لحظه  بروز رسانی 
daudraganess
daudraganess

به گزراش ایرنا به نقل از دویچه وله آلمان ، این

به گزراش ایرنا به نقل از دویچه وله آلمان ، این غول مسافربری که دومین شرکت هواپیمایی بزرگ جهان است، ساعتی نیم میلیون یور و زیان می دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

در این گزارش آمدهاست که این شرکت ۱۲۵ هواپیمای دیگر را

در این گزارش آمدهاست که این شرکت ۱۲۵ هواپیمای دیگر را زمین‌گیر می‌کند؛ امری که باعث سقوط شدید سهام آن خواهد شد.

در تازه‌ترین بیانیه لوفت‌هانزا آمده که طرح قبلی مبنی بر حفظ ۵۰درصدی ظرفیت پرواز قابل اجرا نیست و این شرکت در بهترین حالت می‌تواند با ۲۵درصد ظرفیت سال قبل به کار ادامه دهد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

اعداد اقتصادی برای مردم لاتین ، سیاهان آمریکایی و بومیان آمریکا

اعداد اقتصادی برای مردم لاتین ، سیاهان آمریکایی و بومیان آمریکا با میزان سلامتی بی رویه ای که همه گیری در این گروه ها متحمل شده مطابقت دارد. گزارش ماه اوت مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها نشان داد که افراد رنگین پوست نسبت به سفیدپوستان از عفونت ویروس کرونا ، بستری شدن و مرگ بسیار بیشتر رنج می برند. نسبت مورد لاتین 2.8 برابر و میزان بستری در بیمارستان 4.8 برابر بیشتر از سفیدپوستان بود. میزان عفونت در میان سیاه پوستان 2.6 برابر بیشتر و میزان بستری شدن در بیمارستان و مرگ به ترتیب 4.7 و 2.1 برابر بیشتر بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

«باری بوزان» از واضعان نحله‌ای از نظریه امنیت ملی موسوم به

«باری بوزان» از واضعان نحله‌ای از نظریه امنیت ملی موسوم به مکتب کپنهاگ، بی‌ثباتی و عدم امنیت کشورها بخصوص کشورهای جهان سوم را در نابسامانی ساختاری و نهادی و نداشتن ایده دولت در معنای عام آن مطرح می‌کند. من این موضوع را در کتاب «مطالعات امنیت ملی: مقدمه‌ای بر نظریه‌های امنیت ملی در جهان سوم» بسط داده‌ام. ناهماهنگی در اصلی‌ترین ارکان نظام باعث می‌شود که برآیند فعالیت قوا مثبت و مقوم امنیت ملی نشود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی تبار ، اسپانیایی تبارها تقریباً

در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی تبار ، اسپانیایی تبارها تقریباً 3 برابر بیمه نیستند ، در حالی که آفریقایی آمریکایی ها تقریباً دو برابر بیمه نیستند. در تمام گروه های سنی ، سیاه پوستان بیش از سفیدپوستان غیر اسپانیایی تبار گزارش می کنند که در سال گذشته به دلیل هزینه نتوانسته اند به پزشک مراجعه کنند. در سال 2017 تقریبا 3 برابر سرخپوستان آمریکایی و بومیان آلاسکا هیچگونه پوشش بیمه درمانی در مقایسه با سفیدپوستان غیر اسپانیایی تبار نداشتند. بنابراین بیشتر در معرض ویروس کرونا هستند

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

به گزارش ایرنا، پدر لوپز که نام او هم لئوپولدو لوپز

به گزارش ایرنا، پدر لوپز که نام او هم لئوپولدو لوپز است، بامداد یکشنبه به خبرگزاری فرانسه گفت: من تایید می‌کنم که او به اختیار خودش از سفارت اسپانیا رفته و بطور مخفیانه ونزوئلا را ترک کرده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

این میزان مرگ و میر بالاتر در میان آمریکایی های آفریقایی

این میزان مرگ و میر بالاتر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار به دلیل بیشتر بودن در زمینه های زمینه ای مانند آسم ، چاقی ، دیابت ، بیماری مزمن کلیه و بیماری عروق کرونر است. و این اختلافات ناگهان در سنین پیری ظاهر نشدند - اختلاف نژادی در سلامتی و مرگ در آفریقایی آمریکایی ها در 20 ، 30 و 40 سالگی شروع می شود. از نظر سطح ظاهری ، نسبت دادن تعداد نامتناسب مرگ ناشی از COVID-19 در میان آمریکایی های آفریقایی تبار به شرایط سلامتی زمینه ای آنها منطقی به نظر می رسد. اما مهمترین بیماری زمینه ای که احتمال مرگ آنها در اثر COVID-19 را افزایش می دهد نژادپرستی است

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

با توجه به سابقه سو abuse استفاده در تحقیقات و پزشکی

با توجه به سابقه سو abuse استفاده در تحقیقات و پزشکی ، به راحتی می توان فهمید که چرا جوامع سیاه پوست معمولاً به واکسیناسیون بی اعتماد هستند. من فقط باور ندارم. »یک فرد 60 ساله مبتلا به اچ آی وی و دیابت نوع 2 ، وقتی دکتر از او پرسید چرا واکسن آنفلوانزا را رد می کند. وی سومین بیماری بود که بعد از ظهر امروز در یک کلینیک شلوغ بیماری های عفونی در بوستون ، ماساچوست دعوت دکتر را رد کرد. دلایل آنها از عوارض جانبی بالقوه تا اعتقاد به ابتلا به آنفلوآنزا ، تا بی اعتمادی عمومی بیمار متفاوت بود. همه افراد این شرایط را دارند که با مشکلات جدی جدی در سلامتی روبرو شوند و حتی بر اثر آنفولانزا بمیرند. هم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

ارائه دهندگان خدمات بهداشتی باید اعتراف کنند که بی اعتمادی در

ارائه دهندگان خدمات بهداشتی باید اعتراف کنند که بی اعتمادی در جوامع سیاه پوستان پاسخی منطقی به نژادپرستی ساختاری گسترده است. لغو سیستمی که نژادپرستی ساختاری را در م institutionsسسات پزشکی و سراسر کشور تقویت می کند ، بی اعتمادی را کاهش می دهد. این امر به اراده سیاسی ، حمایت نهادی ، مشارکت مداوم جامعه و تعهد شخصی برای غلبه بر نابرابری در COVID-19 و فراتر از آن نیاز دارد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
daudraganess
daudraganess

طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، جوامع رنگین

طبق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، جوامع رنگین پوست به دلیل بیماری هایی مانند چاقی ، دیابت ، بیماری های قلبی و فشار خون بالا در معرض خطر بالای COVID-19 هستند - شیوع آنها در این جوامع نتیجه طولانی مدت است ناسازگاری های بهداشت نژادی. ما می دانیم که افراد جامعه سیاه پوستان تعداد نامتناسبی از کارگران ضروری را تشکیل می دهند و از بیمه خوبی برخوردار نیستند. آنها می بینند که چگونه کودکانشان تحت تأثیر یادگیری از راه دور و تعطیلی مدارس قرار می گیرند. آنها شاهد هستند که با هر قتل در فیلم ، نحوه برخورد با سیاه پوستان توسط پلیس مشاهده می شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید