لحظه  بروز رسانی 
شیمی پلاست
شیمی پلاست

تفاوت نایلکسهای پلیمری و تجزیه پذیر به گزارش روابط عمومی

 لینک
تفاوت نایلکسهای پلیمری و تجزیه پذیر به گزارش روابط عمومی

تفاوت نایلکسهای پلیمری و تجزیه پذیر
به گزارش روابط عمومی سازمان میادین، طبق آمار جهانی روزانه 3.5 میلیون تن زباله در سراسر دنیا تولید می شود که سهم ایران در این تولید به 40 هزار تن در روز می رسد. این میزان، 1.15 درصد تولید زباله جهان است. بر اساس آمارهای ارائه شده هر فرد تهرانی متوسط روزانه سه پلاستیک وارد چرخه محیط زیست می کند. با مصرف نکردن یک کیسه پلاستیکی در هفته در هر خانواده ایرانی می توان از مصرف حدود 816 میلیون کیسه پلاستیکی در سال جلوگیری کرد.

اثرات بهداشتی
ظروف یکبار مصرف پلیمری و کیسه های پلاستیکی در صورت تماس با مایعات و مواد غذایی بالای 40 درجه، ماده ای شیمیایی و تلخ به نام استایرن از خود خارج می کنند که بیش از 77 نوع بیماری سرطان زا را به همراه دارد.

از قرار گرفتن مواد پلاستیکی در مجاورت حرارت بالا یا دماهای خیلی پایین (نزدیک به نقطه انجماد)، یک ماده شیمیایی با خصوصیات شدیدا سمی و سرطان زا به نام دیوکسین (Dioxin) آزاد می شود. به همین دلیل نوشیدن چای و همچنین آب یخ زده در داخل ظروف پلاستیکی، در صورت استفاده مداوم در درازمدت می تواند موجب ایجاد سرطان های دستگاه گوارش شود.

قرار دادن نان داغ در کیسه پلاستیکی باعث شکسته شدن شاخه های پلیمری کیسه و مهاجرت مونومر به داخل مواد موجود در آن و در نتیجه ورود به سیستم غذایی و بدن انسان خواهد شد که در نهایت در درازمدت منجر به سرطان می شود.

متاسفانه امروزه میلیون ها روزه دار در ایام ماه مبارک رمضان و سایر ایام مذهبی، نذورات خود را در ظروف یکبارمصرف توزیع می کنند، در حالی که از آلودگی و سرطانزا بودن این ظروف بی اطلاع هستند.

اثرات محیط زیستی

پلاستیک های پایه نفتی با ماندگاری بیش از 300 سال یک ماده تجزیه ناپذیر محسوب می شوند. این در حالی است که کیسه های تجدید پذیر با پایه غیر نفتی به طور متوسط از یک الی 2 سال تجزیه شده و به طبیعت بر می گردند.

راه حل: تغییر الگو و کاهش مصرف کیسه ها، ظروف و محصولات یکبار مصرف پلاستیکی و به جای آنها استفاده از ظروف با پایه گیاهی (نشاسته ذرت، سیب زمینی و ...) و نیز بازگشت به فرهنگ سنتی استفاده از ساک های پارچه ای برای خرید های روزانه و ظروف ملامینی و چینی، برای توزیع نذورات.

مزایای استفاده از ظروف یکبار مصرف گیاهی و کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر:

سازگاری با محیط زیست

تهیه شده از منابع اولیه تجدید پذیر و عدم وابستگی به مواد اولیه نفتی

بدون هیچ گونه آثار تخریبی بر محیط زیست پس از تجزیه شدن در خاک

مصرف انرژی کمتر در فرآیند تولید

نکته: در حال حاضر نایلکسهای تجزیه پذیر و پایه گیاهی در کلیه میادین و بازارهای میوه و تره بار توزیع می شود و عرضه نایلکسهای پلیمری در سطح میادین و بازارهای سازمان میادین ممنوع است. نایلکسهای پایه گیاهی سبز رنگ بوده و دارای آرم و شعارهای سازمان میادین است. نایلکسهای تجزیه پذیر نیز سفید رنگ و دارای همان مشخصات آرم، شعارهای سازمان میادین و همچنین تاریخ تولید است. این نوع نایلکسها در مدت زمان 2 سال به محیط زیست باز می گردد در حالی که نایلکسهای پلیمری برای تجزیه شدن نیاز به 300 سال زمان دارند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

آشنایی با چاپ ماشینی نایلون و نایلکس در چاپ ماشینی

 لینک
آشنایی با چاپ ماشینی نایلون و نایلکس در چاپ ماشینی

آشنایی با چاپ ماشینی نایلون و نایلکس
در چاپ ماشینی برای شروع کار بعد طراحی نایلون نیاز به ساخت کلیشه می باشد.
در چاپ ماشینی نایلون هزینه کلیشه جدا از هزینه های چاپ و جنس حساب میگردد.
در روش چاپ ماشینی نایلون حداقل میزان سفارش نایلون با نایلکس دسته یندی یا نایلون دیته رکابی باید ۲۰۰ کیلوگرم باشد.
حداقل میزان سفارش چاپ ماشینی نایلون دسته تقویتی تقریبا ۵۰۰ کیلوگرم باشد.
زمان تحویل سفارش تولید و چاپ نایلون یک هفته الی دو هفته کاری می باشد.
حداقل میزان سفارش برای کارهای تصویری چاپ روی نایلون که ۴ یا ۶ رنگ انجام میشود باید ۱۰۰۰ کیلو باشد.
سفارشات تولید و چاپ ماشینی نایلون یا نایلکس هم به صورت کیسه شده هم رول و طاقه قابل انجام می باشد.
« گروه تولیدی شیمی پلاست البرز آماده ارائه بهترین محصول با بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیزان می باشد»

جهت اطلاعت بیشتر با ما در تماس باشید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

نایلون حبابدار نایلون حبابدار قابل تولید بصورت: دو لایه

 لینک
نایلون حبابدار نایلون حبابدار قابل تولید بصورت: دو لایه

نایلون حبابدار
نایلون حبابدار قابل تولید بصورت:

دو لایه
سه لایه
پنج لایه
با قابلیت لمینیت چاپ ، کاغذ و متالایز و اسپان باند و ....

پر مصرف ترین سایز حباب برای ضربه گیری و بسته بندی کلیه اجناس.

محافظ مقرون به صرفه و خوب کالاهای چوبی ، مبلمان ، قطعات برق و الکتریکی ، حمل و نقل ، قطعات خودروسازی ، بلور و چینی ، لوازم خانگی(کولر،بخاری،آبگرمکن و ..)، مبلمان اداری و ...

قابل تولید به صورت رول ، پاکت و شیت(ورق) در ابعاد سفارشی ، کاور سه بعدی در ابعاد سفارشی و زمینه تمام رنگی(رنگ اضافه شده هیچ گونه افزایش وزنی را به جنس تحمیل نمی کند).

موارد مورد مصرف در تهیه این نوع جنس پلی اتیلن درجه یک سبک بوده که با استحکام بالا وزن پایینی داشته و ضربه گیری شفاف و عاری از عاری از هر گونه ناخالصی را ایجاد می کند.

نایلون حبابدار برای اسباب کشی منزل مورد استفاده فراوان قرار میگیرد و بسته بندی تمام وسایل منزل با نایلون حبابدار انجام میشود ، همچنین چینی ها و شکستنی منازل و اداره جات به صورت مقاوم در برابر ضربه میشود که بسیار مناسب این کار میباشد ، به علت داشتن حبابهای ضربه گیر هوا در سطح آن از قدرت ضربه گیری مناسبی برخوردار می باشد.

تمامی رولهای تولید شده در این نوع محصول بدون لبه ضخیم کنار رول می باشد(لبه گرفته).

نایلون حبابدار حباب 10 از عرض 15 الی 250 سانتیمتر قابل عرضه می باشد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

موارد کاربرد نایلون شیرینگ موارد کاربرد نایلون شیرینگ :

 لینک
موارد کاربرد نایلون شیرینگ موارد کاربرد نایلون شیرینگ :

موارد کاربرد نایلون شیرینگ
موارد کاربرد نایلون شیرینگ :

این نایلون ها برای بسته بندی و عایق کردن کالا در برابر رطوبت استفاده می شود که به صورت ورقه ای بر روی اجناس کشیده می شود و با ایجاد حرارت معین زیر دستگاه بسته بندی و سریع سرد شدن به حالت استحکام اولیه در می آید.لازم به ذکر است این نایلون در صنعت های مختلف مانند کاشی و سرامیک ،نوشابه و آب معدنی،بسته بندی قوطی ، مواد غذایی ، بطری آب معدنی و نوشابه و لبنیات ، کارتن ، شیشه های سکوریت ، آجر ، پشم شیشه ، سنگ های نمای ساختمان ، قطعات خودرو و ... و کلیه صنعت مواد غذایی استفاده میشود.جهت مشاوره رایگان با گروه تولیدی شیمی پلاست البرز تماس بگیرید.

شرکت شیمی پلاست البرز تولید کننده نایلون ،نایلکس، فیلم استرچ،نایلون شیرینگ،نایلون uv،نایلون عریض،نایلون آبیاری،نایلون گلخانه و...میباشد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

نایلون چیست اولین الیافی كه ساخته‌ دست بشر ، نایلون

 لینک
نایلون چیست اولین الیافی كه ساخته‌ دست بشر ، نایلون

نایلون چیست
اولین الیافی كه ساخته‌ دست بشر ، نایلون بوده است. خبر پیدایش آن درجهان به سال 1938 پخش گردیده بود.

نایلون را در جریان یك رشته آزمایش ها، به طور ناگهانی به دست آوردند. به گفته‌ دیگر، دانشمندان در جستجوی این راز بودند كه چرا و چگونه برخی ازمولكول ها به هم پیوند می خورند و مولكول های درشتی، مانند مولكول های كائوچو و پنبه را به وجود می آورند.برای فهمیدن این راز ،آزمایش هایی انجام گرفت و ضمن یكی از این آزمایش ها ناگهان ماده ای تهیه شد كه مانند شكلات،كش می آمد. وقتی كه آن را سرد كردند دیدند كه باز بیشتر و بهـتر كش می آید. با توجه به این كشـف، شیمی دانان به این فكر افتادند كه آیا می توان از همین ماده نو ظهور، الیاف پوشـاكی تهیه كرد. با داشتن چنین هدفی، كاوش های خود را دنبال كردند و پس از هشت سال كار پی گیر، توانستند الیاف جدیدی به نام نایلون به دنیا عرضه كنند.

مواد تشکیل دهنده نایلون عبارتند از:

چهار عنصر معروف به نام های

1-كربن

2-هیدروژن

3-اكسیژن

4-نیتروژن

لازم به ذکر است تمام این عناصر در طبیعت یافت می شوند. كربن را از زغال سنگ، نیتروژن و اكسیژن را از هوا، و ئیدروژن را هم از آب می گیرند. امروزه برای تولید نایلون عناصر فوق را از گاز طبیعی، نفت خام، چوب ذرت و پوسته جو تهیه می كنند.برای بوجود آوردن نایلون، شروع کار اینگونه است كه دو مولكول مختلف را به هم قلاب می كنند تا از آن مولكول درشتی حاصل شود. از قلاب شدن این دو مولكول ماده ای به نام نمك نایلون به دست می آید. نمك نایلون را در دیگ های بخار بسیار قوی حرارت می دهند. مولكول ها بر اثر پیوستن به هم، زنجیره ای را پدید می آورند كه « بسپار » خوانده می شود. آن گاه چون « بسپار » را حرارت می دهند، به صورت مایع غلیظی در می آید. سپس این مایع را از صفحه مشبكی كه سوراخ های فراوان و بسیار ریزی دارد، عبور می دهند. مایع غلیظ از این سوراخ ها به صورت الیاف خارج و پس از سرد شدن، سرد می گردد. با تابیدن چند رشته از آن ها یك نخ نایلون پدید می آید.

پس از تمام این مراحل، نخ نایلون را آن قدر می كِشند تا طولش به سه یا چهار برابر طولی كه هم اكنون دارد، برسد. بدین گونه نخ محكم و كش داری به نام نایلون فراهم می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

سلفون یکی از پر کاربردترین پلیمرها،پلی پروپیلن(Poly propylene)که صنعت سلفون

 لینک
سلفون یکی از پر کاربردترین پلیمرها،پلی پروپیلن(Poly propylene)که صنعت سلفون

سلفون
یکی از پر کاربردترین پلیمرها،پلی پروپیلن(Poly propylene)که صنعت سلفون نامیده می شود،از جمله شاخصه هایی که به شناسایی این پلیمر در بین سایر نمونه ها کمک می نماید ، عدم خراش پذیری سطح آن با ناخن و نیز مقاومت آن در برابر خرد شدن است ، هر چند در اثر وارد شدن نیروی بیش از حد سفیدک میزند ، این پلیمر یعنی سلفون دارای ویژگی های زیر می باشد:

شفاف
مقاومت در برابر کشش
چگالی کم
بی رنگی
مقاومت در برابر اسیدها و بازها
تحمل درجه حرارت بالاتر نسبت به نایلون و نایلکس (HDPE - LDPE)


گروه تولیدی شیمی پلاست البرز، تولید کننده نایلون ، نایلکس ، سلفون ،فیلم استرچ،نایلون شیرینگ،نایلون آبیاری،نایلون گلخانه ای،نایلون های uv و ..... در ایران با کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شما عزیزان می باشد.

جهت سفارش خود با شماره تلفن ها و یا ایمیل ما در تماس باشید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

نایلون بسته بندی گروه تولیدی شیمی پلاست البرز تولید کننده

 لینک
نایلون بسته بندی گروه تولیدی شیمی پلاست البرز تولید کننده

نایلون بسته بندی

گروه تولیدی شیمی پلاست البرز تولید کننده طیف وسیعی از انواع کیسه های بسته بندی نایلونی ( پلی اتیلن ) .


مقاومت بسیار عالی در مقابل پرتاب از ارتفاع و پارگی .


شفافیت و براقیت مناسب برای نمایش هر چه بهتر محصولات شما .


چاپ تا 4 رنگ پشت و رو


درای 2 دوخت پرسی تضمینی ( برای محصولات پودری و مایعات و گرانولی )


همکاری تنگاتنگ با اکثر کارخانجات تولید مواد شیمیایی و پودری در بیش از 2 دهه .


موارد مصرف


- لاینر داخل بشکه ( انواع مایعات ، کنسانتره ، چسب و ...)


- لاینر داخل گونی ( بسته بندی انواع محصولات پودری و گرانولی )


- کیسه های با مقاومت بسیار بالا


- برای بسته بندی انواع محصولات پودری و گرانولی ( چسب کاشی ، افزودنی های بتن ، انواع آجیل و پسته ، قند و شکر ، محصولات کشاورزی )


- کیسه های نازک شفاف برای بسته بندی و محافظت از قطعات خودرو ، قطعات ساختمانی ، ظروف تفلون و ... در مقابل خط و خش و گرد و غبار


شرکت شیمی پلاست البرز تولید و توزیع فیلم های پلی اتیلن


Nylon Packing

The Plast Alborz Chemical Production Group produces a wide range of nylon packaging (polyethylene) bags.


Excellent resistance to launch from height and tear.


Transparency and brilliance for displaying the best of your products.


Print up to 4 colors back and forth


Garment sealing stitches (for powder and liquid and granular products)


Co-operation with most chemical and powder production plants in more than 2 decades.

Indications

- Liner inside the barrel (liquids, concentrates, glues, etc.)

- Liner inside the sack (packaging of various powder and granular products)

- Heavy Duty High Definition Bag

- For packaging of various types of powder and granular products (tile adhesives, concrete additives, nuts and pistachios, sugar and sugar, agricultural products)

- Thin transparent bags for packaging and protection of automobile parts, construction components, teflon containers and ... against scratches and dust.


Plast Alborz Chemistry Co. Manufacture and distribution of polyethylene films

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

انواع نایلون تولید انواع نایلون در شرکت شیمی پلاست البرز

 لینک
انواع نایلون تولید انواع نایلون در شرکت شیمی پلاست البرز

انواع نایلون
تولید انواع نایلون در شرکت شیمی پلاست البرز

- نایلون دسته تقویت

- نایلون دسنه موزی

- نایلون دسته رکابی

- نایلون دسته بندی

- نایلون عریض

- نایلون حبابدار

- نایلون شیرینگ

شرکت شیمی پلاست البرز مفتخر است با بیش از یک دهه سابقه در زمینه تولید و تولید انواع نایلون ، اعم از نایلون تبلیغاتی و نایلون بسته بندی ، خدمات طراحی، تولید و چاپ نایلون فروشگاهی، نایلون پلاستیکی, نایلون تبلیغاتی، نایلون چاپدار، نایلون بسته بندی و نایلون دسته دار, نایلون حبابدار و دسته تقویتی, نایلون دسته موزی, فیلم استرچ, نایلون شیرینگ, نایلون کیسه زباله، نایلون عریض، نایلکس دسته رکابی و چاپ فلسکو و .. به عنوان یکی از بهترین‌ها در این عرصه با کادری مجرب از جمله طراحان و متخصصان زبده با خدماتی نوین مشغول به فعالیت می باشد. شرکت شیمی پلاست البرز انواع چاپ سیلک و چاپ فلکسو را شامل می‌شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

پلی اتیلن چیست پلی اتیلن چیست؟ پلی اتیلن یا

 لینک
پلی اتیلن چیست پلی اتیلن چیست؟ پلی اتیلن یا

پلی اتیلن چیست
پلی اتیلن چیست؟

پلی اتیلن یا پلی اتن یکی از ساده‌ترین و ارزانترین پلیمرها است.

پلی اتیلن جامدی مومی و غیر فعال است. این ماده از پلیمریزاسیون اتیلن بدست می‌آید و بطور خلاصه بصورت PE نشان داده می‌شود.

مولکول اتیلن ( C2H4 ) دارای یک بند دو گانه C=C است. در فرایند پلیمریزاسیون باند دو گانه هر یک از مونومرها شکسته شده و بجای آن پیوند ساده‌ای بین اتم‌های کربن مونومرها ایجاد می‌شود و محصول ایجاد شده یک درشت‌مولکول است.

تاریخچه تولید پلی اتیلن

پلی اتیلن اولین بار بطور اتفاقی توسط شیمیدان آلمانی “Hans Von Pechmanv” سنتز شد. او در سال 1898 هنگام حرارت دادن دی آزومتان ، ترکیب مومی شکل سفیدی را سنتز کرد که بعدها پلی اتیلن نام گرفت.

اولین روش سنتز صنعتی پلی اتیلن بطور تصادفی توسط “ازیک ناوست” و “رینولرگیسون” ( از شیمیدان‌های ICI ) در 1933 کشف شد. این دو دانشمند با حرارت دادن مخلوط اتیلن و بنزالدئید در فشار بالا ، ماده‌ای موم‌مانند بدست آوردند. علت این واکنش وجود ناخالصی‌های اکسیژن‌دار در دستگاه‌های مورد استفاده بود که بعنوان ماده آغازگر پلیمریزاسیون عمل کرده بود. در سال 1935 “مایکل پرین” یکی دیگر از دانشمندهای ICI این روش را توسعه داد و تحت فشار بالا پلی‌اتیلن را سنتز کرد که این روش اساسی برای تولید صنعتی LDPE در سال 1939 شد.


استفاده از انواع کاتالیزورها در سنتز پلی‌اتیلن

اتفاق مهم در سنتز پلی اتیلن، کشف چندین کاتالیزور جدید بود که پلیمریزاسیون اتیلن را در دما و فشار ملایم‌تری نسبت به روش‌های دیگر امکان‌پذیر می‌کرد.

اولین کاتالیزور کشف شده در این زمینه تری اکسید کروم بود که در 1951 ، “روبرت بانکس” و “جان هوسن” در شرکت فیلیپس تپرولیوم آنرا کشف کردند. در 1953، “کارل زیگلر” شیمیدان آلمانی سیستم‌های کاتالیزور شامل هالیدهای تیتان و ترکیبات آلی آلومینیوم‌دار را توسعه داد. این کاتالیزورها در شرایط ملایم‌تری نسبت به کاتالیزورهای فیلیپس قابل استفاده بودند و همچنین پلی اتیلن یک آرایش تولید می‌کردند. سومین نوع سیستم کاتالیزوری استفاده از ترکیبات متالوسن بود که در سال 1976 در آلمان توسط “والتر کامینیکی” و “هانس ژوژسین” تولید شد.

کاتالیزورهای زیگلر و متالوسن از لحاظ کارکرد بسیار انعطاف‌پذیر هستند و در فرایند کوپلیمریزاسیون اتیلن با سایر اولفین‌ها که اساس تولید پلیمرهای مهمی مثل VLDPE و LLDPE و MDPE هستند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

امروزه کاتالیزوری از خانواده متالوین‌ها با قابلیت استفاده بالا برای پلیمریزاسیون پلی اتیلن به نام زیرکونوسن دی کلرید ساخته شده است که امکان تولید پلیمر با ساختار بلوری (تک آرایش) بالا را می‌دهد. همچنین نوع دیگری از کاتالیزورها به نام کمپلکس ایمینوفتالات با فلزات گروه ششم مورد توجه قرار گرفته است که کارکرد بیشتری نسبت به متالوسن‌ها نشان می‌دهند.

تاریخچه پلی اتیلن

كلمه پليمر از كلمه يونانى« پلى » به معناى چند و « مر » به معناى واحد و يا قسمت بوجود آمده است . پليمرها را اشتباها رزين ، الاستومر و پلاستيك نيز مى‌نامند.

در حالى كه پلاستيك تنها يك صفت است كه براى مواردى به كار مى رود كه قابليت تغيير شكل بر اثر فشار را دارا هستند و اغلب اشتباها به عنوان يك كلمه اصلى براى صنايع پلاستيك و توليدات آن به كار مى رود.

اولين بار كلمه پليمر توسط شيمى دانى به نام رنالت در سال 1835، به كار رفت و اولين كاربرد تجارى مواد پليمرى در سال 1834 با كشف كائوچو آغاز شد.اولين پلاستيك مصنوعى با نام نيترات سلولز در سال 1862 كشف و در سال 1868 وارد بازار شد.

نايلون در سال 1938، پلى اتيلن در سال 1942، پلى پروپيلن در سال 1957،پلى بوتيلن درسال 1974و پليمرهاى كريستال مايع براى ساخت اجزاى الكترونيكى در سال 1985رايج گرديدند.

پليمرها به سه نوع زیر دسته بندی می شوند:

1.پليمرهاى طبيعى

2.پليمرهاى طبيعى اصلاح شده

3.پليمرهاى مصنوعى

اولين پلاستيكهاى صنعتى مدرن حدود 100سال پيش رواج يافتند ولى در دهه هاى اخير رشد فزاينده و گوناگونى در صنايع به وقوع پيوست .

حدود 60پليمر بسيار مهم تاكنون به بازار عرضه شده كه مشتقات آنها به بيش از 2000مورد مى رسد و كماكان در حال افزايش است. پلى اولفينها پليمرهاى گرما نرم با خواص تقريبا مشابه و فرمولاسيون نزديك به هم هستند كه انواع معروف آنها پلى اتيلن ها، پلي پروپيلن ها و پلى بوتيلن ها مى باشند كه در صنايع لوله ،كاربرد فراوان ترى دارند.

انواع مختلف پلی اتیلن ها و مزایای پلی اتیلن
با يك نگاه به جدول زير متوجه می شويد از نظر انبساط، مقاومت در برابر حلالها، مقاومت كششى، مقاومت فشردگى، و مقاومت حرارتى و نفوذ پذيرى گازى پلى ‌پروپيلن ها امتياز بيشترى نسبت به پلى اتيلن ها داشته و به علت مقاومت حرارتى و مقاومت كششى پلى پروپيلنها از پلى بوتيلنها بهتر هستند. اين موارد از جمله مهمترين مواردى هستند كه در صنعت لوله كشى آب سرد گرم مورد نظر مى باشند و باعث امتياز پلى پروپيلن ها مى شوند. البته در اين ميان لوله هاى با تركيب پليمر و آلمينيوم نيز توليد شدند كه به دليل گرانى و اتلاف حرارتى و … به علت وجود فلز در آنها زياد مورد استقبال قرار نگرفت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شیمی پلاست
شیمی پلاست

تولید نایلون های عریض تولید نایلون عریض یکی از

تولید نایلون های عریض تولید نایلون عریض یکی از

تولید نایلون های عریض

تولید نایلون عریض

یکی از محصولات شرکت شیمی پلاست البرز ،نایلون عریض می باشد که جهت مصارف صنعتی و کشاورزی که در عرض ها و ضخامت های مختلف عرضه می گردد.

نایلون عریض در دو نوع یو وی UV (مقاوم در برابر نور خورشید – نایلون گلخانه ای) و غیر یو وی به شکل رول تولید می شود. نایلون های عریض در انواع تک لا, دولا و غیره موجود بوده که بسته به کاربردهای آن ضخامت های گوناگونی را شامل می شوند.

از جمله کاربردهای نایلون های صنعتی عریض می توان به عنوان پوشش گلخانه ای , صنایع کشاورزی , نایلون ساختمانی , پوشش موقت در برابر باران و برف , بستر سازی و دامپروری , پرورش قارچ و ... اشاره نمود.

نایلون های عریض بر حسب وزن،کیلو گرم،فروخته می شود.وزن یک طاقه نایلون شامل وزن نایلون و طاقه وسط آن میباشد.کارخانجات درجه دو و درجه سه معمولا نایلون های کدر با لوله وسط خیلی سنگین تولید می کنند.هنگامی که وزن لوله وسط زیاد باشد اگر چه شما نایلون را به ازای هر کیلو ارزانتر می خرید اما همواره گران خرید کرده اید.وزن لوله پلیکا وسط نایلون های عریض به طور میانگین 5 کیلو گرم می باشد.

عرض نایلون های عریض 1 متر و 2 متر و 3 متر و 4 متر و 5 متر و 6 متر و 8 متر می باشد.

- نایلون عریض 1 متری :دو لا بسته می شود و ظاهر رول آن نیم متری است.هر رول نایلون عرض 1 متر حدودا 20 کیلو گرم است.

- نایلون عریض 2 متری:دو لا بسته بندی می شود و ظاهر آن یک متری است.هر رول نایلون عرض 2 متر حدودا 25 کیلو گرم است.

- نایلون عریض 3 متری:دو لا بسته بندی می شود و ظاهر طاقه آن 1/5 متری است.هر رول نایلون 3 متری حدودا 35 کیلوگرم می باشد.

- نایلون عریض 4 متری:دو لا بسته بندی می شود و ظاهر طاقه آن 2 متری است.هر رول نایلون 4 متری حدودا 40 کیلو گرم است.

- نایلون عریض 5 متری:چهار لا بسته بندی می شود.ظاهر طاقه آن 1/25 متر است.هر رول آن حدودا 38 کیلو گرم است.

- نایلون عریض 6 متری:چهار لا بسته بندی می شود.ظاهر طاقه آن 1/5 متر است.هر رول آن حدودا 42 کیلو گرم است.

- نایلون عریض 8 متری:چهارلا بسته بندی می شود.ظاهر طاقه آن 2 متر است.هر رول آن حدودا 50 کیلو گرم است.

«شرکت شیمی پلاست البرز تولید کننده نایلون عریض، نایلون شیرینگ،فیلم استرچ،نایلون آبیاری،نایلون گلخانه ،نایلون UV، نایلون و نایلکس ساده و چاپی به قیمت مناسب برای شما عزیزان می باشد»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید