لحظه  بروز رسانی 
مسیر سبز
مسیر سبز

ولز و بدترین عکس تیمی تاریخ ورزش سه: در این

ولز و بدترین عکس تیمی تاریخ 
 ورزش سه: در این

ولز و بدترین عکس تیمی تاریخ
ورزش سه: در این عکس برخلاف معمول، 7 بازیکن تیم ولز ترجیح دادند در حالت نشسته عکس بگیرند و تنها 4 بازیکن، ایستاده بودند؛ ترکیبی که باعث شد بسیاری آن را یک شوخی از سوی بازیکنان ولز تصور کنند اما وقتی از گرت بیل، ستاره ولز، در این مورد سوال شد، او گفت که قصد برای شوخی نداشتند و عکس شان کاملا جدی بوده است. 
پس از آن بود ولز آنلاین این عکس را بدترین عکس تیمی تاریخ توصیف کرد و در نظرسنجی نشریه سان هم 83 درصد از رای دهندگان به این عکس رای منفی دادند.  

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

برانکو ایوانکوویچ در راه افشین قطبی وبسایت نود: پرداخت مالیات،

برانکو ایوانکوویچ در راه افشین قطبی
وبسایت نود: پرداخت مالیات، شخص، شغل و یا گروه خاصی را نمی شناسد و قانون مالیات برای تمام افراد جامعه اجرا می شود. یعنی هر فردی در جامعه بنا بر درآمدی که در طول یک سال کسب می کند ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد است. یکی از مهم ترین اشخاصی که اخیرا درباره مالیات پرداختی اش به دولت خبرساز شده، ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکاست که متهم به فرار مالیاتی است و حتی این موضوع او را در رقابت با دیگر کاندیدای ریاست جمهوری یعنی هیلاری کلینتون به چالش بزرگی کشیده است.
درباره فوتبالیست های بزرگ هم می توان از لیونل مسی و نیمار نام برد که طی سالیان اخیر به فرار مالیاتی متهم شده اند و بارها در دادگاه های مالیاتی اسپانیا برای پاسخگویی حاضر شده اند.
قانون درباره قرارداد بازیکنان شاغل در فوتبال ایران می گوید که بازیکن یا مربی هر تیم باشگاهی موظف است خود نسبت به پرداخت مالیات اقدام کند. اما بسیاری از باشگاه های فوتبال ایران حین انعقاد قرارداد، با گنجاندن بندی در متن قراداد پرداخت مالیات را بر عهده می گیرند که در بسیاری از موارد نسبت به پرداخت آن اقدامی صورت نمی گیرد. شاخص ترین و یا شاید خبرسازترین مورد در اینگونه عقد قراردادها افشین قطبی بود.
مربی که به دلیل همین بدهی مالیاتی (که البته به دلیل تاخیر در تادیه رقم بدهی مالیاتی اش سرسام آور شده است) حتی برای خاکسپاری مادر مرحومه اش هم نتوانست به ایران سفر کند. کارلوس کی روش هم درباره مالیات پرداختی اش به چنین مشکلی دچار شده و پس از بازگشت از یک سفر خارجی گذرنامه اش در فرودگاه امام خمینی(ره) تهران ضبط شد. از این دست موارد در میان بازیکنان و مربیان لیگ برتری هم از نوع خارجی و هم داخلی بسیار است.
این موضوع تقریبا برای همه خارجی های فوتبال کشور صدق می کند و پرونده های مالیاتی آنها همچنان مفتوح است. اداره مالیات که دست خود را از رسیدن به مبلغ مالیات بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس کوتاه می دید در یک اقدام قانونی از باشگاه پرسپولیس شکایت و حساب مربوط به این باشگاه را مسدود کرد.
خبر و اقدامی که البته زیاد طول نکشید و شنیده ها حاکی از آن است که با تماس وزارت ورزش و رایزنی با وزارت اقتصاد مشکل به طور موقتی و البته مصلحتی حل شده و حساب باشگاه پرسپولیس مجددا باز می شود.
این اتفاق برای باشگاه استقلال هم افتاده است.حساب باشگاه استقلال هم بنا به شکایت سازمان امور مالیاتی مبنی بر بدهی ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومانی مسدود شد که البته درست مثل باشگاه پرسپولیس با میانجگری وزارت ورزش مجددا در دسترس باشگاه قرارگرفت.
