از دوستانی که با زبان های برنامه نویسی آشنایی دارند و یا کسانی که به برنامه نویسی علاقه دارند دعوت می شود که به جمع ما بیایند و تجربیات خود را با دوستانشان به اشتراک بگذارند
با تشکر
بروز رسانی 
هاستل hostell.ir
هاستل hostell.ir

هاستل؛ جستجوگر خدمات بررسی و انتخاب خدمات هاستینگ (هاست ،

 لینک
هاستل؛ جستجوگر خدمات بررسی و انتخاب خدمات هاستینگ (هاست ،

هاستل؛ جستجوگر خدمات
بررسی و انتخاب خدمات هاستینگ (هاست ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی )
www.hostell.ir


هاستل یک جستجوگر خدمات هاستینگه که شما با استفاده از اون می‌تونید بین خدمات هاستینگ شرکت های مختلف جستجو کرده و مورد مناسب خودتون رو انتخاب کنید. شما با هاستل می‌تونید طرح ها و مشخصات خدمات هاستینگ شرکت مختلف رو جستجو کرده و بهترین مورد رو انتخاب کنید.

هاستل: www.hostell.ir

منتظر نظرات شما هستیم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
sayeh
آروم و عادیآروم و عادی
sayeh

آدم مذهب را ساخت اما مذهب آدم را نساخت

آدم مذهب را ساخت اما مذهب آدم را نساخت .

نخستین مذهب آدم ، آدمیت بود و نخستین وکاملترین کتابش ، خرد ونیروی

اندیشیدن معجزه نوح ، ابراهیم ، موسی و محمد تکرار نشد و تنها

داستانهایش را شنیدیم . اما معجزه نیروی خرد و اندیشه را هر روز ،

در پیشرفت آدمها می بینیم . پس تصمیم با شماست ،

خدا را در خود پیدا کنید .

همه چیز در دنیا زیباتر میشد اگر انسانها به جای دین ،

به انسانیت معتقد بودند.

انسانیت چیزی است ورای همه ادیان ، انسانیت ، مهربانی است .

نماز و دعا و روزه ندارد .

انسانیت گاهی یک لبخند است که به کودک غمگینی هدیه می کنید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
علی
علی

طراحی قالب گرافیکی وبسایت از زمان انسان های نخستین تا

 لینک
طراحی قالب گرافیکی وبسایت از زمان انسان های نخستین تا

طراحی قالب گرافیکی وبسایت
از زمان انسان های نخستین تا کنون،بشر یک زبان مشترک داشتند و انهم تصویر است.با تصاویر میتوان کلمات و جملات را به سرعت فهماند.عکس گرفتن ممنوع،پارک کردن خودرو ممنوع،عکس غذاها برای معرفی،بیان کردن احساس و… نمونه ای اندک از تاثیر تصویر در زندگی انسانهاست.تصویر با گذشت زمان به یک علم و رشته هنری تبدیل شده است که به علم کلی ان گرافیک گفته میشود.در قرن جدید در مورد گرافیک نرم افزارهای توسعه یافته فراوانی به وسیله شرکتهای مختلف ارائه شده است،که شرکت Adobe سرامد وپیشتاز انهاست.
دخالت گرافیک مناسب و زیبا،در جذب مخاطب بخصوص در دنیای دیجیتال و وبسایتها بسیار حائز اهمیت است ومیتواند مخاطب را حتی دلبسته سایت شما کند.گرافیک سایت شامل طراحی ها،عکسها،رنگها،حاشیه ها،فونتها شامل گرافیک هستند.عکسها و طراحی ها تنها نقش تزئینی و زیبایی سایت را ندارند بلکه میتوانند کمک بسزایی برای کمک به رسیدن مخاطب به محتواها ومقصود خود را داشته باشد.گرافیک و طراحی خوب را میتوان مانند یک خانه زیبا در نظر گرفت.خانه ای بزرگ با رنگ دیوارهای مناسب،مبلمان و میزها وباقی وسایل که در جای مناسب خود قرار گرفته اند؛ابزارکاری جذاب بر روی دیوارها و سقف اینمنزل؛همه اینها باعث میشود تا هم خود صاحبخانه و مهمان و افرادی که وارد ان خانه میشوند از ان انرژی مثبت بگیرند و بارها برای خودمان پیش امده که به رفتن و ماندن در خانه برخی از افراد فامیل بیشتر علاقه نشان میدهیم.این اتفاق دلیلی ندارد جز انرژی وحس مثبتی که از ان خانه دریافت میشود.


ظاهر خوب یک وبسایت،همانند ظاهر مرتب یک دفتر کاری یا فروشگاه بسیار مهم است.ظاهر مناسب برای وبسایت باعث میشود تا سایت وکسب و کار حرفه ای تر به نظر برسد،این اتفاق حس اعتماد بیشتر را به دنبال دارد،وحس اعتماد باعث فروش و یا ماندگاری میشود.
گرافیک در سایت را میتوان ناظم و اراسته کننده در سایت نام برد.قبل از طراحی سایت ابتدا باید نوع سایت مشخص شود که ایا فروشگاهی است،تجاری،علمی،سرگرمی یا… واینکه مخاطب غالب چه قشری هستند؟بیشتر جنسیت مرد یا زن به وبسایت سر میزنند؟ که تمامی این عوامل و عامل های دیگر در نوع طراحی تاثیر میگذارند که دلایلی علمی وروانشناسی دارد.
پس از گفتن این مقدمه به سراغ مبحث طراحی قالب گرافیکی وبسایت میرویم.

قالب وبسایت چیست؟
قالب وبسایت در واقع یک بستر و محیط از پیش طراحی شده است که براساس نوعی که دارد(تجاری،سرگرمی،اتلیه،فروشگاهی یا…) یکسری امکانات وشکل ظاهری پیشفرض و از پیش طراحی شده دارند،که کار طراحان سایت را راحت تر کرده اند.این قالب در اختیار طراحان سایت وبرنامه نویسان وب قرار میگیرد وانها براساس درخواستها و نیازهایی که دارند انرا ویرایش یا تکمیل و یا از ابتدا طراحی مجدد میکنند.نامهای دیگر قالب وبسایت،قالب صفحه وب ویا قالب صفحه گویند.قالب وبسایت یک پل ارتباط دهنده بین محتوا وظاهر سایت با زیرساخت یک وبسایت که شامل زبانهای برنامه نویسی همانند HTML ،CSS است.
در واقع قالب وبسایت یک طرح گرافیکی است که چه به صورت خام وچه به صورت تغییریافته توسط طراح سایت در تمامی صفحات سایت تکرار میشود. در طراحی قالب گرافیکی وبسایت میتوان از متنها با زبانهای مختلف،عکس ها در فرمتها و شکلهای گوناگون(دایره،مربع،مستطیل و…) با دقت بالا،بنرها یا عکس های پس زمینه با کیفیت بالا استفاده کرد.طراحان وبسایت میتوانند تمامی اینکارها و بسیاری از کارهای دیگر را بر روی قالبهای گرافیکی انجام دهند که همه اینها باعث زیبایی سایت و دقت ان با جزئیات بالا میشود؛وجالب تر از ان اینست که هیچ نیازی به دانستن علم برنامه نویسی نیست.حتی برخی قالبهای اماده هستند که افرادی که فقط میخواهند یک سایت کوچک و اولیه داشته باشند یا یک وبلاگ جهت اطلاع رسانی یا اتاق فکر وانجمن انلاین وکارهایی از این دست،میتوانند با کمی اموزش انهارا طراحی و استفاده کنند.
سورس:طراحی سایت آروین کارن arvinkaren.com
http://arvinkaren.com/%D8%B7%D8...D8%AA/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
علی
علی

عملیات اکتشاف در بازسازی سایت موقع بازسازی سایتتون باید دقت

 لینک
عملیات اکتشاف در بازسازی سایت موقع بازسازی سایتتون باید دقت

عملیات اکتشاف در بازسازی سایت
موقع بازسازی سایتتون باید دقت کنید که محتواش، ساختاری کلیش، تصاویر و ویدئوهاش و چیزهای دیگه با کلیدواژه های مد نظرتون مرتبط بمونن و برای کاربرها و بازدیدکننده های سایتتون جذابیت داشته باشن. اگه قبل از بازسازی سایتتون به عملیات اکتشاف راه بندازید و ببینید دقیقا کدوم قسمتها رو و چطوری باید تغییر بدید. برای جمع آوری اطلاعات میتونید از روشهایی مثل card sorting، ارزیابی روش سئو، جمع آوری پرسشنامه از کاربرها، ارزیابی برندسازی و بازاریابی، قابلیت بنچمارک کردن و ارزیابی کامل محتوا استفاده کنید. میتونید با مصاحبه با سهامداران و/یا کاربرهای سایت هم اطلاعات به درد بخوری به دست بیارید. وقتی نیازهای خودتون و الگوهای رفتاری کاربرهای سایتتونو بشناسید، میتونید از بازسازی سایت به نتایج پایدارتر و ماندگارتری در حوزه بازاریابی دست پیدا کنید.
عملیات اکتشفاف باید 4 نکته مهمو مشخص کنه:
وقتی تحقیقات اولیه انجام شد، میتونید به کمک ابزارهای تجسمی مثل نمودار، جدول، گراف و یا نقشه برداری مسیر، اطلاعات سایتتونو تحلیل کنید. شاید طراح سایتتون هم برای اینکه بهتر بتونه انواع کاربرهای مختلف سایتتونو بشناسه و بدونه چه افرادی بیشتر از سایتتون بازدید می کنن، user personas (پروفایلی که مشخصات و ویژگیهای کاربرها رو توش مینویسن) درست کنه. حتی ممکنه یه آزمایش کاربر هم با نمونه اولیه (prototype) انجام بدن تا بتونن بهترین مسیر رو انتخاب کنن. باید به کمک این اطلاعات، سوالات زیر رو جواب داد:

یک کاربر به چه دلایلی به سایت شما میاد؟ آیا میخواد اطلاعات بیشتری کسب کنه یا سوال خاصی داشته و به دنبال جواب اون سوال وارد سایت شده؟
اطلاعات به راحتی روی سایت در دسترس بود یا کاربر از جستجو ناامید شد؟
جستجو روی چه نوع دستگاهی انجام شده بود (موبایل، کامپیوتر و غیره)؟
بیشتر بازدیدکننده های سایت از چه گروهی بودند (سن، منطقه جغرافیایی، حرفه و غیره) و آیا محتوای سایت به دردشون خورد؟
ادامه فرایند بازسازی سایت:
سورس:طراحی سایت دارکوب sitedesign.joomir.com
http://sitedesign.joomir.com/%D9%...bsite.html

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir
amir

فروش ویژه ادکلن مردانه بلو شنل (Bleu De Chanel) رایحه

فروش ویژه ادکلن مردانه بلو شنل (Bleu De Chanel)

blch-1.jpg

رایحه ای مرموز و اسرار آمیز. ادکلنی بی نهایت شیک و دوست داشتنی. ارائه ای بی نظیر از کمپانی معتبر Chanel فرانسه با ماندگاری طولانی، مخصوص کسانی که دوست دارند متفاوت باشند ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 38000 تومان
buy_post.gif

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


فروش ویژه ساعت طرح رولکس مدل DAYTONA

daytona-1.jpg

ساعت طرح رولکس مدل DAYTONA. این ساعت را باید از نزدیک ببینید! با این ساعت مچی شیک جذابیت خود را چندین برابر کنید. هدیه ای بسیار ارزنده و زیبا. یک ساعت مچی فوق العاده با قیمت بسیار استثنایی ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 29000 تومان
buy_post.gif

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
فروش ویژه گردنبند فلزی پاور بالانس

gfpb-1.jpg

گردنبند فلزی پاور بالانس. پدیده ای شگفت انگیز و بی نظیر. با پاور بالانس تعادل ، انعطاف پذیری ، قدرت ، تمرکز را به خود هدیه دهید و از استرس و خستگی خود کاهش دهید. مورد استفاده توسط معروفترین اشخاص ایرانی و خارجی ...

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت: 17800 تومان
buy_post.gif


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

فروش ویژه عینک خلبانی شیشه آبی

khalabani-abi1.jpg

عینک خلبانی شیشه آبی به همراه کیف و دستمال اورجینال. عينك فوق العاده جديد با طراحي مدرن مخصوص شیک پوشان و مشکل پسندان ...

قیمت: 34000 تومان
buy_post.gif


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رضا
رضا

سلام بنده قصدپیداکردن یک همکارکه به طراحی اپلیکیشن اندررویدی مسلط هست

سلام بنده قصدپیداکردن یک همکارکه به طراحی اپلیکیشن اندررویدی مسلط هست دارم جهت این که ایده من جهت ساخت نرم افزارعملی کنه تابه کسب درامدبپردازیم درکل ساخت نرم افزارازون ،طراحی این ایده ازمن ،ایده طراحی طرح به ذهنم رسیده وچون تو موضوع موردنظرتخصص زیادی دارم ومیدونم که تقریبا یک جور نوآوری توساخت اپلیکیشن که خیلی حرفهای مطمنم نرم افزارمحشری میشه وکسب درامد ازاین اپلیکیشن هم پنجاه،پنجاه بین دونفرتقسیم میشه ،یه نرم افزارمیسازیم ماه ها ازش پول درمیاریم
چون وقتی تومیخوابی ومیدونی وقتی خوابی هم پول درمیاری اون وقت میدونی پول برتوکارمیکنه نه توبرپول

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید