همیشه بصیر باشیم
آروم و عادیآروم و عادی
همیشه بصیر باشیم

بعضی وقتا تنفرم از بعضی از این اصلاح طلبها حتی از

بعضی وقتا تنفرم از بعضی از این اصلاح طلبها حتی از

بعضی وقتا تنفرم از بعضی از این اصلاح طلبها حتی از این مفتی های سعودی هم بیشتر میشه!!

باور کنید یا نه، موجود تنفر برانگیز تری سراغ نداشتم! وگرنه شک نکنید اونو مثال میزدم!!!مشاهده همه ی 2 نظر
فرهاد ** جبهه فرهنگی**
آروم و عادیآروم و عادی
فرهاد ** جبهه فرهنگی**

عامل قطعی برق کم‌آبی است یا اجرای توافقنامه پاریس؟

عامل قطعی برق کم‌آبی است یا اجرای توافقنامه پاریس؟تلقی عمومی این است که خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده این ایام ناشی از کم‌آبی است. اما صرفا پانزده درصد برق کشور در نیروگاه‌های آبی تولید می‌شود و ذخیره آب پشت سدها نسبت به سال گذشته صرفا بیست درصد کاهش داشته است، لذا کم آبی نمی‌تواند دلیل این خاموشی‌های گسترده و سراسری باشد. واقعیت این است که نرخ رشد ظرفیت نیروگاهی کشور در دولت آقای روحانی نسبت به دولت سابق، چهل و دو درصد کاهش یافته و این کم‌کاری صرفا ناشی از اهمال یا ضعف مدیریتی نیست.

دولت آقای روحانی در موافقتنامه پاریس تعهد داده است که سوزاندن سوخت‌های فسیلی را دوازده درصد کاهش دهد. باید توجه داشت که نیروگاه‌های حرارتی که هشتاد و پنج درصد برق کشور را تامین می‌کنند، از سوخت فسیلی استفاده می‌کنند.
رضا اردکانیان وزیر نیرو سال گذشته گفته است: "منطقی نیست برای ۲۰۰ساعت زمان پیک مصرف در طول سال، چند هزار میلیارد تومان برای هزاران مگاوات اضافه تولید سرمایه‌گذاری کنیم". بر اساس یک برآورد، مصرف‌کنندگان از هر ۲۴ساعت خاموشی ۴۱۷میلیارد تومان خسارت می‌بینند. این خسارت هنگفت منطقی است؟
سید یاسر جبرائیلی

نظرات برای این پست غیر فعال است
alireza مديرگروه پرسمان نما
آروم و عادیآروم و عادی
alireza مديرگروه پرسمان نما

حضرت فاطمه معصومه (ع) در اوّلین روز ماه ذى القعده سال

حضرت فاطمه معصومه (ع) در اوّلین روز ماه ذى القعده سال ۱۷۳ هـ ق، در شهر مدینه منوّره چشم به جهان گشود.
آن حضرت به همراه امام رضا (ع) هر دو در دامان پاک یک مادر بزرگوار به نام حضرت نجمه خاتون (س) رشد و پرورش یافته اند.
ايشان یک سال بعد از هجرت تبعید گونه حضرت رضا (ع) به مرو، در سال ۲۰۱ هجری قمری، به شوق دیدار برادر و ادای رسالت زینبی و پیام ولایت، به همراه عده اى از برادران و برادرزادگان به طرف خراسان حرکت کرد كه در شهر ساوه عده اى از مخالفان اهل بیت، سر راه کاروان آنان را گرفته و تقریباً همه مردان کاروان را به شهادت رساندند، حتى بنابر نقلى حضرت (س) معصومه را نیز مسموم کردند، و چون دیگر امکان ادامه راه به طرف خراسان نبود، قصد شهر قم را نمود.

آن بزرگوار به مدت ۱۷ روز در این شهر زندگى کرد. محل زندگی و عبادت آن حضرت در مدرسه ستیه به نام «بیت النور» بود که هم اکنون محل زیارت ارادت مندان آن حضرت است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
همیشه بصیر باشیم
آروم و عادیآروم و عادی
همیشه بصیر باشیم

ولی ما وظیفه داریم صدای کسی که عامدا و علنا به

ولی ما وظیفه داریم صدای کسی که عامدا و علنا به

ولی ما وظیفه داریم صدای کسی که عامدا و علنا به مقدسات ما توهین میکند را در نطفه خفه کنیم!

توهین به مقدسات شیعه نباید باب بشود.

باید جلوی این قبح شکنی و بی حیائی با شدت تمام ایستاد.

از قوه قضائییه می خواهیم این روسپی صفت رو به اشد مجازات(اعدام) محکوم کنند و در جلوی همان مسجد حکم را اجرا نمایند

مشاهده همه ی 17 نظر
فرهاد ** جبهه فرهنگی**
آروم و عادیآروم و عادی
فرهاد ** جبهه فرهنگی**

سلام خیلی شرمنده م از همه بچه های باصفای "جبهه

سلام
خیلی شرمنده م از همه بچه های باصفای "جبهه فرهنگی"
واقعا وقت نمیکنم پست بذارم
فقط هر روز چند دقیقه آنلاین میشم
امیدوارم حلالم کنید...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
mohsen
خنگخنگ
mohsen

🔴 آمریکا را رها کن - فکری به حال ما کن!

🔴 آمریکا را رها کن - فکری به حال ما کن!

🔴 آمریکا را رها کن - فکری به حال ما کن!

🔹شرایط فعلی اقتصاد کشور به بدترین دوران خود در طی 40 سال اخیر رسیده است که در این وضعیت، اقتصادِ وابسته به دلار و نفت ایران در آستانه فروپاشی قرار گرفته است. وحشتناک فعلی حاصل وابستگی اقتصاد رانتیر نفتی کشور به دلار و همچنین بی برنامه گی و بی تحرکی دولت و مجلس و ناکارآمدی آنان است.

🔹تئوریسن های اقتصادی دولت تدبیر و امید، همان تئوریسین های اقتصاد سرمایه داری دولت سازندگی مرحوم هاشمی و دولت اصلاحات خاتمی بوده و همواره مهم ترین تِزشان، وام گرفتن از سیاست خارجی برای اقتصاد و فروش نفت و اخذ وام های خارجی و واردات کالا بوده است. اینها همواره معتقد بودند که مشکل اصلی اقتصادی ایران، آمریکاست و باید جمهوری اسلامی، هژمونی آمریکا و سلطه او را بپذیرد و در سیاست خارجی و داخلی تابع آمریکا شود تا تحریم ها رفع شده و سرمایه گذار خارجی وارد کشور شود!

🔹این نظریه اقتصادی در طول چندین دولت به اجرا درآمده و بارها نیز عدم موفقیت آن بر همگان روشن شده؛ حال که پس از ۵‌ سال از حاکمیت مجدد این تفکر بر قوه اجرایی و مقننه کشور می گذرد و در این ۵ سال هرچه آمریکا گفته حضرات پیگری و اجرا کرده اند و صنعت هسته ای کشور را نابود کرده و برنامه های موشکی و دفاعی و مانورها را به تعلیق و تعطیلی کامل درآورده اند و تمام راه های ارتباطی با کشورهای منطقه در این چند سال را قطع کرده اند و هرچه آمریکا گفت، گفته‌اند، باز هم معلوم شد که به در بسته خورده اند!

🔹دلار 8000 تومانی، سکه 3 میلیون تومانی و گرانی بی سابقه مسکن و خوراک و پوشاک و تعطیل کارخانجات تولیدی، دستاورد دولتی است که مدعی بود آمریکا عامل مشکلات کشور است و باید به او حال خوبی بدهد تا تحریم ها رفع شده و مشکلات کشور اعم از آب خوردن و محیط زیست و غیره را حل نماید!

🔹اما حالا که برجام‌شان به نتیجه‌ای نرسیده و امتیازات نقدی داده و هیچی نگرفته‌اند و این وضعیت و بحران پدیدار شده و مطالبات مردمی در قالب اعتراضات مردمی در کف خیابان ها و فضای رسانه ای و مجازی به نمایش درآمده، بجای اینکه دولت و مجلس به فکر مشکل مردم باشند و رسانه ها و جریانات حامی آنها از آنها مطالبه گری کرده و بدنه اجتماعی که به آنها رأی داده اند اشتباه خود را پذیرفته و مسائل اصلی و مشکلات را فریاد کنند بصورت عجیبی بخشی از این بدنه حامی دولت که خود عامل وضعیت موجودند شعار می دهند: «سوریه را رها کن – فکری به حال ما کن»!

🔹این درحالی است که عامل وضعیت خراب اقتصادی فعلی، نقاط قوت کشور نیست. ما مردم باید از نقاط قوت کشور اعم از قدرت دفاعی و امنیتی و نفوذ منطقه ای و موشک های بالستیک خود حمایت کرده که اگر این نقاط قوت نباشد در نیم روز نابود می‌شویم؛ ما اتفاقاً باید بر تفکری بشوریم که به دنبال نابودی امنیت و ایجاد ناامنی در کشور است و بر تفکر و جریانی هجمه کنیم که با چسبندگی و وابستگی کامل به سیاست های آمریکا، هیچ فکری به حال اقتصاد کشور نکرده و تمام فکر و ذکر آن نوکری و وادادگی در برابر آمریکاست تا فرجی شود! اقتصاددانان متعهد خوب می دانند که اگر صددرصد کشور را در اختیار آمریکایی ها قرار دهیم و شبیه رژیم پهلوی، تماماً سرسپرده آنها شویم هیچ تغییر و تحولی در اقتصاد ما حاصل نخواهد شد! چنانچه اقتصاد دولت‌هایی چون یونان و ایتالیا و اسپانیا که سرسپرده مطلق آمریکا هستند دچار فروپاشی شده‌اند و آمریکا خود امروز بزرگترین بدهکار جهانی شده!

🔹حالا وقت آن است که بر دولتمردان و مجلسیان فریاد برآوریم که «آمریکا را رها کن - فکری به حال ما کن»؛ این خط اصلی مطالبه گری صحیح و درست و انقلابی است. حامیان دولت و پیاده نظام دشمنان در داخل، در بین صفوف ملت نفوذ کرده و شعارهای انحرافی نظیر «سوریه را رها کن – فکری به حال ما کن» سر می دهند. اما امروز وظیفه همه ماهاست که در مجامع مردمی، نمازجمعه ها، نشست ها و راهپیمایی ها مطالبه اصلی را فریاد کنیم که: «آمریکا را رها کن – فکری به حال ما کن» که حضرت روح اله فرمود: «مرگ بر آمریکای واقعی، کار و خدمت به مردم است».

نظرات برای این پست غیر فعال است
فرهاد ** جبهه فرهنگی**
آروم و عادیآروم و عادی
فرهاد ** جبهه فرهنگی**
پست شماره 316609347 از فرهاد ** جبهه فرهنگی**

.

مشاهده همه ی 2 نظر
فرهاد ** جبهه فرهنگی**
آروم و عادیآروم و عادی
فرهاد ** جبهه فرهنگی**

پدر عزیزم تولدت مبارک 🔸💢 29فروردین سالروز

پدر عزیزم تولدت مبارک 🔸💢 29فروردین سالروز

پدر عزیزم تولدت مبارک

🔸💢 29فروردین سالروز تولد امام خامنه اى مبارك باد

مشاهده همه ی 6 نظر