بازی تاک
بازی تاک

خطر اسپویل|تریلر جدید از گیم پلی Halo 5 منتشر شدبه تازگی

 لینک

خطر اسپویل|تریلر جدید از گیم پلی Halo 5 منتشر شد

به تازگی یک سایت خبری تریلری از گیم پلی بازی آینده و محبوب Halo 5: Guardians منتشر کرده که در آن بخش های مهمی از بازی و مرحله ی اول از آن به صورت کامل نمایش داده می شوند.

اگر شما نیز به بازی Halo 5: Guardians علاقه مند هستید ممکن است صبر کردن تا ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ برای شما کمی سخت و دشوار باشد.به همین دلیل دو عضو سایت خبری GameSpot به تازگی بخش هایی از گیم پلی Halo 5 را تجربه کرده و از آن فیلم گرفته اند.

هم اکنون جدید ترین تریلر از گیم پلی بازی Halo 5: Guardians منتشر شده است که در آن بخش های مختلفی از ماموریت های موجود در بازی به همراه دشمنان و دیگر ویژگی های Halo 5 نمایش داده می شود.

آقایان Mike Mahardy و Rob Handlery توانسته اند این بازی را تجربه کنند و با قابلیت های موجود در آن آشنا شوند اما لازم به ذکر است که این ویدئو بخش های مهم از گیم پلی Halo 5: Guardians را نمایش می دهد.

در صورتی که شما از طرفداران Halo 5: Guardians هستید و دوست دارید در آینده آن را تجربه کنید بهتر است هم اکنون این صفحه را ببندید.

Bazitalk-Halo-5-Guardians-Details-1000x5

بسیاری از بازیکنان دوست دارند بازی مورد علاقه ی خود را پس از انتشار تجربه کرد و اینگونه با قابلیت ها و بخش های تشکیل دهنده ی بازی آشنا شوند.

بنابراین مشاهده ی این ویدئو برای این افراد خطر اسپویل را به همراه داشته و ویژگی های بسیاری از بازی Halo 5: Guardians را می توان در آن مشاهده کرد.

اگر از دوست داران Halo 5: Guardians باشید به خوبی می دانید که زمان زیادی تا انتشار آن باقی نمانده, بنابراین کمی صبر و حوصله می تواند به شما کمک کند تا با تمامی ویژگی ها و قابلیت های موجود در این ویدئو و گیم پلی بازی, هنگام تجربه ی Halo 5: Guardians آشنا شوید.

این ویدئو مرحله ی اول از بازی Halo 5 را به صورت کامل نمایش می دهد که در آن شاهد تمامی قسمت های تشکیل دهنده ی ماموریت ابتدایی تیم Blue Team می باشیم.

بازی Halo 5: Guardians برای انتشار در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ به صورت انحصاری برای پلتفرم Xbox One برنامه ریزی شده است. هم اکنون که سازندگان توسعه ی این بازی را به اتمام رسانده اند, نسخه های فیزیکی بازی Halo 5: Guardians در حال حاضر برای تولید انبوه پیش از انتشار رسمی آن, به کارخانه فرستاده شده است و به زودی برای پلتفرم Xbox One در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بازی تاک
بازی تاک

با آپدیت جدید ویندوز دیسک های غیر مجاز بازی شناسایی می

 لینک

با آپدیت جدید ویندوز دیسک های غیر مجاز بازی شناسایی می شوند

مایکروسافت به تازگی یک آپدیت امنیتی برای ویندوز ۷ و ۸ منتشر کرده که دیسک های بازی را که از Safedisc DRM استفاده نمی کنند را متوقف می کند.


http://bazitalk.ir/wp-content/uploads/2015/08/Bazitalk_Windows-10_Cover-1000x500.jpg


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
بازی تاک
بازی تاک

آدرس های IPV4 آمریکا به اتمام رسید| کاربران اینترنت بی نهایت

 لینک

آدرس های IPV4 آمریکا به اتمام رسید| کاربران اینترنت بی نهایت شدند!

با توجه به اینکه روز به روز به کاربران اینترنت اضافه می شود، ما در سطح جهان شاهد رفتن به IPV6 هستیم. آیا شما هم در مورد IPV4 چیزی شنیدید؟ در ادامه با ما همراه باشید


http://bazitalk.ir/wp-content/uploads/2015/09/Bazitalk_IPV4_Cover-1000x500.jpg

هر کامپیوتر در اینترنت یک آدرس مختص به خود را دارد که عددی یکتا است . این آدرس ها در دنیای شبکه و اینترنت IP نامیده می شوند. آنها به دو دسته تقسیم شده که یکی از آنها IPV4 و دیگری IPV6 است.

مشاهده همه ی 1 نظر