بروز رسانی 
محمد رضا ت
خجالتیخجالتی
محمد رضا ت

شهید کمال (ژوان) کورسل (درگذشتهٔ ۵ مرداد ۱۳۶۷، اسلام آباد)

شهید کمال (ژوان) کورسل
photo_2016_09_28_23_35_17.jpg
(درگذشتهٔ ۵ مرداد ۱۳۶۷، اسلام آباد) از شهیدان شدگان فرانسوی جنگ ایران و عراق است.[۱]

وی پس از آنکه در فرانسه به تشیع گروید نامش را به کمال تغییر داد و برای ادامهٔ تحصیل به حوزه علمیه قم (مدرسهٔ حجتیه) رفت. وی به سپاه بدر پیوست و در عملیات مرصاد در آخرین روزهای جنگ ایران و عراق و در سن ۲۴ سالگی در شهر اسلام آباد کشته شد.

او همچنین دو کتاب «چهل حدیث» و «مسئله حجاب» را به زبان فرانسه ترجمه کرد.

از او نقل شده‌است: «دعای کمیل علی باعث شیعه شدن من شد.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
سید محمد حجازی
سید محمد حجازی

دوستان سلام.چند وقتي است در گروهي به نام مناظره سياسي در

دوستان سلام.چند وقتي است در گروهي به نام مناظره سياسي در فيسبوك پست ميگزارم.هر  چه در تلگرام گشتم مشابه ايراني آن را پيدا نكردم.لذا تصميم گرفتم گروهي به نام مناظره سياسي را در تلگرام پايه گذاري كنم.ان شاء الله به كمك و همراهي شما  دوستان عزيز بتوانيم گروه خوبي را تشكيل دهيم.لينك زير لينك گروه مناظره سياسي در تلگرام ميباشد:https://telegram.me/joinchat/CPbrhgXNY2JjmY16afv0bw

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
z m b
مهربونمهربون
z m b

fh1k_9428039-1227-l.jpg

مشاهده همه ی 4 نظر
roxana
شادشاد
roxana

عمریـــست نبـــودنت را ، در ثانیــــه های بغـــض آلــــودم نفـــسعمریـــست نبـــودنت را ،


در ثانیــــه های بغـــض آلــــودم نفـــس می کشـــم...بی فایده است؛روضه و ماتم بدون تو     بی فایده است؛اشک دمادم بدون تو

مشاهده همه ی 2 نظر
عمار - عاشق مبارزه با صهیونیسم
عمار - عاشق مبارزه با صهیونیسم

من ایرانی مسلمانم و هویت و نامم مانند همه ی

من ایرانی مسلمانم

و هویت و نامم مانند همه ی مردم دنیا با اعتقاداتم گره خورده است.

نامم برگفته از پاک ترین انسان ها و خلیفه خدا بر زمین است.

آری، آیین اجدادم یکتا پرستی بوده. اما به کمال نهایی نرسیده بوده است و من افتخار میکنم که راه حقیقت جویی را بر خود نبسته و همچون جاهلان سراسر تاریخ که برپایه تعصبات ملی و قومی پایبند بوده اند رفتار نکردم ، و آخرین و کاملترین مذهب ارسال شده از سوی خالق را پذیرفته و دین خود قرار داده ام.

و بر خود میبالم که حسین، پادشاه آزادگی و امام عشق، شاه من است. شاهی که به جای وطن فروشی و باج و ذلت، جان خود و خانواده خود را میدهد و زیر بار ذلت نمیرود و با ظلم سازش نمیکند.

من ایرانی مسلمانم و روحم را با قرآن آخرین کتاب مقدس الهی جلا می دهم.

و با عزاداری در سالروز شهادت بزرگان دینم و جشن در سالروز تولد آنها که پاکترین و آزادمردترین انسان های روی زمین هستند، نشان میدهم که ارزش های من فراتر از ظواهر دنیا و مادیات بوده و بر پایه ارزش های واقعی انسانی می باشد.

فرهنگ من برگفته از دین من است.

من مسلمانم؛ فراتر از نژاد و مرز؛ من بنده ی خدا هستم.

و او در کتاب مقدس فرمود: هیچ کس بر دیگری برتری ندارد مگر آنکه تقوایش بیشتر است.

پس افتخار میکنم که هیچ مرز و وابستگی نژادی و قومی نمیتواند مرا دربند خود کند و تنها خداست که به وسعت هستی حد و مرز من است.

مشاهده همه ی 1 نظر
┄┅═✧❁یا زهرا سلام الله علیها❁✧═┅┄
┄┅═✧❁یا زهرا سلام الله علیها❁✧═┅┄

انتقاد شدید مراجع تقلید از وزارت ارشادشکایات پشت شکایات برای ما

انتقاد شدید مراجع تقلید از وزارت ارشاد
شکایات پشت شکایات برای ما می‌آید
n00405648-b.jpg
اجازه نخواهیم داد وزارت ارشاد هر کار دلش خواست انجام دهد

آیت الله نوری همدانی امروز در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم قم برگزار شد، با انتقاد شدید از عملکرد وزارت ارشاد و صدور مجوز خوانندگی برای زنان، تصریح کردند: حوزه انقلابی و بیدار و علما اجازه نخواهند داد این‌ها هر کاری دلشان خواست بر خلاف اسلام و ارزش‌های انقلاب انجام دهند.

ایشان گفتند: هر جریانی که بر خلاف امام و اسلام باشد مورد تایید نیست، ما اجازه نمی‌دهیم برخی مسائل خلاف شرع با صدور مجوزهایی که ارشاد برای آن می‌دهد معمول و مرسوم شود و جلوی آن را می‌گیریم.

آیت الله نوری همدانی تاکید کردند: خواندن زنان در برابر مردان به نص صریح قرآن حرام است و در این بین فرقی بین تک خوانی و همخوانی وجود ندارد؛ بنابراین وزارت ارشاد حق ندارد چنین مجوزی بدهد، مردم نیز چنین اجازه‌ای را به آن‌ها نمی‌دهند.

مرجع تقلید شیعیان خاطرنشان کردند: هر فیلم و جشنواره و برنامه‌ای که متضمن ارزش‌های انقلاب باشد ما از آن حمایت می‌کنیم اما اگر این گونه نباشد ما با آن مخالفیم و جلوی آن را می‌گیریم و به وزارت ارشاد هم اجازه چنین کاری را نخواهیم داد.

مردم از وزارت ارشاد گله‌مند هستند

آیت الله مکارم شیرازی هم در درس خارج فقه خود به درخواست‌های مکرر از ایشان برای واکنش به اقدامات وزارت ارشاد اشاره کرده گفتند: مردم از وزارت ارشاد گله‌مند هستند.

این مرجع تقلید گفتند: وزارت ارشاد ارزش‌های انقلاب و اسلام را زیر پا می‌گذارد و داد مردم انقلابی بلند شده است؛ شکایات پشت شکایات برای ما می‌آید که وزارت ارشاد باید اسلامی باشد.

ایشان افزودند: امیدواریم که این گفته سبب بیداری مسئولان کشور مخصوصا وزارت ارشاد شود و در کارهای خود تجدید نظر کنند و مردم انقلابی و مومن را ناراضی نکنند.

منکر هرگز با مجوّز نهادی، معروف نمی‌شود

آیت الله صافی گلپایگانی نیز از مجوزهای خلاف شرع وزارت ارشاد انتقاد کرده و گفتند: منکر هرگز با مجوّز نهادی، معروف و مشروع نخواهد شد.

ایشان امروز در درس خارج گفتند: دولتمردان همانطور که به مسائل اقتصادی و رفاه و آسایش مردم باید توجه داشته باشند، به مسائل دینی و اخلاقیات در جامعه هم باید بیشتر توجه کنند.

این مرجع تقلید تاکید کردند: مردم با ایمان و دلسوزان انقلاب اسلامی توقع دارند مسئولان وزارت ارشاد به وظایف دینی خود عمل کند و جلوی منکرات و محرّمات را بگیرند.

آیت الله صافی گلپایگانی افزودند: وزارت ارشاد اسلامی وظیفه بسیار سنگینی بر عهده دارد و شیوع بعضی از منکرات در جامعه موجب تضعیف نظام اسلامی است.

خبر تکمیلی/
*آقای وزیر مگر تو اهل فتوا هستی؟ استغفار کنید
آیت‌الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید هم در دیدار شهردار تهران از عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به صدور مجوز برای تک خوانی بانوان به شدت انتقاد کرد.
 
وی افزود: بنده بسیار گلایه‌مند هستم که فرزند یک روحانی فتوایی درباره تک‌خوانی بانوان می‌دهد؛ یعنی تمام مشکلات ما حل شده و تنها این مشکل باقی مانده است که دختری بیاید و تک خوانی بکند؟ چقدر برای ما زننده است؛ این فتوا به کشورهای همانند امارات و دیگر کشورهای عربی می‌رود و بر می‌گردند می‌گویند که این‌ها دروغ می‌گویند و ادعا می‌کنند که اسلامی هستند؛ ولی نمی‌‌دانند که این حرف یک نفر است حرف نظام نیست.
 
حضرت آیت‌الله سبحانی خطاب به حاضران تأکید کرد: این گله را به گوش این آقا برسانید که آیا تو اهل فتوا هستی؛ ما مجلس، قانون، شورای نگهبان داریم که باید این‌ها صحبت کننده نه تو؛ جای گله است، ایشان از این کار استغفار کند، یعنی حرفش را پس بگیرد، معصوم نیست.
 
این مرجع تقلید در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آیه 41 سوره حج، اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه افراد دانست و گفت: 22 بهمن یکی از مصادیق این آیه است؛ خدا در این روز همه چیز را به مؤمنان و متدینین داد.
 
وی افزود: در نظام سابق برای افتتاح یک مدرسه اسلامی باید بسیار تلاش می‌کردیم؛ ولی خدا در 22 بهمن سال 57 همه امکانات کشور را در اختیار متدینین، علما، دانشمندان و مسلمانان قرار داد.
 
استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به مجاهدت‌های امام راحل برای پیروزی انقلاب اسلامی، این نظام و انقلاب اسلامی را نعمت الهی دانست و بیان داشت: هر نعمتی در کنار خود نیاز به شکر دارد؛ شکر انقلاب این است که نظام خود را تحت اصول اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر و پرداخت صدقه حفظ کنیم.
 
وی تصریح کرد: اگر شکرگذار نباشیم و کوتاه بیایم خدا این نظام را از ما می‌گیرد؛ متأسفانه امروز در جامعه مشکل بی حجابی و بد حجابی حل نشده است؛ چرا که امر به معروف و نهی از منکر نیست؛ دولت، قدرت و ثروت داریم که باید اسلام را پیاده کنیم.

مشاهده همه ی 1 نظر
عمار - عاشق مبارزه با صهیونیسم
عمار - عاشق مبارزه با صهیونیسم

از بچه های انقلاب به شاهی که هزاران جوون پاک ایران

از بچه های انقلاب به شاهی که هزاران جوون پاک ایران زمین رو کشت:

خداروشکر بعد از قرن ها فهمیدیم ما هم میتونیم از کشورمون دفاع کنیم و تو دهن متعرض بزنیم و مملکت نبخشیم.

خداروشکر دیگه آویزون مهندسای غربی و دکترای بی سواد هندی نیستیم. مهندسا و دکترای خودمون ترکوندن

خداروشکر کسی نمیترسه و همه حرفاشونو راحت میزنن چه موافق چه مخالف. اگه ساواک بود الان کل اینترنت و کاربراش قلع و قمع بودن.

خداروشکر دیگه نوکر آمریکا و انگلیس نیستیم. همونایی که مردم ایرانو میفروختی بهشون پرت کردیم بیرون، حالا دارن خودشونو تیکه پاره میکنن تا ما کوتاه بیایم. ولی کور خوندن دیگه شاه نیست که با کشتن مردم ایران بهشون خوش خدمتی کنه.

خداروشکر اگه اونموقع ایران پایگاه اسرائیل و ظالمای دنیا بود. الان دیگه شده مأمن مظلومین دنیا و تهدید ظالمای دنیا. اسرائیل هر شب از ترس ایران خودشو خیس میکنه.

آره جات خالیه ببینی که دیگه کسی جرات نمیکنه در مورد جنگ به ایران حتی فکرشو بکنه چه برسه به اجرا.

جات خالیه ببینی بچه های ایرانی تو هسته ای و فضایی و پزشکی و نانو و موشکی و .... ترکوندن

خداروشکر اکثر مردم خوب میخورن، خوب میپوشن، خوب سفر میرن، دیگه همه ماشین دار شدن، دو روز تعطیلی میشه جاده ها میترکه.

خداروشکر مسجد و هیات ها پر باره و مجلس امام حسین با قوت برقراره و دیگه کسی منعشون نمیکنه

خداروشکر با اینکه دور تا دور مملکتمون پر از تروریست و امنیت صفره ولی اینجا امنیت از اروپا بالاتره

اگه زمان شما 30 میلیون جمعیت ایران بیشترشون حتی از امکانات اولیه برق و آب سالم برخوردار نبودن. الان دیگه همه 80 میلیون همه جور امکانات انقدر دارن که مصرفشون از کل دنیا زده بالا

اونایی هم که بهت خدابیامرز میگن نمیدونن شدن شریک آدم کشی هات.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید