افزایش لایک و فالوور اینستاگرام رایگان
بروز رسانی 
sina
مو قشنگمو قشنگ
sina
photo_2017-11-20_16-42-40.jpg

📸 صادقانه‌ترین خوشامدگویی‌های مردم کرمانشاه به امام خامنه‌ای

نظرات برای این پست غیر فعال است
سرباز کوچک اسلام
قبراققبراق
سرباز کوچک اسلام

رسول خدا صلی الله علیه و آله:

🌺🍃صلوات ،

دشمن دیرین و همیشه در کمین

یعنی:

ابلیس را ذلیل و خوار می نماید.

📚هدیه خدا ص20-
شرح فضایل صلوات ص 114

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
maral...جا مانده
ناراحتناراحت
maral...جا مانده
IMG_20171119_111405.jpg

باز هم دربدر شب شدم ای نور سلام
باز هم زائرتان نیستم از دور سلام

با زبانی که به ذکرت شده مامور سلام
به سلیمان برسد از طرف مور سلام

کاش سمت حرمت باز شود پنجره ها
باز از دوریت افتاده به کارم گره ها

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
رقــــــــــــیـــــــــهــــ ""‌‌جبهه فرهنگی""
مهربونمهربون
رقــــــــــــیـــــــــهــــ ""‌‌جبهه فرهنگی""

لابلای ازدحام پر هیاهوی دنیا
روح خسته میشود
گاه حتی ایمان ضعیف...
نیمه شب ها قلبت را به شارژ خدا وصل کن
مراقب باش که اگر شارژ قلبت صفر شود
مرده ی متحرک روزهایت می شوی...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
alireza مديرگروه پرسمان نما
آروم و عادیآروم و عادی
alireza مديرگروه پرسمان نما
2________________.jpg

امام رضا عليه‌السلام:
امام؛ ابری است پر باران، و بارانی است پر برکت، و آسمانی است پرتو افکن، و زمینی است گسترده، و چشمه­ای است جوشان.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
کوزت
بی‌حالبی‌حال
کوزت
57595075.jpg

سومین سالگرد شهادت شهید مهدی و مجید زین الدین... گلزار شهدا...
از کل مراسمشون فقط این چن تا جمله ی سردار نقدی:
1-دولت هایی، روحیه ی شهادت طلبی ملت ایران رو با تحریفات احساسی تشبیه ب ظلم و جنایت میکنن اما هروز در کشورشون جنایات و کشتارهای خونبار از طرف مردم رخ میدهد...
2-جنگ هایی ک علیه ملت ایران و انقلاب اسلامی درطول تاریخ برپا کردن، ب هدف نابودی اسلام اما ملت ایران با مقاومت و شهادت ایستادگی کردن و وقتی منطق و فرهنگ شهادت طلبی در منطقه نشر پیدا کرد مظلومین بر ظالمان پیروز شدن و دشمن رو از حمله ی نظامی عاجزکردن...
3-حالا هم بضی ها میخان از حوادث مختلف سواستفاده کنن و بگن مسئولین جمهوری اسلامی رو فساد گرفته! فساد شما رو گرفته!!!
اساس نظام اسلامی در اجرای عدالت هست و انقلاب ما درمورد فساد دولت مردانش کوتاه نمیاد، برادر رئیس جمهورم باشی، اگر فساد مالی و اخلاقی داشته باشی رسوا میشی و بررسی فساد در بخش های مختلف نظام افتخار و باعث ناراحتی دشمن هست... مگه نظام ما مثل رژیم پهلوی هست ک همه ارکان آن فاسد بودند اما یک پرونده از فساد آنان در دادگاه تشکیل نشد... در نظام ما مسئولان بسیاری هستن ک زندگی پاکی دارند و افرادی هم ک تخلف میکنند باید با آنان برخورد شود!
4-امروز هم با راه اندازی شبکه های ماهواره ای و اینترنتی ب شبهه پراکنی در مورد مسائل سیاسی مذهبی و اختلاف افکنی میان شیعه و اهل سنت میپردازند...

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سرباز کوچک اسلام
قبراققبراق
سرباز کوچک اسلام
94-10.jpg

..

مشاهده همه ی 1 نظر
amir
amir

از حرف مفت نوبخت تا برچسب «داعش» به منتقدان!

یک روز پس از آن که سخنگوی دولت در جمع خبرنگاران، انتقادهای کارشناسان و صاحب‌نظران و برخی نمایندگان درباره قرارداد نفتی توتال را «حرف مفت» خواند، رئیس‌جمهور هم منتقدان را به داعش تشبیه کرد.

روحانی دیروز در جلسه هیئت دولت گفت: همه مردم بدانند که اقلیتی کوچک نمی‌تواند نسبت به یک ملت تصمیم بگیرد، داعش چه بود؟ داعش اقلیت کوچکی بود که می‌خواست برای یک ملت و حتی دو ملت در این منطقه یا ملت‌های دیگر تصمیم بگیرد. داعش گروهی بود که حرف صاحب‌نظران را قبول نداشت. از اسلام و قرآن خودش یک تفسیر من درآوردی کرده بود و بعد هم به آن عمل می‌کرد. ماهیت اصلی این تفکر این است که یک گروهی، متخصصین، اندیشمندان و صاحبنظران را قبول ندارند و در برابر آنها لجاجت می‌کنند. تحجر و جمود فکری دارند.

...روحانی همچنین برخلاف واقعیت سیاست دولت آمریکا گفت: هیچ زمانی مثل امروز برای آمریکایی‌ها تصمیم‌گیری سخت نبوده است. آمریکایی‌ها وقتی تصمیم گرفتند پرونده ما را دچار مشکل کنند، این کار را کردند، وقتی خواستند پرونده را به شورای امنیت ببرند، بردند، وقتی خواستند قطعنامه علیه ما صادر کنند، صادر کردند، وقتی خواستند ما را تحریم کنند، تحریم کردند و وقتی خواستند قانون‌شان را فرامرزی کنند، فرامرزی کردند اما امروز سخت‌ترین روز را دارند و مرتب تکرار می‌کنند که این برجام توافق خوبی برای آمریکا نبوده است. برخی از مسئولین آمریکایی می‌گویند سر آمریکا کلاه رفته، اما در عین حال دست و پایشان بسته است.

این ادعا در حالی است که ریچارد هاس رئیس شورای روابط خارجی آمریکا، بهمن 95 در وال‌استریت ژورنال نوشت: ترامپ ضمن حفظ برجام، تحریم‌ها علیه ایران را تشدید و تحریم‌های جدید را تحمیل کند.

دولت ترامپ هم با وجود لاف اولیه درباره پاره کردن برجام، به همین فرمول ساده در دور زدن تعهدات آمریکا و حفظ پوسته برجام عمل می‌کند.

اهانت‌های روحانی به منتقدان و صاحب‌نظران و بردن مباحث تخصصی به فضاهای هیجانی‌ سیاسی و انتخاباتی، در حالی است که به عنوان مثال آقای روحانی در سال 81، نسبت به فاجعه نهفته در پشت قرارداد کرسنت و مدیریت آقای زنگنه و پاسخگو نبودن وی، هشدار داده بود. در عمل نیز همان هشدار به واقعیت پیوست و خسارتی 18 میلیارد دلاری را رقم زد.
اما با این وجود، به دلایل نامعلوم، زنگنه تبدیل به تکیه‌گاه روحانی شد. حالا با همین مقیاس آقای روحانی و به اعتبار اعتراض وی به کرسنت و زنگنه، آیا باید روحانی را مثلا به داعش تشبیه کرد یا حسود و کودک‌صفت و کاسب تحریم و ... خواند؟!

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
amir
amir

سودان، فرجام بازی برد-برد🔴

🔹به نظر می‌رسد با آمدن وزیر خارجه عمان به تهران، بازی «برد-برد» غربگرایان با آمریکا، مجددا وارد کانال 2 دیپلماسی می‌شود. موش و گربه بازی آمریکا از طریق عمان، یادآور بازی «برد-برد» سودان و آمریکا با میانجی‌گری عربستان است.

♦️سودان الگوی بازی «برد-برد»
1⃣آمریکا، سودان را تحریم و تهدید کرد
2⃣سودان برای رفع تحریم‌ها وارد مذاکره شد
3⃣آمریکا با لبخند لغو تحریم‌ها را به سودان وعده داد
4⃣سودان شرط آمریکا برای تجزیه کشورش را پذیرفت
5⃣ذخائر نفت به سودان جنوبی(متحد اسرائیل) واگذار شد

🔹پس از پذیرش شروط آمریکا از سوی سودان و تجزیه این کشور، نه تنها تحریم‌های سودان لغو نشد؛ بلکه مقامات کاخ سفید از پشت به عمرالبشیر (رئیس حکومت سودان) خنجر زدند و وی را به اتهام جنایات جنگی، در دادگاه بین‌المللی لاهه به محاکمه کشاندند. مذاکرات فرساینده آمریکا و سودان شمالی برای رفع تحریم‌ها همچنان ادامه داشت تا اینکه اخیرا واشنگتن زمان تعلیق تحریم‌های سودان را سه ماه به تعویق انداخت و متقابلا سودان نیز مجبور شد مذاکره با آمریکا برای رفع تحریم‌ها را به مدت سه ماه تعلیق کند.
هر چه می‌شد بَرَد از کیسه ما بُرد که بُرد / «بُرد بُرد» این بُوَد آری همه را بُرد که بُرد میثم_مطیعی

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید