لحظه  بروز رسانی 
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

درودبعد از چندسال دوباره اتفاقی در این محیط خوب که قبلا

درود
بعد از چندسال دوباره اتفاقی در این محیط خوب که قبلا ثبت نام کرده بودم اینجا وارد شدم.
خوشحالم باز شما عزیزان را میبینم................
البته در فروم سایت خودم فعالیت داشتم

اینم اخرین ارسالات فروم...........برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

خوبی ها خود و بدی های دیگران را پنهان کن، خدا

خوبی ها خود و بدی های دیگران را پنهان کن، خدا افشاگر خوبی است.

مشاهده همه ی 1 نظر
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

عباس عطار عکاس مشهور ایرانی که در ان زمان در

 لینک


عباس عطار عکاس مشهور ایرانی که در ان زمان در فرانسه به سر می برد پس از اعلام خبر فرار بنی صدر و رجوی به "ایل دو فرانس" در شمال فرانسه رفت و از آنها در محل اقامتشان عکاسی کرد. عکس های عطار این دو را در حال مصاحبه، روزنامه خواندن، ورزش و تفریح نشان می دهد و معدود عکس هایی است که از پس از فرار رجوی و بنی صدر گرفته شده است.برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

آیت‌الله مکارم شیرازی:اینترنت پرسرعت حرام است(!) آیت‌الله مکارم شیرازی در پاسخ

 لینک

آیت‌الله مکارم شیرازی:اینترنت پرسرعت حرام است(!)

66725306243599166151.png

آیت‌الله مکارم شیرازی در پاسخ به یک استفتا اعلام کرد: کلیه خدمات نسل سوم و اینترنت پرسرعت، پیش از تحقق شرایط و شبکه ملی اطلاعات، خلاف شرع و خلاف موازین اخلاقی و انسانی است.

%d8%a7%db%8c%d8%b3%d9%86%d8%a7.jpg

پاسخ وزیر ارتباطات به دلواپسان ارائه اینترنت پرسرعت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمود واعظی که در حاشیه امضای توافقنامه با وزیر ارتباطات قطر میان خبرنگاران حاضر شده بود در پاسخ به این سوال که مگر ظرف سال‌های گذشته در ارائه خدمات از سوی رایتل چه تخلفاتی صورت گرفته و چه مشکلاتی در جامعه ایجاد شده که اکنون تا این اندازه نسبت به ارائه این تکنولوژی در کشور اظهار نگرانی صورت گرفته است پاسخ داد: این سوال را باید از افرادی پرسید که این بحث را مطرح می‌کنند اما آنچه به دولت و وزارت ارتباطات مربوط می‌شود آن است که از نظر ما با ارائه این خدمات توسط اپراتورهای اول و دوم هیچ اتفاق جدیدی رخ نخواهد داد؛ به عبارت دیگر اکنون حدود دو سال است که رایتل با مجوز خدمات نسل سه را وارد کشور کرده است.

وزیر ارتباطات ادامه داد: رایتل زمانی برای ارائه خدمات نسل سه به مدت یک سال مجوز دریافت کرده و قرار بر آن بود که پس از اینکه یک سال دوره انحصار اپراتور سوم تمام شد، اپراتورهای دیگر هم بتوانند این خدمات را ارائه دهند. بعدها دوره انحصار رایتل برای مدت دیگری نیز تمدید شد اما در همان زمان از این اپراتور تعهد گرفتیم تا زمانی که پیوست فرهنگی به تصویب نرسیده براساس آنچه به این اپراتور اعلام شده فعالیت کند.

وی ادامه داد: طبیعتا قبل از تصویب پیوست فرهنگی این موارد به اپراتورهای دیگر نیز اعلام شده است و آنها هم به رعایت این مسائل که بخشی از آنها به موضوعات فرهنگی مربوط می‌شود ملزم شده‌اند.

واعظی با تاکید بر این‌که دو اپراتور اول کشور هیچ به فعالیتی مضاعف بر آنچه رایتل پیش از این انجام داده، انجام نمی‌پردازند از انتظار وزارت ارتباطات و اپراتورها برای تصویب پیوست فرهنگی خبر داد.

وی درباره نگرانیهای برخی علما نسبت به این موضوع توضیح داد: سوالی که از حضور حضرت آیت‌الله مکارم شیرازی پرسیده شده بود به گونه ای بود که اگر آن سوال را از هر فردی می‌پرسیدند نگرانی برایش ایجاد می‌شد. خود من هم اگر وزیر ارتباطات نبودم و اشراف کامل بر اتفاق‌هایی که در این حوزه می‌افتد نداشتم، اگر به عنوان یک شهروند و یا مسلمان مورد سوال قرار می‌گرفتم، با این سوال نگران می‌شدم اما ما برای آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی توضیح دادیم که فعالیتها از چه قرار خواهد بود و این که اصلا بنا نیست فعالیتی فراتر از آنچه طی دو سال قبل صورت گرفته انجام شود و ایشان مطمئن شدند که آنچه ما انجام می‌دهیم با سوالی که از ایشان پرسیده شده متفاوت است و چیزی که در حال حاضر انجام می‌شود جای نگرانی ندارد.

او در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: ما وظیفه خود می‌دانیم که از آنچه مدنظر مردم است در زمینه‌های اخلاقی، دینی و فرهنگی صیانت کنیم؛ تاکنون هم پس از ارائه این خدمات از سوی رایتل شکایت به خصوصی در این زمینه وجود نداشته است؛ از سوی دیگر ارائه آزمایشی نسل سه در استان قم این را ثابت کرد که در آن استان کاربران پنج برابر تهرانی‌ها از محتوای داخلی استفاده کرده‌اند.

وی ادامه داد: اکنون اگر پهنای باند اینترنت در کشور افزایش یافته، این پهنای باند داخلی است به عبارت دیگر اگر در نسلهای بالاتر سرعت محتوا و نرم‌افزارها بیشتر از گذشته می‌شود، این مربوط به محتوا و نرم افزارهای داخلی خواهد بود علاوه بر این اکنون در تمام کشورهای دنیا تلفن همراه هوشمند نقش برطرف کننده نیازهای داخلی مردم را دارد.

manbae.gif

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

تصاویر / هولناک ترین جنایت داعش (۱۸+) گروه تکفیری داعش پس

 لینک

تصاویر / هولناک ترین جنایت داعش (۱۸+)

گروه تکفیری داعش پس از درگیری‌های شدیدی که در اطراف مقر لشکر ۱۷ ارتش سوریه صورت گرفت توانست به صورت مشکوکی براین مقر استراتژیک سیطره پیدا کند.


به گزارش فرهنگ نیوز ، مقر لشکر ۱۷ ارتش سوریه واقع در شهر طبقه در استان الرقه سوریه روز گذشته پس از هجوم عناصر گروه تروریستی داعش به صورت مشکوک، به دست این گروه تروریستی افتاد.

«ابو خطاب النجدی» ملقب به "عبد العزیز الجزراوی" و «ابوصهیب الجزراوی» ملقب به "عبدالله السدیری" دو تروریست سعودی با خودروی بمب‌گذاری شده به مقر لشکر ۱۷ حمله کردند و این مقر پس از دو روز به تصرف داعش درآمد.

داعش پس از درگیری‌های شدیدی که در اطراف این مقر صورت گرفت و پس از کشته شدن تعداد زیادی از نیروهای ارتش سوریه توانست به صورت مشکوکی براین مقر استراتژیک سیطره پیدا کند.

مزدوران داعش پس از تسلط بر این پایگاه تصاویری از جنایات خود در صفحات خبری منتشر کرده و مدعی شده‌اند در این حمله ۵۰ سرباز ارتش سوریه را کشته‌اند.

داعش پس از شکست دادن جبهه النصره و جلب حمایت باقیمانده گروه‌های تندرو در شرق سوریه تلاش می‌کند کنترل کامل شرق سوریه را به دست بگیرد. هم اکنون مناطق تحت سیطره داعش از رقه در جنوب تا حسکه در شمال سوریه امتداد دارد. آن‌ها هم اکنون تانک‌هایی در اختیار دارند که در عراق به غنیمت گرفته‌اند و عاملان انتحاری نیز در بین آن‌ها هستند.

داعش تلاش می‌کند ارتش سوریه را از رقه بیرون براند که پایگاهی مهم در میان مناطق تحت سیطره ابوبکر البغدادی در اختیار دارد. این پایگاه می‌تواند پلی برای حمله در آینده به استان دیرالزور و عراق باشد.
دیدن این تصاویر برای کسانی که ناراحتی قلبی دارند توصیه نمی شود......۱۸+......
مشاهده همه ی 1 نظر
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

عکس/ يک يادگاري بامزه براي مازيار فلاحي مازيار فلاحي با قرار

عکس/ يک يادگاري بامزه براي مازيار فلاحي

مازيار فلاحي با قرار دادن عکس زير در ايسنتاگرام خود آن را حاصل خلاقيت دوستان معرفي نمود. اين تخم مرغ با موهايي شبيه به موهاي مازيار تزئين شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

ﯾﺎ ﺷﯿﺦ ! ﻓﯿﻠﺘﺮﯾﻨﮓ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺳﺖ ﯾﺎ ﭘﻬﻨﺎﯼ ﺑﺎﻧﺪ؟ (طنز) ﺭﻭﺯﯼ

ﯾﺎ ﺷﯿﺦ ! ﻓﯿﻠﺘﺮﯾﻨﮓ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺳﺖ ﯾﺎ ﭘﻬﻨﺎﯼ ﺑﺎﻧﺪ؟ (طنز)
ﺭﻭﺯﯼ ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﻧﺰﺩ ﺷﯿﺦ ﺭﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﺍﺯ ﺍﻭ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ: ﯾﺎ ﺷﯿﺦ ! ﻓﯿﻠﺘﺮﯾﻨﮓ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺳﺖ ﯾﺎ ﮐﻢ ﺑﻮﺩﻥ ﭘﻬﻨﺎﯼ ﺑﺎﻧﺪ؟
ﺷﯿﺦ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﻌﻨﯽ ﺩﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﻓﺮﻣﻮﺩ: ﻫﯿﭽﮑﺪﺍﻡ ! ﭼﯿﺰﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻫﺮﺩﻭﯼ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺑﺪﺗﺮ ﻭ ﺍﻋﺼﺎﺏ ﺧﺮﺩﮐﻦ ﺗﺮ ﺍﺳﺖ !

ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﺑﺎ ﺣﯿﺮﺕ ﺑﻪ ﺷﯿﺦ ﻧﮕﺮﯾﺴﺘﻨﺪ ﻭ ﻓﺮﻣﻮﺩﻧﺪ: ﯾﺎ ﺷﯿﺦ ! ﺍﺯ ﻓﯿﻠﺘﺮﯾﻨﮓ ﺑﺪﺗﺮ ﭼﯿﺴﺖ؟
ﺷﯿﺦ ﻓﺮﻣﻮﺩ: ” ﻣﺸﺎﻫﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﻨﮏ ﺗﻨﻬﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻋﻀﺎی ﺳﺎﯾﺖ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﭘﺬﯾﺮ ﺍﺳﺖ. ﺑﺮﺍﯼ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﮐﻠﯿﮏ ﮐﻨﯿﺪ !”
ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺳﺨﻦ، ﻣﺮﯾﺪﺍﻥ ﻧﻌﺮﻩﻫﺎ ﺯﺩﻧﺪ ﻭ ﮔﺮﯾﺒﺎﻥ ﭘﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩﻧﺪﯼ ﻭ ﻟﭗ ﺗﺎﭖ ﻫﺎﯼ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﮐﻮﺑﯿﺪﻧﺪﯼ، ﻓﻐﺎﻥ ﻛﺸﺎﻥ ﺑﻪ ﺭﺷﺘﻪ ﻛﻮﻫﺎﯼ ﺁﻟﭗ ﭘﻨﺎﻩ ﺑﺮﺩﻧﺪﯼ 

82797976301816223928 ﯾﺎ ﺷﯿﺦ ! ﻓﯿﻠﺘﺮﯾﻨﮓ ﺑﺪﺗﺮ ﺍﺳﺖ ﯾﺎ ﭘﻬﻨﺎﯼ ﺑﺎﻧﺪ؟ (طنز)

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

 زن ریش‌دار هندی در نمایشگاهی مردانه! یک زن انگلیسی هندی‌تبار پس

 لینک

 زن ریش‌دار هندی در نمایشگاهی مردانه!

یک زن انگلیسی هندی‌تبار پس از بلند کردن موی صورت خود برای مدت هفت سال در نمایشگاه عکس بهترین موی صورت جهان شرکت کرد.

«هارنام کائور»، 23 ساله پس از تحمل انتقادهای فراوان به دلیل ظاهر خود بالاخره در یک نمایشگاه جدید عکس با عنوان «صاحب بهترین موی صورت جهان» حضور پیدا کرد. هارنام که تنها زن حاضر در نمایشگاه است از سن 16 سالگی و زمانی که متوجه شد به سندرم پلی‌کیستیک تخمدان مبتلاست، موهای صورت خود را کوتاه نکرد.

این زن که یکی از 60 فرد انتخاب شده برای شرکت در این نمایشگاه است، گفت: احساس خوبی است که تنها زنی با این ظاهر خاص در میان تمام مردان شرکت‌کننده باشید. اکنون احساس قوی بودن دارم. هارنام پس از آنکه در آیین سیکای هند غسل تعمید گرفت از کوتاه کردن موی صورت خود منع شد و تصمیم گرفت خود را با این شرایط بپذیرد.

این زن همچنین گفت: زمانی که تصمیم به بلند کردن موی صورت خود داشتم دلیلم تنها آیین مرسوم در مذهب‌مان بود اما با گذشت زمان دلایل شخصی جایگزین آن شد.

به گزارش روزنامه دیلی‌میل، هارنام افزود: اکنون احساس یک زن با اعتمادبه‌نفس و شجاع را دارم که از پا گذاشتن روی هنجارهای جامعه هراسی ندارم.


هارنام کائور در نمایشگاه بهترین موی صورت جهان!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
داود امیری
خواب آلودخواب آلود
داود امیری

حکیم را گفتند : علم بهتر است یا ثروت ؟! حکیم

 لینک

حکیم را گفتند : علم بهتر است یا ثروت ؟!
10421332_329402440551146_221115326673742

حکیم بی درنگ شمشیر از میان بیرون آورد و مانند جومونگ مرید بخت برگشته را به سه پاره ی نامساوی تقسیم نمود و گفت :
سالهاست که هیچ خری بین دو راهی علم و ثروت گیر نمیکند !!!

مریدان در حالی که انگشت به دندان گرفته و لرزشی وجودشان را فرا گرفت گفتند ای حکیم ما را دلیلی عیان ساز تا جان فدا کنیم .

حکیم گفت : در عنفوان جوانی مرا دوستی بود که با هم به مکتب می رفتیم ،
دوستم ترک تحصیل کرد من معلم مکتب شدم…

حالا او پورشه دارد ، من پوشه…

او اوراق مشارکت دارد، و من اوراق امتحانی…

او عینک آفتابی من عینک ته استکانی…

او بیمه زندگانی ، من بیمه خدمات درمانی …

او سکه و ارز ، من سکته و قرض . . .

سخن حکیم چون بدین جا رسید مریدان نعره ای جانسوز برداشته و راهی کلاسهای آموزش اختلاس گشتندی !!!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید