لحظه  بروز رسانی 
w.d.reportaj
w.d.reportaj

انتخاب مشاور و شرکت سازنده سردخانه ساخت

 لینک

انتخاب مشاور و شرکت سازنده سردخانه

ساخت سردخانه هزینه قابل توجهی را می طلبد. بنابراین اگر در مشاوره و مراحل اجرایی آن تسلط بر کار وجود نداشته باشد، می تواند سرمایه گذاری را با شکستی بزرگ مواجه کند. شرکت سازنده سردخانه، باید علاوه بر اجرای صحیح اصول احداث، به تمامی نکات فنی، ایمنی، بهداشتی، اشراف کامل داشته و با طراحی دقیق و با دیدی تخصصی سردخانه ای بدون نقص و حرفه ای را احداث نماید. دانش فنی، تجربه، استفاده از متریال با کیفیت، پیش بینی تمام فاکتور های مهم همگی از ویژگی های یک شرکت سازنده معتبر و صاحب سبک است.
شرکت برودت زاگرس با کارشناسان و مهندسین مجرب و آشنا با فناوری روز دنیا نامی آشنا در دنیای صنعت احداث سردخانه است. این شرکت با ارائه مشاوره تخصصی و طراحی و ساخت انواع سردخانه خود را متعهد به ارائه بهترین تولید می داند. شرکت برودت زاگرس برای کیفیت بالای ساخت، خدمات پس از فروش و پشتیبانی تمام توان و تلاش خود را به کار می بندد تا خدمات ارزنده ای در عرصه صنعت ارائه نماید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
w.d.reportaj
w.d.reportaj

ساخت سردخانه صنعتی به منزله حراست از نبض تپنده صنعت غذا

 لینک

ساخت سردخانه صنعتی به منزله حراست از نبض تپنده صنعت غذا و دارو و نیز صنایع کشاورزی و دامی به شمار می رود. نگهداری از مواد فسادپذیر به گونه ای که طراوت و خواص طبیعی خود را از دست ندهند، یعنی حفاظت و پاسداشت از تمامی تلاش هایی که در تولید و فرآوری محصولات به ثمر نشسته است. با ساخت سردخانه صنعتی و کارآمدی آن در تمامی صنایع، از هدر رفتن محصولات و کالا های خاص جلوگیری می شود. نگهداری از کالا و محصولاتی که به سرعت فاسد شده و از بین می روند، نیازمند اتخاذ تدابیر کارشناسانه است. بنابراین لازم است در ساخت و بکارگیری سردخانه، دقت بیشتری به کار برود.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
w.d.reportaj
w.d.reportaj

گچبری دستی همان مدل که از اسم گچبری دستی مشخص

 لینک

گچبری دستی
همان مدل که از اسم گچبری دستی مشخص و معلوم می‌باشد , طرز ی ساخت آن نیز به صورت سنتی هم می‌باشد . به همین دلیل ابتدا گچ را به صورت مایع صحیح کرده و بعد از آن محلول آب و گچ را با یکدیگر مخلوط نموده و تا جایی که گچ در حدود جامد شود این عمل را ادامه خواهند بخشید .
قبلی از آن که گچ به طریق انجماد رسد آن را به صورت خمیری صورت در آورده به طوری که تماما انعطاف پذیر شود و صورت و صورت هنری آن در آن زمان در موقعیت گچ به دست گچبر هم انجام می پذیرد . گچ بعداز انجماد پذیری نباید موقعیت دشوار به خویش بگیرد و بایستی وضعیت پنیری مثل داشته باشد تا هنرمند گچکار بتواند با ابزارهای متفاوت و نیروی دست خویش به راحتی به آن معنا دهد و بر روی آن فعالیت نماید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
w.d.reportaj
w.d.reportaj

نقش گچبری در مدل های سقف منازل در بیشتر مواقع

 لینک

نقش گچبری در مدل های سقف منازل
در بیشتر مواقع زمانی که ما به سقف خانه فکر می کنیم، ایده های مختلفی به ذهنمان خواهد رسید، به طور معمول اکثر ساختمان ها دارای سقفی ساده، سفید و تخت می باشند. اما در طی گذر مدتی با وجود پیشرفت هایی که در زمینه ی معماری و دکوراسیون و طراحی رخ داده است، شاهد مدل های جدیدی از سقف ها در منازل با طرح های گوناگون و شیک بودیم.

در واقع به نظر می رسد مدل سقف پذیرایی از دید بسیاری از عموم، حتی طراحان نیز پنهان می ماند، اما در صورتی که برای سقف پذیرایی و یا حتی اتاق نشیمن، مدلی زیبا در نظر گرفته شود آنگاه فضا متفاوت تر و همچنین بی نظیر می شود که این امکان وجود دارد که هر شخصی به منزل شما پای نهد آنگاه با مشاهده سالن پذیرایی و سقف های گچبری شده و طراحی شده خیره خواهد ماند و به وجد خواهد آمد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
w.d.reportaj
w.d.reportaj

هنر گچبری گچبری یکی‌از هنرهای شناخته شده ای میباشد که

 لینک

هنر گچبری
گچبری یکی‌از هنرهای شناخته شده ای میباشد که به طور کامل متعلق به معماری است . و در هر حیطه یا این که هنگامی , شیوه ها و سبک و سیاق معلوم خویش را دارااست . همانطور از اسم این هنر اصیل پیداست , مصالح و مواد حساس که برای این کار به کار گیری می شود گچ است .
در جمهوری اسلامی ایران در زمان های متعدد تاریخی این هنر کاربرد زیاد فراوانی داشته است و در واقع با طی زمان هم با تفاوت هایی همراه بوده است .
خاصیت گچبری
گچ خصوصیات و کاربردهای زیاد متعددی داراست و به همین منظور از آن در هنرهای تزیینی به کارگیری می شود که‌این خاصیت و مشخصات میتواند دربرگیرنده : صورت پذیری , چسبندگی , رنگ مناسب و کاربرد سهل وآسان , فراوانی و ارزانی باشد .
در باستان شناسی با اعتنا به شواهدی که موجود است , مورخ ایجاد و ساخت گچ به پیشین از ساختن آجر و پخت آن به صورت خشت می‌رسد .

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید