بروز رسانی 
كيوان
خوشحالخوشحال
كيوان

تجربه‌ی نزدیک به مرگ و زندگی پس از مرگ برخی از

تجربه‌ی نزدیک به مرگ و زندگی پس از مرگ

NDE 1

برخی از افرادی که تا یک قدمی مرگ پیش رفته‌اند از تجاربی عرفانی صحبت می‌کنند که ممکن است به جهانی فراتر از قبر اشاره داشته باشد. قدم گذاشتن در تونلی به سوی نور، ملاقات عزیزان از دست رفته و احساس آرامش، گزارشاتی تکراری از برخی افرادی است که دچار سکته و حمله‌های قلبی شده‌اند. با این حال هیچ‌کس نتوانسته است وجود جهانی را فراتر از مرگ اثبات کند. مخالفان این نظریه معتقدند که تجربه‌های نزدیک به مرگ در اثر آسیب‌های مغزی و یا بر اثر مسکن‌های قوی قابل توجیه هستند، به هرحال آنچه درهنگام مرگ در انتظار انسان خواهد بود یکی از بزرگترین رازهایی است که علم به جوابی برای آن نرسیده است.

 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
كيوان
خوشحالخوشحال
كيوان

مهمانداران و خدمه پرواز شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا لوفت‌هانزا شرکت هواپیمایی

مهمانداران و خدمه پرواز شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا

11218831384614436369.jpg

لوفت‌هانزا شرکت هواپیمایی آلمانی است که بزرگ‌ترین ناوگان هوایی اروپا را در اختیار دارد. شبکه پروازی گسترده، هواپیماهای مدرن و پرسنل باتجربه از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا است.


 

مهمانداران شرکت هواپیمایی شرکت هواپیمایی ایرفلوت روسیه

15336606843753525998.jpg

در هر پرواز هوایی پس از خلبان بیشترین مسئولیت با مهمانداران است.

 

لباس فرم مهمانداران خطوط هوایی سنگاپور

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
كيوان
خوشحالخوشحال
كيوان

fu7225.jpg

مشاهده همه ی 2 نظر
كيوان
خوشحالخوشحال
كيوان

 خداوند در زمان آفرینش اشرف مخلوقات ، تمام نعمتها را در

 خداوند در زمان آفرینش اشرف مخلوقات ، تمام نعمتها را در اختیار آدم و حواء قرار داد تا در کمال آسایش و رفاه به زندگی خود ادامه دهند، ولی از بین تمام نعمتها آنها را فقط از خوردن گندم منع کرد، التبه هیچ کارخداوند بی حکمت نیست، متاسفانه آنها نافرمانی کرده و از گندم استفاده نمودند. و به مجازات عمل خود نیز رسیدند."یعنی انتخاب کردند". ویژگی انسان اینگونه است ولو این که این انسان، حضرت آدم یا حوا باشد ، وقتی او را از کاری منع کردند، بیشتر به سمت آن کار گرایش پیدا می کند. ولی وقتی مضرات، نارسائیها و مشکلات به نحو درست و شایسته عنوان شود و به صورت منطقی تفهیم گردد، مسلما نتیجه کار چیز بهتر خواهد بود. البته باز هم انسان حق اختیار دارد، و تا زشتی نباشد زیبایی چهره خود را نمایان نمی کند و "تا سری به سنگ نخورد یا اینکه سنگ به آن نخورد سرنمی شود". براساس تمامی روایات و کلمات حق خداوند در کتاب مقدسمان، خداوند عز و جل از حق خود می گذرد ولی ازحق الناس نمی گذرد. چرا که به انسان بعنوان اشرف مخلوقاتش حق اختیار داده و فرموده است تو تا جایی اختیار داری که به حق کسی تجاوز نکنی و در قرآن به حضرت محمد ( ص )نیز فرموده است تو به عنوان نبی می توانی بندگان مرا امر به معروف و نهی از منکر نمایی ولی حق تحمیل بر بندگان مرا ندارد؟

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید