افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک
ins4.jpg

مقدمه:
رقابت بر سر مسائل مختلف از جمله کسب و کار، قهرمانی در رشته های ورزشی، سیاست و غیره، از دیرباز در بین انسان ها رواج داشته و تا امروز نیز ادامه دارد. این روزها اما رقابت های جدیدی در بین مردم به راه افتاده که یکی از آنها، داشتن تعداد فالوئر و لایک زیاد در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام میباشد! هرچند این موضوع در نگاه اول تعجب برانگیز به نظر میرسد اما برای خیلی از افراد هدف از افزایش فالوئرها یا گرفتن لایک های بیشتر در اینستاگرام، توسعه کسب و کار است و به همین دلیل اهمیت دارد.
یکی از شبکه های اجتماعی با تعداد کاربران بسیار زیاد و فعال، اینستاگرام میباشد که روزانه میلیونها عکس و ویدیو در آن به اشتراک گذاشته میشود. هرچند بسیاری از افراد به عنوان سرگرمی و ارتباط با دیگران در این شبکه اجتماعی به فعالیت میپردازند اما در این میان برخی از کاربران نیز با هدف کسب درآمد از راه تبلیغات و جذب مشتریان بیشتر برای کسب و کارهایشان در آن عضو هستند. اگر هدف شما نیز همین است، بدون تردید نیاز به تعداد فالوئر زیاد و فعال دارید که باید با یک روش مطمئن و سریع آن را تامین کنید.
برنامه “کافه اینستا” یکی از همین راه ها میباشد که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم. با اول خبر در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.
رابط کاربری:
هر برنامه ای جدا از اینکه چه کاربرد و کارایی دارد و چه امکاناتی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد، باید از لحاظ محیط و رابط کاربری گرافیکی نیز موردقبول واقع شود و بتواند کاربران را به خود جذب نماید.
در طراحی محیط برنامه فوق، اصل سادگی و کارایی مد نظر قرار گرفته است هرچند میتوان جذابیت هایی را هم در آن دید. رنگبندی زنده و هماهنگ ، آیکن های یکدست و زیبا، فونت مناسب و چیدمان مرتب اجزای صفحه از جمله نقاط قوتی هستند که باید برای ظاهر این برنامه اندرویدی نام ببریم. با وجود این نکات مثبت، قالب گرافیکی “کافه اینستا” یکپارچه و کاربرپسند به نظر میرسد که البته انتظار میرفت با دقت نظر و حسن سلیقه بیشتر، به نمونه های حرفه ای نزدیک شود و معدود نواقص آن در برخی از دستگاه ها رفع گردد.
پیاده سازی رابط کاربری اپلیکیشن فوق با رعایت استانداردهای لازم و به کارگیری تکنیک های اصولی انجام شده و به همین دلیل ویژگی هایی از قبیل جابجایی سریع و بدون پیچیدگی بین بخش های مختلف و استفاده راحت از امکانات موجود در آن به چشم میخورد.
چیدمان پنجره ای و مرتب دکمه ها جالب بوده ولی بهتر بود از آیکن های مرتبت استفاده میشد تا کاربر نیز با یک نگاه متوجه کار دکمه شود

کاربرد:
وظیفه این اپلیکیشن اندرویدی از نام آن کاملا مشخص است و به شما کمک میکند تعداد دنبال کنندگان خود را در شبکه اجتماعی اینستاگرام افزایش دهید. برای خود تعداد لایک و کامنت روی پست دلخواهتان را افزایش دهید و یا تعداد ویو یک ویدیو صفحه خود را افزایش دهید.
اپلیکیشنی همه فن حریف با امکانات کاربردی و بسیار جالب
از جمله نکات قوت اپلیکیشن نمایش آمار پیج شما می باشد. که تعداد فالوئرهای شما تا مجموع پست ها و لایک ها و کانت ها را مشخص میکند و همچنین افرادی که شما را فالوبک نکرده اند و و یا شما آن ها را فالوبک نکرده اید.
این آمار ریز و دقیق بسیار به روند پیشرفت پیج شما کمک خواهد کرد و میتوانید به راحتی پیشرفت پیج خود را رصد کنید.
درخواست لایک یا کامنت و یا فالوئر در این اپ کمی پیچیده می باشد و به این صورت است که برای هر فعالیتی باید از منو سمت راست و کشویی اپ وارد پروفایل کاربری خود شده و در آنجا برای افزایش فالوئر با کیک بر روی دکمه مربوطه اقدام کنید و یا برای افزایش لایک و کانت و ویو با انتخاب پست مورد نظر عملیات مربوطه را انجام دهید.
بخش های کاربردی دیگری همچون جستجو کاربران و انتقال سکه و دانلودر مدیا نیز در این اپ جامع و کاربردی گنجانده شده اند که بسیاری از نیارهای شما در محیط اینستاگرام را مرتفع خواهد کرد.
در فروشگاه این اپلیکیشن شنا در انتهای صفحه با دکمه ای روبرو هستید که به راحتی و تنها با نمایش یک ویدیو تبلیغاتی میتوانید سکه جمع کنید. در مورد قیمت هم باید عرض کرد که بسیار قیمت منصفانه ای در نظر گرفته شده است.
و اما نکته بسیار مهم و شاید حیاتی ایپ اپ تعداد کاربران آن میباشد که باید افزایش پیدا کند تا مخاطب بتواند تعداد فالوئر خود را به راحتی افزایش دهد و تعداد کم مخاطب این کار را عملا غیر ممکن می کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک
mem4.jpg

مقدمه:
اپلیکیشن تلگرام فقط برای پیام رسانی نیست و بعضی افراد با استفاده از آن، کسب و کارهای درآمدزایی راه انداخته اند. کافی است یک کانال تلگرامی با محتوای خوب و تعداد اعضای زیاد داشته باشید تا با جذب تبلیغات، درآمد کسب کنید.
اگر برای کسب درآمد، یک کانال تلگرام ساخته اید اما در افزایش تعداد اعضای آن مشکل دارید، ما در ادامه راه حل خوبی به شما پیشنهاد میکنیم. با استفاده از اپلیکیشن ممبرگرام میتوانید تعداد اعضای کانال تلگرام خود را به راحتی و در مدت زمان کم افزایش دهید. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی، در نقد و بررسی آن با اول خبر همراه شوید.
رابط کاربری:
برای استفاده از برنامه فوق، ابتدا لازم است که با شماره تلفن همراه خود در آن ثبت نام کنید. این کار دقیقا شبیه به ایجاد اکانت در پیام رسان تلگرام میباشد. بعد از ثبت نام، صفحه اصلی ممبرگرام در پیش روی شما قرار میگیرد که شامل 4 بخش میشود. روش کار به این صورت است که که شما باید با عضو شدن در کانال های دیگر یا دیدن پست های تلگرامی، سکه جمع کنید. حالا میتوانید از این سکه ها برای دریافت اعضای کانال استفاده نمایید.
نکته : ورود به این اپلیکیشن اندرویدی، به منزله ایجاد یک اکانت تلگرام میباشد تا عضویت شما در کانال های دیگر یا بازدید پست ها، به نام همین اکانت ثبت شود.
از لحاظ ظاهر گرافیکی اپ با طراحی متریال و منظم و استفاده از فونت مناسب و جایگذاری های مناسب بسیار مناسب بوده و کاربر تازه وارد را دچار سردرگمی نخواهد کرد.
ظاهری ساده و بدون پیچیدگی و در دسترس قرار داشتن بخش های اصلی اپ از نکات مثبت ممبرگرام بوده است که برنامه نویس به خبی این نکته را رعایت کرده است.
بخش های اصلی اپلیکیشن شامل عضویت در کانال و دریافت سکه ، تبدیل سکه های دریافتی به ممبر کانال ، خرید سکه و همچنین بخش ویژه همکاری که مخصوص افرادیست که میخواهند از این راه برای خود کسب درآمد کنند.
مشاهده کانال ثبت گزارش و مخفی کردن آواتار از بخش های اصلی اپلیکیشن در هنگام عضویت در کانال ها می باشد.
اول خبر از لحاظ رابط کاربری نمره کامل این بخش را برای ممبرگرام درنظر میگیرد.

کاربرد:
بدون شک کانال هایی که تعداد اعضای کمی دارند، موفق عمل نکرده و نتیجه ی مطلوبی در پی نخواهند داشت. از همین رو مدیران کانال های تلگرامی راه های مختلفی را برای افزایش تعداد اعضای کانال خود امتحان خواهند کرد. یکی از ساده ترین روش ها برای افزایش مببر استفاده از اپلیکیشن ممبرگرام می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی و با کمترین هزینه ممکن نسبت به افزایش تعداد اعضای کانال خود اقدام نمایید.
عضویت در کانال ها : همانطور که مشخص است، در این صفحه باید در کانال هایی که به صورت تصادفی به نمایش درمی آیند، عضو شوید. با هر عضویت، ۵ سکه دریافت میکنید که همان لحظه به تعداد قبلی در سربرگ اضافه میگردد. عضویت خودکار در کانال ها، رد کردن و گزارش کانال نامناسب از دیگر امکانات این بخش هستند.
نکته : اگر کانال های دنبال شده را در کمتر از ۴۸ ساعت ترک کنید، تعداد ۱۰ سکه از شما کم میشود. با هر بار اجرای برنامه، لیست کانال های ترک شده به نمایش درمی آیند تا در صورت دلخواه به آنها بازگردید. در این پنجره امکان انتخاب کانال ها برای بازگشت به آنها نیز پیش بینی شده است.
برای دریافت ممبر حداقل نیاز به دریافت 80 سکه دارید تا بتوانید تعداد 20 مفر را به کانال خود اضافه کنید.
برای خرید سکه نیز تخفیف های مناسبی برای مخاطبان در نظر گرفته شده است که می توانید از آن ها بهرمند شوید
بخش ویژه ای نیز برای مخاطبان در نظر گرفته شده است که می توانند با خرید سکه انبوه و با قیمت بسیار پایین برای خود کسب درآمد داشته باشند
البته این ماجرا و فعالت در این چنین اپلیکیشن هایی ارتباط مستقیم با تعداد ممبر خود اپ دارد چرا که هرچه تعداد بالاتر باشد درصد عضویت افراد در کانال شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

امکانات :
· رابط کاربری مناسب
· امکان به دست آوردن سکه رایگان
· امکان جوین خودکار در کانال ها
· قابلیت دریافت عضو برای کانال های مورد نظر
· امکان پیگیری سفارشات
· امکان خرید سکه از طریق پرداخت درون برنامه ای
· و ...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک
ti5.jpg

مقدمه:
هرچند اپلیکیشن تلگرام همه امکانات لازم برای پیام رسانی را در اختیار شما قرار میدهد اما شاید برای این کار، به قابلیت های بیشتری نیاز داشته باشید! در ایران ده ها نسخه از تلگرام منتشر شده است که همه از کدهای apiتلگرام استفاده می کنند و عملکرد مشابهی دارند اما هرکدام در ویژگی خاصی از بقیه متمایز است.
برای برخورداری از امکانات پیشرفته ارسال و دریافت پیام، میتوانید از نسخه های غیر رسمی تلگرام استفاده کنید که تلگرام ایرانی یکی از آنهاست. با اول خبر در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.

رابط کاربری:
شما به عنوان کاربر در تلگرام ایرانی انسجام بیشتری به لحاظ رابط کاربری نسبت به نسخه های دیگر احساس می کنید در حالی که اپلیکیشن تلگرام ایرانی در ظاهر تفاوتی با نسخه های غیررسمی دیگر تلگرام ندارد. در صفحه اصلی گفتگوهای مختلف را به تفکیک موضوع در زبانه های متفاوت مشاهده می کنید. این زبانه ها می توانند در پایین صفحه یا در بالای صفحه قرار بگیرند. برای تنظیم این که سربرگ ها پایین صفحه قرار بگیرند یا بالای صفحه به تنظیمات تلگرام ایرانی که از طریق منوی جانبی قابل دستیابی هستند مراجعه کنید. در ادامه به شرح قسمت های ویژه و ممتاز تلگرام ایرانی خواهیم پرداخت...
از نکاتی که به رابط کاربری مربوط می شود، تغییر فونت برنامه است. در قسمت تنظیمات پیشرفته می توانید فونت قابل نمایش در محیط برنامه را بنا بر سلیقه و نیاز خود تغییر دهید. یکی دیگر از امکانات مفید اینفوگرام در راستای رابط کاربری امکان سفارشی سازی تم کلی برنامه است. با استفاده از این امکان می توانید تم رنگی اپلیکیشن را متناسب با سلیقه خود تغییر دهید.
عملیات چندتایی گفتگو : شما می توانید با انتخاب این گزینه از صفحه اصلی تلگرامتان، کارهایی مثل اضافه به برگزیده ها، مخفی کردن، صدادار کردن و ... را به صورت همزمان برای چندین گفتگوی مختلف انجام دهید.
آیدی یاب : بخش آیدی یاب تلگرام ایرانی این امکان را به شما می دهد تا با تایب نام کاربری بتوانید به راحتی افراد، کانال ها و ربات های مورد نظرتان را پیدا کنید.
فوروارد بدون نقل قول : با انتخاب این گزینه می توانید پیام های مورد نظرتان را بدون نمایش نام فرستنده فوروارد نمایید. فوروارد چندگانه نیز امکان فوروارد پیام به صورت همزمان برای چندین نفر را برای شما فراهم می کند. همچنین با استفاده از فوروارد پیشرفته می توانید پیام ها را قبل از ارسال ویرایش نمایید.
تقویم شمسی نیز یکی از امکانات ویژه این اپلیکیشن می باشد که شما را برای پیگیری راحت تر و گشت و گذار در پیام هایتان کمک می کند.
تغییرات مخاطبین : با مراجعه به این قسمت از برنامه می توانید آخرین تغییراتی که هر یک از مخاطبینتان در پروفایل خود ایجاد کرده اند را مشاهده کنید.

کاربرد:
اگر مدیر کانالی هستید یا با چند شماره مخالف در تلگرام فعالیت میکنید پیشنهاد ما این است که به جای چند نسخه از تلگرام ، تلگرام ایرانی را نصب کنبد و از قابلیت منحصر به فرد آن یعنی پشتیبانی از چند کاربره بودن به خوبی استفاده کنید و بهرمند شوید.
نکته ای که باید بدانید، امنیت کامل این برنامه اندرویدی میباشد که تحت مجوزهای قانونی از طرف کمپانی تلگرام عمل میکند. با ثبت شماره همراه خود در برنامه فوق، کد تایید از طریق مرکز پیام تلگرام برای شما ارسال میشود که درواقع تضمینی برای مجوز و امنیت نسخه غیر رسمی آن است.
تنظیمات نمایشی از قبیل حالت تبلت، زمان ۲۴ ساعته، تاریخ خورشیدی و نوع قلم، دانلود و انتخاب قالب های دلخواه با رنگبندی متنوع، نمایش دقیق تعداد اعضا و بازدیدها، انتقال برگه های تفکیک گفتگوها به پایین صفحه، مشخص کردن مخاطبینی که شماره همراه شما را ذخیره کرده اند از بقیه، پنهان کردن برگه های تفکیک گفتگوها، فعال نمودن حالت روح که وضعیت بازدید از پیام ها و تایپ را مخفی میکند، گزینه های مربوط به نمایش دسترسی سریع به چت ها و تنظیمات مربوط به منشی پاسخگو، امکانات مفیدی هستند که میتوانید در اپلیکیشن فوق از آنها بهره ببرید. مخفی کردن پیام ها برای جلوگیری از اسکرین شات گرفتن، امکان برقراری تماس صوتی و تصویری، یافتن مدیر در سوپرگروه ها و ترک گروه با امکان بازگشت به آن، از دیگر قابلیت هایی هستند که باید به آنها اشاره کنیم.
شما می توانید قبل از ارسال استیکر یا وُیس آن را تایید و سپس ارسال کنید تا از بروز مشکلات بعد از ارسال اشتباه جلوگیری کنید.
شما می توانید با تغییر صدای خود در اهوراگرام دوستان خود را متعجب کنید و با چندین حالت مختلف همه را شگفت زده کنید.
البته لازم به ذکر است که تلگرام ایرانی در کانال اختصاصی خود، اقدام به آموزش انواع ترفندها و قابلیت نرم افزارش به صورت کاملا تصویری و مصور کرده است که قطعا می‌تواند بسیار به شما کمک کند.
امکانات ریز و درشت این نرم افزار فارسی و غیر رسمی تلگرام آن‌قدر زیاد است که اگر بخواهیم به تک تک آن‌ها اشاره کنیم، شاید حوصله شما نیز برای خواندن آن سر برود؛ اما به طور کلی باید گفت که سعی کرده تا اکثر قابلیت‌های تلگرام را که گاه به صورت به‌روز رسانی‌هایی محدود توسط خود تلگرام به کاربران عرضه می‌شود، در یک نسخه به صورت واحد جمع آوری کرده و با یک پشتیبانی قوی آن را در اختیار کاربران قرار دهد.
قیمت:
در نهایت اپلیکیشن تلگرام ایرانی یکی از بهترین پیام رسان های غیر رسمی تلگرام در بین برنامه‌های مشابه خود محسوب می‌شود و می توانید به صورت رایگان مجوعه کاملی از زیبایی و امکانات را در اختیار داشته باشید و می‌تواند شما را راضی نگه دارد همچنین حجمی معادل 18 مگابایت از فضای گجت اندرویدی شما را اشغال خواهد کرد و تا به امروز چیزی در حدود 20 هزار کاربر فعال در حال استفاده از آن می‌باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک
ap5.jpg

مقدمه:
محبوبیت تلگرام از یک سو و کاربردی بودن آن و امنیت بی نقص آن از سوی دیگر از عوامل فراوانی گسترش تلگرام های غیر رسمی می باشد.
با ظهور نسخه های غیررسمی تلگرام، شاهد امکانات و قابلیت های شگفت انگیز فراوانی هستیم که در نسخه رسمی تلگرام آن ها را نمی یابیم. هر کدام از این نسخه های غیررسمی امکانات منحصر به فردی ارائه می دهند و متناسب با آن امکانات مخاطب جذب می کنند. با توجه به این که این روزها پیام رسان ها نقش اساسی در ارتباطات مردم دارند و هم چنین با توجه به محبوب بودن تلگرام این نسخه های غیررسمی جای خود را در بازار پیام رسان ها باز کرده اند.
امروز قصد معرفی نسخه بی نظیری از تلگرام غیر رسمی را داریم که شما را شگفت زده خواهد کرد.
با اول خبر همراه باشید در معرفی و نقد و بررسی اپلیکیشن پیام رسان "اپلگرام" در مقاله پیش رو.
رابط کاربری:
اپلیکیشن محبوب اپلگرام را در مورد رابط کاربری باید در دو بخش متفاوت و مجزا بررسی کرد.
با ورود به این نسخه محبوب از تلگرام های غیر رسمی شاهد ظاهری متفاوت نسبت به تمام نمونه های مشابه خواهید بود و تم سفید و آبی اپلگرام شما را غافلگیر خواهد کرد.
شباهت ظاهری این نسخه به نمونه آیفون آن جالب بوده و باید دانست که بخش های مختلفی همچون تب بندی موجود و بخش های مختلف شباهتی به نسخه های دیگر تلگرام های غیر رسمی دارد.
ساخت پروفایل نیز از امکانات کاربردی و محبوب اپلگرام بوده چراکه کاربر می توان نام کاربری خود را شکیل و متنوع و خاص طراحی کند و دوستان خود را شگفت زده از این توانایی.
شما در بخش تنظیمات شخصی با امکانات فراوانی روبرو خواهید شد . تقویم شمسی یکی از امکانات ویژه این اپلیکیشن می باشد که شما را برای پیگیری راحت تر و گشت و گذار در پیام هایتان کمک می کند.
در برنامه فوق، چت های شما از هم مجزا شده اند تا راحت تر به آنها دسترسی داشته باشید. همه گفتگوها، اشخاص، گروه ها، سوپرگروه ها، ربات ها و کانال ها، دسته بندی هایی هستند که چت های شما در آنها قرار میگیرند. علاوه بر این میتوانید با لمس طولانی یک گفتگو و انتخاب گزینه افزودن به برگزیده ها از منوی ظاهر شده، دسترسی به آن گفتگو را سریعتر کنید.
چندین تم زیبا و متنوع برای اینکه تلگرام خود را کاملا شخصی سازی کنید . رنگ های متنوع و زیبا و خیره کننده.
میتوان گفت این اپلیکیشن از لحاظ رابط کاربری نمره کامل را از اول خبر دریافت نموده و نقص و کمبودی در این زمینه مشاهده نشد.


کاربرد:
در ابتدا باید بگوییم که روند ثبت نام و دریافت کد تاییدیه این نرم افزار از سوی سرور مرکزی تلگرام انجام شده و از بابت امنیت و ورود آن نباید نگرانی خاصی داشته باشید. با ورود اولیه به برنامه، زبان فارسی و ظاهری که تقریبا شبیه به تلگرام اصلی است، توجه شما را به خود جلب می‌کند.
اما این نرم افزار قابلیت‌های خاص و اضافه‌ای نسبت به تلگرام نسخه اصلی دارد که به شما کمک می‌کند تا لذت استفاده از اپلگرام را به طور کامل ببرید.
از مهم‌ترین قسمت‌های این نرم افزار می‌توان در ابتدا به وجود منشی در آن اشاره کرد.
همان‌طور که از نام این قسمت پیداست، منشی قرار است تا در نبودن شما فعالیت کرده و در صورتی که میزان پیام‌های ورودی بیش از حد زیاد باشد، به آن‌ها پاسخی از پیش تعیین شده داده و به شما کمک کند.
آی دی یاب از امکانات محبوب و کاربردی دیگر این اپلیکیشن می باشد که می توانید به راحتی و بدون نیاز به داشتن شماره تلفن دوستان و افراد با سرچ کردن ای دی آن ها را پیدا کنید.
در بخش تنظیمات شخصی شما قادر خواهید بود تا تغییرات دلخواه خود همچون مخفی کردن شماره تلفن از منو را فعال کنید می توانید با فعال کردن بخشی به راحتی تعداد اعضای کانال را به طور کامل مشاهده کنید .
و می توانید قبل از ارسال استیکر یا وُیس آن را تایید و سپس ارسال کنید تا از بروز مشکلات بعد از ارسال اشتباه جلوگیری کنید.
مدیریت دانلود : در این بخش، لیستی از دانلودهای در حال انجام یا تمام شده قابل دسترس و مدیریت هستند.
جارو برقی : بعد از مدتی حافظه گوشی از عکس ها، فیلم ها و سایر فایل هایی که با این پیام رسان دریافت کرده اید، پر میشود. در این قسمت میتوانید فایل های اضافی را به راحتی حذف نمایید.

ویژگی جالب دیگر این برنامه که البته پیش از این نیز در سایر نرم‌افزارها دیده‌ایم، حالت روح است.
در این حالت شما در واقع به طور کلی آفلاین دیده می‌شوید اما آنلاین بوده و به راحتی می‌توانید به امور خود بپردازید. از مهم‌ترین ویژگی این قسمت که مورد علاقه بسیاری از ایرانیان است، عدم ثبت تیک دوم در کنار پیام‌های دریافتی و رویت شده شماست.
اما اگر تمایل به فوروارد کردن پیامی داشته باشید، تنها با یک‌بار لمس پیام مورد نظر، لیستی از امکانات خاص اپلگرام برای شما نمایان می‌شود. امکاناتی مانند فوروارد، فوروارد بدون نقل قول، فوروارد با ویرایش و … که در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید.
از امکانات دیگر که فقط اشاره ای کوتاه به آن میکینم می توان به ارسال پیام رفع ریپورت نام برد که امکانات جانبی اما کاربردی اپلگرام هستند.
در مجموع این اپلیکیشن می تواند نمره کامل این بخش را از اول خبر دریافت کند در حالی که نقص کوچکی همچون مدیریت دانلود اشاره کرد که نبود این بخش در امکانات فراوان دیگر قابل اشاره نیست.

قیمت:
هرچند این اپلیکیشن اندرویدی از لحاظ امکانات کامل است اما تولیدکنندگان آن هنوز در تلاش هستند تا قابلیت های بیشتری را به اپلگرام اضافه کنند. امیدواریم که روند توسعه این برنامه ادامه پیدا کند و شاهد پیشرفت آن باشیم. و رایگان بودن این اپ محبوب قابل تقدیر بوده.

مشاهده همه ی 1 نظر
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک

در اینجا شما فروشنده باشید و محصولات دست ساز خود رو بفروشید
در امد کسب کنید . تبلیغ کنید . اگهی ثبت کنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک

سلام دوستان امروز میخوام یه سایت خوب با کلی نمونه کار بهتون معرفی کنم برای دیزاین خونتون که کارای باز سازی و نوسازی و کف پوش و پارکت و کابینت رو انجام میدن

حتما به سایت گفته شده یه سر بزنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک

سلام دوستان امروز میخوام یه سایت خوب با کلی نمونه کار بهتون معرفی کنم برای سفارش دادن کار های گرافیکیتون از لوگو ، پوستر ، و گیف انیمیشن و هرچی که فک کنید

حتما به سایت گفته شده یه سر بزنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک
g5.jpg

مقدمه:
این روزها کمتر کسی را میتوان یافت که از برنامه های پیام رسان و شبکه جهانی اینترنت برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده نکنند. یکی از پیام رسان های محبوب که در مدت کوتاهی توانست در جذب مخاطب از رقبای خود پیشی بگیرد، بدون تردید تلگرام میباشد. این محبوبیت باعث شد تا نسخه های غیررسمی متعددی از تلگرام تولید گردد که علاوه بر پشتیبانی از زبان فارسی، دارای امکانات بیشتری نسبت به نسخه اصلی هستند.
اپلیکیشنی که در ادامه و تحت عنوان تلگرام گلس به شما معرفی میکنیم، یکی از همین نسخه های غیررسمی و دارای مجوز است.
با اول خبر همراه باشید در معرفی و نقد و بررسی اپلیکیشن پیام رسان "تلگرام فارسی گلس" در مقاله پیش رو.
رابط کاربری:
مانند تمام نسخه های غیررسمی دیگر در صفحه اصلی برنامه شاهد چندین زبانه برای گفتگوهای مختلف هستیم.
ایده تفکیک گفتگوها باعث می شود کاربر مدیریت بهتری بر روی گفتگوهایش داشته باشد و آن ها را با نظم بهتری مشاهده کند.
تلگرام گلس برای زبانه های مختلف آیکون های متفاوت و جدیدی در نظر گرفته است. کاربران با آیکون های گفتگوها کم و بیش آشنایی دارند اما در تلگرام گلس تقریبا آیکون های متفاوت تری مشاهده خواهند کرد.
اگر به منوی جانبی اپلیکیشن تلگرام گلس مراجعه کنید شاهد گزینه هایی برای مدیریت کاربران خواهید بود. مخاطبین آنلاین را می توانید در یک لیست جداگانه مشاهده کنید؛ تغییراتی که آن ها در پروفایل خود ایجاد می کنند را مشاهده کنید؛ برای خود مخاطب خاص در نظر بگیرید تا از وضعیت های مختلف او باخبر شوید و ... .
قالب گرافیکی تلگرام گلس از یکپارچگی خوبی بهره میبرد و برای آن میتوانیم نقاط قوتی از قبیل رنگبندی زنده و هماهنگ، آیکن های یکدست و گویا، فونت مناسب، چیدمان مرتب اجزای صفحه و عملکرد صحیح در نمای افقی و عمودی را نام ببریم. در کل باید گفت که نقصی در چهره این اپلیکیشن اندرویدی مشاهده نمیشود و از این لحاظ امتیاز خوبی به آن تعلق میگیرد.
در اپلیکیشن فوق نسبت به نسخه اصلی تلگرام، بخش های بیشتری وجود دارد که به دلیل پیاده سازی رابط کاربری با رعایت استانداردهای لازم و به کارگیری تکنیک های اصولی، جابجایی بین آنها با سرعت بالا و پیچیدگی کم انجام میپذیرد و استفاده از امکانات موجود نیز راحت است. درواقع همه اقشار کاربران میتوانند بدون مشکل خاصی با تلگرام گلس کارکنند و این موضوع مزیت بزرگی به شمار می آید.
در کل می توان گفت این برنامه شبیه سایر اپلیکیشن های غیررسمی می باشد و البته به صورت رایگان در اخیتار همگان قرار گرفته است که همین امر را می توان به عنوان برتری تلگرام گلس نسبت به سایرین دانست.


کاربرد:
یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌هایی که در خاور‌میانه و به‌خصوص ایران رایج است و همه‌ما با آن آشنا هستیم تلگرام نام دارد، این اپلیکیشن به سرعت در میان کاربران زیادی خود را جا داد و موفقیت زیادی را از آن خود کرد.
تمام ویژگی‌های یک اپلیکیشن پیام رسان که کار با آن را جزء باید ها قرار می‌دهد در اپلیکیشن تلگرام به چشم می‌خورد، به دلیل موفقیت و محبوبیت این پیام‌رسان حرفه‌ای کاربران زیادی از آن استفاده می‌کنند و به همین دلیل تا به امروز نسخه‌های غیر رسمی زیادی از تلگرام توسعه داده شده‌اند که با در اختیار گذاشتن امکاناتی ویژه برای کاربرن تلگرام محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند و تعداد آن‌ها روز به روز در حال افزایش است
تلگرام گلس اپلیکیشنی حرفه‌ای و قدرتمند در زمینه ارائه خدمات اضافه بر سازمان تلگرام است که به تازگی توسعه داده شده است.
این اپلیکیشن برای پلتفرم‌های اندروید قابل دریافت است و چیزی حدود ۱۷ مگابایت از حجم دیوایستان را اشغال خواهد کرد و همچنین بیش از 50،000 کاربر فعال را تا به امروز از آن خود کرده است
از امکانات و ویژگی های تلگرام گلاس میتوان به موارد زیر اشاره کرد
اما اگر تمایل به فوروارد کردن پیامی داشته باشید، تنها با یک ‌بار لمس پیام مورد نظر، لیستی از امکانات خاص تلگرام گلس برای شما نمایان می‌شود. امکاناتی مانند فوروارد، فوروارد بدون نقل قول، فوروارد با ویرایش و … که در تصویر زیر مشاهده می‌نمایید.
از امکانات دیگر که فقط اشاره ای کوتاه به آن میکینم می توان به جاروبرقی تلگرام و ارسال پیام رفع ریپورت نام برد که امکانات جانبی اما کاربردی تلگرام گلس هستند.
آیدی یاب از امکانات محبوب و کاربردی دیگر این اپلیکیشن می باشد که می توانید به راحتی و بدون نیاز به داشتن شماره تلفن دوستان و افراد با سرچ کردن ای دی آن ها را پیدا کنید.
از قابلیت ها و امکانات منحصر به فرد تلگرام گلس که در دیگر اپلیکیشن های هم خانواده آن وجود ندارد امکان درخواست افزایش ممبر به روش های مختلف برای مخاطبان می باشد که بسیار مورد توجه مدیران کانال های تلگرامی قرار خواهد گرفت.
قیمت:
در نهایت اپلیکیشن تلگرام گلس یکی از بهترین پیام رسان های غیر رسمی تلگرام در بین برنامه‌های مشابه خود محسوب می‌شود و می توانید به صورت رایگان مجوعه کاملی از زیبایی و امکانات را در اختیار داشته باشید و می‌تواند شما را راضی نگه دارد همچنین حجمی معادل 17 مگابایت از فضای گجت اندرویدی شما را اشغال خواهد کرد و تا به امروز چیزی در بیشتر از 50 هزار کاربر فعال در حال استفاده از آن می‌باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
اول خبر
آروم و عادیآروم و عادی
اول خبر
 لینک
47.jpg

ساخت انواع تبلیغات از جمله طراحی تقویم ،طراحی تقویم رومیزی ،طراحی تقویم دیواری و طراحی تقویم دفتری پذیرفته میشود .
همچنین سایر تبلیغات از جمله طراحی کارت ویزیت و ست های اداری نیز انجام می شود.
برای سفارش و یا تماس گرفتن با ما وگرفتن مشاوره با شماره تلفن های اعلامی در بخش تماس با ما در زیر سایت تماس حاصل فرمایید.

http://picograph.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید