لحظه  بروز رسانی 
ابراهیم
آروم و عادیآروم و عادی
ابراهیم

سلام لبخند به لبهای شما حک بادا . غمهای شما همیشه اندک

سلام لبخند به لبهای شما حک بادا . غمهای شما همیشه اندک

سلام 
لبخند به لبهای شما حک بادا ... غمهای شما همیشه اندک بادا .
این عید که سرشار زلبخند خداست . 
بر وسعت جانتان مبارک بادا .

مشاهده همه ی 1 نظر
ابراهیم
آروم و عادیآروم و عادی
ابراهیم
روز زن و مادر مبارک

روز زن و مادر مبارک

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ابراهیم
آروم و عادیآروم و عادی
ابراهیم

ميداني رفيق به تنهايي ات افتخار كن . .

ميداني رفيق

به تنهايي ات افتخار كن . . .

كه تنهايي هزاربار بهتر از گدايي محبت است . . .

مشاهده همه ی 2 نظر
ابراهیم
آروم و عادیآروم و عادی
ابراهیم

به عقیده خیامهر کس که در این دنیا بتواند شاد زندگی

به عقیده خیام
هر کس که در این دنیا بتواند شاد زندگی کند و از زندگیش لذت ببرد بطور حتم اگر بعد از مرگش دنیایی باشد در بهشت خواهد بودزیرا کسی که زندگی شادی داشته باشد به طور طبیعی نه به کسی ظلم می کند و نه تفکرات منفی نسبت به دیگران دارد پس دنیا و آخرتش برای او بهشت خواهد بود.بنابراین نبایدزندگی را به خود سخت گرفت و به خود وعده فردایی بهتر داد.

دوزخ شرری ز رنج بیهوده ماست
فردوس دمی ز وقت آسوده ماست

حکیم عمر خیام نیشابوری

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
ابراهیم
آروم و عادیآروم و عادی
ابراهیم

عکس و تصویر غدیر یعنی شروع عاشقی

مشاهده همه ی 3 نظر
ابراهیم
آروم و عادیآروم و عادی
ابراهیم

مردم آنچه وانمود میکنند نیستند :صرفاً نقاب‌اند و علی‌القاعده پشت این نقاب‌ها

مردم آنچه وانمود میکنند نیستند :

صرفاً نقاب‌اند و علی‌القاعده پشت این نقاب‌ها به مشتی کاسبکار برمیخوریم. یکی نقاب قانون به چهره میزند، فردی نقاب میهن پرستی و سعادت عمومی را برگزیده و شخصی دیگر نقاب مذهب یا طهارت را انتخاب میکند. مردان به مقاصد مختلف نقاب فلسفه و انسان دوستی و چه و چه به چهره میزنند. زنان حق انتخاب کمتری دارند، آنها بیشتر نقاب اخلاق و فروتنی و اهلیت و عفت را انتخاب میکنند. پس نقاب‌هایی عمومی وجود دارند که هیچ ویژگی خاصی ندارند. این نقاب‌ها همه جا به چشم میخورد و صراحت گفتار و نزاکت و دلسوزی صمیمانه و لبخند دوستانه‌ای که مردم تحویل هم میدهند از این قسم‌اند.

 آرتور_شوپنهاور


مشاهده همه ی 3 نظر
رسانه تفریحی به سرگرمی
رسانه تفریحی به سرگرمی

نقش مهم خانواده در زندگی ما به سرگرمی : خانواده نقش مهمی

نقش مهم خانواده در زندگی ما


به سرگرمی : خانواده نقش مهمی در جوامع امروزی دارد . کانون خانواده محلی برای رشد فرزندان است که در آینده پا به دنیای بیرون می گذارند.بنابراین خانواده نقش اساسی در شکل گیری یک جامعه را دارد .

 

اولین کسانی که در زمان تولد و به محض چشم باز کردن می‌بینیم اعضای خانواده‌مان هستند (البته به جز پرسنل بیمارستان).

 

اولین فرد مادر است که زحمات زیادی را برای به دنیا آوردنمان متحمل شده است. پس از او پدر است که همیشه برای مراقبت از ما آماده است. بعد از آنها هم خواهر و برادرها هستند.

 

کلمه “خانواده” معانی مختلفی در لغت‌نامه دارد: “یک واحد اجتماعی که با هم زندگی می‌کنند” یا “والدین و فرزندان آنها، بعنوان یک گروه، چه در کنار هم زندگی کنند و چه نکنند”.

 

به عبارت گسترده‌تر، خویشاوندان را هم می‌توان به این گروه اضافه کرد. اما خانواده چیزی فراتر از اینهاست. خانواده اولین محیط آموزشی برای هر فرد است.

 

فرد از کودکی تا بزرگسالی همه چیز را در خانواده آموزش می‌بیند. راه رفتن خانواده‌اش را می‌بیند و آن را امتحان می‌کند. حرف زدن آنها را می‌بیند و سعی می‌کند از آنها تقلید کند.

 

کم‌کم نحوه ارتباط را در میان آنها آموزش می‌بیند. همچنین عشق ورزیدن، رفتار کردن، کنار آمدن با زندگی و همه چیز را از خانواده خود یاد می‌گیرد.

 

این مسئله محبت خاصی میان افراد هر خانواده ایجاد می‌کند و باعث می‌شود همیشه برای کمک به همدیگر آماده باشند.

خواهر یا برادرهای بزرگتر به کوچکترها کمک می‌کنند. والدین فرزندانشان را در هر قدمی از زندگی‌شان هدایت می‌کنند تا اینکه مستقل می‌شوند.

 

۷-۵ سال اولی که در خانواده سپری می‌شود رابطه‌ای عمیق بین همه اعضای آن ایجاد می‌کند و برای همه عمر آنها را کنار همدیگر نگه می‌دارد.

 

همانطور که همه می‌دانید انسان موجودی اجتماعی است و نمی‌تواند برای مدتی طولانی به تنهایی سپری کند و نیاز به همدم دارد. بهترین همراه و همدم برای او خانواده‌اش است.

 

محبتی که بین اعضای خانواده ایجاد می‌شود در طول زندگی ادامه می‌یابد. به همین دلیل است که دوست داریم هر موفقیتی در زندگی خود را اول با خانوداه‌مان جشن بگیریم. وقتی دچار مشکل می‌شویم، همیشه از آنها کمک می‌‌گیریم و آنها همیشه آماده کمک به ما هستند.

دوستان بعد از خانواده وارد زندگی ما می‌شوند. ممکن است بارها دوستانمان را تغییر دهیم اما هیچوقت دوست نداریم حتی یکی از اعضای خانواده‌مان را هم از دست بدهیم، حتی اگر با آنها تفاوت داشته باشیم. دلیل آن این است که می‌دانیم خانواده‌مان همیشه در کنارمان هستند.


ادامه مطلب...

ســرابـــــ
برای ارسال اولین نظر کلیک کنید