لحظه  بروز رسانی 
مسیر سبز
مسیر سبز

رئال مشکلی با جدایی خامس نداشت ورزش سه: به علت

رئال مشکلی با جدایی خامس نداشت 
 ورزش سه: به علت

رئال مشکلی با جدایی خامس نداشت
ورزش سه: به علت عدم حضور ستاره جوان کلمبیایی در ترکیب اصلی رئال، شایعات زیادی در فصل نقل و انتقالات مبنی بر جدایی او به گوش رسید اما در نهایت خامس ماندنی شد. 
 "گاتزتا دلوا اسپورت" ادعا می کند که بعد از مذاکرات مثبت رئال و اینتر و توافق بر سر مبلغ 85 میلیون یورو، خود خامس تمایلی به جدایی نداشت و این انتقال با تصمیم شخصی او منتفی شد. بعد از خرید مالکیت اینتر توسط گروه متمول چینی، این تیم به دنبال جذب ستاره های بزرگی است که خامس همچنان در صدر آن قرار دارد. خامس عنوان داشت که قصد دارد در جمع کهکشانی ها باقی بماند و ارزش های خود را به زیدان ثابت کند. البته در فصل جاری نیز خامس به عنوان انتخاب اول زیزو در ترکیب حضور نداشته و معمولا به عنوان بازیکن جانشین به میدان می رود. منچسریونایتد نیز از دیگر تیم هایی بود که شرایط  خامس را در تابستان زیر نظر داشت اما در نهایت همه این حدسیات منتفی شد.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

ایران به شدت عربستان را محکوم کرد خبرگزاری ایرنا: سخنگوی

ایران به شدت عربستان را محکوم کرد
خبرگزاری ایرنا: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله جنگنده های سعودی به مراسمی در صنعا که منجر به کشته و مجروح شدن دهها غیر نظامی بی گناه و بی دفاع شد را به شدت محکوم کرد.
 به گزارش اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امورخارجه، بهرام قاسمی ضمن ابراز انزجار از این جنایت هولناک و ضد بشری، با خانواده قربانیان این فاجعه غمبار ابراز همدردی کرد. وی با یادآوری اینکه بیش از یکسال و نیم خشونت و کشتار و تجاوز علیه مردم مقاوم یمن همچنان با سکوت مجامع بین المللی همراه است، افزود: برای پایان دادن به بحران ساختگی یمن راهی جز توقف خوی تجاوزگری متجاوزین ددمنش آل سعود و آغاز گفت وگوهای جدی با مشارکت همه طرف های یمنی متصور نیست.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

نیمکت‌نشینی پادو در روزهای بی‌پولی آبی‌ها ورزش سه: پادوانی آخرین

نیمکت‌نشینی پادو در روزهای بی‌پولی آبی‌ها
ورزش سه: پادوانی آخرین خرید لیست منصوریان در جریان لیگ شانزدهم بود که با مصدومیت محمد حسین کنعانی زادگان به آبی پوشان اضافه شد. مدافعی که با کش و قوس زیاد توانست رضایت نامه خود را از سپاهان بگیرد تا مجددا شاگرد منصوریان شود. ورود و طی کردن روند آماده سازی پادوانی در استقلال با اوج گرفتن و اعتماد سرمربی این تیم به مجید حسینی در قلب خط دفاعی استقلال همراه شد. حسینی از ابتدای هفته پنجم به ترکیب آبی ها اضافه شد تا مگویان به نیمکت و حاج محمدی به سکو منتقل شود و البته پادوانی نیز راه سختی برای حضور در ترکیب آبی پوشان داشته باشد. البته استقلال در ادامه لیگ راهی طولانی در پیش دارد و منصوریان بارها به این موضوع اشاره کرده که در اواسط لیگ فاصله کم بازی ها در کنار فشار ناشی از حضور در سه رقابت آسیایی، لیگ و حذفی برای آبی پوشان دردسر ساز است اما ترافیک در این منطقه از زمین استقلال، بسیار بیش از حد انتظار است. انتقال این مدافع برزیلی به استقلال در کنار حواشی زیاد، هزینه ای نزدیک به یک میلیارد تومان برای آبی ها ایجاد کرد. هزینه ای سنگین برای تیمی که خبر کسر از قرارداد یکی از اولویت های آن در هفته های گذشته است و مدیران وزرات ورزش و باشگاه استقلال به انجام آن مصر هستند. قطعا انتقال پر هزینه این بازیکن به استقلال در شرایطی که در فصل گذشته نیز دقایق کمی برای تیم خود به میدان رفته است  یکی از سوال های مهمی است که باید  کادرفنی و مدیریت این تیم پاسخی مناسب برای آن داشته باشند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

جنایت به خاطر عشق به دخترخاله شوهردار خبرگزاری تسنیم: ساعت

جنایت به خاطر عشق به دخترخاله شوهردار 
 خبرگزاری تسنیم: ساعت

جنایت به خاطر عشق به دخترخاله شوهردار
خبرگزاری تسنیم: ساعت 2:55 بامداد 16 تیر سال جاری خبر آتش‌سوزی یک خودروی سمند در کمربندی دوم تهران به سامانه 125 اعلام شد. دقایقی بعد تیمی از مأموران آتش‌نشانی در محل اعلام خبر حاضر شدند و پس از اتفای حریق خودرو با جسد فردی که بر روی صندلی شاگرد قرار داشت، مواجه شدند.

با کشف جسد سوخته مراتب این اتفاق به مأموران انتظامی و رئیس شعبه 103 دادگاه عمومی‌ و انقلاب کهریزک اعلام شد، همچنین کارشناسان پزشکی قانونی در بررسی اولیه جسد اعلام کردند متوفی قبل از سوختن بر اثر اصابت ضربات چاقو به قتل رسیده است.

پس از شروع تحقیقات درباره شناسایی هویت مقتول، کارآگاهان با استعلام پلاک خودرو موفق به شناسایی راننده آن به نام پژمان شدند که برادر پژمان پس از حضور در اداره آگاهی و مشاهده جسد سوخته شده از طریق گردنبند مقتول اعلام کرد جسد متعلق به برادرش پژمان است.

برادر پژمان در اظهاراتش اعلام کرد که پژمان در تهرانپارس زندگی می‌کرده و متأهل و صاحب دو فرزند بوده است، پس از این کارآگاهان سراغ الهام همسر پژمان رفتند و در حین تحقیقات متوجه اختلاف بین وی و مقتول شدند همچنین کارآگاهان در پرینت مکالمات الهام متوجه ارتباطات وی با پسرخاله‌اش ناصر شدند.

با کشف این سرنخها کارآگاهان سراغ ناصر نیز رفتند اما ناصر اظهارات متناقضی از خود مطرح کرد و به همین دلیل الهام و ناصر 26 تیر سال جاری با دستور مقام قضایی دادگاه کهریزک بازداشت شدند.

الهام پس از بازداشت به رابطه پنهانی و عاطفی با ناصر اعتراف کرد اما منکر قتل همسرش شد، وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ناصر چند بار از من خواسته بود با او ازدواج کنم اما من به او می‌گفتم همسر و فرزند دارم و این ازدواج عملاً امکان‌پذیر نیست، ناصر چند بار گفته بود که باید مانع ازدواجمان را از راه بردارد و حتی یک بار نیز پیشنهاد داد که پژمان را با سم به قتل برسانیم که با او مخالفت کردم و به هیچ عنوان اطلاع ندارم که آیا او همسرم را کشته است یا خیر.

سرانجام ناصر که تمامی شواهد و قراین علیه او وجود داشت به قتل پژمان اعتراف کرد و درباره جزئیات قتل به کارآگاهان گفت: یک روز قبل از قتل متوجه درگیری بین پژمان و الهام شدم، الهام جریان درگیری با شوهرش را به من اطلاع داد، من نیز با توجه به رابطه کاری که با پژمان داشتم و با هم در کار خرید و فروش خودرو بودیم، شب وقوع قتل، خودرویی را به مقابل منزل پژمان بردم، قرار بود خودرو را به پژمان تحویل دهم اما چون دیر وقت بود به پژمان گفتم مرا به منزلم برساند که پژمان نیز درخواستم را پذیرفت.

وی ادامه داد: در طول مسیر از پژمان خواستم که به خیابان اتحاد در شرق تهران برود، زمانی که آنجا رسیدیم در فرصتی مناسب چاقویی را که همراه داشتم از زیر لباسم خارج کردم و به شکم مقتول زدم، بعد قتل نیز به این فکر افتادم که جسد پژمان را معدوم کنم، در نهایت جسد پژمان را با خودرو به سمت بیایانهای ورامین بردم و با توجه به آثار انگشتی که از من در خودرو بود، تصمیم گرفتم ماشین را آتش بزنم، سرانجام با بنزین ماشین و جسد را سوزاندم و با پای پیاده به جاده برگشتم.

مدتی قبل صحنه وقوع قتل بازسازی شد و با توجه به اینکه وقوع قتل در حوزه تهران انجام شده بود، پرونده این قتل به شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران ارسال شد، همچنین ناصر نیز به دادسرای امور جنایی تهران انتقال یافت و ناصر به سؤالات سجاد منافی آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران پاسخ داد و پس از انجام بازپرسی راهی زندان شد.        

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

رشد 4 درصدی اقتصاد ایران خبرگزاری تسنیم: محمد شریعتمداری معاون

رشد 4 درصدی اقتصاد ایران
خبرگزاری تسنیم: محمد شریعتمداری معاون اجرابی رئیس جمهور عصر امروز در حاشیه بازدید خود از نمایشگاه عکس دولت در جمع خبرنگاران درخصوص سفر بعدی رییس جمهور به استانهای کشور گفت: ان شاءالله رییس جمهور و کاروان تدبیر و امید هفته اول آبان که احتمالا دوم آبان خواهد بود به استان مرکزی خواهند رفت.

شریعتمداری ادامه داد: از ماه های پیش مقدمات این سفر تهیه شده و نیازهای این استان نیز مورد شناسایی قرار گرفته است. امیدواریم این سفر پر خیر و برکت باشد.

وی استان البرز را به عنوان آخرین مقصد سفر کاروان تدبیر و امید در مرحله نخست سفرها عنوان کرد و افزود: پس از اتمام این سفر مدل جدیدی را در دور دوم سفرها آغاز می کنیم و سفرهای دور دوم سفرهای پایش فعالیت های اقتصادی دولت خواهد بود که رئیس جمهوری این فعالیت ها را مورد توجه قرار خواهند داد.

معاون اجرایی رییس جمهور درباره دستاوردهای دولت اظهار داشت: انعکاس خدمات چند میلیون کارشناش و کارمند در سراسر کشور در این نمایشگاه امری مقدور و ممکن نیست اما دوستان و همکاران ما تلاش کردند تا در همین فرصت محدود و در همین جای محدود با  استفاده از ابزارهای گوناگون و هنر و خلاقیت بخش قابل ملاحظه ای از این خدمات و نتایج حاصل از این تلاش ها در سطوح مختلف در سطح کشور را در این جا به نمایش بگذارند که این موفقیت را به همکارانم در نهاد ریاست جمهوری تبریک می گویم و امیدوارم در سال های آتی بتوانیم با همین روحیه و استفاده از فرهنگ و هنر در انعکاس خدمات دولت خدمتگذار به مردم شریف موفق تر عمل کنیم.

وی افزود: طبیعی است که انعکاس وضعیت کور توسط رسانه ها خصوصا رسانه ملی که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری در جلسات مختلف دولت در محضر ایشان قرار گرفته از مسایل مهمی است که در سال های آینده هم باید به آن توجه ویژه شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه هم در حوزه دستاوردهای ناشی از اتخاذ سیاست های صحیح دولت در حوزه های اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی نکات ارزشمندی است.

شریعتمداری با بیان این که جای خالی بخش انتخابات را در نمایشگاه دیدم که در سال 94 یکی از مهمترین توجهات ملت شریف ایران در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان ملت بود که از همه کوره راه های موجود مردم خود را به  ساختمان پارلمان رساندند و انتخابات باشکوهی را رقم زدند که به نظر می آید در ادامه مسیر همکاری گسترده دولت و مجلس می تواند دستاوردهای ارزشمندی را در حوزه های گوناگون داشته باشند.

وی ادامه داد: در حوزه سیاست‌ها، در سیاست‌های اقتصادی دستاورد مهم دولت خروج از رکود تورمی و رکود و حرکت به سمت هنر اقتصادی است.

شریعتمداری تصریح کرد: دو سال پیاپی رشد منفی 6.8 و 1.9درصدی اقتصاد کشور که ما را در یک بحران تمام عیار اقتصادی در شروع فعالیت دولت قرار داده بود و با تکیه بر مقاومت ملت ایران در مقابل تحریم‌های وحشیانه و ظالمانه نظام سلطه علیه این ملت، این دولت هم با بکارگیری ابزارهای مربوط به اقتصاد مقاومتی که توجه به امکانات درون بود و پتانسیل های موجود، شاید مهمترین آنها استفاده از نیروی کارآمد ، خلاق و مبتکر در عرصه های گوناگون اقتصادی، سیاسی و اجتماعی بود تلاش کرد تا این بحران تمام عیار را به شرایط مطلوبی تبدیل کند به گونه ای که حتی در دو سال اول که همچنان تحریم های ظالمانه علیه این ملت اعمال می شد و این تحریم ها چسبید به کاهش قیمت جهانی نفت و به پایین تر از 30 دلار در هر بشکه نفت که تغییر فاحش در درآمدهای دولت بود رشد منفی اقتصاد را به رشد مثبت ابتدا به 3 درصد و در 94 که وضعیت وخیم درآمدی بود به یک درصد  و در چهار ماه نخست امسال با 4.4 درصد رشد نزدیک کند.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

وزیر نیرو: خاموشی به حداقل می رسد خبزگزاری ایرنا: شرایط

وزیر نیرو: خاموشی به حداقل می رسد
خبزگزاری ایرنا: شرایط تامین برق در کلیه مناطق کشور بهتر شده وتلاش می شود بیش از پیش میزان خاموشی ها در کشور به حداقل برسد .

حمید چیت چیان روز شنبه در آیین افتتاح طرح های شرکت توزیع برق استان اردبیل افزود: وزارت نیرو به این شرایط قانع نبوده و تلاش برای به حداقل رساندن میزان خاموشی به اندازه چند دقیقه در طول سال به ازای هر مشترک الزامی است.

وی گفت: شبکه های توزیع برق باید هوشمند شده و امکان مدیریت مصرف فراهم شود تا مشترکین با مشاهده و کنترل میزان مصرف خود وزارت نیرو را در مدیریت مصرف یاری کنند.

چیت چیان با بیان اینکه تمام خدمات وبخش های اقتصادی وابسته به برق هستند افزود: متاسفانه حساسیت و ظرافت کار در این بخش در کشور کمتر مورد توجه قرار می گیرد.

به گفته وی ، اگر در تولید برق یک مقدار تولید از مصرف عقب بیفتد ویا یک مقدار تولید بیش از مصرف باشد مشکل ایجاد می شود و باید این حساسیت ها را رصد کرده و نسبت به نارسایی های برق در سریعترین زمان ممکن عمل کرد.

چیت چیان تاکید کرد که باید زمینه و بستر لازم برای استفاده بهینه از برق فراهم شده و جلوی مصرف بی رویه برق در کشور گرفته شود.

وی زیر ساخت های استان اردبیل را در صنعت برق مطلوب خوانده و افزود: این استان از زیر ساخت بسیار مستحکم در صنعت برق برخوردار بوده وجزو استانهای صادر کننده برق محسوب می شود .

مجید خدابخش استاندار اردبیل هم در این مراسم گفت: در این استان وزرات نیرو 1.5میلیارد دلار سرمایه گذاری در دست اجرا دارد که شاید در 50 سال گذشته در استان بی نظیر است .

وی افزود: امید می رود با تعامل و وحدت، این طرح ها به سرانجام برسد و بیش از این شاهد سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت آب و برق در استان باشیم .

در این مراسم 11 طرح انرژی برق در استان اردبیل به بهره برداری رسید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

لحظات احساسی پس از قهرمانی در جام جهانی

لحظات احساسی پس از قهرمانی در جام جهانی

لحظات احساسی پس از قهرمانی در جام جهانی


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

دستور وزیر ورزش به روسای فدراسیون‌ها خبرگزاری فارس: بعد از

دستور وزیر ورزش به روسای فدراسیون‌ها
خبرگزاری فارس: بعد از نامه کمیته بین‌المللی المپیک و فدراسیون‌های جهانی به ایران مبنی بر دخالت دولت به امور فدراسیون‌ها، جلسه محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیو‌ن‌ها عصر امروز برگزار شد.
گودرزی در ابتدای جلسه بحث دخالت دولت را در انتخابات مورد بحث قرار داد و از روسای فدراسیون‌های حاضر در جلسه پرسید، آیا وزارت دخالتی دارد یا خیر؟‌ روسای فدراسیون‌ها نیز تأکید کردند دولت دخالتی در انتخابات نداشته و در پاسخی که به فدراسیون‌های جهانی فرستاده‌اند این موضوع را تأکید کرده‌اند.
در این نشست همچنین گودرزی خواستار اصلاح اساسنامه فدراسیون‌ها شد و از روسا خواست این موضوع به‌سرعت در دستورکار قرار بگیرد.
وی همچنین خواستار اصلاح اساسنامه کمیته ملی المپیک نیز شد.
به گزارش فارس، وزیر ورزش با توجه به نامه فدراسیون‌های جهانی خواستار بازنگری در اساسنامه‌ها شد تا اگر ایرادی دارد برطرف شود.
در جلسه امروز همچنین محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک توضیحاتی را در خصوص جداسازی از کمیته المپیک ارائه داد و اعلام کرد اساسنامه پارالمپیک نیز باید تا موعد مقرر تصویب شود.
اصلاح برخی از بندها و تبصره‌های اساسنامه کمیته ملی المپیک از یک سال پیش در دستورکار کمیسیونی قرار گرفته، اما این اساسنامه باید در ابتدا به تصویب اعضای مجمع برسد تا برای تأیید نهایی به IOC ارسال شود.
ماده١٠ اساسنامه فدراسیون‌ها این اختیار را به وزیر ورزش می‌دهد که روسای فدراسیون‌ها را انتخاب یا برکنار کنند، موضوعی که این روزها کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون‌های جهانی خواستار اصلاح آن شده‌اند.
نشست وزیر ورزش با روسای فدراسیون‌ها در حالی برگزار شد که رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی حضور نداشت.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

عربستان رژیم صهیونیستی را روسفید کرد خبرگزاری فارس: شیخ «نبیل

عربستان رژیم صهیونیستی را روسفید کرد
خبرگزاری فارس: شیخ «نبیل قاووق» از جنایت‌های ائتلاف عربی عربستان سعودی در یمن به شدت انتقاد کرد.

معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان شنبه (امروز) در واکنش به اقدامات غیر انسانی و حملات کورکورانه جنگنده‌های عربستان به یمن، اظهار داشت که محاصره یمن از طرف سعودی‌ها بدتر از محاصره غزه توسط رژیم صهیونیستی بوده و جنایت‌های این کشور در یمن وحشیانه‌تر از جنایت‌های رژیم اشغال گر قدس علیه مردم فلسطین است.

رسانه‌های یمنی عصر امروز از حملات جنگنده‌های عربستان به مراسم ختمی در پایتخت این کشور خبر دادند که تا این لحظه بیش از 160 نفر کشته و زخمی شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری ملی لبنان، شیخ قاووق تأکید کرد که دستان مقامات عربستان به خون مردم سوریه، عراق و یمن آغشته شده و و اگر بخواهد تمامی پول‌های روی زمین را برای شستن این خون‌ها و جنایت‌ها هزینه کند، موفق به این کار نخواهد شد.

معاون رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان به نقشه‌های استکبار جهانی و مزدوران آن در منطقه علیه محور مقاومت و حزب‌الله نیز اشاره کرد و گفت: «طرح تکفیری مورد حمایت عربستان، اسرائیل و آمریکا با هدف ضربه زدن به مقاومت، تضعیف و محاصره آن بوده و دفاع نیروهای حزب‌الله در سوریه در حقیقت برای خنثی کردن این طرح شوم و حمایت لبنان از خطرات آن صورت می‌گیرد».

شیخ قاووف تصریح کرد: «پیروزی ما بر طرح تکفیری در سوریه همان پیروزی لبنان است، چرا که با این پیروزی لبنان خود را از خطر تروریست‌ها حفظ خواهد کرد.»

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

بازیکن کره: مردم تهران نامهربان هستند خبرگزاری ایسنا: تیم ملی

بازیکن کره: مردم تهران نامهربان هستند
خبرگزاری ایسنا: تیم ملی فوتبال کره جنوبی باید در چهارمین دیدار خود در انتخابی جام جهانی برابر ایران به میدان برود. این دیدار برای کو جائه چول یکی از مطرح‌ترین بازیکنان کره، دیدار عجیبی است و با بقیه دیدارها فرق می‌کند. این بازیکن در آوکسبورگ آلمان بازی می‌کند، از اولین سفر خود به تهران خاطرات بدی دارد. او درباره این موضوع گفت: تهران یک شهر معمولی برای من نیست. من از تهران می‌ترسم. تهران شهر قدیمی است و مردم آن نامهربان و ناراحت هستند. تمام خانه‌ها و آپارتمان‌ها فضای بسته‌ای دارند. نمی‌دانم چه ایده‌ای پشت آن است.
کو جائه چول که تنها شهر تهران را از پنجره اتوبوس دیده است ادامه داد: مربی ما به ما گفت که فقط در هتل بمانید و در شهر تهران قدم نزنید. من با هتل آشنایی دارم. همچنین زمین تمرین و ورزشگاه را می‌شناسم و البته همیشه پلیس و اسکورت همراه ما هستند تا مشکل خاصی برای ما ایجاد نشود.
جائه چول درباره جو ورزشگاه آزادی نیز گفت: من در سراسر جهان و ورزشگاه‌های مختلف و مشهوری بازی کرده‌ام ولی چیزی شبیه ورزشگاه آزادی تاکنون ندیده‌ام. ورزشگاهی که 100 هزار نفر تماشاگر در آن دارد و تمام ظرفیت آن پر می‌شود. در دیداری که ما یک بر صفر باختیم، بعد از سوت پایان مسابقه، دیدیم که تماشاگران چطور سر و صدا ایجاد می‌کردند و چه جو عجیب و غریبی ایجاد شده بود که هیچ وقت از یادم نمی‌رود و همیشه از این ورزشگاه و تهران هراس دارم.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید