به روز نیوز
به روز نیوز

داستان کوتاه: یک، دو، سه… زهرا هیچ دوستی نداشت. با

داستان کوتاه: یک، دو، سه…
زهرا هیچ دوستی نداشت. با پدر معتاد و بد دهنش توی یک اتاق اجاره‌ای زندگی می‌کرد. قیافه مادرش را، که در زمانی که خیلی کوچک بود آن‌ها را ترک کرده بود، به یاد نداشت. در اتاق کوچک آن‌ها، هیچ عکس و نشانی از مادرش نبود. شاید اگر مادرش آنجا بود، او بالای این ساختمان بلند نمی‌آمد تا خود را پرت کند.داستان کوتاه: یک، دو، سه...

***

آمده بود که خود را پرت کند، اما امیدوار بود کسی پیدا شود و جلویش را بگیرد. برای همین نامه کوتاهی در مورد خودکشی و پریدن و نشانی اینجا نوشته بود و یواشکی در کیف دبیر شیمی‌اش انداخته بود.

***

از بالای ساختمان به پایین خیره شد. اگر تا چند دقیقه دیگر خانم ناصری نرسد، او خود را پرت خواهد کرد، و حتما با فاصله‌ای که تا زمین دارد، مغزش کف پیاده رو می‌پاشد.

مردم بالای جسد و مغز از هم پاشیده‌اش جمع می‌شوند و می‌پرسند: این دختر بیچاره را کسی می‌شناسد؟

شاید بهتر بود نزدیک خانه‌شان خودکشی‌می‌کرد یا نزدیک مدرسه، تا کسی او را بشناسد، اما وقتی مغزش کف خیابان پخش باشد، برایش چه فرقی می‌کرد که او را کسی بشناسد یا نشناسد. شاید همین‌که ناشناس بمیرد بهتر باشد.

پدرش وقتی که او دیر کند، حتما پشت سرش کلی بد و بیراه خواهد گفت، و پس از یکی دو روز که پیدایش نشود، خواهد گفت: این دختره بی‌خاصیت هم لنگه مادرش است، یه زن هرجایی.
ادامه در سایت بروز نیوز
http://beroznews.com/short-story-1-2-3/

مشاهده همه ی 1 نظر
به روز نیوز
به روز نیوز

آیا باید با پیشرفت ربات‌ها نگران آینده بشر باشیم؟

آیا باید با پیشرفت ربات‌ها نگران آینده بشر باشیم؟

با خواندن مطلب زیر شاید به این نتیجه برسید که انسان دوپا چندان آینده دور و درازی نخواهد داشت!
http://beroznews.com/robots-and-future-of-humans/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
به روز نیوز
به روز نیوز

استانبول در سوگ گربه تنبل و تپلش تُمبیل گربه‌اى بود که سالها

استانبول در سوگ گربه تنبل و تپلش

تُمبیل گربه‌اى بود که سالها جلوى یک کبابى قصابى زندگى مى‌کرد و از بس گوشت و کباب خورده بود چاق و تپل شده بود....

مشاهده همه ی 2 نظر
به روز نیوز
به روز نیوز

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد


خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

 

حدودا یک سالی میشه بلیط مسابقات لیگ برتر رو به صورت الکترونیکی و آنلاین خرید,در اوایل شروع سامانه خرید بلیط ورزشگاه آزادی مشکلاتی داشت که خوشبختانه هم اکنون مرتفع شد. فروش بلیط الکترونیکی فوتبال این سامانه به منظور خرید بلیط ورزشگاه آزادی مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیط مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند. خرید بلیط ورزشگاه آزادی 

 

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

 

بلیط ورزشگاه آزادی

 

 

– ثبت نام بلیط ورزشگاه آزادی 
۱- لینک ثبت نام در بالای صفحه اصلی سامانه و همچنین در کنار لینک ورود به سامانه قرار دارد. بر روی آن کلیک کرده و وارد صفحه ثبت نام شوید.

۲- در صفحه ثبت نام، وارد کردن اطلاعاتی که در کنار آنها ستاره قرمز دارد، الزامی است اما تکمیل بقیه اطلاعات اختیاری است؛ هرچند توصیه می‌کنیم که جهت استفاده حداکثری از خدمات سامانه، اطلاعات را به صورت کامل وارد نمایید. همچنین جهت تکمیل اطلاعات، به توضیحات راهنمایی داخل باکس‏ها و پیغامهای مربوطه توجه نمایید.

۳- در ورود اطلاعات هویتی اجباری مانند نام، ‌نام خانوادگی، کد ملی و … دقت کنید این اطلاعات قابل ویرایش نیستند در صورت مغایرت این اطلاعات، کارت شما دارای خطا شده و صادر نمی‌شود.

۴- بارگذاری (آپلود کردن) عکس اختیاری است. درصورتیکه می‏خواهید کارت عضویت عکسدار داشته باشید، عکس خود را بارگذاری کنید. عکس آپلودی شما باید رنگی، واضح و از صورت شما گرفته شده باشد. عکس‌ها توسط اپراتورهای سایت قبل از صدور کارت کنترل می‌شوند و در صورت نداشتن ویژگی های لازم، روند صدور کارت شما تا زمان آپلود عکس معتبر با تاخیر همراه خواهد شد. عکس می بایست ویژگی های ذیل را داشته باشد:

• باید با پسوند jpg باشد.

• سایز آن کمتر از ۴۰۰کیلو بایت باشد.

• عکس باید واضح و تمام رخ از چهره شما باشد، از عینک آفتابی یا سایر اشیایی که موجب عدم وضوح چهره می شود خودداری فرمایید.

۵- آدرس شما جهت ارسال کارت مورد استفاده قرار می‏گیرد. لطفا آدرس را کامل، صحیح و دقیق به همراه کدپستی وارد نمایید.

۶- شماره تماس و ایمیل برای ارتباط با شما درصورت ناقص بودن اطلاعات و یا موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین لطفا از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید.

۷- نام کاربری و رمز عبور جهت وارد شدن به حساب کاربریتان در سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد. توصیه می‌شود از رمز عبور مطمئن استفاده کنید و آن را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید. معمولا رمز عبور مطمئن شامل حروف بزرگ و کوچک، اعداد و کاراکترهای خاص است.

۸- در صورت فراموش کردن رمزعبور خود می توانید از طریق سوال امنیتی و پاسخی که به آن داده اید پسورد خود را تغییر دهید. دقت کنید که از جواب های ساده و قابل حدس زدن برای سوال امنیتی به هیچ وجه استفاده نکنید تا دیگران امکان تغییر رمز عبور شما را به صورت تصادفی نداشته باشند. به طور مثال اگر نام اولین مدرسه شما “محسنی” هست، جواب خود را به گونه ای پیچیده کنید که ضمن اینکه خودتان می‌توانید آن را به یاد آورید اما دیگران امکان حدس زدن آن را نداشته باشند، مانند: “محسنی۸۶۲۳” یا “مدرسه ینسحم”

۹- فرض کنید به هر علتی، رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید. امکان تغییر پسورد خود در صورت فراموشی از طریق ایمیلی که وارد کرده اید نیز وجود دارد. به این صورت که با درخواست شما ایمیلی برایتان فرستاده خواهد شد که حاوی رمزعبور جدیدتان است.

۱۰- دقت کنید که سامانه به هیچ وجه از طریق ایمیل، از شما درخواست اطلاعات شخصی یا پسورد نمی‌کند. در صورت مشاهده چنین موردی حتما از طریق گزینه “تماس با ما” به بخش پشتیبانی اطلاع دهید.
درخواست کارت

 

 

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

خرید بلیط ورزشگاه آزادی + آموزش خرید بلیط ورزشگاه آزاد

 

– درخواست کارت بلیط ورزشگاه آزادی 
۱- بعد از ثبت نام، شما بصورت اتوماتیک در سامانه وارد شده و به صفحه مدیریت کارت عضویت، بخش درخواست کارت راهنمایی می شوید. همچنین همیشه برای دسترسی به منوی مدیریت کارت عضویت می توانید پس از ورود بر روی لینک “حساب کاربری …” در بالای سامانه سمت چپ کلیک کنید.

۲- شما پس از ثبت نام می بایست خرید کارت انجام دهید. این کارت ها به صورت دائمی صادر می شود و نام، نام خانوادگی، کد ملی و عکس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
به روز نیوز
به روز نیوز

آموزش روت کردن گوشی اندروید توسط برنامه iRoot آموزش روت کردن

آموزش روت کردن گوشی اندروید توسط برنامه iRoot


آموزش روت کردن گوشی اندروید توسط برنامه iRoot روت کردن گوشی های اندروید ۵

 

در مطالب گذشته توضیحاتی راجب روت کردن گوشی های اندروید با نرم افزار Framroot را توضیح دادیم.حالا تصمیم بر این گرفتیم روش روت کردن گوشی اندرویدی به وسیله نرم افزار جدید “iRoot” به شما کاربران عزیز به روز نیوز آموزش دهیم.

 

آموزش روت کردن گوشی اندروید توسط برنامه iRoot

آموزش روت کردن گوشی اندروید توسط برنامه iRoot

 

آموزش روت کردن گوشی اندروید

 

اگر نمیدانید روت چیست و یا روت کردن گوشی های اندرویدی چه فایده ای دارد به لینک زیر مراجعه کنید :

روت چیست ؟ روت کردن گوشی اندرویدی چه فوایدی دارد ؟

 

 

iRoot چیست و چگونه کار میکند ؟

iRoot یک نرم افزار اندروید میباشد که مانند دیگر برنامه های اندروید , با فرمت APK بوده و به راحتی در گوشی های اندروید نصب میشود !

این نرم افزار بدون نیاز به کامپیوتر و یا هیچ کابلی , تنها با یک کلیک , گوشی اندرویدی شما را روت و آنروت میکند !!

iRoot یکی از بهترین نرم افزارها در این زمینه در دنیا میباشد که توسط گروه XINYI network توسعه بافته است !

کافیست این نرم افزار را در گوشی خود نصب و اجرا کنید و بعد عملیات روت را از طریق یک دکمه در نرم افزار iRoot انجام دهید .
iRoot چه گوشی ها و چه ورژن هایی از اندروید را برای روت کردن , پشتیبانی میکند ؟

نرم افزار iRoot میتواند اکثر گوشی هایی که دارای اندروید ۲.۲ به بالا هستند را تا اندروید ۵ روت کند و بیش از ۱۵۰ هزار گوشی اندرویدی را پشتیبانی میکند !

برای مثال ما از این نرم افزار برای روت کردن گوشی Xperia M Dual Sim در اندروید ۴.۲ استفاده کردیم و تنها با یک کلیک توانستیم گوشی را روت کنیم : – )

ممکن است گوشی شما به وسیله این برنامه روت نشود ! بنابراین شما میتوانید از این مقاله برای روت کردن گوشی خود , استفاده کنید .

 

 

 

آموزش روت کردن گوشی های اندروید توسط نرم افزار iRoot :

این کار بسیار ساده میباشد ! کافیست نرم افزار را دانلود و در گوشی خود نصب کرده و بعد از اجرای آن و چک کردن روت بودن گوشی شما , دکمه مخصوص ” Root ” کردن را بزنید تا گوشی شما بعد از مدتی روت شود !! برای راحتی کار شما عزیزان آموزش مرحله به مرحله آن را میتوانید در زیر مشاهده کنید :

۱. ابتدا نرم افزار “ iRoot v3.0.0 ” را از لینک زیر دانلود کنید ( اگر با موبایل میخواهید لینک زیر را دیافت کنید , این آموزش را حتما مطالعه کنید ) :

دانلود نرم افزار iRoot v3.0.0 از سرور بروز نیوز

۲. بعد از دانلود نرم افزار , آن را بر روی گوشی خود نصب کرده و اجرا کنید .

روت کردن گوشی اندرویدی نکته مهم : این نرم افزار به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده است ( به جز ایران !!! ) و به صورت پیشفرض , نرم افزار به صورت هوشمند زبان خود را مطابق با زبان گوشی شما تغییر میدهد ! پس اگر زبان گوشی شما انگلیسی باشد , زبان نرم افزار نیز انگلیسی میشود و به دلیل ساپورت نکردن زبان فارسی در این نرم افزار , زمانی که زبان ( Language ) گوشی شما فارسی باشد , زبان نرم افزار چینی میشود !! پس برای انجام عملیات روت و انگلیسی کردن نرم افزار , میبایست زبان گوشی خود را انگلیسی کنید .

۳. بعد از اجرای ” iRoot ” با صفحه ای مانند صفحه زیر مواجه میشوید که میبایست گزینه ” I Agree ” را انتخاب کنید :

R1

۴. بعد از زدن گزینه I Agree برنامه شروع به چک کردن روت بودن گوشی شما میکند :

r2

۵. بعد از چک کردن به شما میگوید که گوشی شما روت هست یا خیر ! اگر گوشی شما روت نباشد گزینه ” Root Now ” در زیر اسم گوشی شما نمایان خواهد شد که برای روت کردن گوشی خود میبایست گزینه ” Root Now ” را انتخاب کنید :

r3

۶. بعد از زدن گزینه ” Root Now ” , نرم افزار شروع به روت کردن گوشی شما میکند و عبارت ” Rooting Hard Now ” را نمایش میدهد :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
به روز نیوز
به روز نیوز

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان در مجلس لهو و

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان در مجلس لهو و لعب + فیلم و عکس

به گزارش کاپ سه بازیکن معروف از جمله پیام صادقیان و محسن مسلمان در ماجرای پلمپ یک سفره خانه دستگیر شده اند.
به گزارش کاپ، شامگاه سه شنبه هنوز ساعتی از شکسته شدن پلمپ سفره خانه نگذشته بود که با یورش غافلگیرانه پلیس به این مجلس لهو و لعب قانون شکنان در حال پایکوبی های مستانه شان بازداشت شدند و در اعترافاتشان پرده از راز ۳ فوتبالیست سرشناس برداشتند که در بیشتر مجالس مختلط همراه با زنان خیابانی حضور داشتند.
نام دو تن از این فوتبالیست ها به نام های “پ.ص “و” م.م “توسط کارگران این سفره خانه فاش شد وهر دو به همراه یک فوتبالیست دیگر تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان در مجلس لهو و لعب + فیلم و عکس

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان در مجلس لهو و لعب + فیلم و عکس

دستگیری محسن مسلمان و پیام صادقیان

درعملیات قبلی که پلیس در این رستوران داشت، ماموران پلیس امنیت تهران که از مدت ها پیش گزارشاتی از پاتوق زنان خیابانی و دوجنسی ها در رستوران “ن” فرحزاد در یافت کرده بودند در عملیاتی شبانه توانستند ۷۰ زن،مرد و دوجنسی را در شرایط نامناسبی دستگیر کرده و سفره خانه را پلمپ کنند.
تجسس های اطلاعاتی نشان داد که گردانندگان این سفره خانه با جذب زنان خیابانی و دوجنسی ها طوری برنامه ریزی کرده بودند که مردان هوسران و ثروتمند با خودروهای لوکس وارد محوطه سفره خانه شده و زنان را با نرخ های میلیونی انتخاب کرده سوار بر خودرو با خود می بردند و پولی میلیونی نیز به صاحبان سفره خانه می دادند.
طبق تحقیقات پلیس در این رستوران که در منطقه فرحزاد تهران قرار دارد، بچه پولدارها با ماشین های آخرین مدل با مراجعه به این رستوران و گشتی در محوطه آن روسپی های چند میلیونی را انتخاب می کردند و با خود می بردند.

دستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان در مجلس لهو و لعب + فیلم و عکسدستگیری پیام صادقیان و محسن مسلمان در مجلس لهو و لعب + فیلم و عکس

در نخستین عملیات پلیسی و با هماهنگی مقام قضایی ۳۴ مرد ،۶ دوجنسه و ۳۰ زن دستگیر شدند وتست الکل نشان داد ۲۸ مرد و ۶ زن مست بوده اند.
و اما در عملیات دوم اطلاعات بیشتری فاش شد که نشان می داد ۳ فوتبالیست دقایقی پیش از حضور پلیس این سفره خانه را ترک کرده اند و عجیب اینکه کارگران سفره خانه ادعا کردند یکی از فوتبالیست ها در جذب زنان خیابانی و انتقال آنها به این پاتوق فعالیت چشمگیری داشته است.
بازپرس پرونده با این اطلاعات افشا شده از زندگی زیرزمینی ۳ فوتبالیست سرشناس دستور بازداشت آنها را صادر کرد و ماموران با عملیات ویژه ای توانستند هر سه ورزشکار را دستگیر کنند.
از جلسه بازجویی های این سه فوتبالیست اطلاعاتی در دسترس نیست آما بازپرس پس از سپرده شدن وثیقه سنگین میلیونی از سوی فوتبالیستها آنها را آزاد کرد تا پس از تکمیل پرونده در دادگاه محاکمه شوند.
در صورت به اثبات رسیدن اتهام این ۳ فوتبالیست بخاطر رفتارهای غیر اخلاقی به مجازات سنگینی محکوم شوند که در آینده حرفه ای آنان تاثیر بزرگی بگذارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
به روز نیوز
به روز نیوز

مراکز ماساژ و فحشا در تایلند بسته شد + عکس در

مراکز ماساژ و فحشا در تایلند بسته شد + عکس


در اقدامی جدید پلیس تایلند با حمله به چند مرکز ماساژ و فحشا در شهر بانکوک ، یکی از این مراکز را بسته و عده ای را دستگیر کرد.حمله پلیس تایلند به مراکز ماساژ و فحشاب به نقل از رویترز این اقدام پلیس تایلند در ادامه سیاست دولت نظامی این کشور به منظور مقابله با فحشا و ترویج گردشگری فرهنگی صورت می گیرد.در هفته های گذشته پلیس به مراکز مختلفی از جمله سالن های ماساژ رفته و در آنجا عده ای را که به صورت غیر قانونی اقدام به فحشا می کردند، دستگیر کرده است.

مراکز ماساژ و فحشا در تایلند بسته شد + عکس

مراکز ماساژ و فحشا در تایلند بسته شد + عکس

 

 

فحشا در تایلند

 

 

فحشا در تایلند اقدامی غیر قانونی است اما در دهه گذشته مقامات این کشور به دلیل رونق صنعت گردشگری با این پدیده مقابله جدی نمی کردند.

خانم ” کوبکارن واتانامارانگ کول ” وزیر گردشگری تایلند در واکنش به اقدام پلیس این کشور در حمله به مراکز فحشا و سالن های ماساژ گفته است دولت با تعطیل کردن مراکز فحشا سعی در بهبود صنعت گردشگری این کشور دارد. به گفته وزیر گردشگری تایلند صنعت گردشگری این کشور باید بر مبنای فرهنگ باشد نه پدیده سک/س.

این مقام تایلندی با رد این فرضیه که توریست های خارجی بیشتر برای سک/س به این کشور می آیند ، گفت :” توریست ها برای چنین چیزی به کشور ما نمی آیند. آنها برای فرهنگ زیبای ما به اینجا می آیند.”

در حمله دو هفته پیش پلیس تایلند به یکی از بزرگ ترین سالن های ماساژ در شهر بانکوک ، پلیس به مدارکی دست یافت که نشان می داد گردانندگان این مرکز اقدام به نگه داری فاحشه هایی زیر سن قانونی از اتباع دیگر کشورها به صورت غیر قانونی کرده اند. همچنین در بررسی این مرکز اسنادی به دست آمد که نشان می داد صاحبان این سالن ماساژ به مقاماتی از پلیس رشوه می داده اند.

با وجود تلاش دولت نظامی تایلند برای مقابله با پدیده توریسم جنسی ، اما بسیاری از ناظران بر این باروند که مقابله با این پدیده در میزان ورود گردشگر خارجی به تایلند تاثیرات سوئی خواهد داشت.

بر اساس یک گزارش سازمان ملل که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده ، در کشور تایلند بیش از ۱۲۳ هزار و ۵۰۰ نفر در زمینه ارائه “خدمات جنسی” فعالیت می کنند.

صنعت توریسم بیش از ۱۰ درصد از حجم تولید ناخالص داخلی تایلند را تامین می کند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
به روز نیوز
به روز نیوز

عکس و فیلم پارتی دختر و پسر افغانی در قزوین در

عکس و فیلم پارتی دختر و پسر افغانی در قزوین


در خبری که امروزبه دستمان رسید ۸۰ نفردر پارتی دختر و پسر افغانی در باغی در حال رقصیدن دستگیر شدند.مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری قزوین گفت: بیش از ٨٠ تبعه کشور افغانستان در پارتی شبانه باغی در روستاهای اطراف قزوین دستگیر شدند.

به گزارش اعتماد، بهمن عشایری گفت: با اطلاع‌رسانی و پیگیری‌های صورت‌گرفته بیش از ٨٠ تبعه غیرمجاز کشور افغانستان که در پارتی شبانه از قبل برنامه‌ریزی به بهانه شرکت در جشن عید فطر در حال رقص و پایکوبی بودند، دستگیر شدند.

 

عکس و فیلم پارتی دختر و پسر افغانی در قزوین

عکس و فیلم پارتی دختر و پسر افغانی در قزوین

 

پارتی شبانه

وی افزود: به دنبال وصول گزارشی مبنی بر اجرای برنامه پارتی دختر و پسر افغانی توسط اتباع خارجی در باغی در اطراف قزوین بلافاصله با هماهنگی نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان، با همکاری شورا و بسیج روستای «مهدی‌آباد» تمامی شرکت‌کنندگان در میهمانی مذکور دستگیر شدند و از آنها مقادیری موادمخدر و مشروبات الکلی کشف و ضبط شد که برای طی مراحل قضایی تحویل مراجع ذی‌‌ربط شدند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
به روز نیوز
به روز نیوز

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسلماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

ماجرای شایان سعیدی مهمان برنامه ماه عسل ۹۵ ,از صفر تا صد ماجرا شایان هکر ماه عسل در ادامه مشاهده کنید.

خبر خوش پلیس فتا درباره شایان سعیدی مهمان هکر ماه عسل ۹۵ که درباره بخشودگی شایان معاون اجتماعی پلیس فتا درباره شایان هکر ۲۰ ساله خبر خوشی داد.
دیشب پس از پایان برنامۀ ماه عسل، که مهمانش یک هکر ۲۰ ساله بود، کاربران در فضای مجازی کمپین‌ های متعددی تشکیل دادند(کمپین شایان را ببخشید) و در آن از پلیس فتا خواستند در مجازات او تخفیف قائل شود.

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

 

شایان هکر ماه عسل

پس از آن سرهنگ علی خلیلی ؛ معاون اجتماعی پلیس فتا درباره این هکر جوان اظهاراتی را عنوان کرد و گفت: من برنامه را تا انتها تماشا کردم و به نظرم برنامه خیلی خوبی بود ، ضمن اینکه بعد آموزشی داشت و هشدارهای مجازی پیش جرم به خوبی در این برنامه فارغ از هرگونه شعارزدگی داده شد. «ماه عسل» با برنامه امشب می تواند نقش مهمی در جلوگیری نسبی از شیوع جرائم مجازی داشته باشد.

او در ادامه گفت: متاسفانه شایان در قصه ای که روایت شد استعدادش را در راه اشتباهی به کار گرفته بود و اگر استعداد این فرد زودتر کشف می شد میتوانست به عنوان یک فرد موفق در جامعه حضور داشته باشد و درگیر مقوله جرم نشود.

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

معاون اجتماعی پلیس فتا عنوان کرد: من انتظار داشتم که در زمینه آموزشی کمی کامل تر عمل شود و به شکلی آموزه های بیشتری درباره تخلفات مجازی در اختیار مردم قرار بگیرد ، اما در همین حد هم بسیار یاری دهنده و خوب بود. ما می دانستیم که عوامل برنامه می خواستند که مجرمان دیگری هم در این زمینه به برنامه شان دعوت کنند اما درنهایت منتفی شده اما در همین حد بسیار خوب عمل شد و با یک مهمان قصه بسیار جذاب و دوست داشتنی روایت شد.

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

 

 

سرهنگ علی خلیلی با این توضیح که یکی از کارهای رسانه در زمینه جرائم مجازی آگاهی بخشی است و این اتفاق به درستی در «ماه عسل» رخ داد و اضافه کرد: هشدارهایی که می توان به مردم داد یکی هشدار مستقیم است و یکی هشدار غیرمستقیم و به نوعی با روایت این داستان ما توانستیم هردو نوع این هشدارها را در برنامه احسان علیخانی ببینیم. یکی از هشدارها این بود که شایان در پایان برای طلب عفو و کمک از اداره آگاهی کمک خواست اما احسان علیخانی به درستی به او این موضوع را یادآوری کرد و گفت که این موضوعات مربوط به پلیس فتا است.

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

ماجرای شایان هکر ماه عسل + بخشیده شدن شایان هکر ماه عسل

او درباره کمپین‌های متعدد حمایت از این هکر جوان نیز گفت: در همان دقایق ابتدایی ما شاهد ۲۵ هزار کامنتی بودیم که به همین درخواست اشاره کرده بودند. بالاخره موضوعی در این میان مطرح است این است که شایان جزو جوانانی است که استعدادهای خیلی خوبی دارد. او بدون اینکه تحصیلات عالیه داشته باشد و با یک مدرک دیپلم توانسته این کارها را بکند و می شود که از او و استعدادهایش به شکل دیگری استفاده کرد. به نظر من او می تواند به پلیس کمک کند و می تواند در این زمینه نقش موثری در جامعه داشته باشد.

او در پایان این نوید را به همه مخاطبان «ماه عسل» داد که در اسرع وقت با سردار جلسه ای برگزار شود و درباره این مسئله صحبت شود و تصمیم امیدوارکننده ای در رابطه با شایان گرفته شود.

اینستاگرام شایان هکر ماه عسل

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
به روز نیوز
به روز نیوز

دنیل نوروزی دورگه ی ایرانى – دانمارکی در سپاهان + عکس

دنیل نوروزی دورگه ی ایرانى – دانمارکی در سپاهان + عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی


دنیل نوروزی بازیکن ایرانى – دانمارکی پس از توافق با ویسى با زردپوشان اصفهانى قرارداد یکساله امضا کرد.دنیل نوروزی یک ایرانی الاصل هست و در دانمارک بازی های خوبی انجام داده.نوروزی و همسرش خانواده اش پدرش مادرش زن فوتبالیست ایرانی دنیل نوروزی بازیکن ایرانی تصاویر دنیل نوروزی بیوگرافی دنیل نوروزی

دنیل نوروزی ٢٣ساله در پست دفاع چپ بازى مى کند وى در تمام رده هاى پایه تیم ملى دانمارک به جز بزرگسالان بازى کرده است همچنین وى در تیم بروند بى دانمارک و در تیم وجله توپ زده است.

نوروزى به همراه تیم بروند بى در لیگ اروپا حضور داشته است. ویسى همانند کى روش به بازیکنان دورگه روى آورده است و باید دید این بازیکن دو رگه در ایران موفق باشد یا نه !

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

دنیل نوروزی مدافع ۲۳ ساله ایرانی الاصل با بازی‌های خوبی که در دانمارک انجام داده است نظر مربیان را جلب کرده است. دانیل نوروزی بعد از اینکه یک فصل و نیم پیراهن تیم مطرح بروندبی را در سوپرلیگ دانمارک بر تن کرد، به خاطر مصدومیت شدید شانه و زانو نصف‌ بازی‌های فصل ۱۳-۲۰۱۲ را از دست داد. دانیل روی کاغذ مهره به درد بخوری نشان می‌دهد. خصوصا که فوتبال ایران همواره در سال‌های اخیر به مدافعان چپ کلاسیک نیاز داشته است.

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

بازیکنی که از پدر و مادری ایرانی متولد شده برای وژله ۲۷ بازی انجام داد تا ۲۲۰۶ دقیقه نمایش قابل‌قبول از خود به روی پرده لیگ دسته اول دانمارک ارایه بدهد.

شانه شکسته

این جوان ۲۳ ساله اولین بار با شماره ۳۱ در فصل ۱۲-۲۰۱۱ سوپرلیگ دانمارک پیراهن بروندبی را پوشید. وی از هفته نوزدهم مسابقات به ترکیب بروندبی اضافه شد تا موفق شود طی ۱۴ هفته ۱۲ بازی برای این تیم انجام ‌دهد. دانیال ۱۱ مرتبه وارد ترکیب اصلی سرشناس‌ترین تیم دانمارک شد. ۹۵۴ دقیقه پوشیدن پیراهن بروندبی عاملی برای رسیدن نوروزی به ترکیب اصلی تیم در فصل ۱۳-۲۰۱۲ شد. دانیال در ۱۰ هفته ابتدایی فصل جدید ۶ بازی ۹۰ دقیقه‌ای برای بروندبی انجام داد اما استخوان شانه‌اش شکست و زانویش به شدت مصدوم شد تا نیم‌فصل دوم لیگ را از دست بدهد.

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

انتقال اجباری به وژله

نوروزی پس از نیم‌فصل بیرون ماندن قرضی به وژله دسته اولی پیوست. دلیل این امر هم تغییر سرمربی بروندبی بود که نخواست توانایی‌های مدافع تازه از بند مصدومیت رها شده تیمش را باور کند.

دنیل نوروزی در فصل جاری هم ۱۶ بازی برای تیمش انجام داده در شرایطی که در هر ۱۶ دیدار یادشده وارد ترکیب اصلی سرمربی فنلاندی وژله کلبر سارنپا شده است. شاید تنها ایرادی که بتوان به نحوه بازی این جوان ایرانی گرفت تعداد زیاد اخطارهایی است که دریافت می‌کند. دانیال این فصل ۶ کارت زرد طی ۱۶ هفته گرفته درحالی که فصل قبل را با ۹ اخطار پشت‌سر گذاشته بود.

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

 

 

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

عکس و بیوگرافی دنیل نوروزی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید