دست دو
دست دو

یکی از محبوب‌ترین وسیله‌های ورزش در حال حاضر تردمیل‌ها هستند

یکی از محبوب‌ترین وسیله‌های ورزش در حال حاضر تردمیل‌ها هستند

یکی از محبوب‌ترین وسیله‌های ورزش در حال حاضر تردمیل‌ها هستند.
تردمیل‌ها وسیله‌های گران قیمتی هستند ولی اگر واقعا قصد ورزش کردن دارید و می‌خواهید خرید به صرفه‌ایی داشته باشید می‌توانید دست دومش را تهیه کنید.
تردمیل‌ها را بشناسید و تردمیل دست دو خود را متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

مطالعه مطلب در لینک زیر
https://goo.gl/jGfaoh

مشاهده همه ی 1 نظر
دست دو
دست دو

در مدرسه از نشاط ما کم کردند/ از فرصت ارتباط ما

در مدرسه از نشاط ما کم کردند/ از فرصت ارتباط ما

در مدرسه از نشاط ما کم کردند/ از فرصت ارتباط ما کم کردند
هر وقت به هم عشق تعارف کردیم/ از نمره ی انضباط ما کم کردند
{-w23-}{-w23-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دست دو
دست دو

نکات خرید پراید دست دوم در دهه ۶۰

نکات خرید پراید دست دوم در دهه ۶۰

نکات خرید پراید دست دوم

در دهه ۶۰ و ۷۰ شمسی خودروی پیکان پرخرید و فروش ترین خودروی بازار محسوب می شد. ولی با ظهور خودروهای فرانسوی و کره ای در کشور و تولید این خودروها توسط شرکت های خودروسازی ایران خودرو و سایپا خودروهایی چون پراید و پژو جایگزین پیکان شدند. خودروی پراید به دلیل قیمت پایین تر و استهلاک کمتر توانست سهم بیشتری در این خرید و فروش در بین مردم را داشته باشد. و با توجه به اینکه بعضی از خریداران بودجه کافی برای خرید پراید صفر کیلومتر را ندارند و همچنین بعضی دیگر معتقدند که خودروهای تولید قدیم از کیفیت بالاتری نسبت به خودروهای تولید روز برخورداد می باشند در این مقاله به نکات فنی خرید پراید دست دوم و سالم می پردازیم.

موتور: با توجه به چدنی بودن سرسیلندر پراید سوختگی واشر سرسیلندر در این خودرو به ندرت اتفاق می افتد و این جنس آلیاژ در خودروهای دوگانه با سوخت گاز که دمای موتور بالاتر از زمانی که موتور با سوخت بنزین می سوزد می باشد بسیار مفید می باشد. زیرا در خودروهای دوگانه سوزی که جنس آلیاژ سرسیلندر آلومینیومی می باشد (مانند پژو ۴۰۵) بعد از مدتی واشر سرسیلندر دچار سوختگی می شود و نیاز به تعویض واشر سرسیلندر و تراشکاری سرسیلندر می باشد. پس می توان اینطور نتیجه گرفت که موتور پراید نسبت به سوختگی واشر سرسیلندر مقاوم می باشد ولی این موتور رینگ پیستون های ضعیفی دارد که در کارکردهای بالا باید آنها را تعویض نمود. از علائم ضعیف شدن رینگ پیستون، کم شدن روغن موتور و خروج دود آبی رنگ از اگزوز می باشد. و باید توجه داشت که موتور سالم در هیچ حالتی (دور بالا یا پایین و درجا) دود آبی رنگ ندارد. دود سیاه کم رنگ نشانه خام سوزی و مصرف بالای سوخت می باشد که در اثر تنظیم نبودن کاربراتور یا انژکتور و یا کثیف بودن آنها به وجود می آید. هنگامی که موتور خودرو گرم باشد دود سفید رنگ و یا غلیظ بودن دود نشانه معیوب بودن واشر سرسیلندر می باشد. برای اطمینان پیدا کردن از سالم بودن میل سوپاپ و یاتاقان می توانید از یک مکانیک با تجربه کمک بگیرید زیرا یک مکانیک با تجربه و خبره به راحتی باشنیدن صدای موتور عیوب فنی موتور را تشخیص می دهد.
گیربکس: از جمله عیوب ممکن برای گیربکس پراید می توان به جا نرفتن دنده ها و صدای زوزه گیربکس اشاره نمود که در هنگام خرید باید به این نکته توجه نمود.
تسمه تایم: بعد از خرید خودرو حتما تسمه تایم و تسمه دینام را چک نمایید. زمان تعویض تسمه تایم در پراید حدودا هر ۰۰۰/۱۰۰ کیلومتر می باشد ولی زمان تعویض مطلقا این میزان کیلومتر نمی باشد و به عواملی چون کیفیت تسمه تایم و میزان کارکرد درجای خودرو (ترافیک) بستگی مستقیم دارد. و در پراید هایی که موتور HP+ و یورو۴ دارند در اثر پارگی تسمه تایم سوپاپ ها با پیستون برخورد می کند و باعث کج شدن سوپاپ ها و خرابی پیستون می شود و هزینه زیادی صرف تعمیر می شود.

تا قبل از نیمه اول سال ۸۳ پراید های تولیدی کاربراتوری بودند و بعد از آن مدت کوتاهی پرایدهایی با عنوان نیمه انژکتور یا مگنتی وارد بازار شدند که به دلیل نبودن قطعات مربوط به انژکتور خرید آنها توصیه نمی شود. و بعد از سال ۸۳ خودروی پراید به صورت تمام انژکتوری وارد بازار شد که مصرف کنندگان از عملکرد آنها به نسبت راضی هستند.

در هنگام خرید باید دقت نمایید که سرشاسی های جلوی خودرو ضربه نداشته باشد. چون ضربه شدید در سرشاسی های باعث خرابی جلوبندی و ساییده شدن لاستیک ها می شود. به دلیل اینکه سیستم پیشرانه پراید جلو می باشد، ضربه در عقب خودرو به هزینه های آینده و استهلاک منجر نمی شود. برای این کار بازدید خودرو را به یک صافکار ماهر واگذار کنید که عیوب جلوبندی و عدم پوسیدگی گلگیرها و صحت عملکرد کمک فنرهای خودرو را چک نماید و از سلامت بدنه و شاسی خودرو مطمئن شوید.

خودروهای جدید از امکانات به روزتری مانند کیسه هوا و ترمز ABS برخوردار می باشند ولی کیفیت ساخت خودروهای مدل پایین تر بهتر می باشد. به هر حال برای خرید خودروی پراید دست دوم به سر و صدا نداشتن اتاق خودرو و ضربه نداشتن سرشاسی ها و سلامت قطعات فنی خودرو را مدنظر قرار دهید. باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که بی رنگ بودن خودرو برای فرد استفاده کننده امری مهم محسوب نمی شود و تاثیری در هزینه ها و جنبه فنی خودرو ندارد و فقط در خرید و فروش خودرو به دلیل پسند بازار از نظر قیمت افت ایجاد می نماید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دست دو
دست دو

بایدها و نبایدهای خرید خودروی دست دوم با

بایدها و نبایدهای خرید خودروی دست دوم با

بایدها و نبایدهای خرید خودروی دست دوم

با توجه به تغییر شرایط اقتصادی و گرانی خودرو ها و همچنین بی کیفیتی بیش از پیش در خودروهای تولید شده در کشور بسیاری از مردم تمایلی به خرید خودرو های نو و صفر نداشته و به سمت خرید خودرو های دست دوم میروند. اما خرید خودروهای دست دوم که آنها هم خود، ارزان قیمت هم نیستند، ریسکهایی را به همراه دارد و بسیار ممکن است که در صورت دقت نکردن در خرید خودروی دست دوم، خودرویی خراب و یا مشکل دار نصیب شما بشود و متحمل ضرر مالی بسیاری شوید.

بنابراین در این مطلب سعی شده است که نکات اساسی ای که برای خرید خودرو های دست دوم لازم الاجرا میباشد و باید به آنها توجه کرد، آورده شود که خریداران خودرو های دست دوم کمترین ضرر را متحمل شوند. همچنین باید در نظر داشت که قطعا خودروی دست دوم همانند یک خودرو نو نمیباشد و بعد از خرید باید به سراغ تعمیرگاه ها رفته و سرویس های مورد نیاز در راستای اطمینان در سالم سازی خودروی خریداری شده، انجام شود...

ادامه مطلب در لینک زیر{-w73-}
https://goo.gl/usksZq

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دست دو
دست دو

۵ نکته کلیدی که باید مراقب باشید در فروش کالا انجام

۵ نکته کلیدی که باید مراقب باشید در فروش کالا انجام

۵ نکته کلیدی که باید مراقب باشید در فروش کالا انجام ندهید


بعد از سپری شدن یک تابستان پر از تعطیلی و یا یک مهمانی پرجمعیت ویا حتی تغییر و تحول در زندگی روزمره، شما با یک آشپزخانه، مهمانخانه نامرتب و یا کثیف روبرو هستید، این بهترین فرصت برای تمیزی محیط و یا تغییر و تحول می باشد که در این حین متوجه می شوید که یکسری از کالاها دیگری کارایی برای شما ندارند. آیا فروش این محصولات کار دشواری است؟ می توانید با مطالعه و بررسی نکات ذکر شده در این مقاله خیلی راحت کالای خودتان را بفروش رسانید.۱- ثبت قیمت نامناسب: خیلی از مواقع بعضی از فروشندگان قیمت محصول خود را با کالاهای مشابه دیگر در بازار مقایسه نمی کنند و همین امر باعث می شود قیمت نامناسبی برای کالای خود ارائه دهند و مشتری خود را از دست دهند، پس لازم هست که در ثبت قیمت ارزیابی شده دقت بیشتر کنید و اگر این امکان را نداشتید سعی کنید یک قیمت ثابت برای محصول خود ارائه دهید.۲- ثبت تصاویر با کیفیت پایین: همانطور که میدانید افراد با تصویر، سریعتر و بهتر ارتباط برقرار می کنند پس ارائه تصاویر خوب و با کیفیت می تواند توجه کاربران را بیشتر به خود جلب کند. برای اطمینان سعی کنید از عکسهای روشن ، واضح و بدون برهم ریختگی پس زمینه استفاده کنید. نور طبیعی تاثیر بسزایی در بالابردن کیفیت تصویر دارد، سعی کنید از تمام زوایای کالای خود عکس تهیه کنید. تحقیقات نشان می دهد که ۴۵% اجناسی که عکس خوبی دارند زودتر بفروش می رسند.۳- معرفی غلط و ضعیف: طبیعی است که مخاطبان تمایل دارند اطلاعات و جزئیات کامل محصول شما را بدانند، پس سعی کنید در ارائه اطلاعات دقت لازم را انجام دهید و یک نگارش درست و بدون غلط املایی داشته باشید و نکات کلیدی محصول را حتما در الویت قرار دهید. این نکات شامل: نوع، اندازه، رنگ، مواد، سال تولید و مدل می باشد، با توجه به تحقیقات انجام شده این امر می تواند ۶۰% در فروش محصول تاثیرگذار باشد.۴- قطع ارتباط: شما باید در سریعترین زمان ممکن به سوالات کاربران پاسخگو باشید، عدم توجه باعث افت فروش می گردد. قاعده اصلی ای که برای پاسخگویی وجود دارد ۲۴ ساعت است، این امر نشان از توجه شما به مخاطبان دارد.۵- انعطاف پذیری: یک ارتباط خوب حسی می تواند باعث وفاداری مشتری شما گردد و چنانچه شما دائما در تغییر مکان و زمان در ارائه محصول خود هستید می توانید از طریق ابزارهای پیام رسانی پل ارتباطی خود با مخاطبان را حفظ نمایید و آنها را تحت تاثیر و پیگیر فروش محصول خود قرار دهید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دست دو
دست دو

راهنمای خرید خودروهای ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان

راهنمای خرید خودروهای ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان

راهنمای خرید خودروهای ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان

در این بخش، میخواهیم به مقایسه ۴ نوع از خودروی سدان یا همان خانوادگی بپردازیم و آنها را تحلیل و بررسی نماییم. با ادامه مطلب همراه ما باشید

با توجه به گران شدن خودرو های موجود در کشور و همچنین بی کیفیتی روزافزون خودروهای تولیدی و برخی از خودرو های وارداتی، بسیاری از مردم به خرید خودروهای دست دوم رجوع میکنند و ترجیح میدهند خودرویی را خریداری کنند که بیشتر از بسیاری از خودروهای هم رده خود عملکرد بهتری را دارند. در این بخش میخواهیم ۴ خودرو که تولید کشورهای فرانسه، ژاپن و چین هستند را با هم مقایسه کنیم. این خودروها پژو ۲۰۶ تیپ ۵، تندر ۹۰ E2، مزدا ۳۲۳ و جک J5 هستند که در این میان، پژو و تندر جز خودروهای نو و صفر محسوب میشوند...

ادامه مطلب در لینک زیر{-w73-}
https://goo.gl/9AzyBc

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
دست دو
دست دو

راهنمای خرید یخچالهای ساید بای ساید پیشرفت تکنولوژی

راهنمای خرید یخچالهای ساید بای ساید پیشرفت تکنولوژی

راهنمای خرید یخچالهای ساید بای ساید

پیشرفت تکنولوژی در لوازم خانگی در سال های اخیر بسیار سریع بوده، به نوعی که در مدت زمان های کوتاه شاهد مدلهای جدید تری از مدلهای پیشرفته قبلی در صنعت لوازم خانگی از هر نوعی از آنها هستیم. در همین راستا، با توجه به نیازهای متفاوت کاربران و سقف بودجه برای خرید لوازم خانگی، امکان دارد در خرید لوازم خانگی را سخت و دشوار کند. درادامه با ما همراه باشید.

در گذشته نه چندان دور، کاربری لوازم خانگی در حد معمولی و ساده بوده و در همین راستا طراحی های صورت گرفته برای لوازم خانگی هم ساده و به نسبت زمان حال راحت تر بوده است و برای همین به نسبت، قیمتی ارزان تر داشتند.

اما با پیشرفت علم و تکنولوژی و بالاتر رفتن سطح انتظارات در مشتریان، سازندگان مطرح لوازم خانگی تولیدات جدیدی را آغاز کرده و محصولاتی به مراتب زیباتر، کارآمد تر و در عین حال کم مصرف تر، به روز تر و پیشرفته تر را به بازار عرضه کردند.پیشرفت فناوری در لوازم خانگی به حدی بوده است که اکنون در محصولات جدید عرضه شده، میتوانید آنها را به صورت هوشمند مدیریت کرده. به عنوان مثال، شما میتوانید در زمانی که در خانه حضور ندارید، با استفاده از گوشی تلفن هوشمند خود، از راه دور با استفاده از اینترنت، لوازم خانگی درون منزل خود را مدیریت نمایید و آنها را به عنوان مثال خاموش و روشن نمایید.

با توجه به توضیحات بالا که دریافته ایم که تنوع در مدل های لوازم خانگی در امروزه بسیار بالا بوده و همچنین برند های خارجی و داخلی متنوعی هم در این زمینه در فعالیت هستند. در این مقاله در بین انواع لوازم خانگی به یخچالهای ساید بای ساید میپردازیم و برخی از مدلها از برند های مطرح موجود در بازار را با هم مقایسه میکنیم...

ادامه مطلب در لینک زیر{-w73-}
https://goo.gl/UfHmiz

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید