Bank Pasargad
Bank Pasargad

بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر یورومانی، بانک‌پاسارگاد موفق شد برای سومین

بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر یورومانی، بانک‌پاسارگاد موفق شد برای سومین سال متوالی، عنوان بانک برتر ایران را از آن خود کند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، خسرو رفیعی مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی این بانک با اعلام این خبر گفت: نشریه یورومانی که یکی از معتبرترین نشریات بین‌المللی در زمینه ارزیابی بازارهای مالی و بانک‌ها در جهان محسوب می‌شود، هر سال برترین بانک هر کشور را با ارزیابی دقیق عملکرد تمامی بانک‌های آن کشور مشخص کرده و جایزه‌ای به آن بانک اعطا می‌کند.

وی ادامه داد: بر اساس ارزیابی سال جاری این نشریه، بانک‌پاسارگاد موفق شد برای سومین سال پیاپی در رقابتی بین‌المللی، عنوان «برترین بانک ایران در سال 2017 » را از آن خود کند.

16153769-1623-l.jpg

رفیعی تصریح کرد: جایزه برترین بانک‌ها در سال2017 پس از ارزیابی‌های کمی و کیفی صورت پذیرفته از عملکرد آنها، در مراسم"Euromoney Awards For Excellence 2017" که در تاریخ 27 اردیبهشت سال 1396 از سوی نشریه یورومانی در دبی برگزار شد، به برترین بانک‌های هر کشور اعطا شد. این جایزه از ارزشمندترین جوایز در صنعت بانکداری محسوب شده و سالانه به برترین بانک‌های جهان اهدا می‌شود.

وی در پایان با اشاره به سایر موفقیت‌های بین‌المللی این بانک از جمله گسترش روابط بانک‌پاسارگاد با بانک‌های خارجی، خاطرنشان کرد: بانک‌پاسارگاد در سایر صحنه‌های بین‌المللی نیز حضور چشمگیر داشته و موفقیت‌های ارزشمندی را کسب کرده‌است. کسب جایگاه بانک سال جمهوری‌اسلامی ایران در سال 2016 بر اساس ارزیابی مؤسسه معتبر بنکر برای ششمین سال، کسب عنوان بانک برتر اسلامی ایران در سال 2016 برای چهارمین سال متوالی بر اساس ارزیابی این مؤسسه، کسب جایگاه شایسته در رتبه‌بندی 500 برند برتر بانکی جهان و ...را می‌توان از دیگر موفقیت‌های این بانک برشمرد.

مشاهده همه ی 3 نظر
Bank Pasargad
Bank Pasargad

رییس هیأت‌عامل صندوق توسعه ملی در همایش اقتصاد مقاومتی؛ اهداف و

شانزدهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی-کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 31 اردیبهشت سال 1396، در محل دانشگاه خاتم و با حضور استادان، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در این همایش احمد دوست‌حسینی رییس هیأت‌عامل صندوق توسعه ملی در خصوص اهداف و الزامات ناظر بر اعطای تسهیلات از منابع صندوق توسعه ملی سخنرانی کرد. محورهای سخنرانی وی در این همایش عبارتند بود از اهداف صندوق توسعه ملی، مقررات حاکم بر مصارف صندوق، ترکیب منابع تخصیص‌یافته سال جاری برای اعطای تسهیلات از صندوق و سیاست‌های رویکرد برون‌گرایی در حوزه فعالیت صندوق.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bank Pasargad
Bank Pasargad

بانک پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، قرآن خطی طباخ

 لینک

بانک پاسارگاد، در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، قرآن خطی طباخ هروی، قرآن نفیس به خط عبدالله طباخ و شاهنامه شاه‌طهماسبی، به عنوان شاخص‌ترین و مهم‌ترین اثر فرهنگی، هنری و تاریخی ایران را جهت انجام فعالیت‌های پژوهشی، تحقیقاتی و بهره‌مندی استادان، دانشجویان و محققان به دانشگاه بیرجند هدیه داد.

16123878-5804-l.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bank Pasargad
Bank Pasargad

کارت خرید شتابی ویا غیر شتابی بن‌کارت به عنوان جایگزین مناسب

16117597-5816-l.jpg
کارت خرید شتابی ویا غیر شتابی

بن‌کارت به عنوان جایگزین مناسب برای بن‌های کاغذی جهت پرداخت‌های غیر نقدی به پرسنل سازمان‌ها و با قابلیت شارژ مجدد صادر می‌گردد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bank Pasargad
Bank Pasargad

اعطای نشان عالی لیاقت و مدیریت نوآورانه به مدیرعامل بانک‌پاسارگاد از

اعطای نشان عالی لیاقت و مدیریت نوآورانه به مدیرعامل بانک‌پاسارگاد

از سوی سازمان جهانی مدیریت اینوا (INNOVA) صورت گرفت؛ اعطای نشان عالی لیاقت و مدیریت نوآورانه به مدیرعامل بانک‌پاسارگاد
دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، موفق به دریافت نشان عالی لیاقت و مدیریت نوآورانه Grand Officer اتحادیه اروپا، از سوی سازمان جهانی مدیریت اینوا (INNOVA)، به‌دلیل پیاده‌سازی الگوهای کلان مدیریت نوآورانه شد.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، این نشان به دلیل فعالیت‌های نوآورانه و تحسین‌برانگیز بانک‌پاسارگاد در حوزه‌های مختلف، به مدیرعامل بانک‌پاسارگاد اعطا شد. بر اساس اعلام این سازمان، فعالیت‌های نوآورانه بانک‌پاسارگاد، یکی از نقاط تمایز این بانک با سایر بانک‌های داخلی و حتی در خاورمیانه است. پیشتازی بانک‌پاسارگاد در حوزه تکریم مشتری، یکی از نقاط قوت این بانک است. به‌طوریکه می‌توان گفت بانک‌پاسارگاد از اولین بانک‌هایی بوده‌است که رفتار محترمانه و تکریم مشتری را در سیستم بانکی کشور عرضه کرده‌است و پس از آن شاهد بودیم که سایر بانک‌ها نیز از آن الگوبرداری کردند. در حقیقت این بانک به‌نوعی فرهنگ بانکداری را در کشور تغییر داد.

ارایه خدمات و محصولاتی مانند سیستم نوبت‌دهی هوشمند از طریق پیامک، خدمات بانکداری مجازی، امکان ورود به موبایل‌بانک با اثر انگشت، نرم‌افزار بانکداری همراه، نسخه ساعت‌های هوشمند و ... از دیگر خدمات و محصولات نوآورانه ‌بانک‌پاسارگاد است. مجموعه این خدمات سبب شده‌است طبق آمار بانک‌مرکزی، بیش از 96درصد از تراکنش‌های بانک‌پاسارگاد به صورت مجازی و از طریق بانکداری الکترونیک انجام شود که خود رکوردی در بین بانک‌ها محسوب می‌شود.

بر اساس این خبر، فعالیت‌های بانک‌پاسارگاد در حوزه‌های علمی و فرهنگی که سرآمد آن راه اندازی دانشگاه خاتم، با هیأت ‌مؤسس خبره و حضور استادان برجسته و برتر کشور، از ویژگی‌های منحصر به فرد این بانک است که در هیچ بانکی دیگر به این شکل مشاهده نشده‌است.

حضور بانک‌پاسارگاد در بازارهای مبتنی بر فن‌آوری‌های نوین، با تأسیس شرکت پیشگامان امین سرمایه پاسارگاد (شناسا)، یکی دیگر از اقدامات نوآورانه و تحسین‌برانگیز است. ورود هوشمندانه این بانک به عرصه فن‌آوری‌های پیشرفته، ثبات مدیریت، توجه ویژه به حوزه‌ی تحقیق و توسعه، جدیت مدیریت بانک در خلق آثار جدید بانکداری و .... از سایر اقدامات ارزشمند این بانک در حوزه‌ی نوآوری است.
16108198-5370-l.jpg
گفتنی است مرکز تحقیقات و نوآوری مدیریت اروپا، یکی از شاخه‌های فعالیت سازمان جهانی مدیریت اروپا ((INNOVA در بروکسل است که از سال 1995 به آموزش و تشویق مدیران خلاق و نوآور از کشورهای مختلف پرداخته‌است. رسالت این سازمان تثبیت نوآوری و خلاقیت در ذهن و عمل مدیران مؤسسات اقتصادی، به‌عنوان مهم‌ترین فاکتور حضور در بازار و دوام فعالیت‌های اقتصادی در میان رقبای فراوان داخلی و خارجی است. از این‌رو سازمان INNOVA هر سال علاوه بر برپایی فستیوال بزرگ اختراعات و نوآوری‌های نوین جهان، طی مراسمی ویژه در بروکسل، به تعدادی از مدیران، پژوهشگران و صاحب منصبان علمی و اقتصادی، نشان عالی لیاقت و مدیریت نوآورانه اتحادیه اروپا را اعطا می‌کند.
16108216-7196-l.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bank Pasargad
Bank Pasargad

وزیر دفاع در همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی؛ اقتصاد مقاومتی برای

وزیر دفاع در همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی؛ اقتصاد مقاومتی برای کشور، یک الزام و یک ضرورت است

پانزدهمین همایش مشترک انجمن مدیریت ایران و دانشگاه خاتم، با عنوان همایش علمی، کاربردی اقتصاد مقاومتی در تاریخ 21 فروردین سال 1396، در محل دانشگاه خاتم و با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری‌اسلامی‌ایران، استادان برجسته کشور، اقتصاددانان، اعضای انجمن‌های علمی، اعضای انجمن مدیریت ایران، کارشناسان و جمعی از دانشجویان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، در این همایش سردار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع، در خصوص موضوع " اقتصاد مقاومتی، تولید-اشتغال" سخنرانی کرد.

وی با طرح این پرسش که آیا اقتصاد مقاومتی را باید به عنوان یک نظام و سیستم اقتصادی در نظر گرفت ‌یا مجموعه‌ای از خطوط راهنما برای ترسیم نظام اقتصادی، گفت: باید به اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های آن به‌عنوان یک مجموعه اقتصادی بومی نگاه کرده و تلاش کرد تا این اقتصاد را در راستای دو محور عدالت‌محوری و مردم‌پایه شدن اقتصاد هدایت کرد.

دکتر دهقان، با تأکید بر این که مردم و بنگاه‌های اقتصادی موتورهای محرک اقتصاد کشور هستند، ادامه داد: نقش مردم باید در عرصه تولید، اشتغال و توسعه کشور نقشی واقعی باشد؛ از این‌رو می‌بایست شرایطی مهیا کرد تا در آن همگان بتوانند در عرصه اقتصادی کشور فعالیت مؤثر داشته‌باشند و نظام سیاسی نیز باید پشتیبان آن‌ها باشد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، اقتصاد مقاومتی را برای کشور یک الزام و ضرورت دانست و در این خصوص بیان کرد: اقتصاد مقاومتی یک نیاز قطعی است نه برای زمان حال، بلکه پاسخی برای اداره اقتصاد کشور در طول زمان حال و آینده است.

وی با بیان اینکه ما در همین دوران بعد از پیروزی و استقرار نظام جمهوری‌اسلامی ایران عملا دیدگاه‌های مختلف اقتصادی با رویکردهای مختلف را به نوعی به صورت کامل و ناقص به اجرا گذاشتیم و عمل کردیم افزود: همیشه این را به‌عنوان یک اصل می‌پذیریم که وضع موجود ما نتیجه مجموعه تصمیمات، اقدامات و برنامه‌هایی است که ما در گذشته آنها را به اجرا گذاشته‌ایم؛ اگر این چنین نبود وضع موجود اصلا معنی نداشت. دهقان افزود: ما همیشه این اصل بعدی را نیز می‌پذیریم که وضع موجود نقطه عزیمتی است برای حرکت به سمت وضعیت مطلوبی که ما به دنبال آن هستیم.

وی دو مشکل اساسی در راستای اقتصاد مقاومتی را بحث «اشتغال و تولید» دانست و در این باره اذعان کرد: نبود اشتغال، یکی از دلایل اصلی است که جوانان ما را وادار می‌کند در حوزه‌ها و مقاطع مختلف به ادامه تحصیل بپردازند؛ زیرا بعد از اتمام تحصیل جایی برای فعالیت آنها وجود ندارد.

دهقان تصریح کرد: وجود فارغ‌التحصیلان بیکار ظرفیت‌های موجود را مستهلک می‌کند و مشکلات اجتماعی- اقتصادی را نه تنها برای آن‌ها بلکه برای جامعه ایجاد می‌کند.

به گفته وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، دولت و ملت باید با اهتمام به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گام‌های جدی و فعالی در راستای اشتغال جوانان و تولید هر چه بیشتر بردارند زیرا که جوانان ما سرمایه‌های عظیمی هستند که همت‌های بالایی دارند؛ از این رو باید در این راستا راه را برایشان هموار کنیم.

دهقان، همچنین دو کلیدواژه درون‌‌زا و برون‌گرا بودن را لازمه ایجاد تعامل با کشورهای دیگر دانست و در این خصوص خاطرنشان کرد: ما باید از طریق درون‌زایی، داشته‌های ملی و منابع‌مان‌ را در جهت توسعه، بسط قدرت و فعال شدن برای تولید ثروت، رفاه و امنیت کشور صرف کنیم؛‌ زیرا در این صورت است که می‌توانیم با دنیا وارد تعامل شویم و برایمان برون‌گرایی صادرات و واردات معنادار می‌شود.

وزیر دفاع بیشترین قسمت‌ تأثیر جهانی شدن را در حوزه اقتصاد مشهود دانست و افزود: ما اگر به دنبال تعامل و مبادله و نقش‌آفرینی هستیم باید دارای قدرتی باشیم که دیگران ما را پذیرا باشند.

وی با بیان اینکه هیچ کشوری در دنیا نمی‌تواند بگوید فقط وارد کننده و یا صادر کننده هستم، افزود: درون‌زا و برون گرا بودن به این معناست که پایه های فرهنگی و اقتصادی را بگونه‌ای ترسیم کنیم که دیگران بر روی آن حساب باز کنند.

وی ادامه داد: در این دنیای پر آشوب و متناقض نمی‌توان ادعا کرد که همچون کوه استوار هستیم و هیچ موج و طوفانی نمی‌تواند ما را تکان دهد؛ بلکه امروز در سطح جهانی، بی‌ثباتی و ناامنی مشخصه اصلی همه جوامع تلقی می‌شود

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bank Pasargad
Bank Pasargad

گسترش همکاری بانک‌پاسارگاد با بانک‌های خارجی؛ توسعه انواع خدمات ارزی در

گسترش همکاری بانک‌پاسارگاد با بانک‌های خارجی؛ توسعه انواع خدمات ارزی در بانک‌پاسارگاد

به آگاهی هم‌میهنان گرامی می‌رساند؛ با توجه به عملکرد مطلوب بانک‌پاسارگاد طی سال‌های گذشته، پس از اجرایی شدن برجام، تعداد دیگری از بانک‌های خارجی همکاری خود را با این بانک آغاز کرده‌اند.
16117591-2135-l.jpg
بانک‌پاسارگاد مفتخر است بدینوسیله آمادگی مجدد خود را برای ارائه کلیه خدمات ارزی از جمله گشایش انواع اعتبارات اسنادی دیداری و مدت‌دار، حوالجات ارزی، خرید و فروش و افتتاح حساب‌های ارزی و همچنین صدور ضمانتنامه‌های ارزی و خدمات مربوط به صادرات کالا اعلام کند.
16117592-5613-l.jpg
هم‌وطنان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، به یکی از شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در سراسر کشور مراجعه و یا با مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی این بانک به شماره 82890 تماس حاصل کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bank Pasargad
Bank Pasargad

آمادگی بانک پاسارگاد برای حمایت از تولید، اشتغال و ارایه انواع

آمادگی بانک پاسارگاد برای حمایت از تولید، اشتغال و ارایه انواع خدمات ارزی

در دیدار با فعالان اقتصادی اصفهان و بازدید از کارخانه‌های ذوب‌آهن و فولاد مبارکه؛ آمادگی بانک پاسارگاد برای حمایت از تولید، اشتغال و ارایه انواع خدمات ارزی اعلام شد
دکتر مجید قاسمی مدیرعامل بانک‌پاسارگاد، ضمن دیدار صمیمانه با بازرگانان، تولیدکنندگان و تجار اصفهان، از کارخانه‌های ذوب‌آهن و فولاد مبارکه اصفهان بازدید و با مدیران عامل این کارخانه‌ها دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدارها که در تاریخ 29 فروردین 1396 و همراه با جمعی از مدیران این بانک انجام شد، دکتر مجید قاسمی بر آمادگی بانک‌پاسارگاد در جهت توسعه و ارتقای این کارخانه‌ها تأکید کرد. وی همچنین به آمادگی کامل این بانک در ارایه انواع خدمات ارزی اعم از گشایش اعتبار اسنادی، صدور ضمانت‌نامه‌ها و ... به تجار و بازرگانان اشاره کرد و این اقدامات را در راستای توجه ویژه بانک‌پاسارگاد به بحث اقتصاد مقاومتی و تأثیر آن در بهبود وضعیت تولید و اشتغال کشور دانست.

بر اساس این خبر، وی ضمن گفتگو با تجار و فعالان اقتصادی اصفهان، در خصوص چالش‌های موجود بر سر راه تولید و اشتغال و همچنین راهکارهای مؤثر در راستای رفع آنها و بهبود وضعیت اقتصادی کشور- با بهره‌مندی از اقتصاد مقاومتی - به بحث و تبادل‌نظر پرداخت. وی همچنین در خصوص توجه ویژه این بانک به بحث مسئولیت‌های اجتماعی و ابعاد مثبت آن در ارتقای کشور از جنبه‌های مختلف تأکید کرد.

در این بازدیدها همچنین دکتر سبحانی و مهندس صادقی، مدیران‌عامل کارخانه‌های فولاد مبارکه و ذوب‌آهن اصفهان، اقدامات و برنامه‌های بانک‌پاسارگاد را در راستای ارتقای تولید و اشتغال کشور ارزشمند خواندند.
16108193-1423-l.jpg
در این راستا مهندس صادقی مدیرعامل مجتمع ذوب آهن اصفهان، ضمن قدردانی از همكاری‌های ارزشمند بانک‌پاسارگاد در طی سال‌های گذشته با این شرکت، از این بانك‌ به‌عنوان یکی از بانك‌های بزرگ كشور یاد کرد و همكاری و تعامل آن را با ذوب‌آهن، بسیار راه‌گشا دانست. وی در این خصوص تصریح کرد: در بسیاری از مواقع كه در تنگنا قرار داشتیم این بانك به كمك ما آمده و شرایط مناسب امروز را در بسیاری از جهات مدیون دكتر قاسمی و بانك‌پاسارگاد هستیم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Bank Pasargad
Bank Pasargad

پایان تیرماه، مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای

پایان تیرماه، مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد

علاقه‌مندان و هنرمندان، تا پایان تیرماه سال 1396، فرصت دارند نسخه‌ی نهایی فیلم خود را همراه با عکس کارگردان برای دبیرخانه‌ی دومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای پاسارگاد ارسال کنند.
به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، خسرو رفیعی دبیر اجرایی و عضو هیأت‌ داوران جشنواره، با اعلام این خبر گفت: این جشنواره که به ابتکار بانک‌پاسارگاد در حال برگزاری است، طی فراخوانی در سال 1395 کار خود را آغاز کرد و تاکنون تعداد قابل توجهی از هنرمندان در این جشنواره ثبت‌نام کرده و آثارشان به دبیرخانه ارسال شده‌است.

وی ادامه داد: ثبت‌نام و ارسال آثار به دبیرخانه دومین جشنواره فیلم 180ثانیه‌ای پاسارگاد، از سوی علاقه‌مندان و هنرمندان کشور همچنان ادامه دارد و استقبال بسیار خوبی از این جشنواره به‌عمل آمده‌است.

رفیعی خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم این جشنواره علاوه بر آنکه به شناسایی استعدادها و ایجاد انگیزه در جوانان منجر ‌شود، افکار عمومی را نیز به محورهای اصلی آن که حفظ محیط‌زیست و منابع طبیعی، تکریم خانواده و حقوق اجتماعی و اهدای عضو هستند، جلب کند.

وی با بیان این مطلب که زمان آثار ارائه‌شده نباید بیش از 180 ثانیه باشد، تصریح کرد: این جشنواره علاوه بر محورهای اصلی، یک بخش جنبی نیز دارد که در آن ایده‌های هر بخش که امکان ساخت پیدا نکرده‌اند، مورد ارزیابی داوران قرار خواهند گرفت.
16108176-3943-l.jpg
وی در پایان در خصوص جوایز این جشنواره تأکید کرد: به نفرات اول تا چهارم در هر بخش این جشنواره به ترتیب تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 80 میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 60 میلیون ریال، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 40 میلیون ریال و تندیس جشنواره به‌همراه دیپلم افتخار و مبلغ 20 میلیون ریال اهداء می‌شود. همچنین در بخش جنبی، به 4 ایده برتر در هر بخش که امکان ساخت پیدا نکرده‌اند، تندیس جشنواره به همراه دیپلم افتخار و مبلغ 10 میلیون ریال پرداخت خواهد شد.

گفتنی است علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، تماس با دبیرخانه و همچنین ثبت‌نام، به سایت جشنواره به نشانی www.pasargadfilmfest.ir مراجعه کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید