کسب درامد بیت کوین رایگان

کسب درامد بیت کوینی با مشاهده تبلیغات و انجام کارها

بیت کوین چیست؟

بیت کوین(نام لاتین:Bitcoin؛نماد:BTC)، یک پول یا ارز دیجیتالی است که به صورت الکترونیکی توزیع و استفاده می شود. شبکه این ارز دیجیتال به صورت غیر متمرکز و کاربر به کاربر است. هیچ شخص یا نهادی این شبکه را کنترل نمی کند. ارز دیجیتال بیت کوین نمی تواند خارج از برنامه ریزی انجام شده، چاپ یا خلق شود و تعداد آن محدود است. فقط 21 میلیون بیت کوین برای همیشه تولید می شود. تراکنش های شبکه بیت کوین، در یک لاگ عمومی با تکنولوژی بلاک چین(blockchain) ذخیره می شوند.

طریقه کسب درامد

ابتدا با کلیک بر روی دکمه مشاهده که روبروی هر سایت قرار داده شده سایت مورد نظر را باز کنید . سپس بر روی SIGNUP در سایت های مورد نظر کلیک کنید و ثبت نام کنید . پس از ثبت نام شما با مشاهده تبلیغات موجود میتوانید بیت کوین رایگان کسب کنید . درامد بر حسب ساتوشی یعنی واحد کوچک بیت کوین می باشد .

شما از طریق زیر میتوانید ساتوشی رایگان دریافت کنید:
1 : دیدن تبلیغات
2 : انجام آفر ها
3 : فاست
4 : کسب زیر مجموعه و درامد از کلیک های آنها
و ...

لیست سایت های کسب درامد بیت کوینی

# نام جایزه زمان تبلیغ زمان پرداخت مدل پرداخت وضعیت پرداخت اعتبار عضویت
1 بیت کوین رایگان از  MoreMoney 5 تا 200 ساتوشی هر 30 دقیقه 4000 ساتوشی دستی در حال پرداخت
مشاهده

لیست سایت های بیت کوین رایگان

تیم فیس نما فقط بر روند فعالیت فاست بیت کوین و مابقی ارز های دیجیتال نظارت دارد و هیچ ارتباطی با سایت های معرفی شده ندارد . ما با بررسی پرداخت سایت های معرفی شده به آنها امتیاز میدهیم و کار انتخاب سایت های معتبر از غیر معتبر را برای شما آسان تر میکنیم . سعی کنید ابتدا آموزش ثبت نام و فعالیت در هر یک از سایت ها را مشاهده کنید تا راحت تر بتوانید در سایت های معرفی شده به کسب درامد بیت کوینی بپردازید

بیت کوین رایگان