لحظه  بروز رسانی 
پسرکاشونی (He will come soon)
خوشحالخوشحال
پسرکاشونی (He will come soon)

هولوکاست واقعی مسلمانان در میانماردر آغاز خواستم از جنایات آل سعود

در آغاز خواستم از جنایات آل سعود در کربلای بحرین و شرق عربستان بنویسم، ولی دیدم به رغم همه فاجعه‌بار بودن مسائل مربوط به آنها، در این باره در کشور ما به حمد الهی زیاد گفته و شنیده می‌شود و یادم به مردمانی افتاد که هزاران نفرشان تنها به جرم مسلمان بودن در سالیان اخیر کشته و آواره شده‌اند؛ مسلمانانی فراموش شده در جنوب شرقی آسیا که سال‌هاست با دشمنانی دست و پنجه نرم می‌کنند که جز به ریشه‌کنی و نسل‌کشی کامل آن‌ها از منطقه رضایت نمی‌دهند.

مسلمانان کشور میانمار (برمه سابق) در جنوب شرقی آسیا از سال ۱۹۸۲ حتی به عنوان شهروند کشور خود به شمار نمی‌روند و از کمترین حقوق شهروندی نیز محرومند! مسلمانان میانمار که عمدتا در منطقه آراکان (راخین) زندگی می‌کنند و جمعیتی نزدیک هشتصد هزار نفر در این استان دارند، به نام مسلمانان روهینگیا معروفند.
215766.jpg
215765.jpg
215774.jpg215770.jpg215758.jpg215771.jpg
اسلام در این سرزمین پیشینه طولانی دارد و مسلمانان منطقه دارای حکومت محلی خودمختار اسلامی هستند و تا سال ۱۹۳۶ یعنی سال اشغال میانمار توسط انگلستان، زبان فارسی، زبان رسمی ایالت آراکان بوده است.

به تازگی بودایی‌های افراطی که در پی بیگانه نشان دادن مسلمانان هستند، سابقه حضور مسلمانان روهینگیا را مربوط به دوره حضور انگلیسی‌ها (کمتر از یک قرن پیش) معرفی می‌کنند و مسلمانان نیز با شعار:
Rohingyas are not British Era Settlers (روهینگیایی‌ها مهاجران عصر بریتانیا نیستند)،
به پیشینه تاریخی حضور خود در منطقه تأکید می‌کنند.

و اما امروز، در میان سکوت جامعه جهانی، گروه‌های تندرو بودایی (مانند گروه ماگ) و دولت میانمار در حال پاکسازی قومی مسلمانان، به وحشیانه‌ترین شکل ممکن هستند. رئیس جمور میانمار «تین سین» رسما اعلام کرده است که جمعیت هشتصد هزار نفری مسلمانان روهینگیا را قومیتی خارجی می‌داند که باید یا در اردوگاه‌های آوارگان متمرکز شوند و یا اخراج شوند. دولت میانمار به گروه‌های امدادی و رسانه‌های بین‌المللی، اجازه دسترسی به منطقه آراکان را نمی‌دهد. خانم آنگ سان سوچی، برنده میانماری جایزه صلح نوبل و مخالف دولت هم که بسیار مورد توجه آمریکایی‌هاست، درباره تصفیه قومی مسلمانان سکوت کرده است.

گروه‌های افراطی بودایی، گاه حتی همراه با پشتیبانی پلیس و ارتش به کشتار و آتش زدن دهکده‌ها و مساجد مسلمانان می‌پردازند.

محمد نصر از فعالان برمه اى در این باره گفت: شبه نظامیان بودایى تندروى «ماگ» بیش از بیست روستا و ۱۶۰۰ منزل را ویران کردند و هزاران نفر را از خانه و کاشانه خود راندند. آن‌ها جلوى چشم مأموران ناتوان دولت، روستاهاى مردم مسلمان را به آتش کشیدند.

نصر افزود: مسلمانان اقلیم اراکان، به دلیل این حادثه مجبور شدند با هر گونه کشتى که به دستشان رسید، از برمه بگریزند و در سطح وسیعى به بنگلادش پناهنده شوند. اما دولت بنگلادش ب 
برخی از آنان را به سرزمینشان بازگرداند، زیرا شمار پناهندگان به بیش از‌ سیصد هزار نفر رسید. 

«شیخ عبدالله المعروف» یکی از رهبران دینی در برمه گفت: مسلمانان برمه در میان سکوت کشورهای مسلمان کشته می‌شوند، هیچ ملتی تاکنون این گونه در میان این همه خونسردی و سکوت بین المللی و بی‌خیالی دولت سرکوب نشده بود! 

«کریس لوا»، از فعالان حقوق مردم روهینگیا از بالا گرفتن تهدیدهای جدید علیه مسلمانان برمه اظهار نگرانی می‌کند؛ بنابراین، مسلمانان پناهجو در نزدیکی مرز بنگلادش از روز‌ها پیش به شدت از سوی

مشاهده همه ی 8 نظر
پسرکاشونی (He will come soon)
خوشحالخوشحال
پسرکاشونی (He will come soon)

تراژدی مسلمانان میانمار/کشتار مسلمانان میانمار را متوقف کنید +عکسپایگاه خبری تحلیلی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تراژدی نسل کشی مسلمانان در میانمار به دست اکثریت بودائیان حاکم بر این کشور در سایه سکوت مجامع حقوق بشری، دولت‌های جهانی و برنده میانماری جایزه صلح نوبل ادامه دارد.

کشور برمه یا میانمار فعلی در جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده است و از شمال با چین، جنوب با خلیج بنگال و تایلند و از شرق با چین و جمهوری لائوس و تایلند و از غرب خیلج بنگال و بنگلادش محصور شده است.

در سال 1824 برمه توسط بریتانیا اشغال و ضمیمه حکومت هند، مستعمره بریتانیا شد. در سال 1937 بریتانیا برمه را به همراه منطقه "آراکان" مستعمره ای جدا از حکومت هند خواند و آن را برمه بریتانیا نام نهاد. تا اینکه در سال 1948 بریتانیا اجازه داد تا برمه استقلال یابد و از آن زمان به میانمار تغییر نام یافت.

میانمار دارای 55 میلیون نفر جمعیت است که حدود یک میلیون نفر از آنها را مسلمانان روهینگا تشکیل می‌دهند.

اسلام از قرن اول هجری به وسیله تجار عرب به این کشور وارد شد، هنگامی که این کشور در سال 1824 در اشغال بریتانیا بود. اوضاع مسلمانان در این کشور از زمان انقلاب نظامی به رهبری "نی وین" در سال 1962 بحرانی و نابسامان شد به طوری که مسلمانان از کارهای حکومتی، نظامی و ارتش طرد شدند.

مسلمانان میانمار که به روهینگیا معروف هستند در شمال ایالت راخین در غرب میانمار متمرکز می باشند. دولت میانمار این اقلیت را به رسمیت نمی شناسد و آنها را مهاجران غیرقانونی می داند. این درحالیست که سازمان ملل مسلمانان میانماری را یکی از بیشترین اقلیت‌هایی توصیف کرده است که حقوق بشر در مورد آنها رعایت نمی‌شود. مسلمانان روهینگیا در میانمار از فقیرترین افراد ساکن در این کشور بودائی هستند.

بحران جدید مسلمانان میانمار در ایالت راخین بعد از کشته شدن 11 مسلمان بیگناه توسط ارتش این کشور در ماه مه 2012 و حمله یک گروه بودائیان به اتوبوس حامل مسلمانان و کشته شدن یک بودائی در پاسخ به این حمله آغاز شد.

به دنبال آغاز درگیری‌ها درغرب میانمار، بودایی‌ها با حمله به مناطق مسلمان نشین بیش از 2000 منزل مسکونی متعلق به مسلمانان را به آتش کشیدند و بیش از یک صد هزار نفر را آواره و بی خانمان کردند.

اغلب آوارگان مسلمان به مرزهای میانمار و بنگلادش پناه بردند و اکنون در شرایط بسیار اسف باری به سر می‌برند. آنها نیاز به غذا دارند و به علت بارش باران‌های موسمی و نداشتن سرپناه سلامت و زندگی آنها در خطر است.

این درحالیست که دولت میانمار با تامل نیروهای امنیتی خود را در منطقه افزایش داد و بعد از یک هفته در ایالت راخین وضعیت فوق العاده اعلام کرد.

با افزایش درگیری‌ها و نگرانی ها در غرب میانمار، "ویجی نامبیار" مشاور ویژه بان کی مون دبیر کل سازمان ملل به عنوان نماینده این سازمان در اوایل شروع بحران وارد میانمار شد تا درباره درگیری‌های طایفه‌ای جاری در این کشور در استان مرزی "راخین" با بنگلادش میانجی گری کند.

سازمان دیده بان حقوق بشر نیز از دولت میانمار خواست تا سریع‌تر خشونت‌ها را متوقف کند و از اقلیت مسلمانان در این کشور دفاع کند اما دولت میانمار که از سال گذشته اصلاحات زیادی را در زمینه سیاسی آغاز کرده است و بسیاری از مخالفان خود را از زندان آزاد کرد بدون توجه به هشدارهای بین المللی مانع از خشونت و نسل کشی مسلمانان به دست بودائیان نشد.

این درحالیست که در سایه سکوت جامعه بین المللی و مدعیان حقوق بشری، منابع خبری از میانمار گزارش داده‌اند که کشتار مسلمانان همچنان ادامه دارد و پلیس ضد شورش این کشور موفق به کنترل خشونت‌های سازمان یافته توسط بودائی‌ها علیه مسلمانان نشده است.

"آنگ سان سوچی" مدعی حقوق بشری و رهبر مخالفان دولت میانمار که برنده جایزه صلح نوبل است و اخیرا بعد از 24 سال از حبس خانگی آزاد شد نیز تاکنون هیچ موضع‌گیری و اظهار نظری درباره کشتار فجیع مسلمانان به دست هم کیشان خود نکرده است. این درحالیست که سان سوچی اخیرا در سفر به اروپا از سوی رهبران غربی بسیار مورد تمجید قرار گرفت و جایزه نوبل خود را بعد از 24 سال دریافت کرد.

13910426000165_PhotoL.jpg

در بخشی از گزارشی که در وردپرس منتشر شده نیز آمده است؛ آمارها و تصاویر جدید از کشته شدن هزاران مسلمان طی دو ماه گذشته به دست بودائیان به طرزی فجیع، تجاوز به زنان و دختران مسلمان، بازداشت و زندانی شدن بیش از 5000 هزار نفر در غرب میانمار حکایت دارد.

مشاهده همه ی 1 نظر
پسرکاشونی (He will come soon)
خوشحالخوشحال
پسرکاشونی (He will come soon)

روز شمار نسل كشي مسلمانان ميانمار(برمه) توسط بوداييان + تصاوير وحشيانه ترين

وحشيانه ترين و فجيع ترين جنايتها و كشت وكشتارها عليه مسلمانان بي گناه ايالت راخين يا همان "آركان سابق" در غرب ميانمار صورت مي پذيرد، به گونه اي كه هيچ كس نمي تواند چنين جنايات هولناكي را حتي در ذهنش مجسم كند، مگر اينكه گوشه اي از اين اقدامات ضد بشري و هولناك را كه در اين متن به آنها اشاره شده است، بخواند.
39036_316.jpg

الَّذِينَ أُخْرِجُوا مِن دِيَارِهِمْ بِغَيْرِ حَقٍّ إِلَّا أَن يَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ وَلَوْلَا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لَّهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِيهَا اسْمُ اللَّهِ كَثِيرًا وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ(40حج)

به گزارش رحماء جنايتهاي جديدي در طي يك ماه و نيم گذشته از سوي بودايي ها و نيروهاي امنيتي ميانمار عليه مسلمانان غرب اين كشور از 18 ماه رجب (ژوئن 2012) صورت گرفته است، كه از جمله آنها مي توان به موارد ذيل اشاره كرد:

1- حمله وحشيانه و قتل ده مبلغ اسلامي در تاريخ سه ژوئن با ادعاي دروغين تجاوز به يك زن بودايي كه خودشان او را كشته و در كنار مسجدي انداخته بودند و حمله مسلحانه به برخي روستاهاي مسلمانان با حمايت نيروهاي امنيتي و پليس دولت ميانمار

2- تجهيز بودايي ها با اسلحه و تفنگ توسط نيروهاي امنيتي و همزمان ممنوعيت حمل چاقو براي مسلمين

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پسرکاشونی (He will come soon)
خوشحالخوشحال
پسرکاشونی (He will come soon)

به نام خداامام خامنه ای: یک مشت چکمه‌پوش دهها هزار مسلمان میانمارى

به نام خدا

امام خامنه ای: یک مشت چکمه‌پوش دهها هزار مسلمان میانمارى را با فجیع‌ترین وضع از خانه‌ى خودشان بیرون کردند؛ بچه‌ها و زنان و مردانشان را کشتند؛ اموالشان را غارت کردند؛ هر کس توانسته جان خودش را بردارد، فرار کرده؛ در دنیا هم کسى به کسى نیست؛ نه سازمان ملل حرفى مى‌زند، نه کمیته‌ى حقوق بشر فریادى مى‌کشد، نه صلیب سرخ جهانى احساس مسؤولیتى مى‌کند، نه این کنفرانسها و مؤسسه‌هاى دروغىِ دفاع از حقوق بشر و دفاع از صلح و غیره حرفى مى‌زنند.
215770.jpg
215766.jpg215765.jpg215774.jpg
همزمان با جنایات استکبار جهانی در سرتاسر دنیای اسلام از فلسطین و افغانستان گرفته
 تا سوریه و میانمار، موج وبلاگی جبهه جهادگران مجازی از وبلاگ نویسان عزیز دعوت می نماید با نوشتن مطلبی با عنوان "میانمار، نسل کشی مسلمانان در سکوت" سکوت سازمان های بین المللی را در باره وقایع تروریستی سوریه، و تروریسم دولتی میانمار محکوم نموده و به موج وبلاگی بپیوندند.

1- هر وبلاگ نویس یک مطلب با عنوان "میانمار، نسل کشی مسلمانان در سکوت"  در وبلاگ خود بنویسد. (حاوی متن، عکس، فیلم، کلیپ و ...)
2- به مطلب خود برچسبهای مناسب بدهد، مانند: holocaust، genocide، massacre، نسل کشی، قتل عام، هولوکاست، میانمار، برمه، مسلمانان، بودائیان، حقوق بشر، سکوت، Burma، Myanmar، سازمان ملل
3- وبلاگنویس لینک مطلب خود را در این پست به ما بدهد.
4- هر وبلاگنویس از حداقل سه وبلاگ نویس دیگر برای پیوستن به موج دعوت نماید.
لیست وبلاگ هایی که تا کنون به این موج پیوسته اند:

مشاهده همه ی 5 نظر
پسرکاشونی (He will come soon)
خوشحالخوشحال
پسرکاشونی (He will come soon)
مشاهده همه ی 3 نظر
پسرکاشونی (He will come soon)
خوشحالخوشحال
پسرکاشونی (He will come soon)

هیئت متوسلین به ذوالجناح در استان مرکزی!  انحراف در محافل عزاداري مذهبي،

هیئت متوسلین به ذوالجناح در استان مرکزی! 
 انحراف در محافل عزاداري مذهبي، همچنان ادامه دارد و هر روز پديده جديدي در اين زمينه بروز مي‌کند. از استان مرکزي خبر مي‌رسد در يکي از شهرهاي اين استان هيأتي با نام "متوسلين به ذوالجناح"! تأسيس شده که اقدام به عزاداري‌هاي غيرعادي و همراه با خرافات مي‌کند.

متأسفانه نهادهاي فرهنگي مسئول که بايد عهده‌‌دار نظارت بر اين امور باشند به وظايف خود عمل نمي‌کنند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پسرکاشونی (He will come soon)
خوشحالخوشحال
پسرکاشونی (He will come soon)

گزارشی از اقدامات ضد شیعی در یک ماه اخیر :برگزاری تجمع سلفیون

گزارشی از اقدامات ضد شیعی در یک ماه اخیر :برگزاری تجمع سلفیون

گزارشی از اقدامات ضد شیعی در یک ماه اخیر :
برگزاری تجمع سلفیون در مقابل مسجد راس الحسین علیه السلام با هدف جلوگیری از برگزاری مراسم عید غدیر خم / سلسله انفجار های تروریستی در بیش از 20 منطقه شیعه نشین، که در هر کدام از آنها ده ها زخمی و کشته بر جای مانده است.
*******************************************
پاکستان
* انفجار در شهر کویته در اثر آن 5 تن شهید و 20 نفر دیگر مجروح شدند.

* انفجار بمبی در قطاری که حامل شیعیان بود که بر اثر آن 7 نفر شهید و 20 نفر مجروح شدند.

بحرین
* سرکوب اعتراضات شیعیان به وسیله گاز اشک آور و بمب های صوتی.

* محکومیت نوجوان 16ساله بحرینی به تحمل 10 سال حبس.

* بازداشت 39 تن از فعالان شیعه.

* وضعیت اسف بار زندان های رژیم آل خلیفه به لحاظ امکانات اولیه رفاهی.

* اخراج شیعیان از موسسات و ادارات دولتی. 

* خرید یک میلیون و ششصد هزار عدد گاز اشک آور با هدف سرکوب شیعیان.

الجزایر
* تاسیس کمپین ضد شیعی توسط سلفی های تندرو.

یمن 
* شهادت "بسام عبد الغنی" از فعالان شیعه توسط عناصر سلفی.

* شهادت شش تن از شیعیان در جریان مراسم عید غدیر خم.

مالزی
* حمله نیروهای امنیتی به حسینیه ای جهت تعطیلی و مصادره اموال این مکان.

* بازداشت یک روحانی شیعه به جرم داشتن مهر تربت امام حسین علیه السلام.

مصر
* برگزاری تجمع سلفیون در مقابل مسجد راس الحسین علیه السلام با هدف جلوگیری از برگزاری مراسم عید غدیر خم.

* تحریک افکار عمومی علیه شیعیان در پی سخنرانی ضدشیعی وزیر اوقاف این کشور.

سوریه
* تخریب تعدادی از حسینیه های استان ادلب، بر اساس گزارش سازمان حقوق بشر.

عربستان
* بازگرداندن 66 زائر شیعه عراقی و هم چنین حبس دو روزه آنان توسط نیروهای امنیتی فرودگاه.

* توزیع کتاب های ضد شیعی در میان حجاج.

* صدور حکم اعدام برای یک زائر شیعه عراقی. 

* تعرض گروه های افراطی وهابی به شماری از زائران آمریکایی و ضرب و شتم آنان در سرزمین عرفات.

عراق
* سلسله انفجار های تروریستی در بیش از 20 منطقه شیعه نشین، که در هر کدام از آنها ده ها زخمی و کشته بر جای مانده است.

مشاهده همه ی 2 نظر

                    مرگ بر قتل خنده های روشن علی رضا              مرگ

                    مرگ بر قتل خنده های روشن علی رضا
             مرگ بر گلوله ای که خط کشید روی خاطرات آرمیتا


                          یــــــــــــــــــــک کــــــــــــــــــلام
                                 مرگ بر امریکا

 
                                 مرگ بر سازش

images?q=tbn:ANd9GcRJ-76GVcIO_gw_FcANkca
مرگ برسفارت شنودی که سالها پیش در ایران  نام لانه جاسوسی به خود گرفت

       13 آبــــــــــــــــــــــــــان گــــــــــــــــــــــــــــــرامـــــــــــــــــــیباد

مشاهده همه ی 31 نظر