افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
ali
مهربونمهربون
ali

نقد بازی کلش آف کلنز:

در دوم آگوست سال ۲۰۱۲، شرکت بازی سازی فنلاندی به نام سوپرسل بازی استراتژیک برخورد قبیله ها با نام (clash of clans) را برای سیستم عامل مخصوص محصولات شرکت اپل (ios) روانه فروشگاه این شرکت کرد. مدتی نگذشت که این بازی در رتبه های نخست فهرست نرم افزارها و بازی های اپل قرار گرفت و تا چند ماه در رتبه اول نرم افزارهای این شرکت باقی ماند. هم اکنون نیز این بازی در رتبه سوم بخش بیشترین خرید و دانلود در فروشگاه اپل قرار دارد. رایگان بودن این نرم افزار موجب شد این بازی در بیشتر نقاط جهان از جمله ایران طرفداران بسیاری پیدا کند. هم اکنون این بازی به زبان های انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی، ترکی، هلندی، اسپانیایی، نروژی، ژاپنی، فرانسوی و پرتغالی ترجمه شده است. «برخورد قبیله ها» در روز سی ام سپتامبر ۲۰۱۳ با موفقیت برای سیستم عامل اندروید هم عرضه شد تا طرفداران و کاربران بیشتری را به خود جلب کند. این بازی که به صورت آنلاین انجام می شود، کوشش برای کنترل یک دهکده و منابع است که مورد هجوم دیگران قرار می گیرد. این خلاصه ای بود از بازی آنلاینی که در تمام گوشی های دوستان آشنایان و حتی کودکان خودتان دیده میشه اما موضوع این بازی به کجا ختم میشه
این بازی که از صدای دالبی و گرافیک حرفه ای استفاده شده یکی از پر طرفدارترین بازیهای دنیا شده

نقد اول:
دوستان بازی پس از نصب یک خانم میاد توضیح میده و منطقه سبز شما شروع میشه این خانم کیه؟؟؟؟؟
برای بازی و ساخت قلعه خودتون نیاز شما به جمع آوری طلا و اکسیر دو چندان میشه با حمله هایی که به قبیله های دیگر میکنید تا برای ساخت و ساز استفاده کنید خب اما چه پولی چه کشکی جوری با حرص حمله داری میکنی انگار واقعا پول رو به حسابت میریزند در واقعه طلای اصلی رو تو داری میدی بهترین لحظه های روز رو وقت این بازی قرار میدی طلای واقعی چیه وقت
مگه نمیگن وقت طلاست خب داری از دست میدی اما به یکباره همه اینها در شب با حمله یک قبیله عرب تمام میشه و طلاهای شما رو به غارت میبرند صبح از خواب بلند میشی میبینی قلعه ات نابود شده اتیش میگیری تصمیم بر انتقام از اعراب شروع میشه و پس از حمله اون جیگرت حال میاد اما میدونستی علم چی میگه:
لذت بعد از تنش جنون میاره و تو روزانه این رو زیاد میکنی و تبدیل میشی به کسی که ذهنیتش با یک خطا درگیر و اعصبانی میشه

نقد دوم:
این بازی واقعا نژاد پرستانه تشکیل شده طراح اون یک یهودی بوده و از شرکت سوپر سل پولی نخواسته فقط اعلام کرده گزینه ای به اسم جم رو در این بازی انحصاری به نام خودش کرد و واسه خرید اون پول به حساب این آقای یهودی واریز میشه واسه اینکه الان این آقا پنج بازی استراتژیکی دیگه تولید کرده یکم فکر کنید متوجه میشید این جم که خریداری میکنن در اصل به حساب کی و کجا میره تو هم لذت میبری از اینکه آخجون قلعه من مستحکم تر شد اونم تو یک فضای مجازی عزیزم الان دیگه این یک بازی نیست یک هدفه ماسونی هست برای توی ایرانی که ذهنت درگیر باشه وقتت رو هدر بدی افکارت شیطانی بشه

نقد سوم :
بازی در فضای Gmail شما ذخیره سازی میشه ایمیل نه هااااا جیمیل اونوقت چه اتفاقی میفته باید جیمیل بسازی و بر کاربران این نرم افزار اضافه کنی شرکت مایکروسافت در سال ۲۰۰۹ اعلام میکنه بیشترین نرم افزار کاربرهای دنیای مجازی که استفاده میکنند جایزه نقدی ویژه ای پرداخت میشه خب باز هم جیب یهود رو داری با یک فرهنگ سازی کوچیک پر از پول میکنی و در آخر جز یک جنون برای شما چیزی باقی نمیزاره حتی نماد بز شیطان پرستی گوشه سمت راست بالا خوب دقت کنی میبینی میخواد بگه از اون گوشه که ورودی این بازی هست من دارم همه چیز رو میبینم

نقد چهارم:
بازی به گونه ای طراحی شده که کاربران در هر کشوری که باشند برای هر کدومشون یک نوع برنامه ای ریختن مثال ایرانی ها تو پیدا کردن قبیله ها برای حمله خود هیچ موقع با کشور اسراییل روبرو نمیشید و ۹۶% حمله های شما به کشورهای عربی است و یک درگیری عرب و اجم به راه انداختن جوری که حتی دیدم پس از نابودی قلعه دو تا فحشم میدن به اعراب ببین چطوری داره فرهنگ یک قوم رو زیر سوال میبره خب آماری که من چند روز پیش گرفتم از بازی کلش آف کلن فهمیدم که تنفر اعراب از ایرانی ها سه برابر شده همین میشه دیگه دو کودک ایرانی رو چند روز پیش میگرن تو عربستان بهشون تجاوز میکنند خب ازت تنفر پیدا کرده از هر سه عرب تو عربستان یک نفر کلش آف کلن بازی میکنه خب این اخبار سریعا تو عربستان پخش میشه آخرشم میشه این که اخبار ایران اعلام میکنه دولت عربستان معذرت خواهی کرده امروز به کودک فردا هم به ناموس خب چرا فضای مجازی این بازی رو به گند میکشن بعضی ها

نقد آخر:
برگردیم خیلی عقب خیلی خیلی عقب اون موقعه ای که خداوند زمین رو آماده کرد برای آفرینش انسان ما ها هر وقت میخوایم خدا رو اشاره کنیم سرمونا نا خداگاه میگیریم بالا و متعقد هستیم

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
✿❤سیدحسن حسینی❤✿
مهربونمهربون
✿❤سیدحسن حسینی❤✿


ﻧﺘﺮﺱ ﻣﺸﺘﯽ ...
ﻫﯿﻮﻻ ﻧﯿﺴﺖ ...
ﺣﺎﺝ ﺭﺟﺐ ﻣﺤﻤﺪ ﺯﺍﺩﻩ ﺳﺖ ...


w535

rajab-mohammadzade-dailysun.ir-16.jpg

10896899_589472541184049_171709005722050

نترسین دوستان...
ﻫﯿﻮﻻ ﻧﯿﺴﺖ ...
ﺣﺎﺝ ﺭﺟﺐ ﻣﺤﻤﺪ ﺯﺍﺩﻩ ﺳﺖ ...

ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ۲۸ ﺳﺎﻟﻪ ﻧﺘﻭﻧﺴﺘﻪ ﯾﻪ ﻟﻘﻤﻪ ﻏﺬﺍ ﺗﻮ ﺩﻫﻨﺶ ﺑﺬﺍﺭﻩ ...
ﺑﺎ ﻧﯽ ﻏﺬﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﻩ ...
ﺻﻮﺭﺗﺷﻮ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩ ﮐﻪ ﺗﻮ ﯾﻪ ﻇﻬﺮﻩ ﺳﻮﺯﺍﻥ
ﺩﺍﺷﺖ ﻭﺍﺳﻪ ﺭﺯﻣﻨﺩﻩ ﻫﺎ ﯾﺦ ﻣﯽ ﺷﮑﺴﺖ،
ﻫﻤﻭﻥ ﻭﻗﺖ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺧﻤﭘﺎﺭﻩ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺗﺶ ﺧﻮﺭﺩ ﻭ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﺷﺪ .
ﻭﻗﺘﯽ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺩ ﻭﺍﺳﻪ ﺯﯾﺎﺭﺕ ﺑﻪ ﺣﺮﻡ ﺍﻣﺎﻡ ﺭﺿﺎ ﺑﺮﻩ،
ﻫﻤﻪ ﺑﺎ ﺩﯾﺪﻧﺶ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ ...
ﻣﯽ ﺗﺭﺳﻦ ﻭ ﺍﻭﻥ ﻫﺮ ﺑﺎﺭ ﮐﻪ ﻣﯿﺒﯿﻨﻪ 70 ﺩﺭ ﺻﺪ ﺟﻭﻧﺸﻮ
ﺩﺍﺩﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﻭ ﺍﯾﻦ ﻫﻤﻪ ﺑﺎ ﺍﻭﻥ ﺑﯽ ﻣﻬﺮﯼ
ﻣﯾﺸﻪ ،ﭼﻨﺪ ﻣﯽ ﺷﮑﻨﻪ . ؟ ..
ﻫﻤﺴﺮﺵ ﻣﯿﮕﻪ :ﻫﺮﺑﺎﺭ ﮐﻪ ﮐﺴﯽ ﺍﺯ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﻭﺣﺸﺖ ﻣﯿﮑﻨﻪ
ﻭ ﭘﺎ ﺑﻪ ﻓﺮﺍﺭ ﻣﯽﮔﺫﺍﺭﻩ ﺭﻭﺣﯿﻪ ﺍﻭﻥ ﺑﻪ ﻫﻢ ﻣﯽﺭﯾﺰﻩ ﻭ
ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺧﺎﻃﺮ ﮔﺎﻫﯽ ﺗﺎ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﺍﺯ ﺧﻭﻧﻪ ﺧﺎﺭﺝ ﻧﻤﯽﺷﻪ
ﻭ ﮔﻮﺷﻪ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯽﺷﻴﻨﻪ ﻭ ﺑﻪ ﭘﻮﺗﯿﻦﻫﺎ ﻭ ﻟﺒﺎﺱ ﺭﺯﻣﺶ ﭼﺸﻢ ﻣﯿﺪﻭﺯﻩ ...
ﺣﺎﺝ ﺭﺟﺐ ﺩﺭ ﺳﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﯿﻮﻣﺪﻩ
ﺑﻮﺩﯾﻢ،ﺯﯾﺒﺎﯾﯿﺶ ﺭﺍ ﺑﺮﺍﯼ ﻧﺎﻣﻮﺱ ﺍﯾﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺩﺍﺩ،
ﺍﻭ 28 ﺳﺎﻟﻪ ﺑﻪ ﺳﺨﺘﯽ ﻧﻔﺲ ﻣﯽ ﮐﺸﻪ ﺗﺎ ﻣﻦ ﻭ ﺗﻮ ﺭﺍﺣﺖ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺸﯿﻢ .
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯿﺶ، ﻣﺮﺩ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺍﯾﻨﻪ،
ﻧﻪ ﺍﯾﻦ ﺑﻪ ﻇﺎﻫﺮ ﻣﺮﺩﺍﯼ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯﯼ،
ﺍﯾﻦ ﻣﺮﺩﻩ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻧﺎﻣﻮﺱ
ﻭ ﻭﻃﻦ ﭘﺮﺳﺘﯽ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﺵ ﮔﺬﺷﺘﻪ ...
ﻭﻃﻦ ﭘﺮﺳﺘﯽ ﯾﻌﻨﯽ ﺍﯾﻦ ...
دوستان ﻣﻦ ﺑﻪ ﻫﻴﭽﮑﺲ ﺑﻲ ﺍﺣﺘﺮﺍﻣﻲ ﻧﻤﻴﮑﻨﻢ ...
ﻓﻘﻂ ﺩﺍﺭﻡ ﺑﻬﺘﻮﻥ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﻴﺪﻡ ﻏﻴﺮﺗﻮ


Like.jpg

مشاهده همه ی 38 نظر
✿❤سیدحسن حسینی❤✿
مهربونمهربون
✿❤سیدحسن حسینی❤✿
 لینک22-660x330.jpg


دوستان آیا میدانید چرا آمریکاییها اینقدر اصرار دارند

از
مراکز نظامی ایران بازدید کنند؟6039463d5060ee40b3c6c5e50fc63eb7-425

7tr74s82ep8i7eyrkxow.jpgتصاویری از این هواپيماي رادار گريز آمريكايي


917703_364.jpgivtngrendkar2yk488qg.jpg


zfi5a5ojvk73e4x87p07.jpg


برای مشاهده ی جزییات بیشتر از این هواپیمای جاسوسی و...
به لینک مراجعه کنیدLike.jpg

مشاهده همه ی 10 نظر
✿❤سیدحسن حسینی❤✿
مهربونمهربون
✿❤سیدحسن حسینی❤✿
 لینک


اگر میخواهی سیراب شوی، با یزید بیعت کن


w535


w535

w535


آقای روحانی اگر روزی کشورما را از آب تحریم کنند،

ما همه عباس می شویمLike.jpg

نظرات برای این پست غیر فعال است
ali
مهربونمهربون
ali

سیزده به در هسته ای

بالاخره نشست لوزان 2 به نتیجه رسید تا جناب وزیر و همکاران نحسی سیزده را به همراه خستگی مذاکرات نفس گیر در سوییس به در کنند. خدا قوتشان دهد.

طبیعتا از همین فردا ارزیابی این توافق شروع خواهد شد. از همین الان می توان تیتر یک برخی روزنامه ها را حدس زد که از این بیانیه به عنوان پیروزی ای تاریخی یاد خواهند کرد. و دوباره هیاهوی رسانه ای و تعریف و تمجید از مذاکره کنندگان و قهرمان سازی ها شروع خواهد شد و آنچه مورد توجه قرار نخواهد گرفت متن بیانیه است. دقیقا همان گونه که سوم آذر 92 چنین شد. و متن آن توافقنامه هم در میان هیاهو ها مورد بی مهری قرار گرفت. اما من فقط می خواهم در این مختصر به یک نکته از این توافق اشاره کنم و آن موضوع رفع تحریمها است. مهمترین دستاورد ما از این توافق می توانست اولا ادامه تحقیقات و توسعه دانش هسته ای باشد و ثانیا رفع تحریم ها. همه آنچه در این توافق درباره رفع تحریمها آمده چنین است:

"اتحادیه اروپایی، اعمال تحریم های اقتصادی و مالی مرتبط با هسته ای خود را خاتمه خواهد داد و ایالات متحده نیز اجرای تحریم های مالی و اقتصادی ثانویه مرتبط با هسته ای را، همزمان با اجرای تعهدات عمده هسته ای ایران به نحوی که توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی راستی آزمایی شود، متوقف خواهد کرد.
یک قطعنامه جدید شورای امنیت سازمان ملل متحد صادر خواهد شد که در آن برجام تائید شده، کلیه قطعنامه های قبلی مرتبط با موضوع هسته ای لغو خواهد گردید و برخی تدابیر محدودیت ساز مشخص، را برای یک دوره زمانی مورد توافق، لحاظ خواهد کرد."

این تمام آن چیزی است که بیانیه درباره رفع تحریمها می گوید.

نمی دانم جناب وزیر این جمله را از کجای این بیانیه فهمیدند که فرمودند: "بر اساس آن کلیه تحریم‌ها علیه ایران که غیر عادلانه بوده پایان خواهد یافت" شاید اشکال کار آن است که آقای ظریف انگلیسی صحبت می کند و ما فارسی. در آنچه برای ما نامحرمهای بی شناسنامه ترجمه شده است و البته جناب آقای ظریف هم آن را قرائت کردند اصلا سخن از رفع همه تحریمها نیست. (دوباره متن بیانیه را بخوانید) همه رفع تحریمها صرفا ناظر به تحریمهای مرتبط با هسته ای است.

بارها گفته شده تحریمهایی که امروزه به ناحق بر ما تحمیل شده فقط مرتبط با برنامه هسته ای نیست. تحریمهای فراوانی با عناوین واهی همچون حمایت از تروریسم و عدم رعایت حقوق بشر و ... بر ما روا شده است. عبارات این بیانیه تصریح می کند که همه آنچه در آینده لغو خواهد شد صرفا تحریمهایی است که مرتبط با برنامه هسته ای باشد. و ما با این بیانیه پذیرفته ایم که درباره سایر تحریمها هیچ اعتراضی نداریم.

 و این دقیقا همان چیزی است که یک ماه پیش وندی شرمن، در سخنرانی‌اش به مناسبت هفتادمین سالگرد پایان جنگ جهانی دوم در بنیاد کارنگی وعده اش را داده بود و گفته بود:

"همه تحریم‌های ما علیه ایران درباره تروریسم، حقوق بشر و بی‌ثباتی منطقه به قوت خود باقی می‌ماند."

البته چنین توافقی باید هم از دید رئیس جمهور اوباما توافقی خوب باشد.

اما نکته دیگر آن است که خوب اگر ما بپذیریم که تحریمهایی که مرتبط با هسته ای نیستند باقی خواهند ماند (که ظاهرا پذیرفته ایم) در این صورت چه تضمینی هست که فردا ایالات متحده و دو آلت دستش یعنی اتحادیه اروپا و سازمان ملل عین همین تحریمهایی که امروزه با برچسب هسته ای بر ما تحمیل شده با برچسب حمایت از تروریسم و یا حقوق بشر علیه ما وضع نکنند. دقت کنید که ما در این بیانیه مطلقا درباره تحریمهای غیر هسته ای سخنی نگفته ایم.

شاید گفته شود در ابتدای بیانیه به لغو همه تحریمها اشاره شده است اما روشن است که این عبارت متن قرار داد نیست بلکه مقدمه آن است. این عبارت می گوید:

مشاهده همه ی 1 نظر
ali
مهربونمهربون
ali

 از دختــــر جوانى پرسیدند:
از چه نوع آرایشى استفاده مى كنى؟
گفت اینها رو به كار مى برم:
ﺑراى لبانم.........رﺍﺳﺘــــــگویى
براى صدایم..........ذكــــــر الله
براى چشمانم.........ﭼـــــــشم پوشـــــى از حرامـــات
ﺑراى ﺩﺳﺘانم.......كـــــمك و یارى به مستمندان
براى پاهایم............ایــــــــستادن براى نماز
براى قامتم...........ســــجده بردن براى الله
براى قلبم............حــــب الله
به فکر نمازت باش مثل شارژ موبایلت!
با صدای اذان بلند شو مثل صدای موبایلت!
از انگشات واسه اذکار استفاده کن مثل صفحه کلید موبایلت!
قرآن رو همیشه بخون مثل پیامهای موبایلت!
خدایی ما کجاییم؟؟؟؟؟
خدایا من عاشق توام و به تو نیاز دارم.به قلب من بیا

مشاهده همه ی 5 نظر
ali
مهربونمهربون
ali

باسلام خدمت دوستان عزیز. قبل از شروع مطلب از شما بابت طولانی بودن متن عذر خواهی میکنم.

یه مسله بظاهربسیار ساده اما اما بامسایل پیچیده پشت پرده

 دوستان عزیز

دوسه روز پیش از طرح جدید پنج هزار تومنی رونمایی شد.

نمیدونم تا بحال پشت پنج تومنی رایج بازار رو دقت کرده بودید یا نه. یه نقشه ایران بود که توش یه حدیث از پیامبر بود با این موضوع که علم اگر در ثریا هم باشه عده ای از مردان پارس به آن دست پیدا میکنن. وتنها پولی بود که اسم خلیج فارس به انگلیسی وبصورت برجسته درج شده بود.وسط نقشه ایران هم نماد انرژی هسته ای بود.

حالا پنج تومنی طرح جدید

بمناسبت هشتادمین سالگرد تاسیس دانشگاه تهران عکس سردر دانشگاه روطرح زدن که نوشته توانا بود هرکه دانا بود رو به زبان انگلیسی وفارسی درج کردن.

خب این بظاهر مشکلی نداره پس نکته این تغییر عکس توی چی هستش؟؟؟

حالا نکته ها

پنج تومنی رایج تنها پولی بود که ارم انرژی هسته ای روش بود که بسفارش خانم اشتون که باید نقش انرژی هسته ای از پول ایران محو بشه رو برداشتن. به این دلیل که زمینه چینی کنن که انرژی هسته ای از ذهن ها کم کم پاک بشه. همونطور که الان تمام پایگاهای هسته ایمون تعطیل شدن جز نطنز که اونم نیمه تعطیله

که اونم باشرایط خاص داره اداره میشه.چرا مردم وحتی رهبری رو از نتایج مذاکرات مطلع نمیکنن؟؟؟ وخواهان مذاکرات آزاد هستن؟ قضاوتش باخودتون

نکته دومچرا توی شرایطی که به پیامبر عزیزمون توهین شده باید حدیث پیامبر رو از روی پول به بهانه ی خیلی بچگانه هشتادمین سال تاسیس دانشگاه تهران حذف کنن؟ توی تاریخ ایران تعویض طرح ایران به یه دلیل خیلی ساده بی سابقه بوده چون فقط در مواقعی طرح روی پول رو تعویض میکنن که موضوع با اهمیت تری باشه که بخوان تعویض کنن.مگه توی ایران دانشگاهای باقدمت زیاد وجود نداره وفقط همین دانشگاه تهران وجود داره؟ در ضمن نسبت به شرایط الان ایران مخصوصا مذاکرات پیچیده هسته ای دلیل خوبی نبود که طرح قبلی روعوض کنن وجاش سردر دانشگاه رو بزارن.توی ایران صدها دانشگاه وجود داره.چرا توی شرایطی که دولت کسری بودجه داره ومیخواد این کسری رو با افزایش پول مالیات واب وبرق از جیب مردم جور کنه میاد طرح رو عوض کنه که خودش مستلزم هزینه های خیلی زیادی هستش. نکته سوم

چرا طرح اصلی پول که سردر دانشگاه هستش به رنگ بنفشه؟؟؟ چرا به رنگ اصلیش که خاکستری رنگ هستش طرح نزدن.مث این میمونه که ادم بخواد یه چمن بکشه رنگش رو بخواد قرمز کنه... رنگ انتخاباتی جناب رییس جمهور بنفش بود حالا چرا رنگ طرح اصلی بنفشه قضاوتش باخودتون

مشاهده همه ی 4 نظر
ali
مهربونمهربون
ali

..................

گلشیفته برای شما،،،، الهام چرخنده برای ما
آمریکا وانگلیس و...برای شما،،،، عراق وسوریه وفلسطین برای ما
اصغر برای شما،،،، همان ده نمکی برای ما
اسکار برای شما،،،، جشواره عمار برای ما
کنسرت برای شما،،،، هیئت اباعبدالله برای ما
شاهین.نجسی.برای شما،،،، میثم مطیعی وحامدزمانی برای ما
آنجیلیناوجنیفروجاستین برای شما،،،، باکری وهمت وشیرودی و...برای ما
مدهای روز برای شما،،،، چادر زهرا ( سلام الله علیها )برای ما
ادکلن دیویدف برای شما،،،، عطرحرم برای ما
اون بچه خوشکلای صورت سه تیغ واسه شما،،،، اون ریشوهای باریشه واسه ما
امیدرفع تحریم هابرای شما،،،، خودکفایی وتلاش وغیرت برای ما
سیلوستراستالونه وآرنولدبرای شما،،،، علی خلیلی برای ما
لبخند کِری و اوباما برای شما،،،، فقط یک لبخند ((((سیدعلی)))) برای ما..

مشاهده همه ی 5 نظر
ali
مهربونمهربون
ali

سلام دوستان طبق تحقیقات انجام شده مشخص شده که هزینه عضویت وارسال پیام و حتی آنلاین بودن در وایبر و... موجب درآمد زایی اسرائیل میگردد که آن درآمد صرف خرید تجهیزات نظامی علیه ایران و کشور های اسلامی میگردد بنابراین خواهشمندم که اکانت وایبر خود را حذف و این مطلب را بین ملت ایران پخش کنید.

مشاهده همه ی 13 نظر
ali
مهربونمهربون
ali

آرمانتان به کجا وصل است؟

شخصی برای آنکه به دیگران چنین بنمایاند که از تیره پهلوانان است به نزد کبودن زن (خالکوب) رفت و از او خواست که شیری را بر بازویش خالکوبی کند.  

همین که خالکوب سوزن را به تن پهلوان زد ناله اش بلند شد و از کبودزن پرسید: از کجای شیر شروع کرده ای؟ گفت از دُمش. پهلوان گفت: شیر من دم نمی خواهد از جای دیگری شروع کن. اما باز تا سوزن بر بدن این مرد فرود آمد زبان به شکوه گشود و از کبودی زن خواست از خیر گوش و شکم و ... بگذرد. آنقدر بهانه آورد تا استاد کبودی زن دست از کار کشید و رو به آن شخص کرد و گفت:

شیر بی یال و دم و اشکم که دید

اینچنین شیری خدا خود نا آفرید

الان بیش از یک سال است که دولت یازدهم وارد مذاکرات هسته ای با کشورهای غربی شده است. درباره روند و کیفیت مذاکرات که البته هر وقت از دولتمردان پرسیدیم، پاسخ را از روزنامه های رژیم صهیونیستی شنیدیم و دولتمردان در پاسخ به نمایندگان مجلس شورای اسلامی که از روند مذاکرات می پرسیدند فرمودند:

ما سمیعیم و بصیریم و خوشیم          با شما نامحرمان ما خامشیم

و صد البته از سر خوشی است که وزیر محترم امور خارجه بی اعتنا به توهینهای مکرر به نبی مکرم اسلام با همتای آمریکایی در خیابان قدم می زند و گل می گویند و گل می شنوند.

هدف از این نوشتار نقد و بررسی عملکرد تیم مذاکره کننده نیست بلکه سخن از نحوه برخورد اعضای دولت یازدهم با منتقدین است. جناب آقای رئیس جمهور با شعار انتقاد پذیری و سعه صدر پا به عرصه انتخابات یازدهم گذاشتند و صد البته که در شعار موفق بودند اما در عمل بارها و بارها منتقدین را با عباراتی همچون بی سواد، بی عقل، همسو با رژیم صهیونیستی و ... نوازش کردند. اما در مقابل هیچ پاسخ منطقی به انتقادات وارده ندادند.

یک روز در پاسخ کسانی که گفتند در این مذاکره نقد دادیم و نسیه گرفتیم گفتند بالاخره مهم آن است که به توافق رسیدیم. وقتی منتقدان گفتند شما غنی سازی 20 درصد را متوقف کردید ایشان گفتند با 5 درصد هم کارمان راه می افتد. وقتی گفتند شما به بازدیدهای سرزده و وقت و بی وقت از مراکز سری مملکت تن دادید شما فرمودید: طلا که پاک است چه منتش به خاک است. وقتی گفتیم: درصد بالایی از سانترفیوژهایمان دیگر نمی چرخند، گفتید ما آرمانهایمان به سانترفیوژ وصل نیست. وقتی به بی اعتنایی وزیر خارجه به توهین به پیامبر اکرم (ص) اعتراض کردیم رندانه صورت مساله را عوض کردید و معترضان را بی عقل خواندید. به خوبی می دانید اعتراض صرفا به پیاده روی وزیر محترم جنابعالی نیست. اعتراض به معنای این کار در عرف دیپلماتیک است. اعتراض به این است که رسانه های دنیا این قدم زدن شادمانه و حضور دو روز بعد آقای ظریف در کشور توهین کننده به پیامبر اکرم (ص) را به معنای عدم اعتراض دولت جمهوری اسلامی ایران به این موضوع می دانند.

راستی جناب آقای دکتر! چرا وزیر محترم امور خارجه در مسائل هسته ای به زبان انگلیسی صحبت می کنند اما در محکومیت اهانت به رسول اکرم به یک محکوم کردن مختصر آن هم تنها به زبان فارسی بسنده می کنند. آیا این بدان معنی نیست که این ابراز محکومیت تنها مصرف داخلی دارد و دولت جنابعالی حاضر نیست به کشورهای مذاکره کننده حتی یک اخم بکند؟

اگر به جای کاریکاتور پیام آور مهربانی ها کاریکاتور جنابعالی در صفحه اول هفته نامه فرانسوی نقش بسته بود باز هم آقای ظریف سفر خودشان به فرانسه یا مراسم پیاده روی با آقای کری را به نشانه اعتراض لغو نمی کردند؟

جناب رئیس جمهور! بالاخره یکبار شفاف به ملت توضیح دهید شما آرمانهایتان به کجا وصل است.

آرمانی که نه به توان غنی سازی وصل است نه به پیشرفت علمی هسته ای وصل است نه به مقدسات دینی وصل است به کجا وصل است؟

کجای شیر را خط قرمز می دانید. گفتید شیر بی دم می شود، گفتیم باشد می شود. گفتید بی یال می شود گفتیم شیر بی یال ابهت ندارد ولی می شود؛ اما اگر این شیر اشکم هم نداشته باشد...

آقای رئیس! خالکوبی کردن درد دارد. آن نقشهایی که به شما به جای خالکوبی نشان دادند نقاشی است. قلابی است. نشان قهرمانی تنها بر بازوی قهرمانان است گول پهلوان پنبه ها را نخورید.

 

مشاهده همه ی 2 نظر