در روزهای اخیر هم خبرهای شنیده شده حول و حوش باشگاه ذوب آهن حاکی از آن است که پاسپورت جری بنگستون مهاجم هندوراسی این باشگاه به دلیل بدهی مالیاتی اش از زمان حضور در باشگاه پرسپولیس ضبط شده است. مسئولان باشگاه ذوب آهن پس از اطلاع از ممنوع الخروجی این مهاجم خارجی و بدلیل نیاز به حضور وی در رقابت های جام باشگاه های آسیا به اداره مالیات مراجعه می کنند و مسئولان مربوطه اقدام به ضبط پاسپورت وی می کنند.
در قراداد جری با باشگاه پرسپولیس هم, پرداخت مالیات بر عهده ی باشگاه بوده و جری بنگستون مثل بیشترِ بازیکنان ِ شاغل در لیگ ایران به این تصور که مالیاتش پرداخت شده  ,پیگیر وضعیت مالیاتی خود نبوده است.حال اما او مانده و ۱۶۰ میلیون بدهی مالیاتی و پاسپورتی که دیگر دستش نیست.اقدامی که می تواند برای اخذ مجوز کار او هم دردسرساز شود.مسئولان مالیاتی درباره چگونگی رفع ممنوعیت خروجی بنگستون درخواست ۸۵ میلیون از بدهی مالیاتی اش را کرده اند که موضوع مطالبه باشگاه ذوب آهن از باشگاه پرسپولیس هم همین مبلغ است.
 عدم جذب گابریل(هافبک سابق باشگاه پرسپولیس) که چند باشگاه لیگ برتری برای جذبش در ابتدای این فصل تمایل نشان دادند هم همین بدهی های مالیاتی باشگاه پرسپولیس است. گابریل در مذاکرات مدعی شده است که در صورت بازگشت به ایران احتمالا پاسپورتش ضبط و خروجش از ایران منوط به پرداخت مالیات وی توسط باشگاه پرسپولیس می شود .اقدامی که انجامش از طرف باشگاه پرسپولیس امری بعید بنظر می رسد.
 اما چرا در مورد برانکوایوانکوویچ و یا شاید دیگر خارجی های پرسپولیس این اتفاق نمی افتد؟ برانکویی که با توجه به قرارداد  سنگین و میلیاردی اش قطعا مالیاتی با رقم بالا هم خواهد داشت.یکی از مسئولان مربوطه در پاسخ گفته است که پرونده مالیاتی برانکو با پرداخت های هدفمند و البته با رقم های بسیار پایین تر از رقم اصلی (به طور مثال پرداخت ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان در مقاطع چندماهه) به کارگروه مالیاتی فرستاده می شود. یعنی باشگاه پرسپولیس هربار که موعد پرداخت مالیات برانکو(و احتمالا دیگر خارجی های شاغل در این تیم) می شود با پرداخت هایی با مبلغ کم و درخواست تشکیل کارگروه مالیاتی موضوع پرداخت را سه یا چهار ماه به تعویق می اندازد. این پروسه احتمالا تا انتهای دوره مربیگری برانکوایوانکوویچ ادامه خواهد داشت و برانکو می تواند بدون مشکل بین مقصدهای خروجی اش در تردد باشد و شاید در انتهای قرارداد راه افشین قطبی را برود. این نکته حائز اهمیت است که طبق گفته مسئول مربوطه در اداره مالیات تاخیر در تادیه مالیات باعث جریمه تاخیر می شود که این جریمه به صورت تساعدی افزایش پیدا می کند که خود حجم عظیمی از بدهی های افزوده را به باشگاه پرسپولیس تحمیل می کند و بی توجهی مسئولان پرسپولیس به این موضوع تعجب آور است.
باشگاه هایی که به خودی  خود با عدم پرداخت مبلغ قرارداد بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی این حجم از بدهی را بر دوش مدیران بعدی می گذراند با عدم پرداخت مالیات هم گره کار را کورتر خواهند کرد.
در کشوری که پرداخت مالیات در طی سال های اخیر سفت و سخت گرفته می شود و مردم عادی در پرداخت مالیات ها هر سال رکوردشکنی می کنند اینگونه روش های برای فرار از پرداخت مالیات عجیب و ن

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

سرمربی یاران شهباززاده در آستانه اخراج خبرگزاری تسنیم: یک روزنامه

سرمربی یاران شهباززاده در آستانه اخراج 
 خبرگزاری تسنیم: یک روزنامه

سرمربی یاران شهباززاده در آستانه اخراج
خبرگزاری تسنیم: یک روزنامه ورزشی ترکیه از اخراج قریب الوقوع حسین کالپار، سرمربی تیم آلانیااسپور خبر داد و نوشته است: شکست سنگین خانگی پنج بر صفر برابر تیم باشاک شهیر در هفته ششم سوپر لیگ ترکیه باعث شد تا حسن چاووش اوغلو، مدیر عامل این باشگاه به فکر جایگزینی سرمربی جدیدی باشد.

بنا بر گزارش این روزنامه ترکیه ای معرفی سرمربی جدید تیم آلانیااسپور در روزهای آینده صورت خواهد گرفت. این تیم هم اکنون با 7 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد.
سجاد شهباززاده، مهاجم تیم آلانیااسپور است که در طول فصل جاری سوپر لیگ ترکیه کمتر از 90 دقیقه بازی کرده و در چند بازی اخیر نیز حتی سوی حسین کالپار، سرمربی 63 ساله تیمش در فهرست 18 نفره نیز قرار نگرفته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

لوپتگی: از شرایط فعلی اسپانیا راضی هستم ورزش سه: در

لوپتگی: از شرایط فعلی اسپانیا راضی هستم
ورزش سه: در بازی اول مرحله گروهی اسپانیا موفق شد با 8 گل لیختن اشتاین را شکست دهد و دیدار برابر ایتالیا در حالیکه تا دقیقه 82 از حریف پیش بود، در نهایت به تساوی 1-1 رضایت داد. اسپانیا در دیدار سوم خود به مصاف آلبانی خواهد رفت. لوپتگی گفت: "من از شرایط تیم، تعداد گل هایی که به ثمر رساندیم و شانس هایی که روی دروازه حریفان ایجاد می کنیم رضایت دارم. تلاش ما ایجاد موقعیت های خطرناک بر روی دروازه حریفان است. زدن 13 کرنر در دیدار برابر ایتالیا بسیار مناسب است. آلبانی حریف قدرتمندی است و آنها کیفیت خود را در مسابقات یورو نشان دادند. به همین دلیل برای مقابله با آنها ما باید بهترین کیفیت خود را نشان دهیم. در گروهی با حضور تیم های قدرتمند و دشوار قرار داریم و باید توجه داشت که هنوز 2 سال تا شروع مسابقات جام جهانی باقی مانده است".

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

تساوی پانیونیوس در غیاب لژیونرهای ایرانی خبرگزاری تسنیم: تیم پانیونیوس

تساوی پانیونیوس در غیاب لژیونرهای ایرانی
خبرگزاری تسنیم: تیم پانیونیوس امشب (شنبه) در دیداری تدارکاتی رو در روی تیم دسته اولی لیما قرار گرفت و با تساوی بدون گل متوقف شد. ولادان میلویوویچ، سرمربی صربستانی تیم پانیونیوس در این بازی تدارکاتی بازیکنانی را که کمتر در رقابت های سوپر لیگ یونان به میدان رفتند را در ترکیب اصلی قرار داده بود. کریم انصاری فرد و مسعود شجاعی، دو ملی پوش ایرانی نیز به دلیل حضور در دیدارهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در بازی تدارکاتی پانیونیوس غایب بودند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

وقاحتی از نوع سعودی؛ تکذیب حمله به صنعا خبرگزاری فارس:

وقاحتی از نوع سعودی؛ تکذیب حمله به صنعا
خبرگزاری فارس: ائتلاف عربی به سرکردگی عربستان سعودی جنایت خود در حمله به مراسم ختمی را که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از 700 نفر شد، تکذیب کرد.

شبکه خبری العربیه عربستان سعودی گزارش داد که ائتلاف ضد یمن با صدور بیانیه‌ای این حمله را تکذیب کرده و گفته است که جنگنده‌های ائتلاف هیچ گونه پروازی بر فراز محل حادثه انجام نداده است.

جنگنده‌های سعودی ساعاتی پیش با حمله به یک مراسم ختمی در صنعا، پایتخت یمن، افراد حاضر در این مراسم را به خاک و خون کشیدند.

خبرگزاری رویترز به نقل از منابعی در ائتلاف عربستان اعلام کرد که این منابع گفته‌اند احتمال دارد دلایل دیگری منجر به وقوع آنچه که آن‌ها آن را «انفجار» می‌نامند، وجود داشته باشد.

 این در حالی که شاهدان پرواز جنگنده‌هایی را بر فراز آسمان صنعا در زمان حمله گزارش داده‌اند.

در این حمله 144 نفر کشته و 524 نفر دیگر زخمی شدند و حال زخمی‌ها وخیم گزارش شده است.

سید حسن نصر الله، انصار الله یمن و احزاب سیاسی و وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران این جنایت را به شدت محکوم کردند.

پارلمان یمن در واکنش به این جنایت،‌خواستار مداخله شورای امنیت و پارلمان عربی برای توقف تجاوزات سعودی و لغو محاصره دریایی، هوایی و زمینی شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

10 توپ ربایی زیبای بازیکنان از دروازه بانان

10 توپ ربایی زیبای بازیکنان از دروازه بانان

10 توپ ربایی زیبای بازیکنان از دروازه بانان


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

افق روشن لاروخا وبسایت نود: تیم ملی فوتبال اسپانیا پس

افق روشن لاروخا 
 وبسایت نود: تیم ملی فوتبال اسپانیا پس

افق روشن لاروخا
وبسایت نود: تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از دوران باشکوهی که با ویسنته دل بوسکه سپری کرد، به تدریج از نسل طلایی فوتبال خود تهی شد و دو شکست تلخ در جام جهانی ۲۰۱۴ و یورو ۲۰۱۶ باع ایجاد تغییرات اساسی و نوگرایی در لاروخا گردید.

لوپتگی؛ ژنرال خوش شانس یا ژنرال خوب؟
آنخل ویار رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا تصمیم گرفت که این بار به جای استفاده از مربیان پا به سن گذاشته همچون لوئیز آراگونز فقید و ویسنته دل بوسکه، به سراغ تفکرات مدرن متعلق به نسل جدید مربیان اسپانیایی برود و خولین لوپتگی را استخدام کند. لوپتگی هرگز یک بازیکن بزرگ نبود و در عرصه مربیگری نیز یک کارنامه فوق العاده نداشت. یک جمله تاریخی وجود دارد که برخی آن را به ناپلئون بناپارت و عده ای دیگر به ژنرال آیزن هاور منتسب می کنند:
یک ژنرال خوش شانس را به یک ژنرال خوب ترجیح می دهم!
می توان خولین لوپتگی را جزو همین گروه از افراد دسته بندی کرد. تاکنون، نه تنها نتایج تیم ملی اسپانیا با لوپتگی کاملاً مطلوب بوده، بلکه ماتادورها نمایش فنی بسیار خوبی را ارائه داده اند. تحمیل باخت ۲-۰ به بلژیک، تیم دوم رنکینگ فیفا پس از ۳ سال و سپس در بازی دوم، زدن ۸ گل به تیم لیختن اشتاین. هر چند لیختن اشتاین ضعیف ترین تیم قاره اروپا محسوب می شود اما کیفیت بازی اسپانیا در آن بازی جالب توجه بود.
اگر هم مخالفان لوپتگی با این دو نتیجه قانع نشده باشند، حداقل پیرامون بازی اخیر اسپانیا در تورین، نمی توانند ناراضی باشند. هنگامی ارزش کار لوپتگی دو چندان می شود که بدانیم اسپانیا از ابر ستاره های خود تهی شده و دیگر خبری از آنها نیست. هم اکنون، مرکز ثقل اسپانیا کسی نیست جز داوید سیلوا که سال های سال زیر سایه ژاوی و اینیستا قرار داشت. برخی از کارشناس ها از جمله گراهام هانتر نویسنده ESPN اعتقاد دارند که درخشش اخیر داوید سیلوا در تیم ملی اسپانیا به علت حضور پپ گواردیولا در منچستر سیتی و تمرینات سیلوا تحت نظر وی است. سیلوا در دیدار مقابل لیختن اشتاین، ۲ گل زد و ۲ پاس گل داد.

مشابهت تاریخی؛ آراگونز و لوپتگی!
وقتی که لوئیز آراگونز پس از شکست بزرگ اسپانیا در جام جهانی ۲۰۰۶، هدایت این تیم را بر عهده گرفت، اقدامی عجیب و شجاعانه را انجام داد که در ابتدا مورد انتقاد شدید رسانه ها قرار گرفت ولی پس از قهرمانی اسپانیا در یورو ۲۰۰۸، همگان این تصمیم وی را ستودند. کنار گذاشتن رائول گونزالز کاپیتان تیم ملی، همان تصمیم عجیب آراگونز بود و هم اکنون پس از ۱۰ سال، لوپتگی تصمیم گرفته که به دوران یک کاپیتان دیگر یعنی ایکر کاسیاس در تیم ملی خاتمه بدهد. تصمیم لوپتگی نیز سر و صدای زیادی به همراه داشت ولی او تصمیمی اتخاذ کرد که دیر یا زود باید عملی می شد.
خولین لوپتگی خیلی خوش شانس است که ۳ سال پس از قهرمانی با تیم ملی زیر ۲۱ ساله های اسپانیا در قاره اروپا، دوباره هدایت همان ستاره های خویش را در اختیار گرفته ولی این بار در تیم ملی بزرگسالان. بدون شک، همه مربیان تیم های پایه ای به چنین شانسی دست پیدا نمی کنند. دوباره کوکه، لوکاس واسکز، ایسکو، موراتا، دخیا و ...
خولین لوپتگی برای ساختن تیم مورد نظر خویش، کار چندان سختی ندارد و می تواند همان جوان های قهرمان اروپا را به گرد خویش جمع کرده ولی با این تفاوت که آنها پس از ۳ سال بسیار پخته تر از گذشته هستند. گراهام هانتر اصرار می ورزد که شرایط کنونی تیم ملی اسپانیا شباهت بسیار زیادی به وضعیت این تیم در سال ۲۰۰۶ و ابتدای حضور لوئیز آراگونز دارد. در آن زمان، آراگونز یک تیم از هم پاشیده و تحت فشار انتقادات را جمع و جور کرد و با تغییر نسل، به قهرمانی یورو ۲۰۰۸ رساند.

از لاروخیتا به لاروخا
«یکی برای همه و همه برای یکی» شعاری است که مورد توجه لوپتگی قرار دارد و او به خوبی آگاه است که با تبدیل این شعار به عمل در تیمش، قادر به تکرار سال های طلایی ماتادورها خواهد بود. لوپتگی با لاروخیتا یا لاروخای کوچک، به دو قهرمانی در رده های سنی پایه دست یافته و حال به دنبال ادامه همان روند با لاروخا است. بدون شک، لاروخیتا به علاوه پیکه، راموس، بوسکتس و اینیستا می تواند تبدیل به یک لاروخای قدرتمند شود زیرا لوپتگی دارای ارتباط فنی و عاطفی بسیار خوبی با بازیکن های تیمش بوده و کاملاً از آنها شناخت دارد. دوباره به یاد جمله تاریخی آراگونز فقید می افتیم که می گفت:
پیروز شوید، پیروز شوید، پیروز شوید و دوباره به سوی پیروزی بازگردید.

اسپانیای لوپتگی؛ یادآور روزهای اوج لاروخا با ژاوی جدید
به قول سید لو نویسنده تخصصی فوتبال اسپانیا، در تیم لوپتگی، شور و شعف زیادی نزد بازیکن ها مشاهده می شود. آنها در هر دو بازی مقابل بلژیک و ایتالیا به معنای واقعی کلمه، یک تیم متحد و قدرتمند بودند. Marca و AS دو نشریه مطرح اسپانیایی از واژه هایی همچون «دلگرم کننده»، «امیدوار کننده» و «مثال زدنی» برای توصیف لاروخا در بازی های اخیر استفاده کرده اند.
بازی مالکانه اسپانیایی ها یعنی بازگشت به اصل و هویت فوتبال اسپانیا. مثلاً در بازی مقابل بلژیک، حدود ۷۰% مالکیت توپ برای اسپانیا بود و بازیکن هایی همچون سرخیو راموس و کوکه به ترتیب ۱۱۷ و ۱۱۲ پاس دادند. در دیدار اخیر با ایتالیا، ۶۴% مالکیت توپ برای شاگردان لوپتگی ثبت شد. ۶۳۹ پاس، دقت پاس ۸۸% و بیشترین تعداد پاس در این بازی توسط ۳ بازیکن اسپانیایی یعنی کوکه، داوید سیلوا و آندرس اینیستا به ترتیب با ۸۷، ۷۰ و ۶۷ پاس.
کوکه در دو بازی اخیر اسپانیا، مجموعاً با ۱۵۸ پاس بهترین پاسور در بازی های انتخابی جام جهانی در منطقه اروپا محسوب می شود. پست اصلی وی، بال (وینگ) است اما لوپتگی از او به عنوان هافبک وسط و نزدیک به سرخیو بوسکتس استفاده می کند. به قول سید لو، انتظار می رود که کوکه در نقش «ژاوی جدید لاروخا» ظاهر شده است. اسپانیا تا وقتی که مالک توپ و میدان بود، به برتری دست یافت ولی پ

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

سخنگوی انصارالله:خون را فقط با خون پاک می‌کنیم خبرگزاری مهر:

سخنگوی انصارالله:خون را فقط با خون پاک می‌کنیم
خبرگزاری مهر: به گزارش العهد، سخنگوی جنبش انصارالله یمن به حمله وحشیانه جنگنده های سعودی به مردم بی دفاع و مظلوم صنعا که منجر به شهادت و زخمی شدن حدود ۵۰۰ نفر شد، واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش «محمد عبدالسلام» سخنگوی انصارالله گفت: آل سعود با استفاده از سلاح های آمریکایی نقشه خود برای تبدیل یمن به حمام خون و تلی از جنازه را تکمیل می کند.

وی در ادامه تصریح کرد: جنایت و کشتارهای جمعی به سمتی پیش می رود که جنایات صهیونیست ها و دیگر اقدامات خونین در برابر آن کوچک است.

عضو ارشد انصارالله تاکید کرد: خون را فقط خون پاک می کند و امیدواریم که ارتش و کمیته های مردمی یمن حملات خود علیه دشمن را تشدید کنند.

در همین راستا «تمیم الشامی» سخنگوی وزارت بهداشت یمن گفت: در مواد پزشکی و اورژانسی بسیار کمبود داریم و امکانات پزشکی موجود جوابگوی ۱۰ درصد از مجروحان است.

همچنین شورای عالی سیاسی یمن نیز از مردم درخواست کرد که روز یکشنبه راهپیمایی گسترده ای در منطقه الستین الجنوبی در برابر مقر سازمان ملل در صنعاء پایتخت یمن برگزار کنند.

گفتنی است شمار قربانیان و مجروحان حمله وحشیانه جنگنده های سعودی به جنوب صنعا پایتخت یمن، به بیش از ۴۷۰ نفر رسید. «عبدالقادر هلال» استاندار صنعا نیز که در این مراسم حضور داشت، شهید شده است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید