افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
لحظه  بروز رسانی 
Atiiiiii♥♥
خوشتیپخوشتیپ
Atiiiiii♥♥

17652152467609037689.jpg

هزار ساعت عشق بود و

یک بوسه ی یواشکی !

الان هزار ساعت بوسه ی علنی هست !

ولی دریغ از یک لحظه عشق ...

مشاهده همه ی 76 نظر
رها از دنیا
رها از دنیا

91964621870229927736.gif
لبیک یا محمد


524.gif

بسم الله الرحمن الرحیم
حضرت محمد (ص)


http://sonyup.ir/uploads/141280130357212.gif
میدانم که شما هم همچون تمام مسلمانان از اهانت به پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) به خشم آمده اید و چهره واقعی صهیونیسم و آمریکا را بار دیگر دیده اید . این برای اولین بار نیست که به دین و پیامبر و قرآن ما اهانت میشود ، ما سالهاست که صهیونیسم را شناخته ایم.دوستان عزیز آیا کسانی که این اهانت ها را به مقدسات ما میکنند همان هایی نیستند که هالیوود را اداره میکنند و جشنواره های فیلم را برپا می دارند!دوستان عزیز اگر شما عاشق پیامبر هستید و از این واقعیت دلخور ، بدانید که برای دفاع از ارزشهایمان باید مقابل دشمنان ایستاد . جهاد بر همه واجب است و اکنون در این جنگ رسانه اگر ساکت بنشینیم از جهاد در راه خدا دور شده ایم.دشمن سلاح گرم را کنار گذاشته و سلاحی قدرتمند تر بدست گرفته و افکار جوان ها را نشانه رفته است. اهانت به پیامبران، قدّیسان و افراد مورد احترام ادیان و مذاهب، عملی است که هیچ مکتب و مرامی آن را نمی‏پذیرد. بنابراین کسانی که دست به اهانت به پیامبر اکرم(ص) می‏زنند پیرو هیچ دین و مکتبی نیستد؛ بلکه از شیطان پیروی می‏کنند. دلیل اصلی این اهانت‏ها در موارد سابق، عدم شناخت واقعی از آموزه‎های حکیمانه و الهی اسلام و قرآن بوده است.آن هم توهین به پیامبر خوبی ها.در جهان کنونی، اخلاقیات و زندگی اخلاقی در اثر متزلزل شدن نظام های ارزشی و سست شدن مبانی مقدسات مورد تهدید قرار گرفته، با ثبات ترین عقاید دینی از وی گرفته شده، اندیشه های مکانیکی و عاریتی جایگزین آن گردیده و انسان با آشفتگی های گوناگون درونی و بیرونی مواجه شده که مهم تر از همه بحران معرفت دینی است.الگوی اخلاقی- تربیتی پیامبر اکرم(ص)، به دلیل وجود دو شاخصه؛ یکی در شخص پیامبر اکرم (ص)؛ و دیگری در شریعت و آیینی که آن حضرت از سوی خداوند برای هدایت بشریت آورده است، مناسب ترین و نیکوترین الگوی تربیتی است.


http://sonyup.ir/uploads/141280130357212.gif
برای حمایت از رسول مهربانی لایک وبازنشر یادتون نره لطفا


91964621870229927736.gif

نظرات برای این پست غیر فعال است
...
آروم و عادیآروم و عادی
...

(درباره حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم)
ظهور اسلام در پرتو مجاهدت‌های نبی اعظم(ص) نقطه عطف تاریخ بشری است، که دستاوردهای بی‌شمار، پیشرفت همه جانبه تمدن کنونی را فرا روی بشریت قرار داده است. کمترین دستاورد این شجره پاک آسمانی گسترش خواندن، نوشتن و عالم‌گیر شدن علوم در جهان اسلام و انتقال این علوم ابتدا به اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلستان و… سایر ملل و دول اروپا و سپس همه جهانیان شد، به طوری که بدون این نقطه عطف آسمانی هرگز تمدن‌هایی چون روم، مصر و ایران باستان راهی به تمدن کنونی نداشتند. دلایل تاریخی این حقیقت غیر قابل انکار بی‌شمار است: یکی از این دلایل اقرار مکرر دانشمندان اسلامی و خصوصاً غیر اسلامی و اروپایی به این حقیقت عظیم است که نمونه کوچکی از آن را می‌گوییم.

دانشمندان به نام این جوامع بر خلاف تلاش‌های مذبوحانه و توهین آمیز نه تنها پیامبر اسلام را از بزرگان طراز اول تمدن دینی می‌دانند، بلکه با صراحت تمام بر جهانی شدن دین اسلام ـ به علت مزایای بی شمار آن ـ اقرار نموده‌اند. و شاید توجه به این واقعیت‌ها توهین کنندگان را به درد آورده و آن‌ها را به ورطه بی فرهنگی و توهین کشانده است.

کارل مارکس، فیلسوف، سیاستمدار و انقلابی آلمانی الاصل در قرن ۱۹ با درک عمیق از شخصیت پیامبر عظیم الشأن اسلام چنین اظهار می‌دارد: محمد مردی بود که… از میان مردمی بت پرست با اراده آهنین برخاست و آنان را به یگانه پرستی دعوت کرد و در دل‌های ایشان جاودانی روح و روان را بکاشت، بنابراین او را نه تنها باید در ردیف مردان بزرگ و برجسته تاریخ شمرد، بلکه سزاوار است که به پیامبری او اعتراف کنیم و از دل و جان بگوییم که او پیامبر خدا بوده است وقتی محمد(ص) دعوت خود را در مکه آغاز کرد، قبایل عرب در تضاد و از هم گسستگی دائمی به سر می بردند. هر قبیله ای قوانین داخلی خود را برپاداشته و در جنگ دائمی با سایر قبایل به سر می برد. اتحاد معنای خود را از دست داده و زندگی در لوای یک قانون همسان که بتواند جایگاه آن ها را در تمدن جهان مشخص سازد، غیرممکن به نظر می رسید. حجازگویی محکوم به بربریت و خشونت بود و هیچ نشان و رنگی از تمدن در آن یافت نمی شد. ۲۳ سال بعد، وقتی محمد(ص) در ۸ ژوئن ۶۳۲ از دنیا رفت، توانسته بود کلیه قبایل عرب را به دور یک پرچم گرد آورد. این واقعه ای گران به حساب می آمد. با آن که بسیاری از اعراب بدوی(صحراگرد) هنوز در دنیای بت پرستی خود در خفا به سر می بردند. محمد(ص) نیز این را به خوبی می دانست، اتحاد آنان عملی و غیرقابل گسستن شده بود. محمد(ص) نیز این را به خوبی می دانست، اتحاد آنان عملی و غیرقابل گسستن شده بود. محمد(ص) دارای ذوق و استعداد سیاسی خیلی بالایی بود. او شرایط داخلی زندگی آن ها را به کلی عوض کرد و ضمن رهایی از خشونت های بی حاصل و پراکندگی قبیله ای، هویت جدیدی برای قوم عرب ایجاد نمود. آن ها فرهنگ اصیل خود را بازیافته و تحت رهنمودهای محمد(ص) به آنچنان باوری رسیدند که در ظرف مدت صدسال، امپراطوری عرب از جبل الطارق تا هیمالیا وسعت یافت.
من می خواستم شخصیت محمد(ص) را به صورت واقعی تا آن جا که قدرت دارم، مجسم کنم… او با کمال اعتقاد به خود نشو و نمو کرد. بزرگ و کوچک در کارهای خود جهت مشورت به او مراجعه می کردند. او زندگی خود را با زحمت از دست مزد خود می گذراند. او ثروتی نداشت و به دست مزد خود اکتفا می کرد. سرمایه او در جوانی راست گویی، امانت داری، پاک دامنی و اخلاص بود. همین صفات کمال، بهترین و پر ارزشترین ثروت هاست. آری، چنین بود اوصاف شایسته محمد(ص) در میان اجتماعی که نه اخلاق داشت و نه کمال را درک می کرد.

درستی و صداقت محمد(ص) بود که مردم اطرافش را تحت تاثیر قرار می داد. تازه مسلمان، مسحور افسون شمشیر محمد(ص) نشده بودند. بلکه کلام تاثیرگذار، قاطع، ناب و بدیع محمد(ص) که مستقیماً از قلب هستی یعنی همان آفریننده جهان برخاسته بود، آنان را شیفته و مسحور کرده بود. جست و جو برای یافتن حقیقت غایی- و نه جاه طلبی- محمد(ص) را به طرح این پرسش ها برانگیخته بود: حیات چیست؟ مرگ چیست؟ من به چه باید باور داشته باشم؟ وظیفه من در این دنیا چیست؟

بگذار او را هر چه می خواهند بنامند. هیچ امپراطوری با تاج و دیهیم خویش چنین مورد اطاعت واقع نشده است که آن مرد در عبای ساده دست دوخت خود. او که طی ۲۳ سال متحمل سخت ترین مصایب و آزمایش های زندگی شد و مشقات فراوان بر او گذشت. من شخصاً تمام خصوصیات یک قهرمان راستین را در او مجسم می بینم. همین و بس. این حکم قرآن بود، همان رحمت الهی و پاداش اخروی که محمد(ص) به پرهیزکاران نوید داد.مرگ او و پیروزی او بعد از مرگ، همه گواه بر عدم هوی خواهی اوست. ایمانی راسخ به او قدرت داد تا یک عقیده دینی را اصلاح کند. این عقیده دینی دو اقرار دارد: یگانگی خدا و غیر مادی بودن او.

مشاهده همه ی 758 نظر
6=6+6-sajad
ناراحتناراحت
6=6+6-sajad


دوستان واقعا مشکل کشورمون چی هس؟؟


5j33songqblwjl9qimex.jpg


23x6nl0k990w062zgu65.jpg


واقعا مشکل پسرای جامع مون هستن ؟؟


d3bumvjqvvzvjn3mqtrh.jpg


ajoy7qt8d2oeoiz80ai8.jpg
bqvfascyl1gxnzws88c9.jpg

یا هم مشکل بی پولی کشورمون هس مجبور به تن فروشی میشن؟؟؟


pcy2358wju9htulmm9kb.jpg

bqmrxo1a8xtq1c6u45v5.jpg

dvkvsdzcax3fqy4d8j1z.jpgیعنی واقعا با این کارها بی حجابی از کشورمون برداشته میشه؟؟فک نکنمdu5a9hf5mo05o8bge3a9.jpg

sik7d7ea5jupgyhrewvs.jpg


حاجی ها چند بار میخواین برین مکه عکس یادگاری بگیرین؟؟no1p1scmk0ifvaizdz23.jpg
خب مسئولین واقعا مشکل مون چیه ؟میشه جواب بدین ؟hg4mrfoazoxu6p6hkzxi.jpgهه فک نکنم مشکلی داشته باشیم خوش باشینjxy7c1j102ckuxm7172w.jpg

نظرات برای این پست غیر فعال است
6=6+6-sajad
ناراحتناراحت
6=6+6-sajad

نمیدونم چرا هر وقت دلم ازکسی میگیره پست میزارم!!هان؟


64rkm0y4l8pbsik1k5wq.jpg

پس بی خیال چیزی که رفتنی هس !


2n83mt0tivgvhryelhq6.jpg

اخه چی بگم ؟؟اصلا چی میتونم بگم!!

هه همه میگن سلامتی! پس منم میگم پیک اولو بزن به سلامتی خودت!!نوش

es9yjltmdmdwynayq4cz.jpg

پیک دومم به سلامتی اون دختری که فک میکنه به هیچ کسی پاء نمیده

اما مثل قفلی هس که با هر کلیدی باز میشه!!!

uzw179ebpfw5ykc95smi.jpg

این پیک هم به سلامتی پسری که دید طرف رفتنی ست

کنار ایستاد....

و راه باز کرد

به همین سادگی {-60-}

iccfp3m707auyljrh9z0.jpg

اینم پیک اخرهم به سلامتی کسی که دوستش داری و لیاقتشو داره بزن!!نوش


uvv7hoq3y13x19zx5bi3.jpg


میگویند خسته نباشی ... کوه کندی!!

هه اما نمیدونه دل کندم از کسی که کوهم بود.

نظرات برای این پست غیر فعال است
•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●• دانیال •●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•
آروم و عادیآروم و عادی
•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●• دانیال •●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•

 

به این میگن مرد !

عکس های خنده دار آخر هفته (157)

مشاهده همه ی 10 نظر
ashkan
ashkan

به خداحافظی تلخ تو سوگند نشد/که تو رفتی دلم ثانیه ای بند نشد/لب تو میوه ممنوع ولی لبهایم  هر چه از طعم لب سرخ تو دل کند نشد/با چراغی همه جا گشتم وگشتم در شهر هیچ کس"هیچ کس اینج به مانند نشد/هر کسی در دل من جای خودش را دارد جانشین تو در این سینه خداوند نشد/خواستند از بگویند شاعرها عاقبت با طعم شرم نوشتند:نشد!!!!!!

مشاهده همه ی 9 نظر