لحظه  بروز رسانی 
دارمارت
دارمارت

ا سعی کردیم در این مقاله به بررسی مورادی از جمله

 لینک
ا سعی کردیم در این مقاله به بررسی مورادی از جمله

ا سعی کردیم در این مقاله به بررسی مورادی از جمله تعریف دقیقی از پانچو کوهنوردی و تاریخچه ان و برترین مارک های پانچو بپردازیم همچنین در ادامه مقاله به قیمت پانچو های کوهنوردی مورد نیاز شما نیز اشاره شده در واقع اگر بخواهیم توضیحی کوتاه دهیم برخی افراد در هر شرایط آب و هوایی به ورزش و فعالیت می پردازند. برای اینگونه افراد، همراه داشتن یک پانچو بسیار ضروری است. بخصوص در فعالیت هایی مانند کوهنوردی که در هوای بارانی ممکن است امکان پناه در زمان هایی خاص وجود نداشته باشد. در این مواقع، کوهنوردان باید از پانچو کوهنوردی استفاده کنند.

در این مقاله به بررسی مفهوم پانچو کوهنوردی و معرفی و مقایسه ی برترین مارک های پانچو می پردازیم. علاوه براین، نکات مهم در خرید پانچو کوهنوردی که باید حتما دقت کنید را نیز مطرح می کنیم.

بهترین مارک پانچو کوهنوردیبریم سراغ بحث بهترین مارک پانچو کوهنوردی. قبل خرید هر چیزی ما به مارک اون خیلی دقت میکنیم که آیا کیفیت قابل قبولی داره یا خیر این برای خرید پانچو کوهنوردی هم برقراره. شاید یکی با خودش بگه یک تیکه پلاستیک مارکش مهم نیست ولی کسی اینو درک میکنه کی توی یک بارون شدید یک پانجو بی کیفیت داشته و باعث شده لوازمی که داشته آسیب ببینه. پانچو کوهنوردی هم مارک ایرانی داره و هم مارک خارجی من هرکدوم طبق تجربه خودم براتون مینویسیم. برای من پانچو کوهنوردی مهمه و همیشه موقع خرید حساسیت بالایی دارم. بریم سراغ نقد بررسیپانچو کوهنوردی ایرانیپانچو کوهنوردی آذرجوان: من این مدل چند وقت قبل به خاطر قیمت پایینش خریداری کردم ولی نسبت به مدل های دیگه خیلی بی کیفیت بود و زیاد.قیمت پانچو کوهنوردی آذرجوان ۷۹تومنه

پانچو کوهنوردی صخره:برند صخره بهترین پانچو ایرانی هستش که کیفیت بسیار قابل قبولی داره قیمت پانچو کوهنوردی صخره ۹۷تومن هستش گزینه خوبیه برای خریدپانچو کوهنوردی خارجیپانچو کوهنوردی پیکینیو:یک برند معروف که همه ما میشناسیم و مثل بقیه محصولات پانچو کوهنوردی خیلی خوبی هم تولید کرده.قیمت پانچو کوهنوردی پیکینیو ۱۱۵تومن هستش.

پانچو کوهنوردی شینگ یان: این برند چینی هستش که واقعا لوازم های با کیفیتی تولید میکنه و خود من ازش واقعا راضیم برای افرادی که میخوان یک کار عالی با دوام داشته باشن. قیمت پانچو کوهنوردی شینگ یان ۱۴۹تومن هستش.

پانچو کوهنوردی سالیوا: یک برند اروپایی که کیفیت پانچو ها خوبه من زیاد استفاده نکردم ولی درکل رضایت بخش بود.قیمت پانچو کوهنوردی سالیوا ۱۳۷تومن هستش

پانچو کوهنوردی هاسکی:این برند هم نام آشنا هست و پانچویی که تولید میکنه کیفیت مطلوبی داره. قیمت پانچو کوهنوردی هاسکی ۱۲۹تومن هستش.

برای ادامه مطلب پانچو کوهنوردی وارد فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ دارمارت بشید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دارمارت
دارمارت

بهترین و مشهورترین مکان های کوهنوردی در ایران کدام ها هستند؟

 لینک
بهترین و مشهورترین مکان های کوهنوردی در ایران کدام ها هستند؟

بهترین و مشهورترین مکان های کوهنوردی در ایران کدام ها هستند؟ اگر قصد ورزش و کوهنوردی در جاهای تاپ ایران را دارید، متن زیر را تا آخر بخوانید. در کنار معرفی مهمترین و معروف ترین کوهها و قله به مسیرهای زیبای کوهنوردی نیز اشاره کرده ایم. در هر شهری که هستید، بر بلندای بلندترین نقطه ای که در دیدتان است، بایستید.

بهترین مکان های کوهنوردی در ایران کجاست؟
بهترین مکان های کوهنوردی در ایران کدام ها هستند؟ به راستی برترین کوهای ایران برای کوهنوردی کدامند ؟ در مورد برترین مکان های کوهنوردی در ایران چه می دانید؟ در ادامه شما کوهنوردان، صخره نوردان و ورزشکاران عزیز را با بهترین این مسیرها آشنا می کنیم.

همچنین در انتهای هر قسمت مکان کوه را برای شما عزیزان قرار خواهیم داد تا بر کلیک بر روی ان بتوانید نقشه راه را مشاهده کنید . تعدادی از مشهور ترین قله ها، مسیرها و کوههای ایران به شرح زیر است. تعدادی از این کوهها شهرت جهانی دارند و بسیاری از کیلومترها دورتر تنها برای پیمودن کوههای مانند دماوند، دنا و فیروزکوه راهی کشور ایران می شوند.

برترین کوه های ایران برای کوهنوردی از دیدگان دیگر سایت ها
همانطور که میدانید ایران کوه های بسیار بلند و زیبایی داشته که باعث شده در خارج از ایران نیز افراد متخصص و کوهنوردان این کوه ها را بررسی کنند و در رابطه با ان صحبت کنند و ان ها را مورد بررسی و تحقیق انجام دهند .همچنین سایت هایی نظر سایت Tripadvisor و سایت Lonelyplanet به بررسی برترین کوه های ایران پرداختند . که سعی کردیم در ادامه این مقاله در رابطه با کوه های ذکر شده در این دو سایت کمی بیشتر برای شما عزیزان توضیح دهیم .

برای ادامه میتونید وارد وبلاگ فروشگاه لوازم کوهنوردی و کمپینگ دارمارت بشید

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید