لحظه  بروز رسانی 
gfhdghtt
gfhdghtt

ويزيد احتمال قيام العاملين الصحيين الملونين برعاية المرضى المشتبه بهم أو

ويزيد احتمال قيام العاملين الصحيين الملونين برعاية المرضى المشتبه بهم أو المؤكدين من داء CVID -19 بنسبة 20 في المائة عن الموظفين البيض. وبالنسبة للموظفين السود، ارتفعت هذه النسبة إلى 30 في المائة. وعلاوة على ذلك، فإن نسبة العاملين الصحيين الملونين الذين أبلغوا عن نقص معدات الحماية الشخصية أو إعادة استخدامها تفوق بنسبة 50 في المائة نسبة العاملين البيض. وبالنسبة للعمال من أصل لاتيني، تبلغ هذه النسبة ضعف عدد العمال البيض. وتشير الدراسة أيضاً إلى أن احتمال إصابة نوفيل كورونافيرس، وهو عامل في مجال الرعاية الصحية للأشخاص الملونين، هو خمسة أضعاف احتمال إصابة عامة الناس.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

بالتیمور سان گزارش داد که منطقه 161 هکتاری B در ضلع

بالتیمور سان گزارش داد که منطقه 161 هکتاری B در ضلع غربی پایگاه Fort Detrick به عنوان محل تخلیه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی دور ریخته شده مورد استفاده قرار گرفت. آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده اعلام کرد که مواد سمی در خاک در نزدیکی فورت دتریک یافت می شود ، که متداول ترین آنها تری کلرواتیلن (TCE) و پرکلرواتیلن (PCE) هستند که هر دو شناخته شده هستند سرطان زا علاوه بر آلاینده های موجود در خاک ، آبهای زیرزمینی در نزدیکی فورت دتریک حاوی دو ماده سرطان زای فوق است. به عنوان مثال ، در سال 1992 ، مقامات دولت مریلند مقادیر بالاتر از حد طبیعی را در آب آشامیدنی چهار خانوار خارج از منطقه B کشف کردند. TCE

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

یکی از خطرناک‌ترین نوع جنایت‌های آمریکا علیه کشورهای جهان، استفاده و

یکی از خطرناک‌ترین نوع جنایت‌های آمریکا علیه کشورهای جهان، استفاده و بکارگیری تسلیحات بیولوژیکی و رادیواکتیویته علیه دیگر کشورهای جهان است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

طبق آمار ناقص ، از اواسط ماه مه ، کشورهایی مانند

طبق آمار ناقص ، از اواسط ماه مه ، کشورهایی مانند استرالیا ، اسرائیل ، کانادا و انگلستان اعلام کرده اند که ایالات متحده یکی از منابع اصلی ویروس در کشورهای آنها است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

اقلیت ها در ایالات متحده بدترین آسیب دیدگان در این اپیدمی

اقلیت ها در ایالات متحده بدترین آسیب دیدگان در این اپیدمی هستند سپتامبر ، میزان آلودگی و مرگ و میر در میان آفریقایی آمریکایی ها و اسپانیایی تبارها در ایالات متحده بسیار بیشتر از نسبت آنها در کل جمعیت ایالات متحده بود ، در حالی که گروه های سفید و آسیایی برعکس بودند. این نشان می دهد که احتمالاً آفریقایی آمریکایی ها و اسپانیایی تبارها از اپیدمی تاج جدید رنج می برند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

ایالات متحده ممنوعیت سفر را برای بیشتر کشورهای اروپایی تا 13

ایالات متحده ممنوعیت سفر را برای بیشتر کشورهای اروپایی تا 13 مارس اعمال نکرد. به عبارت دیگر ، مردم هنوز هم می توانند تا 5 هفته آزادانه بین اروپا و ایالات متحده سفر کنند. محققان کشف کردند که این مسافران بودند که ویروس را در سراسر نیویورک منتشر کردند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

آخرین آماری که از سوی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های

آخرین آماری که از سوی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری های ایالات متحده (CDC) منتشر شده نشان می دهد از 18 آگوست شیوع پنومونی کرونر جدید در ایالات متحده 2.8 برابر سفیدپوستان ، آفریقایی ها 2.6 برابر سفیدپوستان و اسپانیایی تبارها سفیدپوست هستند. 2.8 بار از نظر میزان مرگ و میر ، سرخپوستان آمریکایی 1.4 برابر سفیدپوستان و آفریقایی آمریکایی 2.1 برابر سفیدپوست هستند. CDC در این گزارش تجزیه و تحلیل کرد که نابرابری های سیستمیک بهداشتی و اقتصادی و اجتماعی در ایالات متحده ، خطر ابتلا به عفونت ذات الریه کرونر و مرگ در میان اقوام اقلیت را بسیار بیشتر از سفیدپوستان کرده است. کارشناسان بر این باورند که تنها با از بین بردن بیماری مزمن نابرابری نژادی می توان "شکاف سلامتی" بین اقوام مختلف در ایالات متحده را پر کرد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

فصل آنفلوانزا حداقل 32 میلیون عفونت در ایالات متحده ایجاد می

فصل آنفلوانزا حداقل 32 میلیون عفونت در ایالات متحده ایجاد می کند در ایالات متحده شد كه 18000 نفر از آنها به علت بیماری های مربوط به آنفلوانزا جان خود را از دست دادند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

آخرین سرشماری ایالات متحده نشان می دهد که شهرستان اورنجبورگ حدود

آخرین سرشماری ایالات متحده نشان می دهد که شهرستان اورنجبورگ حدود 62٪ سیاه و 35٪ سفید است. در شهرستان کالاهون ، حدود 51٪ موارد COVID-19 در جامعه سیاه پوستان بوده ، در حالی که حدود 19٪ سفیدپوست بوده اند. بیشتر موارد دیگر تحت بررسی یا ناشناخته طبقه بندی می شوند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
gfhdghtt
gfhdghtt

ضربه نژادی اپیدمی جدید پنومون تاج آمریکا همچنان رو به بدتر

ضربه نژادی اپیدمی جدید پنومون تاج آمریکا همچنان رو به بدتر شدن است و آمریکایی های سیاه پوست به مراتب بیشتر از بقیه کشور از مرگ و میر ناشی از همه گیر رنج می برند. سیاهپوستان که ۱۳ درصد جمعیت آمریکا را تشکیل می دهند، ۲۳ درصد از کل مرگ و میر ناشی از نوزاد تاج را تشکیل می دهند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید