لحظه  بروز رسانی 
ایوب{ گروه حامیان منافع ملی ایران اسلامی}
خوشتیپخوشتیپ
ایوب{ گروه حامیان منافع ملی ایران اسلامی}

رهبر معظم انقلاب: دشمن لبخند می‌زند اما مواظب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مسئولان دولتی توصیه کردند درگیر مسائل روزنامه‌ای و تبلیغاتی انتخابات نشده و انتخابات نیز آنها را از مسائل مستمر غافل نکند.

به گزارش فتن، صبح امروز فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

برخی مهمترین سخنان معظم له در این دیدار به شرح زیر است:
* انتخابات مصداق «اِن تنصُروا الله یَنصُرکم» است. اگرجمهوری اسلامی را نصرت دهید آن وقت خداشما را نصرت می‌کند. از اول انقلاب تا امروز هم قدرت‌های مادی درجه یک دنیا روبه‌روی نظام اسلامی بودند و نتوانستند کاری از پیش ببرند.

* وقتی انتخابات همگانی می‌شود، کشور و نظام جمهوری اسلامی عزت پیدا می‌کند و بیمه می‌شود. آنوقت انتخابات برای همه‌ مردم فریضه ای می‌شود که باید در آن شرکت کنند.

* مسئولین دولتی درگیر مسائل روزنامه‌ای و تبلیغاتی انتخابات نشوند. انتخابات آنها را از مسائل مستمر غافل نکند. یکی از مسائل اساسی، مقاوم‌سازی کشور در کار اقتصادی است که دشمن نتواند از طریق اقتصاد، خواسته‌ خود را تحمیل کند.

* اگر اقتصاد کشور را از درون مقاوم کنیم، عمده‌ مشکلات مانند بیکاری، رکود و تورم ازبین می‌رود. کشور با این عظمت، انسان خجالت می‌کشد که میوه‌ خارجی وارد می‌شود. منابع را به سمت تولید هدایت کنید نه واردات.

* دشمن لبخند می‌زند اما مواظب باشید که پشت لبخند او چیست. در مقابل ما یک جبهه‌ دشمنی در اقتصاد و فرهنگ و آسیب‌های اجتماعی وجود دارد. غفلت از دشمن، افتخاری ندارد. دشمن چون از دشمنی فرو می‌ماند در لباس دوستی ضربه می‌زند.

.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایوب{ گروه حامیان منافع ملی ایران اسلامی}
خوشتیپخوشتیپ
ایوب{ گروه حامیان منافع ملی ایران اسلامی}

حدادعادل: هنوز یک نتیجه مثبت هم از پسابرجام

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد:‌ ما حرف‌مان به دولت این است که دولت پسابرجام را مدیریت کنید تا وابستگی کشور به بیگانه بیشتر نشود. ما نگران اشتغال، رکود و بیکاری هستیم و سؤال ما این است که آیا دولت نمی‌توانست در قضیه بسته خروج از رکود جزء کمک به صنایع خودروسازی کار دیگری انجام دهد. بنابراین این مباحث جای تأمل بیشتری دارد که ما معتقدیم باید در مجلس بر روی آن بحث و گفت‌وگو شود.

به گزارش فتن، غلامعلی حدادعادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان در همایش انتخابات، فرصت‌ها و چالش‌های پیش‌رو که عصر امروز در دانشگاه خواجه‌نصیرالدین طوسی برگزار شد، گفت: در انقلاب یک کار ناممکنی صورت گرفت چرا که دشمنان این انقلاب به ویژه آمریکا تصورشان این بود گروهی که بر سر کار آمده‌اند قدرت اداره مملکت را ندارند و روحانیون تنها می‌توانند مردم را برای راهپیمایی به میدان بیاورند اما قدرتی برای اداره کشور ندارند.

وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان توطئه‌های بسیاری را انجام دادند و جنگ‌ تحمیلی و توطئه‌هایی مانند تحریم‌ها از جمله مشکلاتی بود که دشمنان همواره درصدد بودند مانع انقلاب اسلامی شوند.
حدادعادل تصریح کرد: انقلاب اسلامی امروز به عنوان یک واقعیت در جهان مطرح است و درصدد است تا حکومت دینی را مستقر کند. به این معنا که غربی‌ها بعد از رنسانس حاکمیت حکومت دینی را امری خاتمه یافته تلقی می‌کردند اما انقلاب اسلامی ایران الگویی برای کشورهای اسلامی شد.
وی ادامه داد: دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب از شعارهای اصلی خود دست برداشتند و آبروی سیاسی خود را خارج کردند تا به این انقلاب صدمه بزنند چرا که غربی که به سکولاریسم افتخار می‌کرد و هیچ حکومت دینی را تأیید نمی‌‌کرد اکنون از گروه‌های تروریستی مانند داعش دفاع می‌کند.
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه آمریکا از فرمول قدیمی انگلیسی مذهب علیه مذهب برای ضربه زدن به این انقلاب استفاده کرده است، خاطرنشان کرد: قدرت انقلاب اسلامی از عمق دین اسلام گرفته شده است و آنان درصدد هستند که به این انقلاب ضربه بزنند.
حدادعادل با بیان اینکه جنگ نرم و جنگ اقتصادی دو مؤلفه اساسی دشمن برای ضربه زدن به انقلاب است، تصریح کرد: آنان برنامه‌های وسیعی را برای بی‌اخلاق کردن نسل جوان ایجاد کرده‌اند و در کنار آن شاهد هستیم که بنیان خانواده در معرض خطر است و بنیان‌های اعتقادی جوانان‌مان را مورد هدف قرار داد‌ه‌اند.
وی ادامه داد: در کنار جنگ نرم، جنگ اقتصادی را سامان دادند و وقتی قضایای سال 88 به نتیجه نرسید تلاش کردند تا پرونده هسته‌ای ایران از آژانس به شورای امنیت برود و تحریم‌ها علیه ایران به تصویب برسد.
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی مذاکره ایران بر سر مسئله هسته‌ای را به نشانه این گرفتند که خدشه‌ای به پیکره نظام وارد کنند و این به همان مسئله نفوذی مبتنی است که رهبری بر آن تأکید می‌کنند.
حدادعادل گفت: در چنین شرایطی در آستانه دو انتخابات مهم در کشورمان هستیم که با وجود آن هنوز دوران تبلیغات فرا نرسیده من نمی‌توانم قانوناً راجع‌به افراد صحبت کنم و بگویم به چه کسی رأی دهید و به چه کسی رأی ندهید اما از دغدغه اصولگرایان برای انتخابات و ورود به مجلس برای شما سخن خواهم گفت.
وی افزود: ما اصولگرایان بنا نداریم دولت را تضعیف کرده و هر تصمیمی را که دولت گرفت نفی کنیم و چوب لای چرخ دولت بگذاریم چرا که این کار را خلاف می‌دانیم.
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان با اشاره به تأکیدات امام و رهبری در همکاری و تعامل میان ارکان نظام تصریح کرد: ما اصولگرایان در عین حال نگرانی‌هایی را داریم برای مثال در قضیه برجام اصل مذاکره را نقض نمی‌کردیم اما حرف‌مان این بود که باید مراقب بود که چه می‌دهید و چه می‌گیرد چرا که به این دشمن نمی‌توان اعتماد کرد و این تنها حرف ما نیست بلکه رهبری نیز بر این امر تأکید داشتند.
وی با بیان اینکه هنوز این بی‌اعتمادی برطرف نشده خاطرنشان کرد: ما معتقدیم با وجود آنکه تیم مذاکره‌کننده هرآنچه در توان داشت انجام داد اما هنوز یک نتیجه مثبت را پسابرجام ندیده‌ایم.
حدادعادل با اشاره به تحریم‌های جدیدی که آمریکا علیه ایران به نام‌های دیگر وضع کرده است، خاطرنشان کرد: آنان تحریم‌های موشکی را جایگزین تحریم‌های هسته‌ای کردند و ما نگران بودیم که دستاوردهای هسته‌ای را از دست بدهیم و هیچ دستاوردی جایگزین آن نشود.
وی با انتقاد از اینکه درباره میزان پول‌هایی پس از رفع تحریم‌های هسته‌ای در اختیار ایران قرار می‌گیرد رقم‌های متفاوتی گفته شده است، گفت: رقم‌های متفاوتی گفته می‌شود و هنوز مشخص نیست که با این پول‌ها قرار است چه اقداماتی انجام شود چرا که ما معتقدیم صنعت ما صدمه زیادی خورده است و ما باید مراقب باشیم که این شرکت‌ها و هیأت تجاری در کشورمان به دنبال چه هستند.
سخنگوی ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد:‌ ما حرف‌مان به دولت این است که دولت پسابرجام را مدیریت کنید تا وابستگی کشور به بیگانه بیشتر نشود. ما نگران اشتغال، رکود و بیکاری

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ایوب{ گروه حامیان منافع ملی ایران اسلامی}
خوشتیپخوشتیپ
ایوب{ گروه حامیان منافع ملی ایران اسلامی}

وزیر اطلاعات: مردم در انتخابات به کسانی که

علوی اظهار کرد: مردم در انتخابات به کسانی که به آنها تهمت‌زده شده رأی دهند تا تخریب‌کنندگان بدانند که راه پیروز شدن در انتخابات تخریب، توهین، تهمت، بازی با آبروی دیگران، و بدگویی نیست و تمام امور باید بر اساس اسلام انجام شود.

به گزارش فتن، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمود علوی عصر امروز در مراسم جشن رأی اولی‌های شهرستان بهارستان با تبریک ایام‌الله دهه فجر و سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی اظهار کرد: این ایام پیام‌آور عزت، رشد، سربلندی، توسعه و پیشرفت کشور است. وی بیان کرد: از حضور پیش شما که برای نخستین بار می‌توانید رأی دهید، خوشحال هستم و این امر مبارک را به شما تبریک می‌گویم.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: دو نوع بلوغ داریم، اولی بلوغ شرعی است که با رسیدن به سن شرعی جشن تکلیف می‌گیریم و دومین بلوغ، بلوغ اجتماعی است که با رسیدن به سن ۱۸ سالگی به شما اجازه می‌دهند پای صندوق‌های رأی بروید و رأی دهید. وی خاطرنشان کرد: با رسیدن به سن تکلیف اجتماعی باید پای صندوق‌های رأی بروید و در تعیین سرنوشت خود و کشور مشارکت کنید.

علوی گفت: مشارکت مردم در سرنوشت خود به واسطه شرکت در انتخابات در جمهوری اسلامی ایران به واسطه نگاه امام راحل محقق شد، ایشان از ابتدای قیام خود در برابر رژیم ستم‌شاهی بر روی مردم حساب کردند و می‌فرمودند که همه‌کاره مردم هستند.

وی اظهار کرد: از نگاه امام خمینی (ره) که برگرفته از قرآن و روایت بود، اسلام برای مردم بوده و پیامبر برای مردم مبعوث شده‌اند، خداوند در قرآن به رسول‌الله (ص) می‌فرماید «ای پیامبر من تو را به عنوان نماد رحمت برای مردم فرستادم».

وزیر اطلاعات بیان کرد: امام راحل روی مردم حساب ویژه‌ای می‌کردند؛ در جهان هرگاه افرادی قصد انقلاب و براندازی حکومتی را داشتند به جمع‌آوری اسلحه و پول و با حکومت وقت به جنگ پرداخته‌اند اما امام خمینی (ره) برای پیروزی انقلاب خود دست به اسلحه نبردند.

وی تصریح کرد: در جریان انقلاب اسلامی ایران برخی به امام خمینی (ره) گفتند که در انقلاب‌ها اسلحه جمع کرده و به مبارزه مسلحانه می‌پردازند اما شما این کار را نمی‌کنید، ایشان در جواب فرمودند که اگر مردم آگاه، هوشیار و متحد شوند هیچ قدرتی به پای آنها نمی‌رسد.

علوی خاطرنشان کرد: در نهایت هم امام راحل مردم را با دست خالی، مشت گره کرده و فریاد الله‌اکبر پیروز کردند و در ۲۲ بهمن انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید و مقدمه‌ای برای استقرار جمهوری اسلامی ایران به جای حکومت ستم‌شاهی پهلوی شد.

وی گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایرانی وقتی نظر امام راحل را درباره نوع حکومت پرسیدند ایشان فرمودند که هرچه که مردم بگویند اما وقتی نظر شخصی ایشان را پرسیدند امام خمینی فرمودند «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم نه یک کلمه زیاد» و مردم هم گفتند ما همان را می‌گوییم که ایشان فرموده‌اند.

وزیر اطلاعات اظهار کرد: با اینکه نظر مردم با امام خمینی (ره) یکی بود اما ایشان فرمودند که صندوق رأی بگذارید و اگر نظر مردم به استقرار جمهوری اسلامی مثبت بود، این نوع حکومت تشکیل شود و مردم هم به تشکیل حکومت اسلامی رأی مثبت دادند. وی بیان کرد: ایشان در بحث قانون اساسی نیز فرمودند که هرچه مردم بگویند، امام خمینی (ره) نگاه ویژه‌ای به مردم داشتند و جمهوری و نظام اسلامی را برای مردم و با رأی خود آنها می‌خواستند و در تمام امور به نظر مردم مراجعه می‌کردند.

علوی تصریح کرد: امام خمینی (ره) به مردم فرمودند که رأی دهند تا کشور با رأی آنها سر و سامان بگیرد و نمایندگان مردم در مجالس مختلف حضور پیدا کنند و ایشان برای مردم قیام کردند؛ در قبل از انقلاب اداره کشور به این نحو نبود و انتخابات به صورت فرمالیته برگزار می‌شد.

وی خاطرنشان کرد: رأی مردم دارای چندین اثر است، یکی از اثرات آن انتخاب نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان، ریاست جمهوری و … است و دیگری اثر، پیام به دنیاست که می‌گوید مردم ایران پای انقلاب خود هستند.

وزیر اطلاعات گفت: در برخی کشورها میزان مشارکت مردم در انتخابات حداقلی است اما در ایران این میزان همیشه بالای ۵۰ درصد بوده است، چراکه امام خمینی (ره) و بعد از ایشان مقام معظم رهبری برای مردم ارزش قائل شدند و بر حضور و نقش مردم تأکید کرده‌اند و فرموده‌اند که همه‌کاره کشور مردم هستند.

وی اظهار کرد: وقتی مردم با عشق در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و حضوری پرشور را رقم می‌زنند به دنیا ثابت می‌کنند که پای انقلاب، کشور، نظام و رهبر خود ایستاده‌اند و صحنه را خالی نمی‌کنند. *مردم در انتخابات به کسانی که به آنها تهمت‌زده شده رأی دهند

علوی بیان کرد: زمانی که مشارکت در انتخابات کم شود دشمن دست به‌کار می‌شود، چراکه گمان می‌کند مردم ایران اسلامی نسبت به انقلاب بی‌تفاوت شده‌اند اما زمانی که مشارکت بالایی صورت می‌گیرد دشمن از نفوذ به کشور ناامید می‌شود.

وی تصریح کرد: در زمان رأی دادن وضو بگیرید، چراکه این کار عبادت است و با همین رأی‌ها سرنوشت کشور رقم می‌خورد و آینده کشور مشخص و پایه‌های کشور مستحکم می‌شود. وزیر کشور خاطرنشان کرد: در ایران اسلامی امور بر اساس انتخابات انجام می‌شود و مردم انقلاب کردند تا کارها اس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ramin
ورزشکارورزشکار
ramin

6832_eRgiTEt1.jpg

مشاهده همه ی 7 نظر