تولدت مبارک
لحظه  بروز رسانی 
drappleid
drappleid

اپل آیدی چیست : اپل آیدی نام کاربری و به نوعی هویت

 لینک

اپل آیدی چیست : اپل آیدی نام کاربری و به نوعی هویت شما برای استفاده از هرآنچه که شما با دستگاه اپل خود انجام می دهید، می باشد، که شامل دانلود برنامه از AppStore ، فعال سازی iCloud بر روی همه ی دستگاهایتان، دسترسی به وب سایت پشتیبانی اپل، خرید آنلاین از فروشگاه اپل و ..... است. شما با داشتن یک اکانت اپل آیدی به راحتی، خود می توانید از اپ استور آیتونز، اپلیکیشن دانلود کرده و از آن لذت ببرید. ما ( دکتر اپل ایدی ) اپل آی دی را برای شما ایجاد و راه را برای ریختن اپلیکیشن ها توسط خودتان هموار می کنیم. اپل ایدی یک اکانت شخصی بوده و شامل یک آدرس ایمیل و رمز عبور که از آن برای ورود به سرویس های اپل استفاده می کنید، است همین الان با استفاده از سایت دکتر اپل ایدی اقدام به خرید اپل آیدی معتبر آمریکا خود نمایید.
نکات مهم برای خرید سرویس اپل ایدی : لازم به ذکر است که اکانت های اپل ایدی امریکا سایت دکتر اپل ایدی وریفای شده و فعال در اختیار کاربران قرار داده می شود و نیاز به هیچگونه فعال سازی نخواهد داشت.هر  اکانت پس از آن که توسط کاربر خریداری میشود به صورت اتوماتیک از سیستم حذف می شود و تنها متعلق به خود کاربر می باشد و از نظر امنیت در درجه بسیار بالایی قرار دارد.لازم به ذکر است که برای خرید اپل ایدی با مشخصات دلخواه در وارد کردن اطلاعات خود به صورت کامل دقت فرمایید زیرا همکاران ما برای فعال سازی نهایی با شما تماس خواهند گرفت.تحویل اپل ایدی آماده به صورت فوری می باشد اما سرویس با مشخصات دلخواه بین 1 تا 4 ساعت زمان خواهد برد.لازم به ذکر است که میتوانید هر زمان که بخواهید تمامی مشخصات اپل ایدی خود را تغییر دهید و چنانچه به مشکلی برخورد کردید میتوانید با ایمیل و شماره قرار داده شده در سایت در هر ساعت از شبانه روز تماس حاصل نمایید تا همکاران ما پاسخگوی شما عزیزان باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
drappleid
drappleid

آموزش وارد کردن اکانت اپل ایدی در اپ استوراز مهمترین کاربردهای

 لینک

آموزش وارد کردن اکانت اپل ایدی در اپ استور

از مهمترین کاربردهای اکانت اپل آیدی دانلود برنامه از فروشگاه کمپانی اپل یا همان App Store است توجه کنید که هر برنامه ای با هر اپل ایدی دانلود شده باشد تنها با همان اپل ایدی می توانید آن را update کنید اگر برنامه شما با اپل ایدی دیگری گرفته شده باشد می بایست آن را پاک کنید و سپس از فروشگاه اپل آن را با اپل ایدی خودتان دانلود کنید با این کار از دفعه های بعد می توانید برنامه مورد نظر را با اپل ایدی خود به روزرسانی نمایید. در صورتی که هنوز اپل ایدی ندارید می توانید از طریق صفحه اصلی سایت اقدام به خرید اپل ایدی امریکا نمایید.

برای ست کردن اپل ایدی خود در iTunes & App Store مراحل زیر را به صورت پی در پی دنبال کنید.

در مرحله اول وارد تنظیمات گوشی خود شوید.

نحوه وارد کرد اپل ایدی در iTunes

در مرحله دوم در قسمت تنظیمات بر روی iTunes & App Store کلیک نمایید.

در مرحله سوم اگر اپل ایدی دیگری را مشاهده کردید بر روی آن کلیک نمایید و سپس گزینه Sign Out را بزنید. در غیر این صورت برای ست کردن اپل ایدی مرحله بعد را دنبال نمایید.

سپس در مرحله چهارم بر روی Sign in کلیک کرده و اطلاعات اپل ایدی خود را وارد نمایید و سپس Sign in کنید.

 

غیر فعال کردن رمز عبور ( پسورد ) برای دانلود برنامه های رایگان

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که هروقت می خواهید برنامه ای را از فروشگاه کمپانی اپل دانلود کنید از شما رمز عبور ( پسورد ) اپل ایدی می خواهد. برای غیر فعال کردن درخواست رمزعبور برای دانلود برنامه ای رایگان مراحل زیر را دنبال کنید.

به تنظیمات گوشی خود بروید و سپس بر روی iTunes & App Store کلیک کنید و Password Settings را انتخاب کنید. توجه کنید که اگر شما Touch ID را برای خریدها فعال کرده باشید، این گزینه را مشاهده نمی کنید.

سپس در مرحله دومدر قسمت Free Download گزینه require password را خاموش نمایید.

و

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
drappleid
drappleid

استفاده از اپل ایدی در گیم سنتر اپلGame center به شما

 لینک

استفاده از اپل ایدی در گیم سنتر اپل

Game center به شما این اجازه را می دهد که به انجام بازی و اشتراک گذارای بازی ها با دوستان خود بپردازید. شما می توانید با وارد کردن اپل ایدی خود در Game Center رکورد بازی های خود را ثبت کنید. با ثبت رکورد بازی ها در Game center در صورت پاک شدن بازی و نصب مجدد بازی از همان مرحله ای که در آن حضور داشتید آغاز می گردد.

ورود به Game Center

بر روی دستگاه اپل خود وارد تنظیمات شوید سپس بر روی Game Center کلیک نمایید. سپس اطلاعات اپل ایدی خود را وارد کنید و بر روی Sign in کلیک کنید. در صورتی که قبلا اپل ایدی دیگری در Game Center شما وارد شده باشد. می توانید بر روی آن اپل ایدی کلیک کنید و Sign out را انتخاب کرده، سپس اپل ایدی دیگری را وارد کنید و Sign in را بزنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید