انلاین های دور همی  http://facenama.com/view/post:193002516
 ستاره های دورهمی http://facenama.com/view/post:140569637

خواسته ایم که دور هم باشیم چه شاد چه غمگین همیشه باهم

BVN.png
CVN.png
qbP.png

SRP.gif

   1382005800144036.png
   
hWQ.pngPRQ.gif
بروز رسانی 
پارتیشن ساز
پارتیشن ساز

تاثیر استفاده از پارتیشن اداری بر روی طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر

 لینک
تاثیر استفاده از پارتیشن اداری بر روی طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر

تاثیر استفاده از پارتیشن اداری بر روی طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر کار
پارتیشن‌ های اداری از مواردی هستند که امروزه در دفاتر کار و شرکت‌ های بسیاری استفاده می‌ شوند. از آن جایی که پارتیشن‌ های اداری دارای ویژگی‌ های مختلفی بوده و در طراحی دکوراسیون اداری تاثیر به سزایی می‌ گذارند، در این مقاله از پارتیشن ساز به بررسی تاثیر استفاده از پارتیشن اداری بر روی طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر کار پرداخته‌ایم، پس در ادامه با این مقاله همراه باشید.

ضرورت پارتیشن بندی در فضای اداری
از پارتیشن‌ بندی برای رسیدن به یک محیط اداری با فضای بهینه و دکوراتیو استفاده می‌ شود. به همین دلیل است که دفترهای کاری که از پارتیشن‌ ها بهره می‌ برند، فضای مدرن‌ تری نسبت به دفترهایی که با دیوار گچی از هم جدا شده‌ اند، دارند. استفاده از پارتیشن‌ ها موجب می‌ شود تغییر دکوراسیون به دلیل اضافه شدن کارمند جدید و یا هر دلیل دیگری راحت‌ تر شود و تنها با مشورت گرفتن از یک طراحی دکوراسیون اداری بتوان این تغییر را با کمترین هزینه پیاده‌ سازی کرد. پارتیشن‌ بندی دارای تاثیرهای بسیاری بر روی طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر کار است که در ادامه با برخی از آنها آشنا خواهید شد.

پارتیشن تک جداره شیشه ای پارتیشن ساز

رسیدن به یک فضای بهینه با پارتیشن اداری
یکی از مهم‌ ترین تاثیراتی که پارتیشن‌ بندی در طراحی دکوراسیون دارد، به وجود آمدن فضایی بهینه است. با استفاده از پارتیشن‌ می‌ توان فضاهای مختلف در دفتر کار را به خوبی از هم جدا کرد و موجب استفاده بهینه از فضا شد. به دلیل این ویژگی پارتیشن‌ بندی یکی از راهکارهایی است که برای طراحی دکوراسیون داخلی دفاتر کوچک مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

کاهش عیوب ساختاری محیط
برخی از محیط‌ ها دارای عیوب ساختاری هستند و با استفاده از پارتیشن‌ اداری می‌ توان به اصلاح این عیوب پرداخت. به طور مثال پارتیشن‌ های اداری ستون‌ ها را مخفی کرده و عیوب دیوارها را نیز از دید افراد پنهان می‌ کند. همچنین استفاده از پارتیشن‌ های اداری موجب می‌ شود که اتاق‌هایی که باید از دید پنهان بمانند، مانند اتاق بایگانی، به خوبی دور از دید افراد قرار بگیرند. به همین دلیل پارتیشن‌ های اداری می‌ توانند موجب بهتر شدن دکوراسیون داخلی دفتر کار شوند.کاهش هزینه‌ های طراحی دکوراسیون به کمک پارتیشن اداری
استفاده از دیوارهای گچی برای جداسازی فضاهای مختلف در دفتر کار هزینه بسیاری را به دنبال دارد. از این رو بسیاری از شرکت‌ ها برای جداسازی فضا در دفتر خود از پارتیشن‌ های اداری بهره می‌ برند که هزینه تمام شده کمتری نسبت به دیوارهای گچی دارند. از طرفی دیگر زمانی که کارمندی به شرکت اضافه می‌ شود یا شرکت به دنبال تغییر دکوراسیون برای تغییر حال و هوای کارمندان است، وجود پارتیشن اداری هزینه تغییر دکوراسیون را بسیار کمتر خواهد کرد. همچنین زمانی که شرکت به دنبال نقل مکان است، جا به جایی پارتیشن‌ های اداری ممکن بوده و می‌ توان آنها را با خود محل جدید نیز برد و از آنها در طراحی دکوراسیون داخلی محل جدید نیز استفاده کرد. مجموع این دلایل موجب می‌ شود که از پارتیشن‌ های اداری برای کاهش هزینه‌ های طراحی دکوراسیون داخلی استفاده شود.
کاهش هزینه با استفاده از پارتیشن اداری تنها محدود به طراحی دکوراسیون نمی‌ شود، بلکه با استفاده از این پارتیشن‌ ها، هزینه قبض‌ های پرداختی نیز کاهش می‌ یابد. زیرا شرکت نیاز به وسایل گرمایش و سرمایش جداگانه برای هر اتاق نداشته و به همین دلیل استفاده از پارتیشن اداری موجب صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز می‌ شود.
افزایش جنب و جوش و نشاط محیط با استفاده از یک طراحی دکوراسیون خوب به کمک پارتیشن اداری پارتیشن‌ها در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و به همین دلیل استفاده از آن‌ها موجب افزایش جنب و جوش محیط و با نشاط کردن فضا خواهد شد. فضای شادتر و متنوع‌ تر موجب افزایش عملکرد کارکنان شده و روحیه آنها را در حین کار نیز بهبود می‌ بخشد. دفتر کاری که با دیوارهای گچی سفید از هم جدا شده باشد، پس از مدتی خستگی را برای کارمندان به وجود می‌ آورد و موجب ایجاد کسالت روحی آنها می‌ شود.

جهت مشاوره و بازدید رایگان با پارتیشن ساز تماس بگیرید :
09124398678
09121054610

افزایش آرامش کارکنان با یک طراحی دکوراسیون خوب
در کنار افزایش پویایی محیط، استفاده از پارتیشن‌ های اداری به دلیل جدا کردن هر بخش، موجب افزایش آرامش کارکنان در حین کار نیز می‌ شود تا کارکنان شرکت به دور از سر و صداهای اضافه با تمرکز به کار خود بپردازند. استفاده از پارتیشن تک جداره، دو جداره در پارتیشن‌ بندی موجب دور ماندن صداهای مزاحم شده و محیطی آرام را برای کارکنان به وجود می‌ آورد.افزایش حفظ حریم خصوصی کارکنان با طراحی دکوراسیون مناسب
اکثر کارکنان با داشتن یک فضای انحصاری مخصوص به خود می‌ توانند کارآمدتر دیده شوند. یک فضای انحصاری و اختصاصی موجب می‌ شود فرد احساس مسئولیت بیشتری نسبت به کار خود پیدا کرده و همواره در پی مرتب کردن فضای مخصوص به خود با مرتب کردن اسناد و مدارک باشد.

تاثیر جنس پارتیشن‌ ها بر روی طراحی دکوراسیون داخلی
یکی از مهم‌ ترین مواردی که بر روی طراحی دکوراسیون داخلی با استفاده از پارتیشن‌ های اداری تاثیر می‌ گذارد، جنس پارتیشن‌ هاست. با توجه به نوع محیط دفتر کار، یکی از انواع مختلف پارتیشن‌ ها انتخاب شده و در طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. انتخاب اشتباه پارتیشن اداری می‌ تواند منجر به طراحی دکوراسیون داخلی نامناسب برای دفاتر کار شود.

گفتنی است پارتیشن‌ های اداری با جنس‌ های مختلفی چون شیشه، چوب، فلز و ام دی اف ساخته می‌ شوند و به دلیل این تنوع، در

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
شرکت بی بی شاپ
شرکت بی بی شاپ

بسته اقتصادی تعویض روغن موتور بی ام و BMW X3 F25

 لینک
بسته اقتصادی تعویض روغن موتور بی ام و BMW X3 F25

بسته اقتصادی تعویض روغن موتور بی ام و BMW X3 F25
این بسته اقتصادی تعویض روغن مناسب برای خودروهای بی ام و BMW X3 مدل 2010 تا 2017 با کد اتاق F25 می باشد.این بسته بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی،دارای روغن موتور اورجینال کمپانی BMW و فیلتر روغن برند معتبر MANN آلمان و فیلتر هوای طرح اصلی است که قیمت مناسب تری نسبت به فیلتر هوای اورجینال BMW دارد و از لحاظ فنی دارای کیفیت قابل قبول می باشد.این بسته اقتصادی شامل پنج عدد روغن موتور یک لیتری اورجینال BMW X3 BMW TwinPower Turbo و یک عدد فیلتر روغن برند MANN آلمان BMW X3 Mann-Filter HU816X و یک عدد فیلتر هوای طرح اصلی BMW X3 BMW Air Filter می باشد.در ضمن با خرید بسته اقتصادی شما هزینه کمتری در مقایسه با خرید هر یک از این محصولات به صورت مجزا پرداخت می کنید.
شما می توانید این بسته اقتصادی تعویض روغن موتور را با ارسال رایگان و ضمانت اصالت کالا از فروشگاه BBSHOP تهیه فرمایید.
در صورت تمایل برای تعویض روغن موتور،فیلتر روغن و فیلتر هوای خودرو توسط کارشناسان مجرب و با دانش فنی بالای BBSHOP، شما می توانید از خدمات سرویس در محل استفاده نمایید.
بسته تعویض روغن موتور اقتصادی BMW X3 در یک نگاه:
1- تعداد روغن موتور اورجینال BMW TwinPower Turbo: پنج عدد
2- تعداد فیلتر روغن Mann-Filter HU 816X: یک عدد
3- تعداد فیلتر هوا های کپی BMW Air Filter: یک عدد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
✔فـــــاطـمــه جــــون★پــرنــســـــس دورهمـــــــــے✔
مهربونمهربون
✔فـــــاطـمــه جــــون★پــرنــســـــس دورهمـــــــــے✔

⛔️حتما تا پایان بخوانید ❌اولین قربانی واکسن کرونا

⛔️حتما تا پایان بخوانید

❌اولین قربانی واکسن کرونا مردی حدود پنجاه و هشت ساله بود که پس از دریافت مرحله دوم واکسن کرونا جان به جان آفرین تسلیم کرد.

او ساعتی بعد از دریافت و تزریق واکسن دوز دوم هنگام مراجعه به منزل با مواجهه با همسرش با خوشحالی گفته بود:

"من دومی‌ رو هم گرفتم"

و ناگهان
با ضربه‌ی سهمگین ماهیتابه چدنی به سر مواجه شد و در جا درگذشت.

آقایون لطفاً
توجه داشته باشید که جمله کامل
"من مرحله دوم واکسن کرونا را دریافت نمودم"

را بدون اشتباه بگویید☠️👻

مشاهده همه ی 2 نظر
شرکت فرا توسعه آی تک
شرکت فرا توسعه آی تک

روش‌های تمیز کردن وایت برد شیشه‌ ای خشک پراکسید یا

 لینک
روش‌های تمیز کردن وایت برد شیشه‌ ای خشک پراکسید یا

روش‌های تمیز کردن وایت برد شیشه‌ ای خشک
پراکسید یا ایزوپروپیل الکل
ایزوپروپیل الکل که اغلب به عنوان پراکسید هیدروژن شناخته می شود، یکی از محلول های عالی برای تمیز کردن تخته نوشتاری سفید است. این محلول به خوبی لکه و آثار به جا مانده از جوهر ماژیک‌ های وایت برد را از بین می‌ برد.
الکل ایزوپروپیل 90 یا 99 درصد بهترین اثربخشی را دارد. اما محلول‌ های 70% تقریبا کارایی لازم را ندارند. برای تمیز کردن ابتدا پراکسید را آب مخلوط کنید. سپس مقداری از محلول را روی پارچه بریزید. بهتر است از پارچه میکروفیبر یا پارچه‌ های نرم برای این منظور استفاده کنید. سپس پارچه را روی سطح تخته بکشید و آن را تمیز کنید. برای لکه‌ های مقاوم‌ تر، پراکسید را مستقیما روی محل موردنظر بکشید. مقدار محلول به اندازه‌ ای باشد که یک لایه نازک از آن روی لکه باقی بماند. سپس چند ثانیه صبر کنید. .آنگاه محل موردنظر را با دستمال پاک نمایید. پراکسید هیدروژن به راحتی در دسترس هست و قیمت مقرون به صرفه‌تری دارد.
ضدعفونی کننده دست
اکثر محلول‌ های ضدعفونی کننده دست موجود در بازار حاوی حداقل 60 درصد الکل ایزوپروپیل هستند. این میزان الکل برای از بین بردن ویروس‌ هایی نظیر ویروس کرونا مناسب است. اما یک محلول ضدعفونی کننده دست برای اینکه بتواند به‌ خوبی لکه‌ های جوهر روی تخته وایت برد را تمیز کند، به غلظت بیشتری از الکل نیاز دارد. غلظت 90 تا 99 درصد برای این منظور عالی است. محلول ضدعفونی‌ کننده دست را مستقیما روی تخته گلس برد بمالید. 30 ثانیه صبر کنید. سپس با استفاده از یک پارچه نرم تمیز یا دستمال کاغذی تمام سطح تخته را پاک نمایید.
سرکه
مخلوط سرکه با آب یکی از روش‌های غیر شیمیایی موثر و بی‌خطر برای تمیز کردن وایت برد شیشه‌ ای است. این محلول تمیزکننده‌ طبیعی تقریبا در هر خانه‌ ای یافت می‌ شود. برای تمیز کردن تخته نوشتاری سفید ابتدا یک قاشق چایخوری سرکه را در یک فنجان آب حل کنید. محلول بدست آمده را روی تخته اسپری کنید. سپس آن را با یک پارچه میکروفیبر یا پارچه نرم تمیز پاک نمایید. در صورتی که تخته بطور کامل تمیز نشده باشد، اجازه دهید محلول سرکه و آب چند دقیقه‌ ای روی تخته باقی بماند. این محلول خانگی بسیار ارزان است و می‌توان به آن لقب “بهترین محلول پاک کننده طبیعی” را داد.
اسپری مو
اسپری‌ های مو اغلب حاوی الکل ایزوپروپیل است. همین موضوع موجب شده تا ما آن را در دسته‌ محلول های پاک کننده وایت برد شیشه‌ ای قرار دهیم. البته تمیز کردن گلس برد با اسپری مو به اندازه محلول‌ های پاک کننده‌ ای که در بالا معرفی کردیم، راحت نیست. برای تمیز کردن تخته وایت برد کافی است اسپری مو را روی تخته اسپری کنید.
سپس بگذارید محلول چند دقیقه روی سطح بماند. به کمک یک پارچه نرم و تمیز که به محلول مواد شوینده ملایم و آب گرم آغشته شده است، مواد چسبناک اسپری مو را از روی تخته نوشتاری تمیز کنید.
محلول WD-40
اگر یک قوطی WD-40 در منزل یا محیط کار خود دارید، می‌ توانید از آن برای تمیز کردن تخته نوشتاری سفید خود استفاده کنید. محلول را روی تخته و قسمت‌ هایی که اثر جوهر مانده است اسپری کنید. سپس آن را با پارچه تمیز کنید. این محلول نه تنها صفحه وایت برد شما را تمیز می کند بلکه آن را مثل روز اول براق و درخشان نیز می کند. اما در هنگام استفاده از این محلول مراقب باشید. اسپری WD-40 ممکن است لباس شما را لکه دار کند.
روش‌های تمیز کردن وایت برد شیشه‌ای خشک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

بک لینک رایگان با همان هزینه سئوی سایت

 لینک
بک لینک رایگان با همان هزینه سئوی سایت

بک لینک رایگان با همان هزینه سئوی سایت

آیا میدانید بک لینک رایگان برای رتبه سایت شما مفید است می دانید بسیاری از سایت ها به رتبه سایت شما کمک بسیاری می رساند دراین مقاله

قصد داریم رتبه سایت شما را بهتر از قبل کنیم کافیست اینجا را کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فروشگاه دکتر کوالا
فروشگاه دکتر کوالا

9 نکته برای انتخاب لباس زیر هدیه ای که مردان دوست

 لینک
9 نکته برای انتخاب لباس زیر هدیه ای که مردان دوست

9 نکته برای انتخاب لباس زیر هدیه ای که مردان دوست دارند
شاید یکی از آخرین گزینه هایی که در زمان کودکی دوست داشتید آن را هدیه بگیرید، لباس زیر بود. اما دیگر الان قضیه فرق کرده است و حتی با گرفتن لباس زیر به عنوان هدیه بسیار خوشحال می شوید زیرا دیگر فرصت خرید و پیدا کردن لباس زیر را ندارید. در این مطلب به معرفی چند نکته برای انتخاب لباس زیر هدیه ای برای افرادی که قصد خرید هدیه را دارند خواهیم پرداخت . پیشنهاد می کنیم این مطلب فوق العاده کارآمد را از دست ندهید…

1- تیپ شخصیتی فرد را در نظر بگیرید.

فرقی ندارد که استدلال شما از لباس زیر به عنوان هدیه چیست ، اما یکی از موارد مهم در انتخاب لباس زیر هدیه ای که قرار است به دوست صمیمی خود هدیه دهید،خرید لباس زیر مطابق تیپ شخصیتی او است. برای مثال اگر دوست شما شخصیتی راحت طلبی دارد بهترین گزینه به عنوان لباس زیر برای او لباس های زیر گشاد و راحت است.

2- به سایز توجه داشته باشید

یکی از سخت ترین کارها در انتخاب لباس زیر به عنوان هدیه، پیدا کردن سایز طرف مقابلتان است. معمولا خرید لباس زیر سایز اشتباه برای همه افراد ناامید کننده است. اگر با شریک زندگی خود زندگی می کنید یا مدت زمان معینی را با آنها سپری می کنید ، احتمالاً می دانید که هر روز لباس هایی را می پوشند و کدام یک را روزانهد برای شستشو راهی ماشین لباسشویی می کند ، بنابراین از این موقعیت استفاده کنید و اندازه لباس زیر او را بررسی کنید یا از او سایزش را بپرسید! خراب کردن غافلگیری خیلی بهتر از خراب کردن روحیه است.

3- سبک سلیقه ی آنها را بشناسید

وقتی صحبت از خرید لباس زیر می شود ، همه ی ما به یاد تنوع زیاد آن ها می افتیم. در خرید لباس زیر مطابق سلیقه ی طرف مقابلتان شما دستتان کاملا باز است و تنها کافی است تا سلیقه ی او را شناسایی کرده و طبق سلیقه ی او به دنبال مناسب ترین لباس زیر باشید.

4- راحتی را در اولویت قرار دهید

به یاد داشته باشید ، شما در حال خرید چیزی برای دوست و یا همسر خود هستید ، نه برای خودتان. در حالی که بیشتر افراد دوست دارند در لباس زیر خوب و زیبا به نظر برسند ، اگر لباس زیر احساس خوب و راحتی لازم را نداشته باشد، دیگر زیبایی آن به چشم فرد نخواهد آمد.
یک لباس زیر راحت باید دارای درزهای نرم باشد یا اصلا درزی برای اذیت کردن نداشته باشد د و به گونه ای طراحی شده باشد که کاملا بر بدن بنشیند .

5- کیفیت را در نظر بگیرید

هیچ کس برای خرید لباس هدیه ای به دنبال یک لباس زیر ارزان و بی کیفیت نمی گردد. پس قطعا شما هم کیفیت را فدای قیمت لباس زیر نمی کنید. به علاوه ، لباس های با کیفیت بالا دوام زیادی دارند و همین موضوع موجب می شود تا فرد مورد نظر فرصت بیشتری برای فکر کردن در مورد شما با هربار پوشیدن خواهند داشت.


6- به رنگ لباس زیر دقت کنید

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب لباس زیر، رنگ لباس زیر هدیه ای است.سعی کنید لباس زیر با رنگ مورد علاقه طرف مقابلتان تهیه کنید.معمولا رنگ های سفید، مشکی و خاکستری متداول ترین رنگ ها در انتخاب لباس زیر به حساب می آیند که همه ی افراد طالب آن هستند.

7- کیفیت پارچه را مد نظر قرار دهید

معمولا لباس زیر با حساس ترین مناطق بدن شما در تماس نزدیک می باشد. این بدان معناست که پارچه لباس زیر باید در حین برخورد با بدن شما کاملا نرم باشد ، و باید در برابر شرایط مختلف مقاومت و دوام زیادی داشته باشد.

برای مثال لباس زیر از جنس ابریشم تنها نیمی از این آزمایش را پشت سر می گذارد.زیرا این جنس پارچه هر چقدر هم نرم باشد ، در برابر فشار دوام بالایی ندارد و به محض این که عرق را تمیز کنید ، مرطوب می ماند و پوست شما را خفه می کند. بهترین نوع پارچه در لباس های زیر، لباس های زیر نخی پنبه ای هستند که از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشند.

8- فانتزی بودن را چاشنی کار کنید

سعی کنید در خرید لباس زیر هدیه ای کمی خلاقیت به خرج دهید و کمی فانتزی بودن را چاشنی کار کنید. برای مثال شما می توانید لباس های زیر با طرح های کارتونی خریداری کنید و آن را به دوست و یا همسر خود هدیه دهید.

9- با یک پیام آن را هدیه دهید

لباس زیر به تنهایی یک لباس است. اگر وقت و تلاش خود را صرف ساختن پیام خوب برای همراهی با آن نکنید ، هدیه هرگز ارزش و زیبایی لازم را نخواهد داشت. از قلب پیامی بنویسید و حتی اگر لباس زیر را که انتخاب کرده اید دوست نداشته باشند ، بسیار بیشتر از هدیه قدردانی خواهند کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
saeed
مهربونمهربون
saeed

تعمیرات پکیج کولر بخاری و. آیا میدانستید اگه

تعمیرات پکیج کولر بخاری و....

آیا میدانستید اگه کولر گازی شما خراب بشه یا بخاریتون باید چه کنید؟
اینجا به شما میگن
بزن روی لینک این پست
https://www.tges.ir/

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید