تعادل بصری در آن ایجاد می‌شود.

كاناپه ای به رنگ روشن
آیا می‌خواهید فضای شما به سرعت سرزنده و شاداب شود؟ نیمكت- كاناپه‌ای پف‌كرده به رنگ ارغوانی با كوسن‌های مناسب به كار شما می‌آید. این تركیب رنگی باعث می‌شود فضاهای كوچك روشن‌تر و حتی بزرگ‌تر به نظر برسند.

چارچوب هایی به رنگ روشن
آیا فضای شما فاقد رنگ‌های غنی است؟ برای حل این مسئله نیازی نیست كه كل دیوارها را دوباره رنگ كنید و یا پرده‌ها را تغییر دهید، فقط كافی است چارچوب‌های اتاق نشیمن را به رنگ روشن (مثلا رنگ نارنجی) درآورید.

رنگ متفاوت
یک رنگ را به عنوان رنگ متفاوت انتخاب كنید؛ رنگی كه با دیگر رنگ‌های به كار رفته در اتاق نشیمن شما متفاوت باشد. این رنگ می‌تواند در قالب مجسمه‌های كوچك، چراغ‌ها، برچسب‌ها، كوسن‌های تزئینی، قاب عكس‌ها، تابلو های نقاشی و غیره به فضا اضافه شود. برای مثال در عكس اول این مطلب رنگ متفاوت رنگ قرمز است.

مربع های رنگی
با استفاده از فرم‌های مربع مانند به اتاق نشیمن  خود شكل دهید؛ شكل مربع می‌تواند در قالب چارچوب‌ها، باكس‌ها، و یا كابینت‌ها به فضا اضافه شود. اگر این شكل‌ها را رنگ كنید، آن‌گاه حس و حالی سرزنده و جوانانه به اتاق نشیمن شما اضافه می‌شود.

رنگ سفید
برای استفاده از رنگ سفید می‌توانید آن را در قالب یك جفت صندلی تاشو، یك میز پذیرایی، و یا یك چراغ به كار ببرید. این تركیب در هر فضایی قابل استفاده است و باعث می‌شود اتاق نشیمن شما بزرگ‌تر و روشن‌تر به نظر برسد. البته باید بدانید كه پس‌زمینه این وسایل باید به رنگ دیگری باشد. مثلا در پشت این وسایل سفید رنگ می‌توانید از سطوحی به رنگ روشن و سطوحی متشكل از چند رنگ استفاده كنید.

رنگ خاكستری
چه كسی گفته كه رنگ خاكستری كسل‌كننده است؟ یك دیوار خاكستری را با اشیای تزئینی به همین رنگ پر كنید و در كنار آن از منسوجات و پارچه‌هایی هماهنگ بهره بگیرید. در این حالت اتاق نشیمن شما جزیره صلح و آرامش می‌شود و قطعا هیچ فضایی را به اندازه آن دوست نخواهید داشت.

رنگ ارغوانی جادویی
می‌توانید كوسن‌ها، روكش‌های مبلمان، و میز پذیرایی را به رنگ ارغوانی دربیاورید. این رنگ باعث ایجاد یك تنالیته رنگی متفاوت در اتاق نشیمن شده و باعث می‌شود تا حواس دیگران از كوچك بودن فضا پرت شود، زیرا این رنگ رازهای یك فضا را پنهان می‌كند و یك جادوی زنانه در خود دارد.

رنگ خردلی تند
اگر می‌خواهید از رنگ‌های روشن در اتاق نشیمن خود استفاده كنید و در عین حال نمی‌خواهید این فضا بیش از حد خام و زمخت به نظر برسد، یكی از دیوارها را به رنگ خردلی درآورید. در این حالت فضای شما به سرعت جذاب و زیبا می‌شود. اگر می‌خواهید حس و حالی قدیمی در اتاق نشیمن شما ایجاد شود، در كنار رنگ خردلی از یك كاناپه یا كوسن‌هایی به رنگ آبی استفاده كنید.

www.artimandec.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کاغذ دیواری
کاغذ دیواری

فروش ویژه انواع کاغذ دیواری ، لمینت، پوستر، کفپوش، پارکت. و

 لینک
فروش ویژه انواع کاغذ دیواری ، لمینت، پوستر، کفپوش، پارکت. و

فروش ویژه انواع کاغذ دیواری ، لمینت، پوستر، کفپوش، پارکت.... و سایر محصولات دکوراسیون در سایت

www.artimandec.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید