لحظه  بروز رسانی 
saeed
مهربونمهربون
saeed

چه اقداماتی هنگام شکستن کلید گاوصندوق باید انجام داد؟ مناسب‌ترین

 لینک

چه اقداماتی هنگام شکستن کلید گاوصندوق باید انجام داد؟
مناسب‌ترین روش برای برطرف کردن این روش این است که در ابتدای امر خونسردی خود را حفظ کنید، سپس به کارشناسان و متخصصان مربوط مراجعه کنید در صورتی که این افراد را نمی‌شناسید با شرکت سازنده‌ی گاوصندوق‌تان تماس بگیرید و جریان را بازگو کنید تا کارشناسان آن در این زمینه شما را راهنمایی کنند به صورتی که آسیب یا خطری شما را تهدید نکند و فرایند باز شدن درب دستگاه نیز به سرعت هرچه تمام‌تر انجام شود.

ساختن کلید گاوصندوق
یکی از روش‌هایی که هنگامی که کلید گاوصندوق شکسته می‌شود و یا گم شدن آن وجود دارد این است که شما می‌توانید کلید جدیدی را بسازید، اما این کار به هیچ وجه اصولی نیست زرا در بیشتر موارد کار نمی‌کند در حقیقت یک کلید ساز توانایی لازم را ندارد که بتواند گاوصندوق شما را به صورتی که مورد انتظار شما است باز کند. چرا که این کار نیاز به تخصص و مهارت دارد.

راهکارهای دیگر بعد از شکسته شدن کلید گاوصندوق
راهکار دیگری که بعد از شکسته شدن کلید گاوصندوق می‌تواند به شما کمک کند این است که از کلیدهای چند محور استفاده کنید این کلید‌های به این شکل طراحی شده‌اند که شما می‌توانید درب صندوق را به راحتی و آسانی در زمان کوتاهی باز کنید.
موضوع مهمی که وجود دارد این است که کلید‌ها با در نظر گرفتن زمان و استفاده درست از آن‌ها می‌باشند. نکته‌ی که وجود دارد استفاده از این کلید‌ها نیاز به یادگیری و آموزش دارد به همین دلیل در صورتی که به طور صحیح از آن‌ها استفاده نشود امکان دارد که دستگاه شما دچار آسیب‌های شدیدی شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

باز کردن گاوصندوق بدون کلید بازکردن درب گاوصندوق شاید در

 لینک

باز کردن گاوصندوق بدون کلید
بازکردن درب گاوصندوق شاید در اکثر مواقع به کار افراد نیاید ولی در برخی از موارد باز کردن گاوصندوق بدون کلید نیز لازم است. در این مقاله اطلاعات جامعی درباره روش باز كردن گاوصندوق کلیدی قدیمی و باز كردن قفل گاوصندوق برای شما توضیح داده شده است و شما در انتهای این مقاله میتوانید برای باز كردن قفل گاوصندوق بدون کلید اقدام کنید.

اگر در هنگام باز کردن گاوصندوق بدون کلید با مشکل شکستن کلید گاوصندوق مواجه شدید میتوانید مقاله ما را در این باره مطالعه کنید و برای رفع این مشکل به سرعت اقدام کنید.

در صورتی که با مطالعه کامل مقاله برای باز کردن گاوصندوق بدون کلید همچنان مشکل داشتید میتوانید با همکاران ما در گنج بان تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید. همچنین همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات تعمیر گاوصندوق و فروش گاوصندوق به شما عزیزان هستند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

شکستن کلید گاوصندوق شکستن کلید گاوصندوق اتفاقی بسیار ناخوشایند خواهد

 لینک

شکستن کلید گاوصندوق
شکستن کلید گاوصندوق اتفاقی بسیار ناخوشایند خواهد بود مخصوصا زمانی که داخل گاوصندوق مدارک مهمی داشته باشید که در دسترس نبودن آن برایتان غذاب آور باشد، نگران نباشید در این زمان راه هایی وجود دارد که به کمک آن میتوانید به راحتی از این مخمصه خلاص شوید و تعمیر گاوصندوق انجام دهید، در ادامه به هر یک از این راه ها اشاره میکنم.
در این زمان بهترین کاری که میتوانید انجام دهید در ابتدا حفظ خونسردی خود می باشد سپس از امداد صندوق کمک بگیرید، امداد صندوق یکی از بهترین شرکت هایی است که در زمان شکستن کلید، فراموشی رمز گاوصندوق، به بهترین شکل ممکن به کمک شما خواهد آمد و درب گاوصندوق را به بهترین شکل ممکن باز خواهد کرد، به طوری که هیچ گونه آسیبی به گاوصندوق شما وارد نخواهد شد و عملیات بازگشایی گاوصندوق در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.
ساختن کلید گاوصندوق یکی از راه هایی است که در زمانی که کلید گاوصندوق شکسته باشد و یا آن را گم کرده باشید میتواند به شما کمک کند، اما این روش راه اصولی نیست و در اصل روش اصلی بازکردن گاوصندوق نیست و در بسیاری از موارد کار نمی کند، یک کلید ساز نمی تواند گاوصندوق شما را به شکلی که انتظار دارید باز کند زیرا این کار تخصص تعمیر کار گاوصندوق می باشد، امداد صندوق بهترین راه بازگشایی گاوصندوق است با ما تماس حاصل نمایید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

استفاده از کلید های چند محور از دیگر اقدامات هنگام

 لینک

استفاده از کلید های چند محور
از دیگر اقدامات هنگام شکستن کلید گاوصندوق استفاده از کلید های چند محور می باشد.

نام دیگر این کلید چند محوری گاوصندوق بازکن است.

با استفاده از کلید چند محور گاوصندوق می توانید درب گاوصندوق را به راحتی باز کنید.

قبل از استفاده از این کلید حتماً باید آموزش لازم برای استفاده از آن را ببینید زیرا در صورت استفاده نادرست گاوصندوق خانگی شما ممکن است دچار آسیب های شدیدی بشود.

از سوالاتی که در زمان گم شدن کلید گاوصندوق از ما میپرسند این است که آیا راهی برای زمانی که کلید گاوصندوق گم شده وجود دارد ؟؟؟؟

یکی از راه هایی که میتوانید به عنوان گاوصندوق بازکن انجام دهید باز کردن گاوصندوق بدون کلید میباشد.

در مقاله باز کردن گاوصندوق بدون کلید به طور کامل درباره این روش توضیح داده ایم.

این کار میتواند برای شما بسیار جذاب و هیجان برانگیز باشد و با این راهکارها دیگر نگران گم شدن کلید گاوصندوق خود نباشید.

برای استفاده از کلیدهای چند محور می توانید با همکاران ما در گنج بان تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید.

طرز استفاده از کلیدهای چند محور گاوصندوق نیاز به آموزش دارد. بهتر است بدانید که کلیدهای چند محور گاوصندوق دارای شیار های مختلفی می باشد و در آن می توان خارها را تغییر داد.

طرز کار کلید چند محور گاوصندوق به این صورت می باشد که با استفاده از دانش الکترونیک و هوش مصنوعی می‌تواند فضای داخل قفل را که به صورت خالی می باشد تشخیص دهد و سپس به شکل قفل در بیاید.

با چرخش اتومات در قسمتی که قفل باز می شود می توان با استفاده از کلید چند محور قفل گاوصندوق را باز کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

ساختن کلید گاوصندوق هنگامی که کلید گاوصندوق شما می شکند

 لینک

ساختن کلید گاوصندوق
هنگامی که کلید گاوصندوق شما می شکند اولین فکری که به فکر شما می رسد این است که به نزدیک ترین کلیدسازی مراجعه کنید تا نسبت به ساختن کلید گاوصندوق اقدام کنید.

اما باید به شما بگوییم که این روش یکی از ضعیف ترین روش های موجود برای این کار است.

کلیدساز ها به هیچ عنوان نمی توانند که دقیقا کلیدی را بسازند که برای گاوصندوق مورد استفاده قرار بگیرد و این کار مخصوص یک تعمیرکار گاوصندوق است.

برای ساختن کلید گاوصندوق می توانید با شرکت ما تماس گرفته و کلید خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

راه های دیگر بعد از شکستن کلید گاوصندوق
روش دیگری برای بازکردن درب گاوصندوق شما وجود دارد که به آن کلید چندمحور می گویند.

با این کلید می توانید به راحتی درب گاوصندوق خود را باز کنید به دلیل اینکه این کلید قابلیت این کار را دارد.

اما باید در نظر داشته باشید که استفاده از این کلید چند محور به این راحتی نیست و شما باید زمانی را برای یادگرفتن و استفاده از این کلید را بگذارید.

اگر عجله دارید که سریعا به مدارک و اشیا ارزشمند خود دسترسی پیدا کنید بهتر است که همین حالا تماس بگیرید زیرا کلید چند محور چندان به کار شما نمی یاید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

ایمن کردن باز کردن گاو صندوق با تعیین رمز گاو

 لینک

ایمن کردن باز کردن گاو صندوق با تعیین رمز
گاو صندوق‌های موجود در بازار به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند: گاو صندوق‌های ضد حریق و ضد سرقت. گاو صندوق‌های ضد حریق دارای خاصیت‌های خاصی در بدنه خود هستند که مانع از آتش گرفتن آن‌ها هستند.
این نوع گاو صندوق برای مکان‌هایی که احتمال آتش سوزی در آنجا زیاد است، بیشتر از همه کاربرد دارد؛ اما مشکل اصلی آن‌ها ایمن نبودن بالا در برابر سرقت است.
گاو صندوق‌های ضد سرقت، توانایی بالایی در برابر حریق ندارند؛ اما نفوذ به آن‌ها خیلی سخت است. برای همین، اگر واقعاً به دنبال گاو صندوقی هستید که به راحتی باز نشود و ایمن باشد، بهتر است که نمونه‌های ضد سرقت را خریداری کنید.

مسئله دوم در کاهش احتمال خطر باز کردن گاو صندوق تخصیص رمز مطمئن است. قفل‌های قدیمی دارای دو گردونه شماره‌دار ساده یا حرفه‌ای روی درب بودند. در حالت کاملاً حرفه‌ای آنکه البته هنوز مورد استفاده قرار می‌گیرد، یک شماره برای باز کردن و شماره دیگر رمز گاو صندوق است.
در گاو صندوق‌های دیجیتالی جدید، یک صفحه کلید روی آن به همراه گردونه روی آن قرار دارد که شما می‌توانید رمز دیجیتالی خود را تعیین کنید. حتی گاو صندوق‌های بسیار حرفه‌ای‌تر دارای اثر انگشت هستند.

بهترین راه برای ایمن کردن باز کردن گاو صندوق خود، خرید نمونه‌ای که در ساختار آن از قفل ایمن شده استفاده شود. همچنین بهتر است که قبل از خرید نکات ایمنی رمزگذاری انواع گاو صندوق را یاد بگیرید.
اصول عمومی برای همه انواع وجود دارد؛ اما هر گاو صندوقی با توجه به ساختار خود نیاز به رعایت نکاتی دارد که شما بهتر است در ابتدا از فروشنده بپرسید. همچنین می‌توانید در دفترچه راهنما آن را مطالعه کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

مراحل باز کردن رمز تک رقمی مکانیک گاوصندوق در اولین

 لینک

مراحل باز کردن رمز تک رقمی مکانیک گاوصندوق
در اولین مرحله باز کردن گاو صندوق ابتدا باید عدد رمز تک رقمی درست در زیر شاخص عمود قرار گیرد. برای این کار باید صفحه مدرج را به سمت چپ چرخانده تا عدد رمز بر روی شاخص عمودی قرار گیرد.
این عمل را چهار بار انجام دهید و در دفعه آخر عدد صفر بر روی شاخص عمودی قرار دهید. در هر مرحله چرخش صفحه مندرج را آنقدر به سمت چپ بچرخانید تا عدد صفر با شاخص عمود هم راستا شود.
پس از چهار بار چرخش و قرار گرفتن عدد صفر روی شاخص عمودی، صفحه مدرج را به سمت راست آنقدر بچرخانید تا کاملاً بایستد. این چرخش حدودا نیم دور طول می کشد. حالا صفحه مندرج را با فشار بیشتری به سمت راست بچرخانید تا از توقف آن مطمئن شوید. نتیجه این کار آزاد شدن سیستم زبانه بندی است. حالا دستگیره را بچرخانید تا درب گاو صندوق به راحتی باز شود.

نحوه باز کردن درب گاوصندوق با رمز سه رقمی
برای باز کردن درب گاو صندوق با رمز سه رقمی باید صبورتر باشید. در این جا با حوصله و دقت بالا باید هر سه عدد رمز را یکی یکی وارد کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

روش ‌های میان ‌بر جایگزین مقداری پیچیده به نظر می ‌رسند،

 لینک

روش ‌های میان ‌بر جایگزین مقداری پیچیده به نظر می ‌رسند، اما واقعاً پیچیده نیستند.

در این لحظه، باید خاطر نشان کنم که، هیچ کدام از راه هائی که در این جا ممکن است بیاموزید را روی گاوصندوق هایی که متعلق به خودتان نیست پیاده نکنید، زیرا این کار بسیار غیر قانونی و نا مناسب است.

با این حال، اگر شما فقط در تلاش برای پیدا کردن نحوه باز کردن قفل گاوصندوق خود بدون کلید هستید، بخت با شما یار است.

نمونه‌ های معمول از روش ‌های میان بر جایگزین که می ‌توانند برای باز کردن قفل گاوصندوق بدون کلید، مورد استفاده قرار گیرند، شامل شوک وارد کردن به گاوصندوق و دست کاری آن می شود.

افراد مالک گاوصندوق اگر فقط یک کلید روی گاوصندوق خاص آن ها کار می کند، می توانند از کلید یدک استفاده کنند.

شوک وارد کردن به گاوصندوق به شما یک راه جایگزین می دهد که می توانید با آن هنگامی که به کلیدتان دسترسی ندارید، گاوصندوق خود را باز کنید.

این فرآیند به این معنی است که ساز و کار درونی قفل گاوصندوق خود را آنقدر جا به جا کنید، تا در موقعیتی ردیف شوند، که قفل باز شود.

همانند باز کردن قفل با ابزار، این فرآیند نیز برای این که بی نقص اجرا شود، نیازمند تمرین است.

به خاطر داشته باشید که این راه حل بر روی همه ی گاوصندوق های کلید دار کار نمی کند.

همه این ها بستگی به ماهیت زبانه قفل شما دارد. لازم به ذکر است که این روش، برای گاوصندوق های با امنیت بالا، که ساخته شده اند تا در برابر نیرو های خارجی مقاومت کنند، موثر نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

روش باز کردن گاوصندوق رمزدار دیجیتال در ادامه مقاله باز

 لینک

روش باز کردن گاوصندوق رمزدار دیجیتال
در ادامه مقاله باز کردن گاوصندوق قدیمی قصد داریم که روش بازکردن گاوصندوق رمزدار دیجیتال را توضیح دهیم.

برای انجام این کار ابتدا شاسی ریست را از داخل گاوصندوق می زنیم، سپس می توانیم که رمز گاوصندوق دیجیتال راتغییر دهید.

حال یک رمز ۶ رقمی که از قبل انتخاب کرده ایم و اطمینان داریم فراموش نمی کنیم را وارد نموده و دکمه ستاره (*) را از روی صفحه کلید می زنیم.

به همین راحتی رمز گاوصندوق شما به رمز جدید تغییر نمود.

روش بعدی برای باز کردن گاوصندوق رمز دار دیجیتال این است که برای تغییر رمز گاوصندوق دیجیتالی این است که ابتدا دکمه ریست (Reset) را از داخل گاوصندوق بزنید

و سپس رمز ۶ رقمی جدید را از طریق صفحه کلید گاوصندوق وارد نموده و دکمه مربع (#) را انتخاب کنید.

در مرحله بعد روی صفحه نمایش دکمه Again را دوبار فشرده و رمز را مجددا وارد نموده و در نهایت دکمه مربع را بزنید.

به این ترتیب رمز گاوصندوق شما تغییر نمود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

ویژگی های گاوصندوق های سوپر آلیاژی در صورتی که بدنه

 لینک

ویژگی های گاوصندوق های سوپر آلیاژی
در صورتی که بدنه گاوصندوق با سوپر آلیاژ ساخته شود و بین دیواره های درونی و بیرونی آن با بتن مسلح پر شده باشد دارای ویژگی های زیر خواهد بود.

با هوا برش سوراخ نمی شود.
با مته و دریل هم نمی توان به آن راه یافت.
وزن سنگین تری نسبت به مدل های مشابه خود پیدا می کند.
مقاومت آن در برابر حرارت بیشتر از سایر گاوصندوق های نسوز مشابه خود خواهد شد.
در حقیقت چنین گاو صندوق کاملا غیر قابل نفوذ خواهد بود. و فقط باید درب آن باز شود تا بتواند آن را سرقت کند. در صورتی که سیستم هوشیار ، سیستم ضدسرقت و رمز مرغوبی مثل رمز دیجیتال یا رمز اثر انگشتی یا حتی رمز مکانیکی با کیفیت روی درب این گاو صندوق نصب گردد، می توانید با آرامش کامل اشیاء مورد نظر خود را در آن قرار دهید.

صندوق نسوز آرکا (محمدزاده) آمادگی دارد تا در صورت سفارش مشتریان ، گاوصندوق ها را از جنس سوپر آلیاژ ساخته و با بهترین کیفیت طراحی ، تولید و به مشتری تحویل دهند. فقط با یک تماس می توانید از مشاوره های رایگان مشاورین آرکا نهایت استفاده کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید