فرهاد ** جبهه فرهنگی**
آروم و عادیآروم و عادی
فرهاد ** جبهه فرهنگی**

ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر رو خدمت

ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر رو خدمت

ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر رو خدمت همه دوستان "جبهه فرهنگی" مخصوصا مادران گروه تبریک عرض میکنم🌹🌹🌹

خادم جبهه فرهنگی (فرهاد)

مشاهده همه ی 6 نظر

خبر استعفای ظریف اگر واقعیت داشته باشد، دو معنا دارد:

خبر استعفای ظریف اگر واقعیت داشته باشد، دو معنا دارد:
اول، بن بست کامل خط انفعال و سازش و فروپاشی ایده مرکزی دولت لیبرال و ناکارآمد روحانی.
دوم، فرافکنی و فشار بر نظام برای تن دادن به خواسته های نامشروع و زورگویانه غرب و تصویب لوایح استعماری.
در هر دو صورت، ظریف باید محاکمه شود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
.

استعفای ظریف

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

فرار ظریف؛ پایان آمریکا پرستی در ایران انقلابی!

فرار ظریف؛ پایان آمریکا پرستی در ایران انقلابی!


بیگانه گروی افراطی هرگز با عاقبت به خیری همراه نبوده است.

ظریف نماد تفکری بود که کعبه آمال ایران را در آمریکای خونخوار خلاصه کرده بود.

اکنون در آستانه افول و احتضار مباشر و ایران و آمریکا٬ راهی جز فرار از پرسش های بی پاسخ ملت نجیب مان نیافته و فرار را بر قرار ترجیح داده است.

او خود بهتر می داند که از تاریخ گریزی نیست و نام او در کنار همه بانیان ثبت خواهد شد.

بیچاره آن معدود اصحاب عمائم که در این بودند!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
فقط چند درخواست

فقط چند درخواست

مشاهده همه ی 2 نظر

🎥صحبت‌ها و مواضع متفاوت روحانی 😐 درباره حضور نیروهای مسلح در

🎥صحبت‌ها و مواضع متفاوت روحانی 😐 درباره حضور نیروهای مسلح در اقتصاد کشور طی دو بازه زمانی مختلف

روحانی «۹۲/۶/۲۵»: باید امروز در شرایطی که دشمن اقتصاد را هدف قرار گرفته وارد عمل شده و آستین را بالا زده و بخشی از بار مردم، نظام و دولت و چند پروژه ملی و بزرگ را بر عهده گیرد.

روحانی «۹۷/۱۲/۶»: نیروهای مسلح باید اقتصاد را رها کنند و بدهند به مردم!


برای ارسال اولین نظر کلیک کنید

♻️ استعفای ظریف از وزارت خارجه 🔰 فروپاشی

♻️ استعفای ظریف از وزارت خارجه

🔰 فروپاشی دولت روحانی آغاز شد

حمید رسایی: ظریف در صفحه رسمی اینستاگرام خود که تیک آبی دارد، خبر استعفایش را اعلام کرد. کسی که از دوره دبیرستان تا سالهای پایانی دولت دهم در آمریکا زندگی کرده، بعد از تحمیل توافقنامه های ننگین از جمله توافق برجام و در حالی که از تحمیل FATF، CFT و پالرمو ناامید شده است، همزمان با سفر محور وقاومت (بشار اسد) به ایران از سمت خود استعفا داد.

هفته نامه ۹ دی در شماره ۳۴۵ (اواخر دی ماه) از استعفای ظریف خبر داده بود. آگاهان سیاسی، استعفای ظریف را در کنار ناکارآمدی حسن روحانی برای رفع مشکلات داخلی و معیشتی مردم، به معنای فروپاشی دولت حسن روحانی می دانند.

ظریف در اسفند سال ۹۱ با ورود در سفارت آمریکا در ترکیه به دنبال بازگشت به آمریکا و زندگی دائمی در آنجا بود. این نکته را در سال ۹۲ این موضوع در نطق مخالفتم با کابینه حسن روحانی اعلام کردم. اکنون دستگاه قضایی باید ظریف را ممنوع الخروج و به نقش وی در تحمیل تحریم های جدید و همچنین عناصر جاسوس در تیم وی رسیدگی کند.

حمید رسایی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
امیر
امیر

پرده‌برداری فرمانده نیروی هوافضای سپاه از تلاش برای خرابکاری در تجهیزات

پرده‌برداری فرمانده نیروی هوافضای سپاه از تلاش برای خرابکاری در تجهیزات موشکی ایران

سردار حاجی زاده با اشاره به ادعای دشمنان مبنی بر خرابکاری در صنعت موشکی، عنوان کرد: ما چند سال است که این موضوع را فهمیده ایم، ولی صدایش را در نیاورده ایم. دشمنان کار خودشان را می‌کنند و ما هم کار خودمان را می‌کنیم و آن مقدار که در توانشان بوده تلاش کرده‌اند که مثلا بیایند روی یک قطعه کوچکی که ما از خارج می‌خریم خرابکاری کنند تا مثلا موشک ما به هدف و نقطه نرسد و روی هوا منفجر شود. انصافا هم قشنگ و خوب کار کردند، ولی ما دشمنی دشمنان را از قبل جدی گرفتیم و یکی از فرضیاتی که برای خودمان قائل بودیم خرابکاری دشمنان بود. فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: دشمن ابتدا از ساخت موشک ما جلوگیری کرد، بعد جلوی ورود قطعات بزرگ و ماشین‌ها به کشور ما را گرفت، بعد از آن جلوی ورود بُرد‌ها و قطعات کوچک به کشور را گرفتند، سپس جلوی ورود قطعات الکترونیکی کوچک را گرفتند. دیدند که کار ادامه دارد به همین دلیل به خرابکاری روی آوردند. این خرابکاری‌ها قبلا در بخش هسته‌ای و نفت هم سابقه داشته است، اما تاکنون هیچ غلطی نتوانستند بکنند، چون ما دشمنی دشمنان را جدی گرفتیم و مقاوم‌سازی‌ها اتفاق افتاده است. وی با اشاره به ردپای عربستان در خرابکاری‌ها و اقدامات علیه ایران، گفت: آن‌ها هزینه‌های بسیاری برای اقدامات ضد ایرانی و تربیت گروه‌های تروریستی در منطقه کرده اند که یک نمونه آن نفوذ و شهادت ۲۷ پاسدار بود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
♡♥بــ رقيه ـانو ♥♡لبیک یا حسین
آروم و عادیآروم و عادی
♡♥بــ رقيه ـانو ♥♡لبیک یا حسین

بی‌حجابی با انگیزه شوهر یابی انگیزه برخی از

بی‌حجابی با انگیزه شوهر یابی انگیزه برخی از

بی‌حجابی با انگیزه شوهر یابی

انگیزه برخی از دختران ساده‌اندیش که به بی‌حجابی[1]، خودنمایی و دلبری از جوانان و مردان روی می‌آورند، این است که می‌خواهند برای خود، خواستگار پیدا کنند تا با او ازدواج کنند. این‌گونه افراد غالباً مورد سوءاستفاده جنسی مردان بلهوس قرار می‌گیرند و به هدف خود نمی‌رسند.

بالفرض، اگر بتوانند از این طریق جوانی را شیفته خود کرده، فریب داده و با او ازدواج کنند، بازهم موفق نخواهند شد چون بیشتر این زندگی‌ها پایان خوشی ندارند و به کشمکش و جدایی ختم می‌شوند چراکه زیربنای پیوند مقدس آن‌ها یک کار نامقدس، نامشروع و گناه است و کانون مقدس خانواده نمی‌تواند بر پایه‌های سست و نامقدس بناشده و باقی بماند.

این‌گونه دختران در برای دریافت روزی خود از خداوند عجله کرده و به کار نامقدس دست می‌زنند و غافل‌اند از اینکه، خداوند متعال رزق و روزی همه بندگانش را معین و قسمت کرده و در زمان مناسب نصیبشان خواهد کرد لذا با عمل نامقدس خود روزی خود را تغییر می‌دهند و این در حالی است که دختران عفیف و پاک‌دامن معمولاً خواستگارهای بهتر و مطمئن‌تری دارند، پس باید با توکل بر خداوند، از حجاب و عفافشان به‌خوبی پاسداری کنند و برای ازدواج موفق خود دعا کنند. بی‌گمان آنچه به صلاح آنان باشد خداوند همان را تقدیر می‌کند زیرا او بندگان باایمان را دوست دارد و جز خیر و نیکی برایشان نمی‌پسندد بی‌تردید هر آنچه او بخواهد بهتر از آن امکان ندارد.

در پژوهشی که از سوی شورای فرهنگی اجتماعی زنان، تحت عنوان «علل و عوامل عدم ازدواج پسران» انجام گرفته است ۸۷ درصد دانشجویان پسر، پوشش نامناسب دختران را از دلایل بی‌میلی به ازدواج عنوان کرده‌اند و این خود دلیلی روشن است بر اینکه خواستگاران واقعی، دختران بی‌حجاب را مناسب ازدواج و شریک زندگی خود نمی‌دانند! بنابراین پوشش نامناسب و محرک برای شوهر یابی، توهمی بیش نیست.[2]

[1]. توجه: به نظر نویسنده بدحجاب وجود ندارد بلکه دو پدیده وجود ندارد: باحجاب و بی‌حجاب.
[2]. روزنامه قدس ۶ تیر ۱۳۹۱، صفحه آخر

مشاهده همه ی 4 نظر