افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
لحظه  بروز رسانی 
پرسپولیس خاص
پرسپولیس خاص


امسال پرسپولیس چند تا گل به استقلال میزنه ؟

فال گیر: به زار ببینم….

والا تعدادش انقدر زیاده تو فنجون جا نمیشه دید ! باید با پارچ ببینم !!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پرسپولیس خاص
پرسپولیس خاص

عالیشاه چهارشنبه برای MRI می‌رود
middle

امید عالیشاه برای اطمینان از اینکه آسیب‌دیدگی پیش آمده برای وی کاملا ترمیم شده است، فردا برای MRIاعزام می‌شود.


به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، امید عالیشاه تمرینات خود را اختصاصی اما پر فشارتر از قبل دنبال می‌کند. او که در آخرین بازی لیگ دچار پارگی عضله شد، اکنون در شرایط مطلوب به سر می‌برد و کادر پزشکی بر این باور است که او سلامتی خود را به دست آورده است اما برای احتیاط در تمرینات گروهی شرکت داده نشد.

عالیشاه طبق هماهنگی انجام شده از سوی کادر پزشکی فردا برای MRIاعزام می‌شود تا وضعیت ترمیم آسیب‌دیدگی‌اش مشخص شود.

کادر پزشکی قبل از انجام تصویربرداری اعلام کرده است؛ عالیشاه حداکثر از شنبه آینده در تمرینات گروهی شرکت می‌کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
پرسپولیس خاص
پرسپولیس خاص

شماره پیراهن ستارگان پرسپولیس برابر میلان اعلام شد
middle

شماره پیراهن پیشکسوتان پرسپولیس برای بازی با ستاره‌های میلان مشخص شد.


به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، این شماره‌ها همان شماره‌هایی هستند که این بازیکنان سال‌ها با پوشیدن آن در پرسپولیس حضور پیدا کرده بودند و هواداران از آنها خاطرات بسیاری دارند. نکته جالب توجه اینکه؛ قرار شد هر چهار دروازه‌بان پرسپولیس با پیراهن شماره یک در بازی حاضر شوند.

از سوی دیگر با توجه به اینکه فرشاد پیوس شماره 17 را به تن خواهد کرد، مهدی مهدوی‌کیا شماره 2 را می‌پوشد. مهدوی‌کیا در زمان حضور در پرسپولیس شماره 20 را به تن کرده بود که متعلق به محسن عاشوری بود. عاشوری فردا پیراهن خود را به تن می‌کند.

مهدوی‌کیا در روز خداحافظی فرشاد پیوس، پیراهن او را از دست خودش گرفت و سر آخر با پیراهن شماره 2 از پرسپولیس خداحافظی کرد.

باید دید آیا در روز بازی خداحافظی مهدوی‌کیا باز هم فرشاد پیوس پیراهن شماره 17 خاطره انگیز و ماندگار خود را به او می‌دهد؟ فردا همچنین حمید استیلی بالاخره شماره 7 علی پروین را به تن خواهد کرد. شماره پیراهن ستاره‌های پرسپولیس در بازی با میلان به قرار زیر اعلام شد:

وحید قلیچ (1)، بهروز سلطانی (1)، سعید عزیزیان (1)، نیما نکیسا (1)، محمد پنجعلی (5)، مرتضی فنونی‌زاده (4)، رضا شاهرودی (16)، پژمان جمشیدی (11)، حمید درخشان (9)، حمید استیلی (7)، مهدی تارتار (12)، فرشاد پیوس (17)، ناصر محمدخانی (10)، محسن عاشوری (20)، یونس باهنر (13)، مرتضی کرمانی مقدم (18)، بهنام ابوالقاسم‌پور (19)، کریم باقری (6)، مهرداد میناوند (25)، علیرضا امامی‌فر (23)، پایان رأفت (26)، علی انصاریان (28)، مجتبی محرمی (8)، رضا جباری (24)، ادموند بزیک (21)، حسن شیرمحمدی  (14) و مهدی مهدوی‌کیا (2).

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید