1436533707369032_gif.gif
بروز رسانی 
Proomag
Proomag

عشق ؛ جادویی کهن که از گذشته تا به امروز ادامه

 لینک

عشق ؛ جادویی کهن که از گذشته تا به امروز ادامه دارد! چرا عاشق می شویم؟!

عشق واژه عجیبی است. از دوست داشتن و عشق، به عنوان لذت بخش ترین تجربه های آدمی یاد می شود. زمانی که عاشق هستیم، دنیا را جور دیگه ای می بینیم؛ همه چیز زیبا به نظر می رسد و ما دوست داریم این لحظه تا ابدیت به طول بینجامد و گاهی نمی توانیم این حس عجیب را تاب بیاوریم. عشق کاریزما دارد و هر چیزی که با آن عجین باشد، تولید جذابیت می کند. این مقاله از بخش آموزش مجله ی آنلاین پروماگ، را از دست ندهید تا با همدیگر بررسی کنیم که چرا عاشق می شویم؟

{-45-} ادامه این مقاله را می توانید از طریق لینک بالا مطالعه نمایید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
omid
omid

آهنگ بسیار عالی از حامد زمانی.الکترون

 لینک

آهنگ بسیار عالی از حامد زمانی....الکترون
{-64-}{-64-}{-64-}

دوباره چرخ میزنم شبیه یک الکترون مسافرم و میروم دبی ونیز لاهه وون

از اصفهان به آنکارا از آنکارا به آمریکا از آمریکا سوار بر قطار مرگ تا ژاپن

چه حالت شناوری گرفته حرکت زمین درست مثل بازی ستاره های بارسلون......

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
__✦♥Ariana ☞JOoOon✦♥___
دلقکدلقک
__✦♥Ariana ☞JOoOon✦♥___

ی روزخوب بعددانشگاه بادوستان😁😉اعل گلی😊😍

ی روزخوب بعددانشگاه بادوستان😁😉اعل گلی😊😍

ی روزخوب بعددانشگاه بادوستان😁😉اعل گلی😊😍

مشاهده همه ی 17 نظر
vahid
شادشاد
vahid

از اتصالات کابینو در اتصال چهارچوب کمد دیواری استفاده می شود

 لینک
از اتصالات کابینو در اتصال چهارچوب کمد دیواری استفاده می شود

از اتصالات کابینو در اتصال چهارچوب کمد دیواری استفاده می شود. همچنین کابینو قابل استفاده در تمامی اتصالات کمد دیوری می باشد و از ویژگی های کابینو می توان به سهولت نصب آن اشاره کرد، زیرا از کیفیت ساخت مورد پسندی برخوردار است که در واقع با بهره مندی از تکنولوژی روز کشور سوئیس به تولید رسیده است. لازم به ذکر است، کابینو از بروزترین اتصالات صنایع چوب بوده که توسط شرکت Lamello تولید شده است و از استاندارد جهانی برخوردار می باشد. در ادامه با اتصالات کابینو بیشتر آشنا می شویم.

اتصالات کابینو ساخت شرکت لاملو
برای تولید آسان و حرفه ای کمد دیواری، استفاده از اتصالات کابینو لاملو بهترین گزینه می باشد، زیرا از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و دیگر لازم نیست از اتصال الیت استفاده کنید. مراحل تولید کابینت شیک و مدرن با استفاده از کابینو بدین صورت بوده که ابتدا باید تخته های چوب را با دستگاه های CNC حفاری کرده که لازم به ذکر است برای حفاری تخته ها از دستگاه های سه محوره، چهار محوره و پنج محوره هم می توان استفاده کرد. سپس بعد از حفاری تخنه ها، کابینو را در حفره ها فرو کرده و پیچ های آن را سفت کنید تا تخته ها به هم چفت شوند. به همین راحتی اتصال بی دردسری را می توان با استفاده از اتصالات کابینو داشته باشید.

مزایای استفاده از اتصالات کابینو ساخت شرکت Lamello
استفاده از اتصالات کابینو Lamello مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد که در نتیجه تولیدی سریع و ساده ای را خواهید داشت. همانطور که گفته شد استفاده از کابینو بسیار ساده بوده، به طوری که باز و بسته شدن آن با یک دلر میسر می شود. همچنین برای درآوردن حفره روی تخته از یک فرز 15 هم میتوان استفاده کرد که بر روی دستگاه CNC نصب می شود. از قابلیت های کابینو می توان به سرعت مونتاژ آن اشاره کرد که در حقیقت با این ویژگی شما می توانید مراحل تولید را کاهش دهید و راندمان کارگاه خود را بالا ببرید تا در نتیجه شاهد نرخ سعودی تولیدات خود شوید. لازم به ذکر می باشد، قیمت اتصالات کابینو با توجه به کیفیت عالی و کارایی آن بسیار مقرون به صرفه بوده و با توجه به توصیفات مذکور، بهای اندکی را بابت آن پرداخت می کنید.

قیمت اتصالات کابینو
به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع، قیمت اتصالات کابینو نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود، لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت آخرین و بروز ترین قیمت محصول مذکور با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
samir
samir

اهنگ جدید کیوان رضایی_فکر چی هستی

 لینک

اهنگ جدید کیوان رضایی____فکر چی هستی


حتما گوش بدید{-144-}{-132-}

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
Boyspent1361@
Boyspent1361@

کار کنید تا خود را با زمین و روح آن هماهنگ

کار کنید تا خود را با زمین و روح آن هماهنگ و همساز نمایید. زیرا تنبل و بیکار با فصلهای زمین بیگانه است.((جبران خلیل جبران))

نظرات برای این پست غیر فعال است