لحظه  بروز رسانی 
مسیر سبز
مسیر سبز

خلاصه بازی لهستان 3-2 دانمارک در صورت پخش

خلاصه بازی لهستان 3-2 دانمارک 
 

 
 در صورت پخش

خلاصه بازی لهستان 3-2 دانمارک


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

خلاصه بازی آلمان 3-0 جمهوری چک در صورت

خلاصه بازی آلمان 3-0 جمهوری چک 
 

 
 در صورت

خلاصه بازی آلمان 3-0 جمهوری چک


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

ونتورا: وراتی گنجینه فوتبال ایتالیاست ورزش سه: وراتی به دلیل

ونتورا: وراتی گنجینه فوتبال ایتالیاست 
 ورزش سه: وراتی به دلیل

ونتورا: وراتی گنجینه فوتبال ایتالیاست
ورزش سه: وراتی به دلیل ناآمادگی در دیدار پنج شنبه شب ایتالیا مقابل اسپانیا در تورین به میدان نرفت اما بعد از مصدومیت ریکاردو مونتولیوو از ناحیه زانو، اکنون او این فرصت را خواهد داشت تا برای آتزوری به میدان برود. ونتورا به خبرنگاران گفت:" وراتی گنجیه فوتبال ایتالیاست. اگر یک غافلگیری بد به وجود نیاید، او فردا بازی خواهد کرد. او در دیدار مقابل اسپانیا در شرایط مناسب نبود. من از نمایش ده روسی مقابل اسپانیا کاملا راضی هستم و از اینکه او را در ترکیب قرار دادم، پشیمان نیستم. 
آیا آنها می توانند با هم بازی کنند؟ آنها ویژگی های بسیار متفاوتی دارند اما هرگز نگو هرگز. ده روسی و وراتی ویژگی های متفاوتی دارند. ما بعضی از بازیکنان را تغییر می دهیم. بازی مقابل مقدونیه آسان نیست. آنها دو بازی شان را باختند اما بدشانس بودند. بازی مهمی است و فکر می کنم برای ما هم بازی سرنوشت سازی است. ما می توانیم روی بازیکنان جوان زیادی در این تیم حسای کنیم اما به زمان نیاز داریم."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

فال روزانه 1395/07/18 فال روزانه یک شنبه 18

فال روزانه 1395/07/18 
 
 

 فال روزانه یک شنبه 18

فال روزانه 1395/07/18


فال روزانه یک شنبه 18 مهر 1395
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است چند کلمه برای آنهایی که 18 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! با وجود این که در اوایل این سال جدید از زندگیتان ممکن است با چالش های شخصی روبرو باشید، در واقع دارید توانایی خود برای مقابله با مشکلات را افزایش می دهید و نباید به خاطر وضعیت به وجود آمده نا امید شوید. با یاد گرفتن طریقه کنترل کردن وضعیت موجود خواهید دید که مشکلات با فرا رسیدن آبان ماه کم کم از بین خواهند رفت و با شروع زمستان کارها روی روال افتاده و خیلی خوب پیش خواهند رفت. در بهمن ماه یک موقعیت اقتصادی جدید برای شما پیش آمده و بستر پیشرفت در زمینه کارتان را برای شما فراهم خواهد کرد. اراده و پشتکار شما در اوایل فصل بهار به صورت قابل توجهی به ثمر خواهد نشست و می توانید با خوشحالی روزها را بشمارید تا آن زمان فرا برسد. همچنین در زمینه روابط عاطفی نیز فصل بهار می تواند برای شما موقعیت های تازه ای را برای شما به همراه داشته باشد و شکوفه های عشق در وجودتان شروع به جوانه زدن کنند.


امروز شما بین خواسته خودتان و آنچه دوستانتان می خواهند انجام دهند گرفتار شده اید و نمی دانید کدام راه را باید انتخاب کنید. حفظ کردن خونسردی و کنترل رفتارتان وقتی دیگران در آخرین لحظه نظرشان را عوض می کنند و برای شم هیچ راه دیگری نمی گذارند کار دشواری است. با این حال هیچ دلیلی ندارد که بخواهید دیگران را بخاطر وضعیتی که در آن گرفتار شده اید سرزنش کنید. به جای این کار در مورد این سردرگمی و فشاری که رفتارهای اطرافیانتان دارد به شما وارد می کند با آنها صحبت کنید تا خیالتان راحت شود و بتوانید راه حلی برای مشکلاتتان پیدا کنید. امروز اگر وقت کردید سری به آرایشگاه بزنید و کمی به ظاهر خودتان رسیدگی کنید!

 از یک طرف می خواهید بدون توجه به فشارهایی که اطرافیان به شما وارد می کنند به برنامه همیشگی زندگیتان چسبیده و راه خودتان را ادامه دهید، از طرف دیگر هم نمی توانید اشتیاقی که به رها کردن خودتان از وضعیت موجود دارید را نادیده گفته و سرکوب کنید. امروز پیش پا افتاده ترین حرف ها می توانند واکنش های تندی را در اطرافیانتان ایجاد کنند، به ویژه اگر از این که در واقع چه می خواهید بگویید و به چه چیزی نیاز دارید اطمینان کامل نداشته باشید. با این حال لزومی ندارد که بخواهید تسلیم حرف های دیگران شوید، کافی است راه های خلاقانه تری برای بیان کردن خواسته هایتان پیدا کنید تا در دیگران حساسیت ایجاد نکنید.ناگهان و از جایی که اصلا انتظارش را هم ندارید تغییراتی به وجود خواهند آمد که آغازگر روندی هستند که آزادی بیان بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. با این حال باید ابتدا راه خود را در میان احساسات پیچیده ای که شما را در بر گرفته اند پیدا کنید، در غیر این صورت ممکن است به جایی برسید که می تواند رابطه عاطفی شما را به طور جدی تحت تأثیر قرار دهد. اگر نیازی که به استقلال احساس می کنید خیلی بیش از نیازی است که به نزدیکی به شخصی که دوست دارید حس می کنید، بهتر است با ذهنی آگاه برای قوت بخشیدن به رابطه خود تلاش کنید و اجازه ندهید احساسات شدید کنترل رفتارتان را در دست بگیرند.امروز لیست کارهای روزانه تان نمی تواند با برنامه همه اطرافیانتان هماهنگی داشته باشد و انتظارات آنها را نیز برآورده کند. اگر از توصیه هایی که به شما می شود خوشتان نیاید ممکن است ناگهان واکنش های تندی از خودتان نشان دهید و با نداشتن میل به کنار آمدن با دیگران خودتان را درگیر چالش ها و تنش هایی بیهوده کنید. با این حال انتخاب انعطاف پذیری به جای لجاجت و سرسختی به شما اجازه می دهد با مسائل و مشکلات عاططفیتان روبرو شده و با داشتن سیاست راه حلی برای آنها پیدا کنید. به جای این که اصرار کنید که تنها راه ممکن همانی است که شما می گویید، با داشتن بحث های سازنده سعی کنید نقطه مشترکی بیابید.


 امروز با چسبیدن به عقاید قدیمیتان خودتان را در یک گوشه گیر خواهید انداخت و راه فراری برای خود باقی نخواهید گذاشت. با این حال اگر حاضر شوید خودتان را با تغییرات هماهنگ کنید به زودی خیالتان راحت خواهد شد و از پس مشکلاتی که به وجود آمده اند برخواهید آمد. شاید در تلاش برای جایگزین کردن باورها، تفکرات و رویکردهای قدیمیتان با گزینه های جدید با چالش های زیادی روبرو باشید، اما مواجه شدن با این وضعیت خیلی بهتر از فرار کردن از آن است. اگر چیزی به شما تعلق ندارد از برداشتن و یا قرض کردن آن خودداری کنید. شاید بخواهید خودتان را قانع کنید که این حق شماست، اما خودتان خوب می دانید که سعی دارید خودتان را گول بزنید.امروز اگر دیدید که کارها همان طوری که شما برنامه ریزی کرده بودید پیش نمی روند به خودتان نگویید که با کمتر از آنچه خودتان می خواهید هم می توانید راضی باشید. چشم هایتان را خوب باز کنید و با خودتان صادق باشید و ببینید در زندگی چه هدفی را دنبال می کنید. شاید لازم باشد از آن چارچوب تفکر منطقی که برای خودتان تعریف کرده اید فراتر بروید. فکر کردن به گزینه هایی که فراتر از حدود وضعیت فعلی شما هستند به شما کمک خواهد کرد تا ایده های خلاقانه ای را در ذهن خود پرورش دهید. نگران نتیجه ای که به دست خواهید آورد نباشید و فقط هر کاری که لازم می دانید را انجام دهید تا خیالتان از این که نهایت تلاشتان را کرده اید راحت باشد.


 شاید با خودتان فکر کنید که بهتر است در مقابله با رفتارهای عجیب و غریب دیگران رفتار خودتان را کنترل کنید و با آنها به مقابله نپردازید. با این حال یادتان باشد که شما این حق را دارید که بد

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

ساوت گیت: هو کردن رونی را درک نمی‌کنم ورزش سه:

ساوت گیت: هو کردن رونی را درک نمی‌کنم 
 ورزش سه:

ساوت گیت: هو کردن رونی را درک نمی‌کنم
ورزش سه: رونی در این دیدار در خط میانی به بازی گرفته شد و انگلیس در نهایت موفق شد با گل های دنیل استوریج و دله آلی به پیروزی برسد اما موضوعی که باعث تعجب ساوت گیت شد، هو شدن رونی توسط گروهی از هواداران بود. او به خبرنگاران گفت:" من در این دیدار ملی به او بازی دادم تا این هفته به رکورددار بازی های ملی برای کشورش تبدیل شود. این فوق العاده است که نگاهی به دنیای او داشته باشیم؛ به نظر می رسد همه بحث ها روی او متمرکز است. انتقادات از او ناعادلانه است. او با غرور و افتخار برای کشورش بازی می کند و بازوبند کاپیتانی را به بازو می بندد. من به جان تری، فرانک لمپارد و اشلی کول فکر می کنم. آنها با انتقادهای زیادی روبرو شدند اما به این انتقادها توجهی نداشتند و می توانستند خودشان را در مسیر درست نگه دارند اما بقیه نمی توانستند و از فهرست تیم کنار گذاشته شدند.  آن بازیکنانی که نام بردم، مشتاق بازی کردن برای انگلیس بودند و فکر می کنم رونی هم در این جمع قرار می گیرد. هو کردن ها را درک نمی کنم. نمی دانم آنها از رونی چه انتظاری دارند. مطمئنم آنها بعدا نگاهی به تعداد بازی های ملی و تعداد گل های او خواهند داشت اما این حرکت را درک نمی کنم." ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، اعلام کرده بود که ترجیح می دهد از رونی در خط حمله استفاده کند اما ساوت گیت همچنان قصد دارد کاپیتان تیمش را در خط میانی به میدان بفرستد. " ژوزه در مورد اینکه چه چیزی برای تیمش بهتر است، نظر خودش را دارد. من باید تیمی را انتخاب کنم که نتیجه بگیرد."  او همچنین در مورد نمایش خوب جسه لینگارد در این دیدار گفت:" لینگارد در اولین دیدارش نمایش فوق العاده ای داشت و یک تهدید واقعی برای حریف بود. او از نظر ذهنی خیلی قوی شده و بازیکن فوق العاده ای است. شرایط برای او فراهم است و پیش از این برای یونایتد، دو بار در ومبلی گل زد."

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

ولز و بدترین عکس تیمی تاریخ ورزش سه: در این

ولز و بدترین عکس تیمی تاریخ 
 ورزش سه: در این

ولز و بدترین عکس تیمی تاریخ
ورزش سه: در این عکس برخلاف معمول، 7 بازیکن تیم ولز ترجیح دادند در حالت نشسته عکس بگیرند و تنها 4 بازیکن، ایستاده بودند؛ ترکیبی که باعث شد بسیاری آن را یک شوخی از سوی بازیکنان ولز تصور کنند اما وقتی از گرت بیل، ستاره ولز، در این مورد سوال شد، او گفت که قصد برای شوخی نداشتند و عکس شان کاملا جدی بوده است. 
پس از آن بود ولز آنلاین این عکس را بدترین عکس تیمی تاریخ توصیف کرد و در نظرسنجی نشریه سان هم 83 درصد از رای دهندگان به این عکس رای منفی دادند.  

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

سرمربی یاران شهباززاده در آستانه اخراج خبرگزاری تسنیم: یک روزنامه

سرمربی یاران شهباززاده در آستانه اخراج 
 خبرگزاری تسنیم: یک روزنامه

سرمربی یاران شهباززاده در آستانه اخراج
خبرگزاری تسنیم: یک روزنامه ورزشی ترکیه از اخراج قریب الوقوع حسین کالپار، سرمربی تیم آلانیااسپور خبر داد و نوشته است: شکست سنگین خانگی پنج بر صفر برابر تیم باشاک شهیر در هفته ششم سوپر لیگ ترکیه باعث شد تا حسن چاووش اوغلو، مدیر عامل این باشگاه به فکر جایگزینی سرمربی جدیدی باشد.

بنا بر گزارش این روزنامه ترکیه ای معرفی سرمربی جدید تیم آلانیااسپور در روزهای آینده صورت خواهد گرفت. این تیم هم اکنون با 7 امتیاز در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد.
سجاد شهباززاده، مهاجم تیم آلانیااسپور است که در طول فصل جاری سوپر لیگ ترکیه کمتر از 90 دقیقه بازی کرده و در چند بازی اخیر نیز حتی سوی حسین کالپار، سرمربی 63 ساله تیمش در فهرست 18 نفره نیز قرار نگرفته است.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید
مسیر سبز
مسیر سبز

10 توپ ربایی زیبای بازیکنان از دروازه بانان

10 توپ ربایی زیبای بازیکنان از دروازه بانان

10 توپ ربایی زیبای بازیکنان از دروازه بانان


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

برای ارسال اولین نظر کلیک کنید