پرسش و پاسخ
 

دنبال کردن

دنبال کردن به چه معناست؟

دنبال کردن به معنای تحت پیگیری بودن ِ آخرین ارسالهای یک کاربر، نظرات، گروه ها و خروجی ِ RSS او یا گروه‌هایی که به عضویت آن در آمده میباشد.

چگونه میتوانم ارسالهای کاربرانی که دنبال نمی‌کنم را بخوانم؟

برای اطلاع از آخرین ارسال‌های کاربرانی از شبکه که آنها را دنبال نکرده‌اید، میتوانید از فـیلتــر ِ «همــه» استفاده نمایید.

چگونه برای دیگران درخواست دوستی بفرستم؟

برای دنبال کردن سایر کاربران شبکه و ارسال درخواست دوستی میتوانید با کلیک کردن بر روی عکس پروفایل کاربر با وارد شدن به صفحه‌ی شخصی ای که برای هر کاربر در نظر گرفته شده و با کلیک بر روی دنبال کردن که در زیر عکس پروفایل شخص مورد نظر قرار دارد برای کاربر مورد نظر درخواست دوستی ارسال کنید و او را دنبال نمایید. همچنین میتوانید از لیست کاربران شبکه استفاده نموده و کاربران مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن دنبال نمایید تنها کافیست کلیک موس را بر روی عکس پروفایل کاربر مورد نظر یک لحظه حرکت دهید و سپس بر روی دکمه ی دنبال کردن که ظاهر میشود کلیک کنید تا برای شخص مورد نظر درخواست دوستی ارسال شود. کاربران میتوانند با ارسال دعوتنامه کاربران دیگر شبکه‌های اینترنتی را به شبکه اجتماعی فیس نما دعوت نموده تا پس از ثبت نام در سایت، بصورت خودکار دنبال کننده‌ی ارسالهایشان باشند.

چگونه دوستی خود را با دیگران لغو کنیم؟

برای لغو کردن درخواست دوستی باید به پروفایل طرف مقابل رفته و بر روی حذف دنبال کردن که در زیر عکس پروفایل قرار داده شده کلیک کنید . در این حالت طرف مقابل از لیست دوستان شما حذف میشود اما شما از لیست دوستان طرف مقابل حذف نمیشوید.