افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
polyethylene-pipe-2layer-8.jpg

لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی(لوله های کاروگیت ، کاروگیت اسپیرال ،کورتیوبدار و اسپیرال)
لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی از نوع لوله های کاروگیت ،کورتیوبدارو اسپیرال با توجه به خصوصیاتی همچون سبک بودن ، نوع اتصالات ، انعطاف پذیری و توانایی کنترل خمشهای طولی ، کاربردهای بیشتری نسبت به انواع دیگر لوله ها دارند. لذا با توجه به مزایای اشاره شده واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی فراز تجهیز راویس سعی در تولید نوعی دیگر از این نوع لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی با روش اسپیرال نموده که با حفظ مزایای فوق الذکر توانسته باشد در بازار سایزهای بالا بخشی از بازار داخلی و خارجی را در بخش لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلیبه خود اختصاص داده باشد . 
متخصصین گروه صنعتی فراز تجهیز راویس توانسته اند با تولید لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی ساختارمند کاروگیت اسپیرال علاوه بر رفع نقایص موجود در بخش اتصالات لوله های دوجداره اسپیرال و مقاومت پایین لوله های دوجداره کاروگیت در اقطار بالا ،لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلیکاملا مهندسی و قابل رقابت از بابت کیفیت ، مقاومت و تنوع اتصالات در بازار لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی تولید نماید . 

مشخصات دفتر تهران به شرح زیر تقدیم می گردد:
تلفن: 88661260- 88661035 - 88660973 تلفن همراه: 09103075651
گروه صنعتی فراز تجهیز راویس 
http://www.ftrgroup.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
 لینک
IMG_2102.jpg

تصفیه فاضلاب :

تصفیه فاضلاب انسانی با دو روش طبیعی و مصنوعی انجام می گیرد . روش مصنوعی نیز با دو روش هوازی و بی هوازی انجام می پذیرد .

روش هوازی :

در این روش با استفاده از اکسیژن خالص یا هوا ، تصفیه انجام می پذیرد .بطوری که در تصفیه کامل ، 80 تا 90 درصد کاهش BOD 5  خواهیم داشت .در تصفیه ناقص این مقدار به کمتر از 80 درصد کاهش می یابد .در روش تصفیه هوازی با توجه به استفاده از انرژی و استهلاک قطعات ونیاز به کادر مجرب جهت نگهداری از تاسیسات ، هزینه بهره برداری بالا و همچنین نیاز به سرمایه گذاری اولیه بیشتر میباشد ، لذا در شهرهای بزرگ و متوسط برای تصفیه فاضلاب بیشتر از این روش استفاده می شود .

روش بی هوازی :

تصفیه ی زیستی با کمک باکتریهای بی هوازی

در صورتیکه به فاضلاب اکسیژن نرسد ، باکتر یهای هوازی فعالیت ، رشد و نمو خود را از دست داده و در عوض باکتریهای بی هوازی فعالیت خود را شروع می کنند . روش کار این باکتر یها به این نحو است که اکسیژن مورد نیاز خود را از تجزیه مواد آلی و معدنی موجود در فاضلاب بدست می آورند . به عبارت دیگر این باکتر یها بر خلاف باکتر یهای هوازی مواد نامبرده را احیا می کنند .نتیجه این فعالیت تجزیه مواد آلی ناپایدار و تبدیل آنها به نمک های معدنی پایدار و نیز گازهایی چون گاز هیدروژن ، سولفوره ، گاز متان ، گاز کربنیک و گازن ازت می باشد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
IMG_0516.jpg

منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس
گروه صنعتی فراز تجهیز راویس جزو بزرگترین تولیدکنندگان منهول پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی در سطح شمال غرب کشور ( شهر تبریز ) می‌باشد منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی تولیدی این شرکت در سیستم های فاضلاب خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.با توجه به استفاده روز افزون از محصولات پلیمری (پلی اتیلن) در صنایع مختلف جهان منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی شرکت فراز تجهیز راویس میتواند جایگزین مناسبی برای انواع منهول های بتنی و سایر منهول های ساخته شده در مصالح بنایی باشد. منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس با رنج وسیعی از کاربرد در صنایع نفت گاز پتروشیمی نیروگاه و خطوط انتقال شهری دارای مشخصات و ضریب های زیر می‌باشد که از آن نمونه میتوان به موارد ذیل اشاره نمود :
چغرمگی بالا در منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس به علت استفاده از مواد اولیه نو در تولید انواع محصولات خود .
ضربه پذیری بالای منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس به دلیل ضخامت مناسب و ساختار مند بودن بدنه محصولات تولیدی این گروه صنعتی .
وزن سبک منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس 
بعلت کمتر بودن چگالی پلی اتیلن در مقایسه با بتن ، وزن منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی در مقایسه با منهولهای بتنی کمتر بوده  لذا این مساله باعث آسان تر و کم هزینه تر شدن عملیات حمل و نقل و نصب می شود. مزیت دیگر وزن پائین منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی در این نکته نهفته است که در زمینهای باتلاقی و شنی که امکان زیرسازی مناسب برای منهولهای سنگین وجود ندارد و بعلت سستی زمین امکان نشست منهول وجود دارد، منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی از خطر نشست و فرو رفتن در زمین کاملاً مصون می‌باشند .
انعطاف پذیری منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس ، نیروهای ناشی از زلزله و دیگر نیروها را بعلت قابلیت انعطاف به راحتی تحمل می کند.
مقاومت شیمیائی بالا در مقابل خوردگی طبیعت خنثی پلی اتیلن  باعث دوام  و مقاومت بالای منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس در محیطهای خورنده شیمیایی و اسیدی  نظیر فاضلابها می شود.
زبری کم ضریب زبری پائین پلی اتیلن احتمال چسبیدن مواد معلق و گل و لای به آن را کاهش می دهد و حتی در صورت ته نشینی گل و لای بر روی سطح داخلی آن با اولین جریان شدید آب یا فاضلاب  کاملاً شسته و تمیز می‌گردد. که این خود باعث ساده تر شدن جریان سیال و افزایش میزان انتقال سیال در منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس می گردد.
سرعت نصب بالا یکی از مهمترین  مزایای استفاده از منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس سرعت نصب بالای آنها می‌باشد .این مساله نتیجه پیش‌ساخته بودن و سبک بودن منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی است که خوشبختانه در دنیای امروز  با وجود محدویتهای زمانی، مکانی و ترافیکی در شهرهای رو به رشد از اهمیت زیادی برخوردار میباشد .
انعطاف پذیری در تولید منهولهای پلی اتیلن فاضلابی ، هندهول های پلی اتیلن فاضلابی مخابراتی فرودگاهی گروه صنعتی فراز تجهیز راویس در سایزها و شکلهای مختلف و متنوع قابل تولید می‌باشند.

مشاهده همه ی 1 نظر
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
 لینک
16.jpg

(چربی گیر های پلی اتیلنی فراز تجهیز راویس)

چربی و روغن ها یکی از آلاینده های معمول در انواع فاضلاب ها هستند. دربرخی موارد مقدار چربی و روغن ها آنچنان بالاست که استقرار یک سیستم حذف روغن وچربی ها (چربی گیر پلی اتیلن) ضرورت پیدا می نماید. معمولاً فاضلاب های نظیر فاضلاب های تولیدی آشپزخانه ها، رستوران ها، کارواش، قالیشویی و واحد پیکینگ درصنایع فولاد دارای چنین وضعیتی هستند. به سبب کارایی و هزینه کم ، روش شناور سازی ثقلی(چربی گیر پلی اتیلن) ، امروزه در اغلب موارد از این روش (چربی گیر پلی اتیلن) برای حذف چربی و روغن ها از فاضلاب استفاده می شود.این روش (چربی گیر پلی اتیلن) نوعی روش فیزیکی تصفیه فاضلاب است که طی آن نیاز به هیچ گونه تجهیزات الکترومکانیکالی وجود ندارد. از آنجا که وزن مخصوص روغن و چربی ها کمتر از فاضلاب و در حدود 9/0 گرم بر سانتیمتر مکعب است، این ذرات تمایل به شناوری بر روی سطح فاضلاب ورودی به داخل چربی گیر پلی اتیلن را دارند. به منظور انجام این فرایند تنها لازم است که یک محیط آرام و بدون اغتشاش (چربی گیر پلی اتیلن) برای فاضلاب فراهم گردد. بنابراین چربی گیرهای پلی اتیلنی با توجه به همین اصل ساده و در عین حال کلیدی طراحی و ساخته می شوند.

موارد کاربرد چربی گیر پلی اتیلنی فراز تجهیز راویس :

·         یکی از کاربردهای چربی گیر های پلی اتیلنی فراز تجهیز راویس حذف روغن و چربی ها از فاضلاب جهت جلوگیری از گرفتگی لوله ها، منهول ها و دیواره چاه های جذبی

·          یکی دیگر از کاربردهای چربی گیر های پلی اتیلنی فراز تجهیز راویس حذف مواد معلق و ذرات قابل ته نشینی از فاضلاب جهت جلوگیری از پر شدن سریع چاه جذبی و همچنین جلوگیری از انسداد و گرفتگی لوله ها و منهول های فاضلاب

·         نمونه دیگر از کاربردهای چربی گیر های پلی اتیلنی فراز تجهیز راویس پیش تصفیه انواع فاضلاب های بهداشتی و صنعتی و کاهش بار آلودگی فاضلاب

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
 لینک
کاروگیت 1.jpg

لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی( لوله های کاروگیت ، کاروگیت اسپیرال ،کورتیوبدار و  اسپیرال )

لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی از نوع لوله های کاروگیت ،کورتیوبدار  و  اسپیرال با توجه به خصوصیاتی همچون سبک بودن ، نوع اتصالات ، انعطاف پذیری و توانایی کنترل خمشهای طولی ، کاربردهای بیشتری نسبت به انواع دیگر لوله ها دارند. لذا با توجه به مزایای اشاره شده واحد تحقیق و توسعه گروه صنعتی فراز تجهیز راویس سعی در تولید نوعی دیگر از این نوع لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی با روش اسپیرال نموده که با حفظ مزایای فوق الذکر توانسته باشد در بازار سایزهای بالا بخشی از بازار داخلی و خارجی را در بخش لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی به خود اختصاص داده باشد .

متخصصین گروه صنعتی فراز تجهیز راویس توانسته اند با تولید لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی ساختارمند کاروگیت اسپیرال علاوه بر رفع نقایص موجود در بخش اتصالات لوله های دوجداره اسپیرال و مقاومت پایین لوله های دوجداره کاروگیت در اقطار بالا ، لوله پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی کاملا مهندسی و قابل رقابت از بابت کیفیت ، مقاومت و تنوع اتصالات در بازار لوله های پلی اتیلن دوجداره فاضلابی ثقلی تولید نماید . 

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
 لینک

سپتیک پلی اتیلن یک طبقه (انباره یا ایمهاف تانک)

سپتیک تانک (انباره یا ایمهاف تانک)  ساده ترین نوع تصفیه خانه های تک واحدی است که تصفیه ی مکانیکی (ته نشینی) و تصفیه ی زیستی با کمک باکتری های بی هوازی همزمان در آن انجام می گیرد. سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک  از انباره های سرپوشیده ای که معمولاً با بتن آرمه و در ابعاد کوچک آن به صورت پیش ساخته در کارخانه، یا مواد پلی اتیلنی تهیه می شود. فاضلاب پس از ورود به سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک و به علت کاهش سرعت جریان آن، قسمتی از مواد معلق خود را به صورت ته نشینی از دست می دهد و از سوی دیگر سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک بیرون می رود.

مواد ته نشین شده به صورت لجن در کف سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک با کمک باکتری های بی هوازی هضم می شود. به طوری که سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک هر دو سال یک بار نیاز به خالی کردن پیدا می کند.

برای بهتر زلال سازی فاضلاب، معمولاً سپتیک تانکها یا انبارها یا ایمهاف تانکها را از دو قسمت و یا سه قسمت می سازند. حجم قسمت نخستین را دو برابر قسمت های بعدی سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک انتخاب می کنند تا اینکه تا حدودی نوسان های فاضلاب را جبران نمایند و دیگر آنکه مواد جامد بیشتری در آن ته نشین گردد.

جریان فاضلاب میان قسمت های مختلف سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک با کمک سوراخ های پیش بینی شده در دیوارهای جداکننده ی قسمت ها انجام می گیرد. در هر صورت ورود و خروج فاضلاب باید در عمق 30 تا 45 سانتیمتری در زیر سطح آن انجام گیرد تا مواد شناور از سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک فاضلاب بیرون نرود. برای بیرون فرستادن گازهای تولید شده از عمل باکتری های بی هوازی در سپتیک تانک یا انباره یا ایمهاف تانک ، لازم است لوله های تهویه ای به قطر 10 سانتی متر که تا سقف ساختمان مجاور امتداد می یابد پیش بینی شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
pipes.jpg

کاورینگ کابل

یکی از کاربردهای لوله های پلی اتیلن درصنعت کاورینگ است که به منظور پوشش دهی خطوط برق ، فیبرهای نوری ،  انواع کابل ها و اتصالات مختلف به هنگام قرارگیری در نور آفتاب ، باران و حتی قرار گرفتن در معرض مواد مخرب  استفاده می شود.لوله های مورد استفاده جهت کاورینگ در اندازه ها ، اقطارو ضخامتهای مختلف قابل تولید و ارائه میباشند .این لوله ها به لحاظ عایق بودن در برابر الکتریسیته و جریانهای هادی در عصر حاضر از استقبال زیادی برخوردار می باشند و به لحاظ قیمت و کیفیت(عدم خوردگی و مقاومت شیمیایی) گزینه ای مناسب جهت حفاظت بهتر وافزایش طول عمرسیم ها ، کابل ها و اتصالات مربوطه است.

مشاهده همه ی 1 نظر
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
فاضلاب 3.jpg

حوه اتصال لوله پلی اتیلن دوجداره متناسب با قطر و نحوه اجرا و اهمیت کار با روش های زیر انجام می شود
    اتصال جوش لب به لب اتصال با ورق لژینگ
    اتصال با ورق الکتروفیوژن
    اتصال کوپلر
    اتصال رزوه ای
    اتصال از طریق ساکت (socket)
    جوشکاری اتصالات با روش اکتروفیوژن Electro fusio
    اتصالات جوشی الکتروفیوژن معمولا در شبکه های توزیع گاز استفاده می شوند.به کارگیری این اتصالات با توجه به توصیه استاندارد شرکت ملی گاز ایران و DIN آلمان امکانپذیر میباشد.
    جوشکاری اتصالات با روش بات فیوژن
    از اتصالات جوش لب به لب می‌توان در سیستم های فاضلاب و شبکه توزیع آنها٬ آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده شود.این نوع جوش در صورتی که به درستی انجام پذیرد بهترین روش اتصال در لوله پلی اتیلن می‌باشد.در این اتصالات کیفیت جوش و بازده آن بستگی به مهارت و توانایی جوشکار٬ تناسب و کارایی مناسب دستگاه جوش و تجهیزات مربوطه و میزان رعایت اصول و قوانین جوشکاری دارد.
    اتصالات پیچی
    از اتصالات پیچی پلی اتیلن در خطوط آب و فاضلاب پلی اتیلن در فشارهای زیر 6 بار استفاده میشود.این اتصالات به راحتی و سریعا باز و بسته شده و هیچگونه آسیبی به لوله و اتصال وارد نمی کند و در برابر مواد شیمیایی نیز مقاوم می‌باشند.
    اتصالات از طریق ساکت (socket)٬ (coupler) و ..
 
نحوه اتصال لوله پلی اتیلن دوجداره متناسب با قطر و نحوه اجرا و اهمیت کار با روش های زیر انجام می شود
    اتصال جوش لب به لب اتصال با ورق لژینگ
    اتصال با ورق الکتروفیوژن
    اتصال کوپلر
    اتصال رزوه ای
    اتصال از طریق ساکت (socket)
    جوشکاری اتصالات با روش اکتروفیوژن Electro fusio
    اتصالات جوشی الکتروفیوژن معمولا در شبکه های توزیع گاز استفاده می شوند.به کارگیری این اتصالات با توجه به توصیه استاندارد شرکت ملی گاز ایران و DIN آلمان امکانپذیر میباشد.
    جوشکاری اتصالات با روش بات فیوژن
    از اتصالات جوش لب به لب می‌توان در سیستم های فاضلاب و شبکه توزیع آنها٬ آتش نشانی در فشارهای مختلف استفاده شود.این نوع جوش در صورتی که به درستی انجام پذیرد بهترین روش اتصال در لوله پلی اتیلن می‌باشد.در این اتصالات کیفیت جوش و بازده آن بستگی به مهارت و توانایی جوشکار٬ تناسب و کارایی مناسب دستگاه جوش و تجهیزات مربوطه و میزان رعایت اصول و قوانین جوشکاری دارد.
    اتصالات پیچی
    از اتصالات پیچی پلی اتیلن در خطوط آب و فاضلاب پلی اتیلن در فشارهای زیر 6 بار استفاده میشود.این اتصالات به راحتی و سریعا باز و بسته شده و هیچگونه آسیبی به لوله و اتصال وارد نمی کند و در برابر مواد شیمیایی نیز مقاوم می‌باشند.
    اتصالات از طریق ساکت (socket)٬ (coupler) و ..

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فراز تجهیز راویس
آروم و عادیآروم و عادی
فراز تجهیز راویس
23.jpg

چربیگیر دوجداره پلی اتیلنی
موارد کاربرد چربیگیر
1- حذف روغن و چربی ها از فاضلاب جهت جلوگیری از گرفتگی لوله ها، منهول ها و دیواره چاه های جذبی
2- حذف مواد معلق و ذرات قابل ته نشینی از فاضلاب جهت جلوگیری از پر شدن سریع چاه جذبی و همچنین جلوگیری از انسداد و گرفتگی لوله ها و منهول های فاضلاب
3- پیش تصفیه انواع فاضلاب های بهداشتی و صنعتی و کاهش بار آلودگی فاضلاب
4- متعادل سازی کیفی و کمی فاضلاب درسیستم های تصفیه فاضلاب
5-استفاده به عنوان ایستگاه پمپاژ


مشخصات دفتر تهران به شرح زیر تقدیم می گردد:
تلفن: 88661260- 88661035 - 88660973 فاکس: 88438276 تلفن همراه: 09103075651
گروه صنعتی فراز تجهیز راویس 
http://www.ftrgroup.ir

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید