لحظه  بروز رسانی 
ܜܔ❻✘ اشـــکـــــاכּ ✘ ❻ܜܔ
شیطونشیطون
ܜܔ❻✘ اشـــکـــــاכּ ✘ ❻ܜܔ

در پی درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس شاهد حرکت‌های زیبا و

http://8pic.ir/images/nekic6vq1bbx2dub9r33.jpg
13067696391.jpg

در پی درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس شاهد حرکت‌های زیبا و جوانمردانه خانواده بزرگ استقلال اعم از؛ پیشکسوتان، مدیران، مربیان، بازیکنان، هواداران و روزنامه استقلال بودیم که بدون توجه به رنگ‌ها در حرکتی انسانی و جوانمردانه با خانواده آن مرحوم و پرسپولیسی‌ها همراهی کردند، تقدیر و تشکر کرد.
.استقلالی ها در این روزها هرگز پرسپولیسی ها را تنها نگذاشتند و چه در بین بازیکن ها و کادرفنی و چه در بین طرفداران در کنار پرسپولیس بودند. البته چه بهتر که این اتفاقات و دوستی ها همواره در طول سال و در روح فوتبال ما جاری باشد نه اینکه یک حادثه به یادمان بیاورد که دنیا ارزشش را ندارد.


روحت شاد ناصر خان حجازی

روحت شاد کاپیتان با تعصب هادی نوروزی


{-w67-}{-w68-}

{-w78-}{-w78-}

{-w78-}عکس ناصر حجازی رو دست هادی نوروزی دیدم دلم کباب شد{-w78-}{-77-}{-w22-}

مشاهده همه ی 35 نظر
✿❻ ✘mohadeseh✿❻ ✘دختر سرخ♥
ناراحتناراحت
✿❻ ✘mohadeseh✿❻ ✘دختر سرخ♥

بغض راه گلویم رابسته است و اشک ها درون چشمانم حدقه

اختصاصی /خداحافظ رفیق !

بغض راه گلویم رابسته است و اشک ها درون چشمانم حدقه بسته اند ، خدایا من با این اندوهی که بر سینه ام نشسته است چه کنم ؟
عمری است که یاد گرفته ایم اینجا جایی برای ماندن نیست و این زمین خاکی ارزش داشتن آسمانی ها را ندارد و امروز بازهم با پر کشیدن هادی از میان ما ، ما ماندیم و یک دل پر از اندوه و اندوه ، اما چه کنیم که باید بسوزیم و رفتن پسر خوب ، رفیق با مرام پرسپولیس را باور کنیم .
هادی ، رفیق خوبم ، سال هاست ، با هم بودیم ، در تمام طول هفته منتظر بازی های پرسپولیس نشستیم و هر بار که تو را می دیدیم باورمان نمی شد که این روزگار نمی گذارد تا ته این مسیر باهم باشیم ، امروز که از میان ما رفتی تازه فهمیدیم که چقدر خوب بود روزهایی که باهم بودیم و در تمام سختی ها و شادی ها ، با هم نفس کشیدیم .
هادی ، ستاره ی سرخ من ، حالا که رفته ای من چگونه بنشینم و بازی های تیمی که تو با آن نفس کشیدی و هر بار که مشکلی و حاشیه ای داشت تو تنها سکوت کردی و دل به حاشیه ها ندادی و برای تیممان ، برای شاد ی من ، برای شادی تمام هم سن و سال هایمان تنها به بازی و پرسپولیس فکر کردی و هرگز برای خودت ، از هوادار و پرسپولیس نگذشتی !
کاپیتان من ، من چگونه فراموش کنم روزهایی را که حتی با مصدومیت و سری مصدوم برای تیم محبوبم به میدان رفتی و عرق ریختی و انگاه که با غیرت همیشگی ات ، با سر مصدوم ، ضربه ی سر می زدی و گزارشگر بازی از غیرت تو برای ما می گفت ما به داشتن تو افتخار می کردیم و نا خدا گاه برای تو زنده باد می گفتیم ،اما کاپیتان ما چگونه رفتنت را باور کنیم .
ستاره ی محجوب من ، کاپیتان عزیز من ، چه وقت رفتنت بود ، درست زمانی که در زمین سبز همه از مردن تعصب و غیرت دم می زنند ، ما چگونه بگوییم که باغیرت این روزهای پرسپولیس هم رفت !
هادی جان ، چه روزها که به خاطر افت تو اعتراض کردیم و تو تنها سکوت کردی و تمرین و تمرین تا دوباره برای شادی ما با تمام غرورت بازی کنی ! متاسفیم هادی جان که تو در تمام این مدت که با ما بودی هرگز برای تیم محبوبمان کم نگذاشتی و با تعصب همیشگی ات همراه تیم محبوبم بودی !
هادی جان ، ما که از تو گل نخواستیم ، ما که از تو چیزی نخواستیم ، تنها آرزیمان بودنت بود و حال دیگر نیستی و به جای دیدنت در بازی های پرسپولیس باید تا اخر عمر سیاه بپوشیم و هر بار که پرسپولیس حمله کند ، بیشتر و بیشتر جای خالی تو را حس می کنیم .
می دانم مردن حق تو بود ، اما چگونه این مردن شرمش نگرفت وقتی که قصد داشت تو را از ما و پرسپولیس بگیرد !
کاپیتان حلالمان کن !
برای شادی روح هادی عزیز .....

مشاهده همه ی 33 نظر
Hiden-saman
خجالتیخجالتی
Hiden-saman

IMAGE635025925238125000.jpg
خداحافظ کاپیتان
images?q=tbn:ANd9GcSWwneXEcNNeWEKJy5r2CNimages?q=tbn:ANd9GcRkXp5rZYOYOeFrmpqd-bL01042004.jpg9f7add0e08184111bfb99a7c39832385-425hadi_norouzi_persepolis_-_sepahan_26.jpg

مشاهده همه ی 29 نظر
❻█▓▒✘hami کاپیتان پرسپولیس خاص✘ ▒▓█❻
قبراققبراق
❻█▓▒✘hami کاپیتان پرسپولیس خاص✘ ▒▓█❻

امروز کارم سخت و طولانی بود و همه ناراحتی هايم را

امروز کارم سخت و طولانی بود و همه ناراحتی هايم را سر تو خالی کردم.بيا.اين 10 دلاری که خواسته بودی.پسر کوچولو نشست.خنديد و فرياد زد:متشکرم بابا! بعد دستش را زير بالشش برد واز ان زير چند اسکناس مچاله شده در اورد.

مرد وقتی ديد پسر کوچولو خودش هم پول داشته است دوباره عصبانی شد و غرولند کنان گفت:با اينکه خودت پول داشتی چرا دوباره تقاضای پول کردی؟

پسر کوچولو پاسخ داد:برای اينکه پولم کافی نبود.ولی الان هست.حالا من 20 دلار دارم.

آيا می توانم يک ساعت از کار شما را بخرم تا فردا زودتر به خانه بياييد؟چون دوست دارم با شما شام بخورم

مشاهده همه ی 3 نظر
❻█▓▒✘hami کاپیتان پرسپولیس خاص✘ ▒▓█❻
قبراققبراق
❻█▓▒✘hami کاپیتان پرسپولیس خاص✘ ▒▓█❻

مردی دير وقت خسته و عصبانی از سر کار به خانه

مردی دير وقت خسته و عصبانی از سر کار به خانه بازگشت. دم در پسر پنج ساله اش را ديد که در انتظار او بود.

- بابا!يک سوال از شما بپرسم؟

- بله حتما.چه سوالی؟

- بابا شما برای هر ساعت کار چقدر پول می گيريد؟

مرد با عصبانيت پاسخ داد:اين به تو ارتباطی ندارد.چرا چنين سوالی ميکنی؟

- فقط ميخواهم بدانم. بگوييد برای هر ساعت کار چقدر پول ميگيريد؟

- اگر بايد بدانی خوب 20 دلار.

پسر کوچک در حاليکه سرش پايين بود آه کشيد. بعد به مرد نگاه کرد و گفت: ميشود لطفا 10 دلار به من قرض بدهيد؟

مرد بيشتر عصبانی شد و گفت؟اگر دليلت برای پرسيدن اين سوال فقط اين بود که پولی برای خريدن يک اسباب بازی مزخرف از من بگيری سريع به اتاقت برو و فکر کن چرا اينقدر خودخواه هستی...من هر روزسخت کار ميکنم وبرای چنين رفتارهای کودکانه ای وقت ندارم.

پسر کوچک آرام به اتاقش رفت ودر را بست.مرد نشست و باز هم عصبانی تر شد.

چطور به خودش اجازه می دهد فقط برای گرفتن پول از من چنين سوالاتی بپرسد؟

بعد از حدود يک ساعت مرد آرامتر شد و فکر کرد که شايد با پسر کوچکش خيلی تند و خشن رفتار کرده است. شايد واقعا چيزی بوده که او برای خريدش به 10 دلار نياز داشته است.به خصوص اينکه خيلی کم پيش

می آمد پسرک از پدرش درخواست پول کند.مرد به سمت اتاق پسر رفت و در را باز کرد.

- خواب هستی پسرم؟

- نه پدر بيدارم.

- من فکر کردم شايد با تو خشن رفتار

مشاهده همه ی 2 نظر
❻█▓▒✘hami کاپیتان پرسپولیس خاص✘ ▒▓█❻
قبراققبراق
❻█▓▒✘hami کاپیتان پرسپولیس خاص✘ ▒▓█❻

علی کریمی و لوئیس فیگو از ابتدای بازی ارتباط دوستانه ای

علی کریمی و لوئیس فیگو از ابتدای بازی ارتباط دوستانه ای بایکدیگر داشتند و در انتهای بازی نیز به تعویض لباس با یکدیگر پرداختند. نکته جالب این است که به گواه حاضرین، پس از پایان این بازی فیگو که از تشویق شدید علی کریمی شگفت زده شده بود زمانی که دید وی مشغول ابراز احساسات به هواداران است به وی اشاره کرد که پیراهن هایشان را عوض کنند و کریمی نیز به سوی وی رفت.

فیگو پس از پایان این بازی در رابطه با کریمی و تعویض پیراهن با وی گفت: می‌دانم این بازیکن خیلی محبوب است اما از آن مهم‌تر تکنیک بالای او بود که سورپرایزم کرد، البته من متوجه شدم خیلی آماده نیست منتهای مراتب در لحظاتی از بازی حرکاتی انجام داد و دریبل‌هایی زد که معلوم شد فوتبالیست بزرگی است.

وی ادامه داد: آن لحظه‌ای که شماره 8 شما داشت از زمین خارج می‌شد و هواداران شروع به تشویق او کردند، نگاهی به سکوها انداختم و دیدم هم عکس این بازیکن روی سکوهاست و هم اسم و شماره پیراهنش. آنجا متوجه شدم شماره 8 شما چه محبوبیتی دارد و خوشحال شدم از اینکه پیراهنم را به یک بازیکن محبوب مردم دادم
01037796.jpg01037797.jpg01037799.jpg01037800.jpg

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید