™C0L0N
™C0L0N

ما در تلاش هستیم تا بازی های متفاوتی را ارایه کنیم!

تیزر بازی ویدیویی پیشی | اندروید

ما در تلاش هستیم تا بازی های متفاوتی را ارایه کنیم! پیشی اولین تلاش ماست. این بازی که در سبک Auto Runner ساخته و پرداخته شده است، بصورت انحصاری برای پلتفرم اندروید منتشر شد. گیم پلی این بازی بر مبنای شنیدار طراحی شده است که می تواند فرصت خوبی را برای تست حس شنوایی بازی باز باشد.
نوآوری ما برای این بازی واکنش نشان دادن بوسیله ی شنیدار است بجای دیدار. به این صورت که پس از آموزش، هنگام بازی صداهایی را می شنوید که هر کدام نیازمند انجام واکنش خاص خودشان هستند. پس شما برای پشت سر گذاشتن هر چالش واکنش مربوط به آن را پس از شنیدن صدای آن و قبل از رسیدن به خودن آن انجام خواهید داد. بعلاوه چندین موسیقی متن برای این بازی ساخته شده است که از منوی بازی قابل انتخاب می باشد.
تیزر یک دقیقه ای بازی را هم اکنون مشاهده بفرمایید. همچنین می توانید این تیزر را با کیفیت بالاتر و همچنین نگاره ها و اطلاعات بیشتر را در صفحه ی کافه بازارِ این بازی مشاهده بفرمایید و بخوانید!

مشاهده همه ی 4 نظر
™C0L0N
™C0L0N

سال پیش بازی #بوق# رو نصب کردم و یک سال برای

سال پیش بازی #بوق# رو نصب کردم و یک سال برای رسیدن به این سطح زمان گذاشتم...
تیم سازنده ی این بازی با فروش منابع، تمام وقت من رو به کسایی که پول واقعی پرداختن، فروخت!
از من برای کسب درآمد سوء استفاده شد! پس من پاکش کردم و تصمیم گرفتم که از این به بعد بیشتر توجه کنم به بازی هایی که قراره بازی کنم چون احساس می کنم وقت من به اندازه ی پول دیگران با ارزش و سیاست سازنده خیلی کثیف بود!
بخشی از خاطرات آقای بوقــ ِ کور

مشاهده همه ی 3 نظر
™C0L0N
™C0L0N

™: پـیـشـی پیشی یک بازی ویدیویی در سبک AutoRunner است که

™: پـیـشـی

پیشی یک بازی ویدیویی در سبک AutoRunner است که با موتور Unity3d ساخته و پرداخته شد. مراحل ساخت این باز به اتمام رسیده و هم اکنون در حال تست بازی هستیم. نوآوری ما روی این بازی در واکنش هایی است که به صدای شنیده شده توسط بازی باز نشان داده می شود، در حالی که در سایر بازی های این سبک [همانند Vector ،Temple Run و...] بازی باز واکنش مربوط به چیزهایی که می بیند را نشان می دهد. این نوآوری می تواند فرصت خوبی برای تست شنوایی و قدرت تمرکز شما روی آن باشد.
پیشی آخرین هفته ی تابستان امسال از طریق فروشگاه های بازار و google play store بصورت انحصاری برای پلتفرم اندروید منتشر خواهد شد.

مشاهده همه ی 7 نظر
™C0L0N
™C0L0N

اولین فرهنگ واژه ی بازی های ویدیویی به زبان پارسی!بازی واژه

 لینک

اولین فرهنگ واژه ی بازی های ویدیویی به زبان پارسی!
بازی واژه یک فرهنگ واژه ی [رایگان] انگلیسی به پارسی، برای اصطلاحات و واژه های مربوط به دنیای بازی های ویدیویی است که توسط تیم ما گردآوری و برای پلتفرم های مختلف ارایه شد.
هم اکنون می توانید این اپلیکیشن را از iranapps دانلود بفرمایید!
cover_256.png?t=1441551910312B884413

مشاهده همه ی 3 نظر