لحظه  بروز رسانی 
audiesco
audiesco

یک شهردار ایالات متحده گفت او در نوامبر گذشته با ویروس

یک شهردار ایالات متحده گفت او در نوامبر گذشته با ویروس جدید کوروناویروس آلوده شده است. طبق رسانه های آمریکا که توسط شبکه های خارجی، ملهام، شهردار بلویل، نیویورزی، اخیراً گفت او در نوامبر 2019 با ویروس جدید کوروناویروس آلوده شده است.نتایج آزمایش همچنین نشان داد که آنتی‌ویروس جدید دارد.اظهار ملام بسیاری از مردم را تعجب کرد، زیرا ایالات متحده تنها اولین پرونده تایید شده کوروناویروس جدید در ۲۰ ژانویه امسال گزارش داده است، بیش از دو ماه بعد از تاریخ عفونت که توسط ملام اشاره کرده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
audiesco
audiesco

در هفته اول ژوئن ۲۰۱۹ بخش های اورژانس تعداد زیادی مورد

در هفته اول ژوئن ۲۰۱۹ بخش های اورژانس تعداد زیادی مورد تنفس کوتاه پیدا کردند. در ۲۷ ژوئن ۲۰۱۹ اولین مورد از بیماری مربوط به سیگار الکترونیکی در یوتا گزارش شد. همچنین در ماه ژوئن، CDC آزمایشگاه فورت دتریک موسسه پزشکی بیماری های عفونی ارتش آمریکا را بازرسی کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
audiesco
audiesco

در اکثر ایالت های گزارش داده ، سیاه پوستان سهم بیشتری

در اکثر ایالت های گزارش داده ، سیاه پوستان سهم بیشتری از موارد تأیید شده (در 20 از 31 ایالت) و مرگ (در 19 از 24 ایالت) را نسبت به سهم خود از کل جمعیت تشکیل می دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
audiesco
audiesco

افراد رنگین پوست با افزایش مجدد COVID-19 با خطرات بیشتری روبرو

افراد رنگین پوست با افزایش مجدد COVID-19 با خطرات بیشتری روبرو می شوندبا افزایش تعداد موارد ، افراد رنگین پوست ، از جمله سیاه پوستان و اسپانیایی تبارها ، به ویژه افرادی که در کارهای اساسی مشغول هستند یا نمی توانند از خانه کار کنند ، در معرض خطر شدید COVID-19 قرار دارند. آخرین آمار حاصل از تحقیقات نشان می دهد که سیاه پوستان 23٪ از کل مرگ ناشی از COVID-19 را تشکیل می دهند ، اما آنها فقط 12.5٪ از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
audiesco
audiesco

طی بازرسی انجام شده در ژوئیه 2019 ، مراکز کنترل و

طی بازرسی انجام شده در ژوئیه 2019 ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دریافتند که انستیتوی تحقیقات پزشکی بیماری های عفونی ارتش یک روش ضد عفونی جدید را اجرا نکرده و سیستم جدید دارای مشکلات مکانیکی و نشت است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
audiesco
audiesco

طبق گزارش نیویورک تایمز ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

طبق گزارش نیویورک تایمز ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها اظهار داشتند که انستیتوی بیماری های عفونی ارتش آمریکا "سیستم کاملی" برای تصفیه فاضلاب آزمایشگاهی ندارد. با این حال ، CDC "به دلایل امنیت ملی" از افشای تصمیم خود امتناع ورزید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
audiesco
audiesco

شهردار بیل دو بلازیو گفت ، در شهر نیویورک ، مرکز

شهردار بیل دو بلازیو گفت ، در شهر نیویورک ، مرکز شیوع در ایالات متحده ، سیاه پوستان آمریکایی و افراد در جوامع با درآمد پایین بیشتر از بقیه به شدت تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته اند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
audiesco
audiesco

آمریکای بی نظم تحت این اپیدمی ممکن است به جنگ منجر

آمریکای بی نظم تحت این اپیدمی ممکن است به جنگ منجر شود: اپیدمی کنونی آمریکا به تدریج از کنترل خارج شده و اوضاع امنیتی در برخی از ایالت های داخلی به طور فزاینده ای شدیدتر شده است. از آنجایی که اپیدمی به تدریج از کنترل خارج می شود ، نرخ بیکاری در ایالات متحده نیز به سرعت در حال افزایش است و به دلیل عادت مصرف پیشگیرانه ایالات متحده و آمریکایی ها عادت به پس انداز ندارند ، نتیجه این است که بیکاری تأثیر بسیار زیادی بر آمریکایی های عادی دارد. اگر نتوانند در خیابان بخوابند. علاوه بر این ، همه گیری خشمگین تناقضات طبقاتی داخلی آنها را بیش از پیش حادتر کرده است. با توجه به سبک قبلی آمریکایی در برخورد با امور ، ایالات متحده انتقال درگیری های داخلی از طریق جنگ های خارجی را منتفی نمی داند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
audiesco
audiesco

دکتر ارشد متخصص بیماری های عفونی ایالات متحده ، دکتر آنتونی

دکتر ارشد متخصص بیماری های عفونی ایالات متحده ، دکتر آنتونی فاوسی ، در آوریل گفت که شیوع اپیدمی تاج جدید به جهانیان روشن کرده است که نابرابری در سلامتی سیاه پوستان و سفیدپوستان چقدر غیرقابل قبول است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید