لحظه  بروز رسانی 
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان

تور ویتنام- 7 شبتور ویتنام 7 شب و 8 روز 4

 لینک
تور ویتنام- 7 شبتور ویتنام 7 شب و 8 روز 4

تور ویتنام- 7 شب

تور ویتنام 7 شب و 8 روز
4 شب هوچی مین و 3 شب فان تیت
اعتبار تا تاریخ  10 تیرماه 96
خدمات تور:
چهارشب هتل با صبحانه در شهر هوشی مین
سه شب هتل با صبخانه در شهر فان تیت
ترانسفر فرودگاهی
ترانسفر رفت و برگشت هوشی مین / فان تیت / هوشی مین
تصویب نامه ویزای ویتنام
یک گشت شهری نیمروزی در شهر هوشی مین با ناهار
راهنمای  انگلیسی زبان
سیم کارت
هزینه برچسب ویزا ویتنام 25 دلار میباشد که در فرودگاه شهر هوشی مین صادر میشود و به عهده مسافر میباشد
توضیحات تور :
نرخ نوزاد 400 $ میباشد.
کلیه نرخ ها به دلار می باشد .
درصورت جاندادن هتل درخواستی ،هتل مشابه جایگزین می شود.
مسئولیت کنترل پاسپورت وممنوعیت خروج از کشوربه عهده مسافر می باشد .
صدور بیمه برای افراد بالای 55 سال اجباری می باشد ونرخ آن  بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود.
مدارک مورد نیاز:
پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ شروع  سفر
به همراه داشتن 1  قطعه عکس پاسپورت سایزدرهنگام ورود به فرودگاه ویتنام جهت صدورویزا   الزامی می باشد.
پرداخت 50% مبلغ تور
مشاهده تصویر پکیج

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان

تور سيشل - 6 شب تور سيشل - 6 شب 6

 لینک
تور سيشل - 6 شب تور سيشل - 6 شب 6

تور سيشل - 6 شب
تور سيشل - 6 شب
6 شب اقامت در جزیره رویایی سیشل در هتل انتخابی با صبحانه
اعتبار تا تاریخ 31 خرداد 96
خدمات تور سیشل :
6 شب اقامت در جزیره رویایی سیشل در هتل انتخابی با صبحانه
ترانسفرفرودگاهی
راهنمای محلی انگلیسی زبان
بیمه مسافرتی
توضيحات تور سیشل :
نرخ نوزاد 10 درصد بزرگسال می باشد .
کلیه نرخ ها به یورو و دلار می باشد .
مسئولیت کنترل پاسپورت وممنوعیت خروج از کشوربه عهده مسافر می باشد .
صدور بیمه برای افراد بالای 55 سال اجباری می باشد ونرخ آن بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود
مدارك مورد نياز تور سیشل :
پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ شروع سفر .
پرداخت 50% مبلغ تور
تصوير پكيج كامل تور سیشل :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان

درباره جزیره سیشلبهشت آفریقا جمهوری سیشل ( Seychelles ) کشوری

 لینک
درباره جزیره سیشلبهشت آفریقا جمهوری سیشل ( Seychelles ) کشوری

درباره جزیره سیشل

بهشت آفریقا

جمهوری سیشل ( Seychelles ) کشوری است جزیره ‌ای در اقیانوس هند که پایتخت آن ویکتوریا ( Victoria ) است. شهر ویکتوریا بزرگترین شهر سیشل است و جمعیت آن در آمارگیری سال 2002 نزدیک به 25 هزار نفر برآورد شده است. تنها یک سوم جزایر سیشل مسکونی است.

 سیشل از مجمع‌ الجزایری شامل 115 جزیره تشکیل شده‌ است که در حدود 1500 کیلومتری خاور خاک اصلی قاره آفریقا واقع شده‌ اند.

این جزایر در شمال خاوری ماداگاسکار (Madagascar  ) قرار گرفته ‌اند. سیشل با 86525 نفر جمعیت یکی از کمترین جمعیت‌ ها را در میان کشورهای آفریقا دارد. شاخص توسعه انسانی آن اما در میان بالاترین ‌ها در آفریقا است.

ماهه ( Mahe ) ، پراسلین (Praslin  ) و لادیگ ( La Digue ) جزایر اصلی سیشل هستند.

 پول رایج در سیشل:

پول محلی اینجا، روپیۀ سیشل (Sr) است. هر 1 روپیه معادل 100 سنت می باشد. اسکناس ها 10، 25، 50، 100 و 500 روپیه ای بوده و سکه ها از 5 سنت به پایین  هستند. در سیشل پول اکثر کشورها رایج است.

 ماهه (Mahe)

"بزرگ ترین جزیرۀ  مجمع الجزایر سیشل"

ماهه، جزیره ای با 28 کیلومتر طول و 8 کیلومتر عرض، جایگاه بزرگترین جزیره و قطب فرهنگی-اقتصادی را در میان دیگر جزایر سیشل، به خود اختصاص داده است. این جزیره میزبان جاده ها و فرودگاه بین المللی سیشل  بوده و پایتخت این کشور محسوب می شود. ماهه حداکثر 90% از کل جمعیت جزیرۀ سیشل را که در حدود 72700 نفر برآورد شده اند، در خود جای داده است. این جمعیت قومیت های مختلفی از آفریقایی، هندی، چینی و اروپایی را شامل می شود.

پراسلان (Praslin)

"دومین جزیرۀ بزرگ مجمع الجزایر سیشل"

پراسلان با داشتن 6500 نفر جمعیت، دومین جزیرۀ بزرگ سیشل به حساب می آید. این جزیره در 45 کیلومتری شمال شرقی ماهه قرار گرفته است. شما می توانید با اتومبیل در مدت دو ساعت، یک دور کامل در این جزیره به گشت پرداخته و از تماشای زیبایی ها و جذابیت های آن لذت ببرید. پراسلان یکی از دو میراث جهانی سیشل است که در یونسکو به ثبت رسیده است. پراسلان حقیقتاً دارای بهترین و زیباترین جزیره هاست. از جمله این جزایر می توان به آنس لازیو (Anse Lazio ) و آنس ژرژِت (Anse Georgette) اشاره کرد. اسامی این جزیره ها را می توان در لیست 10 جزیرۀ برتر جهان در سال های اخیر دید. قبل از اینکه فرانسویان پراسلان را در اواسط قرن 18به استعمار خود درآورند، این جزیرۀکی از شکارگاه های مورد علاقۀ دزدان دریایی به حساب می آمد.

لادیگ (La Digue)

" چهارمین جزیرۀ بزرگ از مجمع الجزایر سیشل"

در فاصله ی کمی از جزیرۀ پراسلان و جزایر کوچک اطراف آن  مانند فِلیسیته (Félicité)، ماریان (Marianne) و جزیرۀ چند خواهر، لادیگ، چهارمین جزیرۀ بزرگ از مجمع الجزایر سیشل واقع شده است. نام این جزیره از نام کشتی اکتشافی گرفته شده که در سال 1768 از سوی کشور فرانسه، به منظور کشف جزایر گرانیتی  سیشل، به این منطقه اعزام شد. در این ناحیه، گذشته از مرغ مگس خوار بهشتی سیاه، که از نادرترین گونه های پرندگان است، وجود پرندگان دیگری مانند بوتیمار چینی، پرستوی ساکن غار، سهره و همچنین دو گونه از لاک پشت های کمیاب، حاکی از تنوع زیستی این جزیره دارد.

جنگل های لادیگ نیز با داشتن گنجینه ی ارزشمندی از گونه های گیاهی، از جمله ارکیده، انگور وحشی و درختانی مانند بادام هندی و درخت تاکاماکا مجموعۀ زیبایی از مناطق جنگلی را در خود جای داده است. باغ های این منطقه دارای بوته هایی از تیرۀ گیاهان بامیه و گیاهان پارچ می باشند که در پس زمینه ای از درختان تنومند نخل روییده اند.  

در جزیرۀ لادیگ، شیوه های ساخت قایق و تلخیص فرآورده هایی که از نارگیل به دست می آیند، هنوز به روش های سنتی انجام می شود. فضای صمیمی این جزیرۀ مهمان نواز، جریان آرام زندگی در آن، معماری های سنتی و سواحل جذاب آن، از جمله ساحل افسانه ای آنس سورس دَرژان (Anse Source d’Argent)، مقصدی است بی نظیر برای تمامی گردشگران. این جزیره از مجموعه جزایر سیشل، برای گشت و گذار و غواصی تجهیز شده و امکانات مناسبی در اختیار شما قرار می دهد.

شنا و غواصی در سیشل:

موج سواری در ماهه، پراسلان و لادیگ بسیار پرطرفدار است اما بایستی مراقب محدودۀ  صخره ها باشید. همچنین کایت سواری نیز، به خصوص در زمان هایی که باد می وزرد، بسیار محبوب است. برای تجربه ی هیجان بر روی اقیانوس، به ساحل بایی والون رفته و از ورزش های آبی نظیر اسکی روی آب، پرش با چتر نجات، جت اسکی و ... لذت ببرید. ورزش های آبی بدون موتور عمدتاً در هتل ها ارائه می شود. از سواحل شلوغ فاصله گرفته و به آغوش گرم آب فیروزه ای رنگ و زلال

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان

موریسجزیره ی رؤیایی موریس در جنوبی ترین نقطه ی اقیانوس هند،

 لینک
موریسجزیره ی رؤیایی موریس در جنوبی ترین نقطه ی اقیانوس هند،

موریس

جزیره ی رؤیایی موریس در جنوبی ترین نقطه ی اقیانوس هند، شرق جزیره ی ماداگاسکار و  جنوب شرقی قاره ی آفریقا واقع شده است.
دریانوردان مالایی کاشفان این جزیره در قرن دهم میلادی بودند. در قرن شانزدهم میلادی موریس، مستعمره ی پرتغال و سپس هلند (قرن 17) گردید.

این جزیره در سال 1715 تحت کنترل فرانسوی ها درآمد و در طی جنگ های ناپلئونی در سال 1810 توسط نیروهای انگلیسی اشغال شد.
در سال 1968 این کشور توانست استقلال خود را از انگلستان به دست آورد.

واحد پول: روپیه موریس (1 دلار = 30 روپیه موریس ، 1 یورو = 37 روپیه موریس(

موریس جاذبه های توریستی متنوع و شگفت انگیزی دارد؛ علاوه بر سواحل بسیار زیبا مانند رودخانه، مرداب، کوه، جنگل های زیبا، گونه های جانوری و گیاهی فراوان، دهانه های آتشفشانی، آبشار و ... آثار تاریخی را نیز می توان در این جزیره ی رؤیایی مشاهده نمود که اکثر آن ها در برنامه ی تور گنجانده شده است.

سازمان جهانی جهانگردی (World Tourism Organization (WTO، موریس را به عنوان یکی از ده مقصد برتر توریستی دنیا معرفی نموده است.

پورت لوئیس

 Port louis شهر پورت لوئیس در شمال غرب جزیره موریس قرار دارد و پایتخت این جمهوری است. این شهر در سال 1371 توسط فرانسوی ها بنا شده است. این

نام به افتخار پادشاه فرانسه لوئی پانزدهم نامگذاری شده است. پورت لوئیس در حدود 033 هزار نفر جمعیت دارد. مساحت این شهر 64 کیلومتر مربع است.

جزایر شمالی جزیره موریس:

برگزارکنندگان تورهای گران بِه، برنامه های یک روزه با ناهار در جزایر شمالی شامل  IIe aux Cerfs در شرق و IIe aux Benitiers در غرب را اجرا می کنند.

آب های محصور در بین صخره های جزایر فلت (Flat) و گابریل (Gabriel) از جمله پرطرفدارترین اماکن امن برای شنا و غواصی است.

در مسیر گذرگاهی در جزیره ی فلت، یک فانوس دریایی و یک گورستان وجود دارد. این گورستان محل دفن مردمی است که در سال 1856 در اثر شیوع بیماری وبا از بین رفتند. چشم اندازهای زیبا و وسیع ساحل دریای آزاد، سفر دریایی به مقصد "کوین دو میر" را حیرت انگیز و رؤیایی می سازد؛ اما رفتن به ساحل به علت قطعه قطعه شدن صخره های آتش فشانی غیر ممکن است.

جزیره ی راند (Round) زیستگاه گونه ای سقنقور به نام تلفِر (Telfair) و جزیره ی سرپان (Serpent) محل زندگی پرندگان است. برای گشت و گذار در هر کدام از این جزیره ها باید اجازه ی ورود داشته باشید.

منطقه گران بِه (Grand Baie)

این منطقه به لطف فضای آرام و راحت، هتل های لوکس و استراحتگاه های مختلف، مراکز بهبود سلامتی، مسیرهای پیاده روی، بهشت گردشگران اروپایی محسوب می شود. جذابیت زندگی شبانه در روزهای جمعه و شنبه، حتی بسیاری از ساکنان جزیره ی موریس را هم برای گشت و گذار و خرید به سوی خود می کشاند. بسیاری از اهالی موریس در این مکان صاحب خانه ی دوم هستند.

بلوار سان ست در این منطقه با مغازه های سوغاتی و کافه هایش معروف شده است. گران بِه در این بلوار یک مرکز برگزارکننده ی مسابقات ماهیگیری دارد. می توانید از این نقطه به جزایر دور از ساحل سری بزنید، به علاوه تمامی تفریحات آبی از قبیل شیرجه، اسکی روی آب، قایق رانی، پاراگلایدر، سیاحت های اکتشافی در زیر آب و پیاده روی بر کف اقیانوس را تجربه کنید.

برای شنا، از ساحل دور شوید و به سمت شمال خلیج یعنی لا کووِت (La Cuvette) حرکت کنید. اینجا مجهز به پارکینگ، دوش، غذاخوری و سرویس بهداشتی است. می توانید پشت صخره های بازالتی تا محوطه ی ساحل هتل رویال پالم (Royal Palm) در سمت راست شنا کنید.

موریس، مقصدی شاد و سرگرم کننده برای کودکان

موریس با داشتن سواحل امن برای آب تنی و باشگاه های کوچک در هتل های بزرگ که به صورت حرفه ای مدیریت می شوند، به یکی از محبوب ترین اماکن برای کودکان تبدیل شده است. سرسره های بازی در پارک آبی بل مار (Belle Mare Waterpark) لحظات سرگرم کننده ای برای کودکان فراهم می آورد. در دومِن لِه پَی (Domaines  les pailles) شما می توانید به تورهای گشت با کالسکه بپیوندید. بازدید از موزه ی ماسک و جشنواره شکر به همراه صرف نهار در رستوران دولچه ویتا (Dolce Vita) نیز از دیگر برنامه های این گشت ها می باشد. بازی با حیوانات و ساختن قصرهای شنی در ساحل از جمله سرگرمی های مورد علاقه ی کودکان به شمار می رود. از جاذبه های این منطقه می توان به پارک کاسلا نیچر اند لژر (Casela Nature and Leisure) که دارای باغ وحش و باغ پرندگان می باشد، و همچنین تمساح ها و لاک پشت های غول پیکر پارک لاوانی کروکودیل (Park La Vanille Crocodile)، اشاره کرد. کودکان کم سن و سال هم می توانند از بازی در پارک کائودان واترفرانت در بندر لوئیس و یا با شرکت در نمایش های تعاملی موزه ی لاوان تور دُ سورس

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان

آفریقا جنوبیپایتخت:جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفریقا و در

 لینک
آفریقا جنوبیپایتخت:جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفریقا و در

آفریقا جنوبی

پایتخت:جمهوری آفریقای جنوبی کشوری در جنوب قاره آفریقا و در سواحل دو اقیانوس اطلس و هند. این کشور سه پایتخت متفاوت دارد. قوهٔ مجریه در پرتوریا، پارلمان در کیپ تاون و قوهٔ قضائیه در بلوم فونتین مستقر است. پرجمعیت‌ترین شهر آن نیز ژوهانسبورگ است.
نژاد: سیاه ، سفید ،رنگین پوست و آسیائی تبار

  زبان رسمی: انگلیسی ,آفریکانس,خوزا,زولو , سستو.

مذهب: كليساي اصلاح شده هلندي، كليساهاي مستقل افريقايي و اقليتهاي انگليكن، متديست، كاتوليك رومي، هندو و اسلام سني.

واحد پول: راند

نوع حکومت: جمهوری فدرال چند حزبی

اختلاف زمانی:

آفریقای جنوبی 1:30دقیقه عقب تر از ایران می باشد.

جاذبه های توریستی

Panorama : بلندترین ساختمان آفریقای جنوبی که با رفتن به پنجاهمین طبقه می توان مناظری زیبا از شهر ژوهانسبورگ را نظاره کرد .
Lion Park : پارک وحشی زیبا که در آنجا می توان از نزدیک با زندگی شیرها آشنا شد .
Sun City  : یکی اززیباترین و دیدنی ترین منطق ژوهانسبورگ باسرگرمی فراوان می باشد .
Culture Village Lesedi: دهکده ای زیبا در شهر ژوهانسبورگ .
Gold Reef City: معدن توریستی استخراج طلا
Suikerbosrand Nature Reserve: شامل دو منطقه با چشم اندازی دیدنی .
The Bunny Park: پارک وحشی با گونه های مختلفی از حیوانات .
Johannesburg Planetarium: رصدخانه زیبای شهر ژوهانسبورگ .
Brum Lake: در این منطقه می توان از پارکها و مراکز خرید ارزان قیمت دیدن کرد .
Table Mountain: با سوار شدن به تله کابین یا پیاده روی در این منطقه ، می توان از مناظر و دیدنی های آن لذت برد .
Tow Oceans Aquarium: بزرگترین آکواریوم آفریقای جنوبی با بیش از 300 نوع جاندار دریایی .
Camps Bay Beach: ساحلی زیبا و مکانی آرام با سرگرمیها و رستورانهای متنوع .
Robben Island: مکانی دیدنی و زیبا که زندان معروف آفریقای جنوبی در زمان استعمار در آنجا قرار داشت .
Signal Hill: مکانی دیدنی برای پیک نیک که مناظر اطراف و همچنین چشم انداز شهر از این منطقه بسیار زیباست و رستوران های مشهوری در این منطقه وجود دارد .
Adventures Waterfront: پارک نهنگ ها و محلی جهت آشنایی با زندگی آنها .

کیپ تاون ( Cape Town)
بندر کیپ تاون یکی از زیباترین و پرجاذبه ترین شهرهای آفریقای جنوبی است که بیشترین توسعه و درآمد خود را مدیون صنعت توریسم است .
در کیپ تاون نصف ساکنان رنگین پوست هستند و بقیه سیاه افریقایی متعلق به نژاد خوسا یا اروپایی تبار هستند . اسکله های جالب و بندر به شهر اهمیت فراوانی در امر کشتی سازی و مرکز داد و ستد داده است .
کیپ تاون مترو ندارد ولی بجای آن از سیستم تراموایی قوی و کارآمد بهره مند است که تقریباً همه نقاط شهر را پوشش می دهد و تنها فرودگاه دولتی این شهر در 17 کیلومتری شمال کیپ تاون واقع شده است .

ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ بزرگترین شهر کشور افریقای جنوبی است. این شهر مرکز استان گائوتنگ ، ثروتمندترین استان آفریقای جنوبی است. این شهر یکی از ۵۰ شهر بزرگ دنیاست و هم چنین بزرگترین شهر دنیا نیز می باشد که هیچ رودخانه دریاچه یا ساحل دریا ندارد.

سان سیتی 

سان سیتی یک شهر تفریحی اقامتی است که در شمال غرب افریقای جنوبی واقع شده و تنها دو ساعت با ژوهانسبورگ فاصله دارد. این شهر توسط هتلداری به نام سول کرزنر (Sol Kerzner) ارتقاء یافت و به طور رسمی در دسامبر سال 1979 افتتاح شد.

این شهر که سنگ بنای آن بر اساس اولویت دانستن خواسته توریستان گذاشته شد تفریحات فراوانی را در اختیار مسافران قرار می دهد. علاوه بر این موضوع، شرایط جغرافیایی آن و نزدیکی به دو ابر شهر ژوهانسبورگ و پرتونیا، موجب شد این شهر پله های شهرت را به سرعت طی کرده و از خواستنی ترین شهرهای توریستی افریقا شود.

پارک جنگلی کروگر(Kruger National Park)

پارک کروگر محبوب ترین مقصد گردشگری در افریقای جنوبی از نوع سافاری است. این پارک با متنوع ترین سفرهای حیات وحشی خود در انتظار شماست. این گشت ها به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار می شوند. این سفرها به این دلیل معروف هستند که شما تنها در یک روز می توانید 5 حیوان بزرگ جهان را ببینید: فیل، شیر، کرگدن، پلنگ و بوفالو.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان

تور سریلانکا - 7 شبتور سریلانکا 2شب کلمبو +5شب بنتوتا

 لینک
تور سریلانکا - 7 شبتور سریلانکا 2شب کلمبو +5شب بنتوتا

تور سریلانکا - 7 شب

تور سریلانکا

2شب کلمبو +5شب بنتوتا

تاریخ اعتبار تا : 9 مهر ماه

 خدمات تور سریلانکا :

بلیط رفت  و برگشت ، 2 شب اقامت در کلمبو با صبحانه + 4 شب بروولا و اقامت در هتل ساحلی با صبحانه ، ترانسفرفرودگاهی،راهنمای انگلیسی زبان

توضیحات تور سریلانکا :

نرخ نوزاد $  30 +  200/000 تومان می باشد .
کلیه نرخ ها به دلار می باشد .
 مسئولیت کنترل پاسپورت وممنوعیت خروج از کشوربه عهده مسافر می باشد .
صدور بیمه برای افراد بالای 55 سال اجباری می باشد ونرخ آن  بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود.
کلیه پروازها بر اساس پایین ترین نرخ کلاسی محاسبه شده و در صورت جا ندادن ویا رزرو کلاس بالاتر مابه التفاوات به نرخ تور اضافه می گردد

مدارک مورد نیاز تور سریلانکا :

پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ شروع  سفر .
پرداخت 50% مبلغ تور

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان
 لینک
تور سریلانکا - 7 شب

تور سریلانکا - 7 شب

تور سریلانکا

2شب کلمبو +5شب بنتوتا

تاریخ اعتبار تا : 9 مهر ماه

 خدمات تور سریلانکا :

بلیط رفت  و برگشت ، 2 شب اقامت در کلمبو با صبحانه + 4 شب بروولا و اقامت در هتل ساحلی با صبحانه ، ترانسفرفرودگاهی،راهنمای انگلیسی زبان

توضیحات تور سریلانکا :

نرخ نوزاد $  30 +  200/000 تومان می باشد .
کلیه نرخ ها به دلار می باشد .
 مسئولیت کنترل پاسپورت وممنوعیت خروج از کشوربه عهده مسافر می باشد .
صدور بیمه برای افراد بالای 55 سال اجباری می باشد ونرخ آن  بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود.
کلیه پروازها بر اساس پایین ترین نرخ کلاسی محاسبه شده و در صورت جا ندادن ویا رزرو کلاس بالاتر مابه التفاوات به نرخ تور اضافه می گردد

مدارک مورد نیاز تور سریلانکا :

پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ شروع  سفر .
پرداخت 50% مبلغ تور

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان
 لینک
تور بالی - 7 شب

تور بالی - 7 شب

تور بالی - 7 شب

با پرواز  قطر یا امارات

اعتبار با 10 تیر ماه

خدمات تور بالی :
بلیط رفت  و برگشت با  پرواز قطریا امارات ( در صورت درخواست مسافرین  پروازماهان یا ایران ایر تا کوالالامپورو پرواز سوتو از کوالا تا بالی رزرو می شود.)
7شب اقامت با صبحانه –ویزای توریستی -ترانسفرفرودگاهی –راهنمای انگلیسی زبان (برای رزرو 15 نفر به بالا راهنمای فارسی زبان در اختیار گروه قرارمی گیرد) – گشت نیم روز  با نهار –بیمه مسافرتی –سیم کارت)  هتل های خارج از پکیج موجود میباشد )

توضیحات تور بالی :                                                        
 نرخ INF200$ می باشد .
 مسئولیت کنترل پاسپورت وممنوعیت خروج از کشوربه عهده مسافر می باشد .
ارسال درخواست از طرف آژانس همکار ، به منزله قبول شرایط پکیج این آژانس می باشد.

مدارک مورد نیاز تور بالی :
پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ شروع  سفر .
2قطعه عکس 4*3 زمینه سفید تمام رخ .
کپی تمام صفحات شناسنامه .
گواهی حساب بانکی + گواهی اشتغال به کار با مهر مترجم
مشخصات فردی : آدرس منزل و محل کار + شماره تماس مسافر

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان

تور لحظه آخرى مراكش | 7 شب تور لحظه آخری مراكش

 لینک
تور لحظه آخرى مراكش | 7 شب تور لحظه آخری مراكش

تور لحظه آخرى مراكش | 7 شب

تور لحظه آخری مراكش 8  روز ویژه خرداد ماه

4 شب مراکش + 3 شب کازابلانکا

تاریخ حرکت 13 خرداد ماه
مهلت ثبت نام : 4 خرداد ماه

پرواز با هواپیمایی الاتحاد

خدمات تور مراکش :

بلیط رفت  و برگشت با هواپیمایی الاتحاد- ویزای توریستی - اقامت در هتل های 5 ستاره فوق یا مشابه با صبحانه بوفه ، ترانسفرهای فرودگاهی  ، ترانسفر بین شهری ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی ، گشت ها طبق برنامه تور

شرح گشت های تور مراکش :
کازابلانکا:مسجد حسن ثانی – سواحل کرنیش-منطقه حبوس(قلعه تاریخی)لوکیشن فیلم کازابلانکا-بازار کازامال((shopping center
رباط:کاخ شاه (نمای بیرونی)-بازدید از قلعه های تاریخی -مقبره شاه حسن ثانی

مراکش:گشت شهری مراکش شامل میدان و بازار قدیمی ساحه جامع الفنا- دیدار از کاخ باستانی-پارک های زیتون شامل:استخر ماهی
,مناره (دیده بانی شهر مراکش),قصر حسن پنجم –بازارهای مرکز شهر –باغ گل و گیاه – گشت اختیاری (شی علی-اسب دوانی)
گشت اوریکا (گشت پرورش داروهای سنتی ,خرید داروهای سنتی –بازدید از تفرجگاه)-گشت اختیاری آغادیر

مدارك مورد نياز تور مراکش :

اصل پاسپورت با شش ماه اعتبار، دو قطعه عکس رنگی جدید،گواهی اشتغال به کاربه لاتین،گواهی حساب بانکی ترجمه شده.حداقل زمان جهت صدورویزا،حدود 3هفته میباشد.پرداخت 50% مبلغ تور درزمان ثبت نام الزامی می باشد

توضیحات تور مراکش :

 نرخ نوزاد  600.000 تومان می باشد .
نرخ ها به تومان و دلار آمریکا می باشد.
پرواز چارتر و هتل گارانتی،غیر قابل کنسلی،تغییر تاریخ و استرداد می باشد.
مسئولیت کنترل پاسپورت وممنوعیت خروج ازکشوربه عهده مسافر می باشد .
صدور بیمه برای افراد بالای 55 سال اجباری می باشد ونرخ آن  بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود

مشاهده پكيج كامل تور مراکش :

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
آژانس مسافرتی گشتمان
آژانس مسافرتی گشتمان

استرالیا استرالیا کشوری است با مساحت حدود 7740000 کیلومتر مربع، از

 لینک
استرالیا استرالیا کشوری است با مساحت حدود 7740000 کیلومتر مربع، از

استرالیا

استرالیا کشوری است با مساحت حدود 7740000 کیلومتر مربع، از شش ایالت، دو سرزمین اصلی و چند سرزمین کوچک دیگر تشکیل شده،

بزرگترین کشور در قاره اقیانوسیه و نیم کره جنوبی می باشد.این کشور، شامل یک جزیره اصلی و چندین جزیره کوچک و بزرگ در اقیانوس آرام و هند است.

این سرزمین سبز، در سال 2006 سومین کشور توسعه یافته دنیا از نظر توسعه انسانی محسوب گردیده است.

پایتخت:پایتخت استرالیا شهر کانبرا است، شهری که در آن مجلس کشور و خانهٔ فرماندار کل قرار دارد. او به صورت تشریفاتی و به نمایندگی ملکه الیزابت دوم ریاست دولت را در استرالیا به عهده دارد. در عمل نخست وزیر منتخب در کنار دولت و مجلس اداره کشور را در دست دارند.

واحد پول

واحد پولی این کشور، دلار استرالیا است که، هر دلار آن، از صد سنت تشکیل می شود.

زبــان

زبان انگلیسی، زبان ملی در استرالیا می باشد. تنها زبانی است که بیش از 80% استرالیایی ها جهت مکالمه در منازل به کار می برند.

البته به گونه ای خاص در این کشور به کار می رود که به آن انگلیسی استرالیایی می گویند. برخی از واژه های بومیان استرالیا به

این زبان راه پیدا کرده و استرالیایی ها با لهجه ای خاص صحبت می کنند.

پس از انگلیسی زبانهای چینی، ایتالیایی، یونانی مورد استفاده بخش کمی از مردم قرار گرفته است.

آب و هوا

آب و هوای مطلوب در بسیاری از نقاط این کشور موجب جذب گردشگران از سراسر دنیا گشته.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید